Bauskas Rogainings - Bauska TASTE 2019.08.03.
2019.08.03.
Bauskas pils
Magnets
Start:12:00:00
Sunset:21:32:00
Sunrise:05:26:00
ROGAIN3
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1101X Akmentiņu vedēji Ieva Brice F LAT
Edgars Lujāns M LAT
2:56:02
80
0
80 X:1.
229M Purva Malēji Juris Ceirulis M LAT
Ivars Vertuls M LAT
2:54:40
79
0
79 M:1.
3103X Izturība Artis Dobulis M LAT
Ieva Dobule F LAT
3:01:05
79
-4
75 X:2.
452X PE PEEEK Agate Kristapsone F LAT
Austris Armans M LAT
2:51:05
73
0
73 X:3.
565X Quattro Artūrs Škuts M LAT
Edijs Šņickovskis M LAT
Inese Lībiete F LAT
Mareks Tumašs M LAT
2:53:03
73
0
73 X:4.
650M TASTE - MĒSTE Mārtiņš Sapats M LAT
Artūrs Dulbe M LAT
3:01:08
77
-4
73 M:2.
786M Bračkas Andris Ceļapīters M LAT
Jānis Ceļapīters M LAT
2:58:26
72
0
72 M:3.
88X Kurzemes etiķainie Harijs Meiers M LAT
Ieva Meiere F LAT
3:00:05
74
-2
72 X:5.
94X Nebūs! Jānis Sapats M LAT
Dagnija Tērauda F LAT
Kakvis Kažoks M LAT
2:53:36
69
0
69 X:6.
10106X PP Līga Putniņa F LAT
Jānis Peilāns M LAT
2:59:59
69
0
69 X:7.
1158M Barčiks Matīss Lakovics M LAT
Mārtiņš Lakovics M LAT
2:59:24
66
0
66 M:4.
1218X Team Rhubarb Kate Dūdele F LAT
Aleksejs Haritoņenko M LAT
3:00:38
64
-2
62 X:8.
1393X Ozons 7 Arta Linde F LAT
Mārtiņš Linde M LAT
3:01:18
64
-4
60 X:9.
14125X FATE.LV Toms Rijnieks M LAT
Liena Puise-Puiše F LAT
3:01:14
62
-4
58 X:10.
15120G3 Briksnis Karlis Prauliņš M LAT
Benita Prauliņa F LAT
Ralfs Prauliņš M LAT
3:07:02
74
-16
58 G3:1.
1657M MIERS UN BĒRZIŅŠ Anrijs Bērziņš M LAT
Aigars Bērziņš M LAT
2:43:21
55
0
55 M:5.
1787X Visneiedomājamākie šķībšķautņu šķūrētāji Guna Grāmatniece F LAT
Jānis Grāmatnieks M LAT
2:58:15
55
0
55 X:11.
1854X Eko O Mārtiņš Šteinalts M LAT
Laura Manuša F LAT
3:00:58
57
-2
55 X:12.
1977M Kājāmgājēji Normunds Dārznieks M LAT
Einārs Aleksandrs Dārznieks M LAT
3:06:40
67
-14
53 M:6.
2039X A.I.R. Reinis Zarāns M LAT
Ainārs Pastors M LAT
Inese Brokāne Zarāne F LAT
2:56:02
50
0
50 X:13.
2183X Baltie Zalkši Baiba Kaškina F LAT
Ivars Krenklis M LAT
Iveta Skujiņa F LAT
2:59:27
50
0
50 X:14.
2288G3 Supaplex JRs Māris Sumčenko M LAT
Marta Mātere F LAT
3:07:00
66
-16
50 G3:2.
23134M Pupiņas Kaspars Kalējs M LAT
Kristers Kalējs M LAT
Krišjānis Kugrēns M LAT
2:46:45
47
0
47 M:7.
2455X Mazie Ainārs Šiliņš M LAT
Gundega Šiliņa F LAT
3:03:04
55
-8
47 X:15.
2517G3 Kas nu būs Leons Mednis M LAT
Artis Andersons M LAT
Renārs Andersons M LAT
2:43:09
45
0
45 G3:3.
26126X Smurfi krūmos Dace Peiseniece F LAT
Valdis Peisenieks M LAT
2:55:19
45
0
45 X:16.
2790W Upēm pāri Sigita Cimermane F LAT
Ineta Blauduma F LAT
Zanda Bauere F LAT
2:56:39
45
0
45 W:1.
2813G3 NoskrienZiemu.lv Roberts Treijs M LAT
Krists Roberts Treijs M LAT
2:57:54
45
0
45 G3:4.
2996G3 Tācis tūtā Evita Ozola F LAT
Ernests Limbergs M LAT
3:04:05
55
-10
45 G3:5.
3075G3 Mazie skudrulāči Juris Paiders M LAT
Gustavs Paiders M LAT
3:01:31
48
-4
44 G3:6.
3182X La Fantastica Augustas Gajauskas M LTU
Vaida Baranauskaitė F LTU
3:06:31
58
-14
44 X:17.
3274X Nosaukums Ēriks Burtnieks M LAT
Ilze Burtniece LAT
2:53:51
43
0
43 X:18.
33128G3 Z-kalns Uģis Inka M LAT
Kārlis Inka M LAT
2:12:41
42
0
42 G3:7.
3476W Skaidiņas Laima Arāja F LAT
Ance Nonberga F LAT
2:33:28
42
0
42 W:2.
3599G3 STRAZDIŅI Kārlis Avotiņš M LAT
Guna Bajāre-Avotiņa F LAT
2:48:10
42
0
42 G3:8.
3663W AISA Aiga Priedniece F LAT
Sandija Stanke F LAT
2:53:53
42
0
42 W:3.
371G3 Purva bridēji Baiba Nummure F LAT
Nauris Čablis M LAT
Mārtiņš Čablis M LAT
2:54:00
42
0
42 G3:9.
389W dod pieci Ilze Platpīre F LAT
Inese Boltāne F LAT
Indra Kravale F LAT
2:56:05
42
0
42 W:4.
3966X Vēži Vilnis Pīrs M LAT
Ligita Gaile Smirnova F LAT
Rinalds Smirnovs M LAT
2:40:44
40
0
40 X:19.
40124W 2I Iveta Miķelsone F LAT
Ineta Aulika F LAT
2:37:54
39
0
39 W:5.
4191X JNSC Gerda Sirmā F LAT
Jānis Bergmanis M LAT
2:46:00
39
0
39 X:20.
4295G3 Možie takotāji Normunds Novickis M LAT
Laura Sijāte-Novicka F LAT
Annija Novicka F LAT
2:46:09
39
0
39 G3:10.
4334W SPAMMA Lidija Luneva F LAT
Ludmila Strazdiņa F LAT
2:46:37
39
0
39 W:6.
44121G3 Krones iela Linda Rožkalna F LAT
Aivars Rožkalns M LAT
Miks Kārlis Rožkalns M LAT
2:48:54
39
0
39 G3:11.
4548G3 RSR Sigita Rišķe F LAT
Roberts Rišķis M LAT
Rihards Rūdolfs Rišķis M LAT
2:49:47
39
0
39 G3:12.
467X Bauska90 Andris Kikusts M LAT
Anita Liepkalne F LAT
2:57:48
39
0
39 X:21.
4749G3 Saulkrasti Showel Racing Team Eduards Pāķis M LAT
Lelde Pāķe F LAT
3:13:14
67
-28
39 G3:13.
4879G3 Trusītis, viņa radi un draugi Didzis Poreiters M LAT
Ramona Poreitere F LAT
Adrians Poreiters M LAT
Marts Poreiters M LAT
2:51:11
38
0
38 G3:14.
4912G3 Tev oranži mati Andris Vanags M LAT
Renārs Vanags M LAT
Roberts Vanags M LAT
2:56:27
38
0
38 G3:15.
5031W Finišs ir mīts Agita Kudlāne F LAT
Karīna Puķīte F LAT
3:04:00
47
-10
37 W:7.
5135W Zaļie bebri Gunda Mileika F LAT
Una Dūda- Čača F LAT
Iluta Rundvalde F LAT
2:58:28
36
0
36 W:8.
52107G3 Iesim apkārt Ilze Mīlenberga F LAT
Alise Mīlenberga F LAT
3:04:30
42
-10
32 G3:16.
53131G3 Čiekuri Līga Biezā F LAT
Sandra Valgere F LAT
Jānis Valgers M LAT
Marta Biezā F LAT
Emils Jānis Valgers M LAT
2:38:20
31
0
31 G3:17.
54122G3 Pils spoki Dace Ščadro F LAT
Ģirts Ekkerts M LAT
Tomass Ščadro M LAT
Gustavs Ščadro M LAT
2:54:48
31
0
31 G3:18.
5559X Atšņorē Prātu Ilga Žeibe F LAT
Māris Punenovs M LAT
Ziedonis Tabūns M LAT
3:03:46
39
-8
31 X:22.
5620W Z-13 Aiga Leimonte F LAT
Agnese Stunda-Zujeva F LAT
3:06:50
44
-14
30 W:9.
5762M Saldinieki Jānis Pūpols M LAT
Ansis Ansbergs M LAT
3:20:38
72
-42
30 M:8.
58110G3 Skujenieki Antra Skujeniece F LAT
Kārlis Skujenieks M LAT
2:43:13
24
0
24 G3:19.
593X Seksīgie Valters Āboliņš M LAT
Ella Spuriņa F LAT
3:14:37
53
-30
23 X:23.
6089M ApPasaule Kaspars Cimermanis M LAT
Kaspars Ločmelis M LAT
3:09:18
42
-20
22 M:9.
6147W SPĀRES Santa Stūrmane F LAT
Samanta Dorči F LAT
Elīna Kraukle F LAT
Sallija Drumolte F LAT
Irita Dārzniece F LAT
2:21:42
21
0
21 W:10.
6273W Žubes Valda Stova F LAT
Līga Šupstika F LAT
Anita Šimkeviča F LAT
Kate Šimkeviča F LAT
3:04:05
27
-10
17 W:11.
-141X Zane&Miks Zane Auguste W LAT
Miks Milbergs M LAT
3:29:35
58
-60
LATE
-44W Māsīcas Zane Ķemere F LAT
Dace Pūne LAT
3:31:29
31
0
LATE
-132W A&M Marta Marija Birzkope F LAT
Anita Užule F LAT
3:40:45
51
0
LATE
-109X ES Edmunds Bērziņš M LAT
Sandra Vesere F LAT
3:50:24
55
0
LATE
-104X Pērkons Ģirts Innis M LAT
Armands Ozoliņš M LAT
Krista Nītiņa F LAT
3:56:47
70
0
LATE
-108IND3 Catfood Kārlis Evertovskis M LAT
2:54:21
75
0
OB
-144IND3 Uldis Uldis M
2:58:10
91
0
OB
-140IND3 Ozons Mārtiņš Skujenieks M LAT
2:58:50
85
0
OB
-78G3 @berts TM Aija Bērta F LAT
Annija Bērta F LAT
0:00:00

W/D

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com