Tautas Rogainings 2020.gada 27.septembris
2020.gada 27.septembris
Silakrogs
Magnēts
Start:10:00:00
Sunset:19:03:00
Sunrise:07:23:00
ROGAIN6
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
187XO Ampēriņš Madara Apsalone W LAT
Jānis Kalniņš M LAT
5:58:10
225
0
225 XO:1.
21XO SuperKleperīgs meža skuvums Aiva Klepere W LAT
Uldis Klepers M LAT
5:50:55
208
0
208 XO:2.
3124MV L*U Vilnis Frišfelds M LAT
Uģis Inka M LAT
5:53:31
203
0
203 MV:1.
437MV BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs M LAT
Renārs Skudra M LAT
5:48:37
193
0
193 MV:2.
5128XO Liedagi-35 Fadejs Precinieks M LAT
Zelma Preciniece W LAT
5:59:48
191
0
191 XO:3.
6101MV Amber Race Māris Sumčenko M LAT
Jānis Kukks M LAT
5:59:37
190
0
190 MV:3.
755XV Have a good time! Anžela Šapovalova W LAT
Arnis Grasis M LAT
5:48:56
185
0
185 XV:1.
893MO Baigais Kaplis Gatis Lagzdiņš M LAT
Edgars Prulis-Munda M LAT
5:50:13
184
0
184 MO:1.
927XV HES Alvis Mats M LAT
Antra Beitāne W LAT
5:54:50
180
0
180 XV:2.
1073IND6 Malači solo Uldis Pekuss M LAT
5:56:45
174
0
174 IND6:1.
11130XV Saule pāri visam VIDEGA GAIGALA W LAT
Kaspars Liepiņš M LAT
5:50:06
169
0
169 XV:3.
1241WO Ozons Antra Skujeniece W LAT
Aiva Jakovela W LAT
5:44:59
162
0
162 WO:1.
1349MV Raibie suņi Džeralds Troms M LAT
Arnis Heinrihsons M LAT
5:57:00
160
0
160 MV:4.
14126XV Pašiem prieks Gita Gaisa W LAT
Uldis Gaiss M LAT
5:48:48
159
0
159 XV:4.
1542XO Vasara Nav Beigusies Bruno Eduards Krēsliņš M LAT
Daiga Krēsliņa W LAT
5:50:01
156
0
156 XO:4.
1647MV ALUSALA Arvis Zvanītājs M LAT
Austris Lepiksons M LAT
5:56:19
156
0
156 MV:5.
17112XV Giguraka Vija Šiltere W LAT
Egons Šolmanis M LAT
5:42:26
154
0
154 XV:5.
1879XV Baudītāji dabā Raimonds Lapiņš M LAT
Agnese Bahmane W LAT
5:50:23
154
0
154 XV:6.
195XO GOLD Andris Vanags M LAT
Aiga Švalbe W LAT
5:51:59
154
0
154 XO:5.
2015WV Dzintars matos Kristīne Kadaša W LAT
Gunta Brazauska W LAT
5:54:11
153
0
153 WV:1.
2166WV Kā lai šonakt... Dace Ikšele W LAT
Līga Ābelniece W LAT
5:57:06
153
0
153 WV:2.
229WO SunD Alda Bražūne W LAT
Sandra Priedīte W LAT
5:57:32
153
0
153 WO:2.
23134XV Ragaiņi Ieva Micpapa W LAT
Andis Krūmiņš M LAT
5:54:46
149
0
149 XV:7.
2440XV Romanichi Romāns Koškins M LAT
Ilva Koškina W LAT
5:47:00
147
0
147 XV:8.
2558WSV M&M Velga Buša W LAT
Iveta Zāģere W LAT
5:48:26
146
0
146 WSV:1.
26120MO Pūpēži Leons Mednis M LAT
Raimonds Bricis M LAT
5:43:15
144
0
144 MO:2.
2783XV Taka no Durbes uz Kuldīgu Lilita Brikmane W LAT
Jānis Pētersons M LAT
5:47:32
144
0
144 XV:9.
2897XSV Durbes bizoņi un Valdis Silvija Penkule W LAT
Māris Penkulis M LAT
Valdis Sirsniņš M LAT
5:44:07
142
0
142 XSV:1.
2943XV Krones iela Linda Rožkalna W LAT
Aivars Rožkalns M LAT
5:56:40
142
0
142 XV:10.
30116MO Vaidava 2000 Aris Peics M LAT
Davis Salduksnis M LAT
5:54:42
140
0
140 MO:3.
3189MO Zaļie gurķi Ints Jākobsons M LAT
Andris Jākobsons M LAT
5:56:23
140
0
140 MO:4.
3292XUV Ikšķile Volli Kukk M LAT
Ruta Kukka W LAT
5:56:53
139
0
139 XUV:1.
3324XV Bi&Bu Signe Grase W LAT
Ingus Grasis M LAT
5:43:30
138
0
138 XV:11.
3474XO Pūpis mežā Kaspars Beķeris M LAT
Baiba Vasara-Beķere W LAT
5:51:47
138
0
138 XO:6.
3576WO MoulinRouge Lauma Simsone W LAT
Ieva Simsone W LAT
5:46:50
137
0
137 WO:3.
36109G6 Ezīši labākie! Jēkabs Poikāns M LAT
Aivis Poikāns M LAT
5:51:00
137
0
137 G6:1.
3736WV Latvietes Lāsma Šlosberga W LAT
Santa Blūma W LAT
5:51:18
137
0
137 WV:3.
38133XV Salaspils zīriņi Viesturs Puriņš M LAT
Ilze Putriņa W LAT
5:50:33
133
0
133 XV:12.
3954XSV Āpši Juris Drunka M LAT
Marija Drunka W LAT
5:53:48
131
0
131 XSV:2.
4065WO IDEA Dana Spulle W LAT
Ieva Ozoliņa W LAT
Agnese Kuzmina W LAT
Elza Priecuma W LAT
5:58:53
131
0
131 WO:4.
4194XO Lido zemu Ilze Mīlenberga W LAT
Artūrs Žogla M LAT
Aivars Žogla M LAT
5:48:56
128
0
128 XO:7.
4219XSV Ežu taka Ilze Laure W LAT
Jānis Eglītis M LAT
5:50:25
128
0
128 XSV:3.
4318XV Meklējot Mežam galu. Ģirts Strujevičs M LAT
Zane Blumberga W LAT
5:46:26
127
0
127 XV:13.
4434XV Skudrulāči Anita Paidere W LAT
Juris Paiders M LAT
5:54:52
127
0
127 XV:14.
4584XSV Taka Durbe-Kuldīga Inese Midrijāne W LAT
Arturs Brikmanis M LAT
5:42:46
125
0
125 XSV:4.
4652XSV MaSka Skaidrīte Otaņķe W LAT
Māris Otaņķis M LAT
5:57:09
125
0
125 XSV:5.
4780MUV TAKA 2020 Arnolds Kučinskis M LAT
ILMĀRS KAULAKANS M LAT
Andris Tauvens M LAT
5:40:44
121
0
121 MUV:1.
486XO Hakuna matata Ints Bruņenieks M LAT
Gundega Bruņeniece W LAT
5:44:42
120
0
120 XO:8.
4938MV Pam pa ram Sandis Zuzāns M LAT
Atvars Klodāns M LAT
5:50:46
120
0
120 MV:6.
50104MO KasTurSkrien Raimonds Bortaščenoks M LAT
Arturs Barščevskis LAT
5:35:18
119
0
119 MO:5.
5160G6 Ziķeri Gustavs Krišjānis Pērkons M LAT
Jānis Pērkons M LAT
5:49:04
119
0
119 G6:2.
52139XO Čāpotāji Toms Upenieks M LAT
Aija Lorence W LAT
5:51:40
119
0
119 XO:9.
5395XUV EŽI Andris Elksnitis M LAT
Ilga Elksnīte W LAT
5:33:20
117
0
117 XUV:2.
5456XO Integrēt ir jāmāk! Mārtiņš Peisenieks M LAT
Ieva Grauduma W LAT
5:50:32
116
0
116 XO:10.
5517G6 DIVIPLUSDIVI+ Olga Starpina-Otaņķe W LAT
Gatis Otaņķis M LAT
Kristīne Kuduma W LAT
Jānis Kudums M LAT
Roberts Kudums M LAT
5:50:33
116
0
116 G6:3.
563G6 Purva bridēji Mārtiņš Čablis M LAT
Baiba Nummure W LAT
Nauris Čablis M LAT
5:51:31
114
0
114 G6:4.
5767WO Pēēēdējoreiz Ilze Berga W LAT
Elīna Mankus W LAT
Anita Berķe W LAT
5:46:22
110
0
110 WO:5.
5864XO Parents of Grumpy Kittens Arkādijs Šišlovs M LAT
Jekaterina Dmitrijeva W LAT
5:40:04
109
0
109 XO:11.
59110IND6 Resnais Susurs Māris Avotiņš M LAT
5:51:18
109
0
109 IND6:2.
608G6 Zaļie Krīperi Valerijs Stūris M LAT
Inese Stūre W LAT
Marks Aleksandrs Stūris M LAT
5:54:24
107
0
107 G6:5.
6144XV Pārdaugavas Bebri Normunds Paško M LAT
Inga Meķe W LAT
5:40:36
106
0
106 XV:15.
62132WSV VIBas Rota Šņuka W LAT
Antra Gaumiga W LAT
5:59:14
106
0
106 WSV:2.
6331WO ApPasaule O-Team Sigita Cimermane W LAT
Evita Gause W LAT
5:43:42
104
0
104 WO:6.
6463WUV Velmāra M?ra Bolśteina W LAT
Velta Zjatkova W LAT
5:45:23
104
0
104 WUV:1.
65137G6 Pūcīši Artis Pūcītis M LAT
Inga Pūcīte W LAT
Valters Pūcītis M LAT
5:53:53
104
0
104 G6:6.
66113XJ Cilvēks komanda Beatrise Reiziņa W LAT
Kristija Kļaviņa W LAT
Rūdolfs Svarinskis M LAT
Emīls Andersons M LAT
Rūdolfs Kārlis Knauts M LAT
5:42:10
103
0
103 XJ:1.
67102WV Uz krogu pēc bekām Dace Zbitkovska W LAT
Ilona Kraukle W LAT
5:43:49
102
0
102 WV:4.
68107WO SPAMMA Lidija Luņeva W LAT
Ludmila Strazdiņa W LAT
5:40:07
100
0
100 WO:7.
6928WV Pagulēsim sūnās Dace Pētersone W LAT
Sarmīte Meldere W LAT
5:44:15
100
0
100 WV:5.
70138XO No geography Edgars Andersons M LAT
Ineta Briede W LAT
Inese Keiša W LAT
5:53:26
100
0
100 XO:12.
7170XV Marmotes Inese Rudzīte W LAT
Guntars Vība M LAT
5:50:41
99
0
99 XV:16.
7232XSV Bebri soļo Imants Daugulis M LAT
Ilze Vabole W LAT
5:45:47
97
0
97 XSV:6.
7348WV Kas meklē, tas atrod! Kristīna Ēce W LAT
Zita Grante W LAT
5:52:53
94
0
94 WV:6.
7445WV Ai-Sa Sandija Stanke W LAT
Aiga Priedniece W LAT
5:33:34
93
0
93 WV:7.
7577WO Pumpermiķelis Renāte Balana W LAT
Maira Balana W LAT
5:54:26
92
0
92 WO:8.
7678WUV SI Silvija Segliņa W LAT
Inese Birģele W LAT
5:49:38
90
0
90 WUV:2.
7775MSV ARVADARA Arnis Vanags M LAT
Dainis Ragovskis M LAT
5:02:01
85
0
85 MSV:1.
7882XO Rokasbremze Sandis Siliņš M LAT
Sofija Siliņa W LAT
Marina Frolova W LAT
Pāvels Šnejersons M LAT
5:07:55
85
0
85 XO:13.
7923WO Ragu lopi Inese Miķelsone W LAT
Inga Upīte - Upeniece W LAT
5:28:09
81
0
81 WO:9.
8081XO Aiz pjedestāla Imants Tiesnieks M LAT
Ilze Zvīdriņa W LAT
5:42:54
81
0
81 XO:14.
8114XUV DO Oskars Zids M LAT
Daina Celma-Zida W LAT
5:25:37
80
0
80 XUV:3.
82152XO 2S Diāna Siliņa W LAT
Ģirts Siliņš M LAT
4:57:13
78
0
78 XO:15.
8310XV Gauskāji Zane Ozola W LAT
Jānis Ozols M LAT
Aina Kamradze W LAT
Vaira Bērziņa-Bērzīte W LAT
5:35:33
76
0
76 XV:17.
84150WO Mežameitas LINDA RAITUMA W LAT
Gunta Raituma W LAT
Marta Raituma W LAT
4:34:07
66
0
66 WO:10.
85146XO Velo Sigulda Eduards Rēns M LAT
Maija Rēna W LAT
5:32:18
66
0
66 XO:16.
86106WO Pīlādži Anda Daine W LAT
Elīza Daine W LAT
5:37:16
65
0
65 WO:11.
8739XO Ļoti Nopietna Kompānija Ingrīda Ludziņa W LAT
Viesturs Sīmanis M LAT
Signe Līcīte W LAT
6:00:18
66
-2
64 XO:17.
88147XV Divi Jevgenijs Borodins M LAT
Olga Balode W LAT
5:43:36
56
0
56 XV:18.
892WJ Centra bērni Gerda Klepere W LAT
Kristiāna Zukule W LAT
5:42:31
38
0
38 WJ:1.
90114MUV vai vari Aivars Teikmanis M LAT
Arno Licis M LAT
3:21:11
29
0
29 MUV:2.
-115XO Aizmirsām iesildīties Edmunds Mīlenbergs M LAT
Līva Mīlenberga W LAT
17:51:42
61
0
LATE
-16MSV V & V Valdis Stupāns M LAT
0:00:00

DNS
-20XO Surikati Pēteris Grīviņš M LAT
Ieva Upmace-Grīviņa W LAT
0:00:00

DNS
-57WSV Skudras Silakrogā DAIGA KRĒSLIŅA W LAT
SARMĪTE VLODARE W LAT
0:00:00

DNS

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com