Magnēts
Sestdiena, 2024.gada 13.jūlijs / Margarita, Margrieta
Jurmalas Rogainings 2020

19.10.2024.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums


Pievienojies mums

Mēs piedalāmiesVairums orientēšanās distances sastāv no starta, noteiktā kārtībā secīgi izkārtotiem kontrolpunktiem un finiša. Pirms starta karte netiek rādīta, vai atsevišķos gadījumos tautas sacensībās karti saņem iepriekš un ar to iepazīties var ilgāk. Tad arī distance ir jāizzīmē no paraugkartes. Parasti sacensībās tiek piedāvātas distances, kas sadalītas pa grupām pēc vecuma un dzimuma. Var būt vēl apakšgrupas pēc grūtības pakāpes vienas vecuma grupas ietvaros.

Attēlā parādīta iesācēju distances paraugs. Tur redzami 5 kontrolpunkti, kas jāapmeklē tādā secībā, kā tie savienoti un sanumurēti. Ceļa izvēlei nav jāsakrīt ar līnijām. Daudz izdevīgāk šajā gadījumā mazliet novirzīties un izmantot takas, kas ved gandrīz vajadzīgajā virzienā. Bez kartes vēl līdzi tiek dota leģendu lapiņa, kas precizē katra aplīša ietverto objektu.

Kontrolpunktu leģendas ir papildus informācija sportistiem par atsevišķa objekta (orientiera) precīzu atrašanās vietu dabā, kurā tiek raksturotas objekta (orientiera) ārējās pazīmes, izmēri u.c. informācija, ko nav iespējams parādīt kartē, kā arī kontrolpunkta prizmas un atzīmēšanās ierīču precīzu atrašanās vietu pie objekta (orientiera).


© 2007 - 2024, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu