Bauskas Rogainings - Bauska TASTE 2019.08.03.
2019.08.03.
Bauskas pils
Magnets
Start:12:00:00
Sunset:21:32:00
Sunrise:05:26:00
ROGAIN2
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
128TAUTA KAZENES TEAM Edgars Rancāns M LAT
Vita Rancāne F LAT
2:00:17
42
-2
40 TAUTA:1.
2138TAUTA Codes Mafija Gundars Balodis M LAT
Uldis Hiršfelds M LAT
Dace Lauberga F LAT
Ilze Lauberga F LAT
1:52:06
34
0
34 TAUTA:2.
3113TAUTA Greisijas Solvita Kampuse F LAT
Agnese Čakša F LAT
Anete Čakša F LAT
1:48:14
31
0
31 TAUTA:3.
4111TAUTA Kurmji Toms Kampuss M LAT
Matīss Čakšs M LAT
Krišjānis Čakšs M LAT
Kaspars Kampuss M LAT
2:05:16
42
-12
30 TAUTA:4.
567TAUTA Kondratenkos Jurijs Kondratenko M LAT
Ieva Kondratenko F LAT
Martins Kondratenko M LAT
Andrejs Kondratenko M LAT
1:47:42
26
0
26 TAUTA:5.
6112TAUTA Dadži Jānis Čakšs M LAT
Klāvs Jānis Kampuss M LAT
Kārlis Čakšs M LAT
1:55:23
26
0
26 TAUTA:6.
7135TAUTA Žiperīgie Ruta Vintere F LAT
Aiva Tetere F LAT
1:59:19
26
0
26 TAUTA:7.
8115TAUTA Vienatnē Daiga Šlesere F LAT
1:50:34
23
0
23 TAUTA:8.
9139TAUTA Iveta Iveta Vietniece F LAT
1:37:41
21
0
21 TAUTA:9.
1094TAUTA Sausās Straumes kausa brigāde Una Nākuma F LAT
Justīne Nākuma F LAT
Zane Vackare F LAT
Liene Vackare F LAT
1:46:11
21
0
21 TAUTA:10.
1123TAUTA Laimīgo sekotāji Madara Strode F LAT
Klāvs Paurs M LAT
Agate Paura F LAT
Anna Paura F LAT
1:51:41
21
0
21 TAUTA:11.
1264TAUTA Kļaviņi Jānis Kļaviņš M LAT
Ieva Oša-Kļaviņa F LAT
Emīlija Kļaviņa F LAT
1:55:49
21
0
21 TAUTA:12.
1384TAUTA Otto komanda Rihards Šņepsts M LAT
Vineta Vaivode F LAT
Gunārs Šņepsts M LAT
Liene Šņepsta F LAT
Ivars Šņepsts M LAT
1:57:52
21
0
21 TAUTA:13.
1470TAUTA Alnīši Evita Sapate F LAT
Artūrs Sapats M LAT
1:40:55
18
0
18 TAUTA:14.
15136TAUTA Margrietiņas Elza Vintere F LAT
Marta Lapiņa F LAT
1:45:23
18
0
18 TAUTA:15.
1616TAUTA Laimīgie Inga Raginska F LAT
Rihards Raginskis M LAT
Anete Raginska F LAT
Haralds Raginskis M LAT
1:34:36
16
0
16 TAUTA:16.
17100TAUTA PP Laura Putniņa F LAT
Rudīte Putniņa F LAT
Gundega Putniņa F LAT
1:46:12
16
0
16 TAUTA:17.
182TAUTA Paula var! Katrīna Jirgensone F LAT
Paula Jirgensone F LAT
Mārtiņš Jirgensons M LAT
Oskars Jirgensons M LAT
2:02:52
22
-6
16 TAUTA:18.
19118TAUTA Pitonieši Ilze Birzniece F LAT
Mārtiņš Birznieks M LAT
Alberts Birznieks M LAT
Namejs Birznieks M LAT
1:57:48
15
0
15 TAUTA:19.
20119TAUTA Makšķernieki Gatis Zvejnieks M LAT
Madara Zvejniece F LAT
Alberts Zvejnieks M LAT
2:05:04
26
-12
14 TAUTA:20.
2160TAUTA Laumiņas Mārīte Erzama F LAT
Megija Laganovska F LAT
Natālija Čivkule F LAT
1:46:03
13
0
13 TAUTA:21.
22129TAUTA M-iela Ligita Leite F LAT
Gunita Leite F LAT
1:50:01
13
0
13 TAUTA:22.
23137TAUTA Liepājnieces Liene Kilgishova F LAT
Līva Kilgishova F LAT
2:01:52
12
-4
8 TAUTA:23.
-92TAUTA Ūsainā Purva Bulta un draugi Edgars Žukovskis M LAT
Diāna Zaice F LAT
Kaspars Rubenis M LAT
Roberts Kaugurs M LAT
Eleonora Kaugure F LAT
2:31:27
26
0
LATE
-146TAUTA Dārza iela 13 Dārza iela M LAT
1:39:44
26
0
OB
-127TAUTA Vaiči Jēkabs Vaicis M LAT
Iveta Vaice F LAT
2:19:27
27
-40
NA

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com