Magnēts
Daugavas Mesaimnieks
Ceturdiena, 2021.gada 28.janvāris / Spodris, Kārlis

ATCELTS !!!
Jūrmalas Rogainings
(3 un 6h), 4h (velo)


31.07.2021.
Rogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)

27.09.2020.
Tautas Rogainings
Silakrogs (3 un 6h)
Bildes  I  Rezultāti 3h  I  Rezultāti 6h  I 
Rezultāti 1/2 Maratons


Pievienojies mums

AfišaRīgas o-nedēļa un Rīgas kausi

No 9. līdz 14.aprīlim Magnēts aicina piedalīties Rīgas Orientēšanās nedēļas pasākumos!

Klāt jau 6. Rīgas o-nedēļa. Nedaudz iepazīstināsim ar tās norisi: otrdien notiks tradicionālās "Magnēta" sacensības Vecāķos -piejūras apvidū. Orientēsimies priežu mežā pa lielisku kāpu mikroreljefu. Trešdien "Magnēta" sacensības norisināsies nedaudz vienkāršākā apvidū Beberbeķu ezera D kartē, bet ceturtdien Magnēta sacensības norisināsies Langstiņos - kartē, kas atrodas tieši blakus vietai, kur nedēļas  nogalē norisināsies spraigās Rīgas kausu cīņas. 


 

Bet punktu uz "I" uzliksim tradicionālajās "Rīgas kausu" sacensībās. Mūsu mērķis ir veicināt orientēšanās atpazīstamību Latvijā un Latvijas orientēšanās vides atpazīstamību pasaulē. Tādēļ mēs jau septīto gadu mērķtiecīgi cenšamies piesaistīt ārvalstu sportistus braukt uz Latviju un piedalīties salīdzinoši vienkāršā un demokrātiskā orientēšanās sacensību formātā kāds ir „Magnēts” un nedēļu noslēdzam ar „Rīgas kausu” sacensībām, kuras veidojam tā, lai tās būtu gan skatāmas klātbūtnē, gan arī plašsaziņas līdzekļos. Arī šogad -  tiešraides notiks BEST4sportTV galvenajā kanālā sestdien no 14.00 līdz 16.30, svētdien no 11.00 līdz 14.00. Kā jau ierasts, sacensību arēnā būs lielais ekrāns, bet mājās palicējiem iespēja sekot līdzi notikumu gaitai internetā "Magnēta" mājaslapā, atpazīstami orientieristi, GPS, intervijas, komentāri vairākās valodās, īpašas balvas. Ceļš ir uzsākts – dodamies tikai uz priekšu!

Vecāku ievērībai! W un M 8, 10 distances ir marķētas, kā arī starts šīm grupām un WM85 būs tiešā arēnas tuvumā. Šajās distancēs jaunie censoņi varēs startēt kā Magnētā t.i. brīvi izvēlētā laikā. Arī OPEN1 un OPEN2 distancēm starts tiešā tuvumā.Jau pieteikušies orientieristi no 14 valstīm. Piesakies arī tu un aicini pieteikties citus! Apvidus ir lielisks. Būs ineresanti!

Pavasaris vienmēr ir labs pamudinājums uzsākt vai atsākt aktīvas fiziskās nodarbības – Magnēts piedāvā orientēšanos! Tiekamies mežā!

Pieteikšanās Rīgas kausiem ŠEIT

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2021, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu