Tautas Rogainings 2020.gada 27.septembris
2020.gada 27.septembris
Silakrogs
Magnēts
Start:10:00:00
Sunset:19:03:00
Sunrise:07:23:00
ROGAIN3
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1108M Šmauders Kārlis Lauders M LAT
Guntis Šmaukstelis M LAT
2:59:24
137
0
137 M:1.
2135M Ozons Mārtiņš Skujenieks M LAT
Jānis Skujenieks M LAT
3:07:41
140
-16
124 M:2.
385M Saulkrasti Showel Racing Team Eduards Pāķis M LAT
Artūrs Verza M LAT
2:53:35
115
0
115 M:3.
499X Aktīvā direktorija Didzis Šapkus M LAT
Aija Svikle W LAT
2:56:01
107
0
107 X:1.
5129M Purva Malēji Juris Ceirulis M LAT
Jurijs Šenbergs M LAT
3:01:09
106
-4
102 M:4.
613W Lielie Dibeni Signe Vilcāne W LAT
Anda Ansone W LAT
2:55:16
96
0
96 W:1.
7136X I un A Ivars Žagars M LAT
Astra Šauere W LAT
3:00:33
98
-2
96 X:2.
8121G3 Begemots un kaķis Lillija Brice W LAT
Kalvis Bricis M LAT
2:49:43
91
0
91 G3:1.
9125X Bez Kompasa II Jēkabs Bricis M LAT
Anete Purvlīce W LAT
2:49:51
91
0
91 X:3.
10105M Jautrie Tētuki Rolands Auziņš M LAT
Normunds Baķis M LAT
2:55:08
86
0
86 M:5.
1122X Zebiekstes Dzintars Melderis M LAT
Kitija Meldere W LAT
2:54:01
85
0
85 X:4.
1251G3 Lūx Kārlis Priedītis M LAT
Eleonora Priedīte W LAT
Henriete Priedīte W LAT
2:56:28
85
0
85 G3:2.
13149M Xline Valdis Raitums M LAT
Sandis Pužulis M LAT
2:45:16
84
0
84 M:6.
1471X Dzegužkalna alpīnisti Elīza Actiņa W LAT
Jānis Actiņš M LAT
2:43:00
83
0
83 X:5.
1511X LāčKnipeļi Kārlis Lācis M LAT
Vineta Vilistere-Lāce W LAT
Elīna Sproģe W LAT
Mārtiņš Knipšis M LAT
2:56:38
82
0
82 X:6.
1659X Prosecco Edgars Zaķis M LAT
Līga Brutāne W LAT
2:53:45
81
0
81 X:7.
1790W I & I Ilze Zvirbule W LAT
Ilona Heinrihsone W LAT
3:00:45
82
-2
80 W:2.
18111X Easy Zigmārs Pujats M LAT
Dace Andersone W LAT
2:55:14
78
0
78 X:8.
1991M Aventuro Māris Bērtulis M LAT
Raivis Miezītis M LAT
3:12:31
104
-26
78 M:7.
2086X 2A Aldis Razgaila M LAT
Anita Užule W LAT
3:00:25
78
-2
76 X:9.
21148X R.A.U. Uldis Paršāns M LAT
Rebeka Paršāne W LAT
Anne Jakovela W LAT
3:00:31
78
-2
76 X:10.
2296M Resnie putni Madars Bandenovičs M LAT
Sondars Bandenovičs M LAT
3:06:55
89
-14
75 M:8.
23122X Marsa parka veiksmes stāsts Inita Kabanova W LAT
Inga Pikšena W LAT
Emīls Mortuļevs M LAT
2:52:21
74
0
74 X:11.
24119G3 U2 Ints Ulmanis M LAT
Paula Līva Ulmane W LAT
2:58:40
71
0
71 G3:3.
2569G3 Kažociņi Indulis Kažociņš M LAT
Ilze Kažociņa W LAT
Markuss Tomass Kažociņš M LAT
2:47:38
66
0
66 G3:4.
2688X Sēņu bridēji Vija Elstiņa W LAT
Andris Ciršs M LAT
3:04:50
76
-10
66 X:12.
2750X Cāpsis Nora Bērziņa W LAT
Toms Bergmanis M LAT
2:56:41
65
0
65 X:13.
28123X Divas dilles Artis Zvirgzdiņš M LAT
Aija Grīnvalde W LAT
2:42:09
63
0
63 X:14.
29141W Uzvarētājas Inga Priede W LAT
Kristīne Goldmane W LAT
2:48:42
63
0
63 W:3.
304G3 Skrienam pēc burgeriem Elīza Šlesere W LAT
Harijs Šlesers M LAT
Juris Šlesers M LAT
2:52:15
63
0
63 G3:5.
31142X Augu draugi Māris Ignatovičs M LAT
Dace Ūdre W LAT
Alise Valdēna W LAT
3:07:19
73
-16
57 X:15.
3226G3 Rikas draugi Ilmārs Miķelsons M LAT
Mārtiņš Pužulis M LAT
Madara Miķelsone W LAT
2:45:07
56
0
56 G3:6.
33118X TRAKAIS KĀMIS Raivis Lūsis M LAT
Zane Sprūde W LAT
Valda Ulmane W LAT
3:02:55
62
-6
56 X:16.
3453W Ilgumā Ilze Birzniece W LAT
Māra Nikoluškina W LAT
Guna Poga W LAT
2:54:46
52
0
52 W:4.
35117X Cibric cibric Linda Stanka W LAT
Juris Lazdiņš M LAT
Lāsma Stanka W LAT
Jānis Ancveirs M LAT
2:58:36
51
0
51 X:17.
3661G3 Resnis un Slieka pērkonnegaisā Juris Vaidakovs M LAT
Matīss Vaidakovs M LAT
2:57:51
50
0
50 G3:7.
37127G3 3BĒ Una Bernāne W LAT
Dace Bernāne W LAT
Jānis Bernāns M LAT
2:48:50
46
0
46 G3:8.
3868W Marta Sniegpulksteņi Una Vanaga W LAT
Ginta Šenfelde W LAT
2:35:06
45
0
45 W:5.
3930G3 Pa Lapsu taku Līga Gaigule W LAT
Leo Ivnaovs M LAT
Bruno Ivanovs M LAT
Gunta Šlosberga W LAT
2:47:26
38
0
38 G3:9.
40151G3 Baltā kaija Arsens Dilaņans M LAT
Artjoms Dilaņans M LAT
2:39:05
37
0
37 G3:10.
4133X Treknie putni Līga Gulbe W LAT
Balvis Gulbis M LAT
3:10:59
58
-22
36 X:18.
4298X Ymērkaķis Dāvis Bērziņš M LAT
Solvita Žore W LAT
2:51:37
33
0
33 X:19.
4312X beb4ixi ???? Jānis Nulle M LAT
Egita Ozoliņa W LAT
3:12:02
58
-26
32 X:20.
447G3 Samtiņš & CO Ieva Pētersone W LAT
Paula Pētersone W LAT
Anna Pētersone W LAT
Gints Pētersons M LAT
2:55:49
31
0
31 G3:11.
45131W Nekas nenāk prātā... Anda Martinsone W LAT
Antonete Martinsone W LAT
Amanda Dulmane W LAT
Dana Bernāne W LAT
2:59:56
31
0
31 W:6.
4646W Smaidiņš NE-skries Maija Selezņova W LAT
Marta Gulbe W LAT
3:00:05
33
-2
31 W:7.
47144G3 Ozoli Jānis Ozols M LAT
Elizabete Ozola W LAT
2:59:57
30
0
30 G3:12.
4872G3 Ločmeļi Līga Ločmele W LAT
Audris Ločmelis M LAT
Mārieta Ločmele W LAT
2:58:08
29
0
29 G3:13.
49100X Ai kājas tik vieglas Daina Mežecka W LAT
Antra Rumba W LAT
Edvīns Rumba M LAT
3:20:57
71
-42
29 X:21.
5025X Česnausku ģimene Indra Česnauska W LAT
Ervīns Česnauskis M LAT
3:01:57
30
-4
26 X:22.
51153G3 Ozoliņi Mārtiņš Ozoliņš M LAT
Nora Ozoliņa W LAT
Reinis Ozoliņš M LAT
2:46:23
24
0
24 G3:14.
52143X ČBK Ģirts Burmistris M LAT
Matīss Priedītis M LAT
Ieva Kurpniece W LAT
3:26:01
73
-54
19 X:23.
5335M GKNeiroklinika Guntis Karelis M LAT
Oskars Krampāns M LAT
3:11:24
39
-24
15 M:9.
5421W RS Sigita Rišķe W LAT
Elita Jurjāne W LAT
3:24:37
61
-50
11 W:8.
-145X Divi Sandija Šēnberga W LAT
Ainārs Butāns M LAT
3:52:38
81
0
LATE
-29X De Niro sporta klubs Vita Skuja W LAT
Edmunds Gergelevičs M LAT
0:00:00

DNS
-103X Stūru stūriem tēvu zeme Kārlis Čoka M LAT
Sandra Čoka W LAT
0:00:00

DNS
-140X IBRB Ricards Buls M LAT
Irina Bērzkalne W LAT
0:00:00

DNS

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com