Latvijas MTBO daudzdienas 2018piektd. 08.06.2018 21:00
Results - Sprints / Sprintcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Women E (27)4,9 km 0 m20 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
183Svetlana PoverinaForest Sport20:540:00
284Gabriele AndrasiunieneSK S-Sportas Manaslu22:02+1:08
385Algirda MickuvienėPerkūnas OK - Manaslu22:04+1:10
480Ramune ArlauskieneIOSK Budakalnis22:15+1:21
571Viktorija MichnovičPerkūnas OK - Manaslu22:39+1:45
682Anastasiya SvirRussia23:38+2:44
778Patricija Joana BabrauskaiteOK Perkunas - Manaslu24:13+3:19
881Anastasia TrifilenkovaInd.24:22+3:28
961Alena AksenovaInd.24:22+3:28
10198Inese KauķeBriksnis24:33+3:38
1174Eleri HirvOK Võru24:57+4:02
1272Doris KudreOK Peko25:18+4:23
1373OLGA MIKHAYLOVAMOSKOMPASORIENTA26:26+5:31
1470Anna SemenovaO-Kuncevo27:00+6:05
1568Diana Salikhova100x24.ru27:12+6:17
1669Vaida ReinartaitėOK Fortūna29:03+8:09
1764Juste UmbrasaitePerkunas OK , Vilnius29:31+8:37
1879Aiga StrazdiņaCPSS/Meridiāns/Pārgauja30:36+9:41
1975Māra KnētaMona OK31:18+10:23
2066Kaisa RoobaRakvere OK34:01+13:07
2162Ramunė KmieliauskaitėDainava OK35:11+14:16
2265Alesia RyabininaRamenskoe1:09:50+48:56
 
86Olga Shipilova-Vinogradovao-sisters.rump
67Ksenia Chernykheduvgo.rump
77Dina ZobenaPurva Bridējs OKmp
63Tatiana GubernatorovaRussiamp
76Ingrit KalaOK Pekomp
 
 
 
Men E (39)5,8 km 0 m25 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
139Grigory MedvedevInd.22:050:00
237Lauri MalsroosSK Saue Tammed22:30+0:25
322Tõnis ErmTA OK22:44+0:39
436Jonas MaišelisOK Perkunas23:07+1:02
538Ruslan GritsanInd.24:03+1:58
625Yuri BalevForest Sport24:08+2:03
730Sarunas DmukauskasIOSK Budakalnis24:40+2:35
831Petras AndrasiunasSK S-Sportas24:53+2:48
933Margus HallikLUS25:25+3:20
1034Donatas MickusOSK Sakas25:30+3:25
1127Marek KarmSK10026:02+3:57
129Mārtiņš LindeOzons26:32+4:27
1329Julius JuodisiusFortūna OK26:42+4:37
1423Nojus KalvaitisSM Gaja/IOSK Būdakalnis26:49+4:44
1528Edgars KrūmiņšInd.27:18+5:13
1611Petr RyabininRamenskoe27:46+5:41
1714Danil BuzovkinMOSKOMPASORIENTA27:54+5:49
1816Pavel RadyvanyukForest Sport27:59+5:54
198Andrey ProzorovO-Kuncevo28:46+6:41
2026Egidijus PilybasKopa29:03+6:58
2121Alar ViitmaaOK Lehola29:03+6:58
2215Toms VeitsPurva Bridējs OK29:15+7:10
2319Rūdolfs Matīss VimbaZVOC-VBSS29:28+7:23
2413Domantas CibasPerkūnas OK, Vilnius30:39+8:34
255Victor Korchagineduvgo.ru30:44+8:39
266Sergey Apatenkov100x24.ru31:17+9:12
273Vitalijus PetrulisOK Telšiai31:30+9:25
2812Egor MiterevO-Kuncevo32:05+10:00
2918Alexey KupriyanovHoroshevo O-Team [HOR]34:01+11:56
302Virginijus MatulevičiusDainava OK40:02+17:57
317Pavel DemeshchikInd.44:21+22:16
321Edmunds MikelsonsJelgavas novada jaunsargu vien51:02+28:57
 
35Regimantas KavaliauskasOK Telšiaimp
24Priit PoopuuJOKAmp
20Eduard Tomashevsky-mp
17Tomas GriškonisOK Telšiaimp
4Atis HeinolsKāpa OKmp
10Märten Henrik PaisOK Westdnf
32Edgars BričonoksKāpa OKdns
 
 
 
W14 (4)2,5 km 0 m12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1101Ramona PoreitereInd.17:290:00
2104Maria KupriyanovaHoroshevo O-Team [HOR]19:06+1:37
3103Ernestīne KnētaCPSS/Meridiāns/Pārgauja21:34+4:05
4102Eliza BolotovaO-Kuncevo44:02+26:32
 
 
 
M14 (12)2,5 km 0 m12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1114Alexey KuzminForest Sport12:220:00
2107Daniil KitovInd.12:42+0:19
3113Jēkabs Toms AndersonsOgre OK/SC15:03+2:40
4116Fadeev AntonO-Kuncevo16:02+3:39
5109Mykolas ŠliūželisSRC Alytus16:14+3:52
6110Timo KudreOK Peko17:23+5:01
7115Lauris BricsJelgavas novada jaunsargu vien22:53+10:31
8112Alexandr MamoshinMOSKOMPASORIENTA25:12+12:50
9106Gvidas ŠinkūnasAlytaus SRC29:07+16:45
10111Rinalds ŽodziņšJelgavas novada jaunsargu vien32:56+20:33
 
105Egor RumiantsevO-Kuncevomp
108Edijs ČākursNaukšēnimp
 
 
 
W18 (6)3,3 km 0 m14 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1180Nina RodinaInd.18:330:00
2181Mari LinnusOK Peko20:22+1:48
3178Anastasia VestfalskayaMOSKOMPASORIENTA23:30+4:57
4176Maria MeskinaO-Kuncevo26:44+8:11
5177Elizabete DzalbeInd.26:46+8:12
 
179Margarēta NovikaJelgavas novada jaunsargu vienmp
 
 
 
M18 (18)3,7 km 0 m18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1161Dmitry RAKOVITSAMOSKOMPASORIENTA14:370:00
2152Martynas JurgaitisOSK Sakas14:44+0:06
3145Sergey SamarinStrawberrry15:26+0:48
4150Māris HeinolsBurkānciems OK15:31+0:53
5149Dovydas ŠinkevičiusOK Oriens15:47+1:09
6151Vladimir KuznetsovInd.16:12+1:34
7153Timofey SinyavskyInd.17:10+2:32
8148Evgeniy ShubinMOSKOMPASORIENTA18:07+3:29
9160Nojus LukošiusOK Perkūnas, VMSC18:08+3:30
10159Andrey SnopkoMOSKOMPASORIENTA18:40+4:02
11146Augustas BaranauskasKopa22:50+8:12
12154Joris MeyerKopa22:52+8:14
13162Ronalds LūkinsMeža sports23:25+8:47
14157Raul ViitmaaOK Lehola28:10+13:32
15147Vėjus ŽigilėjusPerkūnas OK, VMSC28:53+14:15
16158Roberts NīmanisOgre OK/SC29:47+15:09
17155Haralds Jānis NoviksJelgavas novada jaunsargu vien32:45+18:07
 
156Liutauras ŠambarysKopadns
 
 
 
W21A (5)3,3 km 0 m14 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1174Zane KrūmiņaPurva Bridējs OK17:500:00
2171Ieva KrūmiņaPurva Bridējs OK18:54+1:03
3173Aurelija ViluckytėDviratauk Įdomiai20:18+2:27
4175Volha DziamidzenkaBSPU, Minsk30:19+12:28
5172Sintija ZīlīteJelgavas novada jaunsargu vien1:20:40+1:02:49
 
 
 
W40 (4)3,3 km 0 m14 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1185Giedrė RubaževičienėFortūna OK21:360:00
2182Loreta RanonieneFortūna OK24:48+3:12
3183Inga VaļskaCPSS/Meridiāns/Pārgauja26:35+4:58
4184Tatiana BolotovaO-Kuncevo28:11+6:34
 
 
 
M40 (26)5,0 km 0 m21 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1142Svajunas AmbrazasS-Sportas21:020:00
2138Erik AibastTammed21:25+0:23
3130Vaidas JurgaitisOSK Sakas23:36+2:34
4135Ģirts JankovskisOzons24:46+3:44
5140Margus VenelaineLSF PT25:07+4:05
6121Kuno RoobaRakvere OK25:12+4:10
7126Mārtiņš GodiņšAzimuts OK- Sm BJSS25:22+4:20
8132Raul KudreOK Peko26:10+5:08
9122Raitis MuižnieksAuseklis IK27:14+6:12
10133Kārlis DzalbsOzons27:18+6:16
11125Tomas KlicnerS-Sportas27:30+6:28
12137Maxim ZhurkinForest Sport27:47+6:45
13127Remigijus MasilionisOSK Fortūna/ Radio-O.lt27:57+6:55
14123Tautvydas ZilinskasIOSK Budakalnis28:03+7:01
15141Gediminas RanonisFortūna OK28:04+7:02
16136Cezijus KomarovasOSK Sakas28:55+7:53
17124Alexandr MinchukovKamvol Minsk29:14+8:12
18117Juris BorovikovsMadonas BJSS/OK Arona30:08+9:06
19139Raivis ReinsonsRaalto31:00+9:58
20131Mārcis JākabsonsOzons31:13+10:11
21120Reinis NīmanisOgre OK/SC31:42+10:40
22119Valdas LėliusOK Dainava32:55+11:53
23128Arvydas ŽvirblisFortūna OSK35:34+14:32
24129Igor BolotovO-Kuncevo44:53+23:51
25118Arnis AndersonsSaldus OK45:52+24:50
 
134Keith DawsonGB MTBOmp
 
 
 
W50 (5)3,3 km 0 m14 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1187Salvinija DeksnienėInd.21:520:00
2190Ilze LūkinaMeža sports22:27+0:35
3189Ruta StanevicieneInd.22:54+1:01
4186Galina MiterevaO-Kuncevo29:20+7:28
5188Inguna EglīteCPSS/Meridiāns/Pārgauja30:00+8:07
 
 
 
M50 (8)3,7 km 0 m18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1170Valdis KokorišsMona OK16:570:00
2164Didzis ČākursNaukšēni19:25+2:27
3163Boris ElfimovO-Kuncevo21:21+4:24
4167Edmundas KaseviciusOK Jaunyste22:48+5:50
5166Didzis PoreitersInd.23:02+6:04
6165Saulius JurgelevičiusElektrėnų keliautijų klubas EK23:57+6:59
 
168Igors JamčuksAuseklis IKmp
169Audrius JurgelevičiusElektrėnų keliautijų klubas EKmp
 
 
 
M60 (7)3,3 km 0 m14 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1193Karolis MickeviciusOK Saule17:190:00
2196Andis PirktiņšKO OK18:15+0:55
3197Saulius MarozasLabirintas OK22:17+4:57
4194Siarhei SannikauBSPU, Minsk26:43+9:23
5195Kestutis KviecinskasOK Dainava28:29+11:09
 
192Andrejs KoraboInd.mp
191Jonas ZemaitisOK Jaunystemp