Latvijas MTBO daudzdienas 2018pirmd. 11.06.2018 21:23
Start list by classes - Vidējā distance / Middlecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Women E (26)13,9 km 0 m18 C
StnoChipnoNameYBClubStart
688631991Diana Salikhova84100x24.ru10:00:00
698653235Vaida Reinartaitė75OK Fortūna10:03:00
668638056Kaisa Rooba99Rakvere OK10:06:00
658631964Alesia Ryabinina92Ramenskoe10:09:00
628211111Ramunė Kmieliauskaitė88Dainava OK10:12:00
638631966Tatiana Gubernatorova98Russia10:15:00
648632515Juste Umbrasaite00Perkunas OK , Vilnius10:18:00
708631972Anna Semenova97O-Kuncevo10:21:00
618631967Alena Aksenova01Ind.10:24:00
678643721Ksenia Chernykh71eduvgo.ru10:27:00
728662665Doris Kudre97OK Peko10:30:00
738080397OLGA MIKHAYLOVA97MOSKOMPASORIENTA10:33:00
748484844Eleri Hirv88OK Võru10:36:00
758631992Māra Knēta74Mona OK10:39:00
768662659Ingrit Kala68OK Peko10:42:00
718648806Viktorija Michnovič97Perkūnas OK - Manaslu10:45:00
778632081Dina Zobena75Purva Bridējs OK10:48:00
788256256Patricija Joana Babrauskaite96OK Perkunas - Manaslu10:51:00
798632064Aiga Strazdiņa78CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:54:00
808654420Ramune Arlauskiene73IOSK Budakalnis10:57:00
818631955Anastasia Trifilenkova95Ind.11:00:00
828661767Anastasiya Svir90Russia11:03:00
838631953Svetlana Poverina93Forest Sport11:06:00
848019969Gabriele Andrasiuniene92SK S-Sportas Manaslu11:09:00
858629929Algirda Mickuvienė94Perkūnas OK - Manaslu11:12:00
868631960Olga Shipilova-Vinogradova90o-sisters.ru11:15:00
 
 
Men E (37)17,7 km 0 m23 C
StnoChipnoNameYBClubStart
128631981Egor Miterev87O-Kuncevo10:00:00
18643131Edmunds Mikelsons84Jelgavas novada jaunsargu vien10:03:00
58629224Victor Korchagin67eduvgo.ru10:06:00
168638327Pavel Radyvanyuk99Forest Sport10:09:00
68632084Sergey Apatenkov80100x24.ru10:12:00
138652576Domantas Cibas91Perkūnas OK, Vilnius10:15:00
88022208Andrey Prozorov99O-Kuncevo10:18:00
28128888Virginijus Matulevičius81Dainava OK10:21:00
98629230Mārtiņš Linde85Ozons10:24:00
78643728Pavel Demeshchik75Ind.10:27:00
118631965Petr Ryabinin91Ramenskoe10:30:00
48080800Atis Heinols96Kāpa OK10:33:00
178222777Tomas Griškonis90OK Telšiai10:36:00
158631995Toms Veits78Purva Bridējs OK10:39:00
38633662Vitalijus Petrulis83OK Telšiai10:42:00
148632062Danil Buzovkin00MOSKOMPASORIENTA10:45:00
108201998Märten Henrik Pais98OK West10:48:00
188646232Alexey Kupriyanov96Horoshevo O-Team [HOR]10:51:00
218646122Alar Viitmaa70OK Lehola10:54:00
208006900Eduard Tomashevsky82-10:57:00
228201180Tõnis Erm82TA OK11:00:00
238648799Nojus Kalvaitis97SM Gaja/IOSK Būdakalnis11:03:00
248180880Priit Poopuu80JOKA11:06:00
268654435Egidijus Pilybas82Kopa11:09:00
258430130Yuri Balev97Forest Sport11:12:00
298001234Julius Juodisius85Fortūna OK11:15:00
278631404Marek Karm90SK10011:18:00
308644500Sarunas Dmukauskas87IOSK Budakalnis11:21:00
318648788Petras Andrasiunas83SK S-Sportas11:24:00
328641011Edgars Bričonoks91Kāpa OK11:27:00
338631947Margus Hallik78LUS11:30:00
348633655Donatas Mickus86OSK Sakas11:33:00
358644447Regimantas Kavaliauskas82OK Telšiai11:36:00
368629922Jonas Maišelis92OK Perkunas11:39:00
378639391Lauri Malsroos86SK Saue Tammed11:42:00
388631917Ruslan Gritsan78Ind.11:45:00
398631925Grigory Medvedev92Ind.11:48:00
 
 
W14 (4)5,3 km 0 m9 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1028632065Eliza Bolotova07O-Kuncevo10:01:00
1038631938Ernestīne Knēta05CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:04:00
1048632046Maria Kupriyanova04Horoshevo O-Team [HOR]10:07:00
1018100900Ramona Poreitere05Ind.10:10:00
 
 
M14 (12)5,3 km 0 m9 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1148632071Alexey Kuzmin05Forest Sport10:13:00
1118626126Rinalds Žodziņš04Jelgavas novada jaunsargu vien10:16:00
1128631946Alexandr Mamoshin05MOSKOMPASORIENTA10:19:00
1138656779Jēkabs Toms Andersons04Ogre OK/SC10:22:00
1068280888Gvidas Šinkūnas05Alytaus SRC10:25:00
1168631993Fadeev Anton07O-Kuncevo10:28:00
1108662663Timo Kudre05OK Peko10:31:00
1158642190Lauris Brics04Jelgavas novada jaunsargu vien10:34:00
1098632039Mykolas Šliūželis05SRC Alytus10:37:00
1088631984Edijs Čākurs05Naukšēni10:40:00
1078631934Daniil Kitov06Ind.10:43:00
1058653112Egor Rumiantsev05O-Kuncevo10:46:00
 
 
W18 (6)8,3 km 0 m10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1818648690Mari Linnus01OK Peko10:17:00
1808632034Nina Rodina02Ind.10:20:00
1798642130Margarēta Novika01Jelgavas novada jaunsargu vien10:23:00
1768631985Maria Meskina01O-Kuncevo10:26:00
1778632082Elizabete Dzalbe02Ind.10:29:00
1788631980Anastasia Vestfalskaya02MOSKOMPASORIENTA10:32:00
 
 
M18 (18)10,0 km 0 m11 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1628080009Ronalds Lūkins02Meža sports10:01:00
1618632058Dmitry RAKOVITSA03MOSKOMPASORIENTA10:04:00
1468631974Augustas Baranauskas03Kopa10:07:00
1588430120Roberts Nīmanis03Ogre OK/SC10:10:00
1528638426Martynas Jurgaitis00OSK Sakas10:13:00
1458631959Sergey Samarin02Strawberrry10:16:00
1568632054Liutauras Šambarys03Kopa10:19:00
1538632073Timofey Sinyavsky03Ind.10:22:00
1578662104Raul Viitmaa02OK Lehola10:25:00
1498644510Dovydas Šinkevičius01OK Oriens10:28:00
1488631973Evgeniy Shubin01MOSKOMPASORIENTA10:31:00
1558642129Haralds Jānis Noviks02Jelgavas novada jaunsargu vien10:34:00
1608360575Nojus Lukošius04OK Perkūnas, VMSC10:37:00
1508659853Māris Heinols01Burkānciems OK10:40:00
1518632061Vladimir Kuznetsov01Ind.10:43:00
1548632031Joris Meyer03Kopa10:46:00
1598632075Andrey Snopko01MOSKOMPASORIENTA10:49:00
1478651334Vėjus Žigilėjus03Perkūnas OK, VMSC10:52:00
 
 
W21A (5)8,3 km 0 m10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1738631569Aurelija Viluckytė89Dviratauk Įdomiai10:02:00
1748632063Zane Krūmiņa96Purva Bridējs OK10:05:00
1758631952Volha Dziamidzenka77BSPU, Minsk10:08:00
1728629229Sintija Zīlīte90Jelgavas novada jaunsargu vien10:11:00
1718631916Ieva Krūmiņa93Purva Bridējs OK10:14:00
 
 
W40 (4)8,3 km 0 m10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1858653255Giedrė Rubaževičienė69Fortūna OK10:35:00
1848631924Tatiana Bolotova71O-Kuncevo10:38:00
1828070978Loreta Ranoniene78Fortūna OK10:41:00
1838631945Inga Vaļska72CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:44:00
 
 
M40 (26)12,6 km 0 m15 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1188632048Arnis Andersons74Saldus OK10:02:00
1288334455Arvydas Žvirblis73Fortūna OSK10:05:00
1178631405Juris Borovikovs70Madonas BJSS/OK Arona10:08:00
1298632040Igor Bolotov72O-Kuncevo10:11:00
1368662418Cezijus Komarovas70OSK Sakas10:14:00
1208632042Reinis Nīmanis71Ogre OK/SC10:17:00
1198101274Valdas Lėlius74OK Dainava10:20:00
1398629222Raivis Reinsons69Raalto10:23:00
1258633641Tomas Klicner69S-Sportas10:26:00
1228629085Raitis Muižnieks68Auseklis IK10:29:00
1408640103Margus Venelaine70LSF PT10:32:00
1278625752Remigijus Masilionis70OSK Fortūna/ Radio-O.lt10:35:00
1378631911Maxim Zhurkin71Forest Sport10:38:00
1358631910Ģirts Jankovskis70Ozons10:41:00
1328662650Raul Kudre70OK Peko10:44:00
1338077708Kārlis Dzalbs72Ozons10:47:00
1418200878Gediminas Ranonis78Fortūna OK10:50:00
1348632032Keith Dawson58GB MTBO10:53:00
1308638431Vaidas Jurgaitis71OSK Sakas10:56:00
1428648805Svajunas Ambrazas67S-Sportas10:59:00
1248643984Alexandr Minchukov73Kamvol Minsk11:02:00
1388647289Erik Aibast73Tammed11:05:00
1268006000Mārtiņš Godiņš74Azimuts OK- Sm BJSS11:08:00
1218636921Kuno Rooba72Rakvere OK11:11:00
1238629900Tautvydas Zilinskas71IOSK Budakalnis11:14:00
1318631970Mārcis Jākabsons70Ozons11:17:00
 
 
W50 (5)8,3 km 0 m10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1898654444Ruta Staneviciene56Ind.10:47:00
1908000909Ilze Lūkina67Meža sports10:50:00
1878662217Salvinija Deksnienė58Ind.10:53:00
1888631936Inguna Eglīte64CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:56:00
1868645033Galina Mitereva62O-Kuncevo10:59:00
 
 
M50 (8)10,0 km 0 m11 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1678110133Edmundas Kasevicius62OK Jaunyste10:55:00
1648100800Didzis Čākurs63Naukšēni10:58:00
1658474700Saulius Jurgelevičius67Elektrėnų keliautijų klubas EK11:01:00
1688629792Igors Jamčuks62Auseklis IK11:04:00
1638645026Boris Elfimov61O-Kuncevo11:07:00
1708080333Valdis Kokorišs64Mona OK11:10:00
1698183585Audrius Jurgelevičius62Elektrėnų keliautijų klubas EK11:13:00
1668111108Didzis Poreiters68Ind.11:16:00
 
 
M60 (7)8,3 km 0 m10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1958260003Kestutis Kviecinskas49OK Dainava11:02:00
1928222200Andrejs Korabo57Ind.11:05:00
1978662219Saulius Marozas53Labirintas OK11:08:00
1968631948Andis Pirktiņš58KO OK11:11:00
1918632083Jonas Zemaitis56OK Jaunyste11:14:00
1948633645Siarhei Sannikau55BSPU, Minsk11:17:00
1938629927Karolis Mickevicius57OK Saule11:20:00