Latvijas MTBO daudzdienas 2017se 2017.06.10. 18:48
Latvia MTBO 3-daysRIga, Latvija
Start list by classes - Garā distance / Longcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
WE (23)
StnoChipnoNameClubNatStart
618638669Poverina SvetlanaOrienta-Gold-teamRUS10:35:00
628629929Zaliauskaitė AlgirdaLTU MTBO TeamLTU10:35:00
638019969Andrašiunienė GabrielėLTU MTBO TeamLTU10:35:00
648010101Mickevičiūtė Juodišienė KarolinaFortūna OKLTU10:35:00
658629883Arlauskiene RamuneIOSK BudakalnisLTU10:35:00
668644494Šimkonienė AstaOK MedeinaLTU10:35:00
678638614Trifilenkova AnastasiaOrienta SKI-ORUS10:35:00
688080397MIKHAYLOVA OLYAMOSKOMPASORIENTARUS10:35:00
698650016Zobena DinaPurva Bridējs OKLAT10:35:00
708638700Knēta MārīteMona OKLAT10:35:00
718643788Kudre DorisVärska OK PekoEST10:35:00
728650095Strazdiņa AigaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:35:00
738643782Semenova AnnaMalahitRUS10:35:00
748256256Babrauskaitė Patricija JoanaLTU MTBO TeamLTU10:35:00
758643827Salikhova Diana100x24.RURUS10:35:00
768650081Kalvaitytė AustėjaIOSK BūdakalnisLTU10:35:00
778643757Špukaitė KarolinaSK S-SportasLTU10:35:00
788643786Reinartaite VaidaFortūna OKLTU10:35:00
798643770Krūmiņa IevaPurva Bridējs OKLAT10:35:00
808643787Rubaževičiūtė EglėFortūna OKLTU10:35:00
818650057Kala IngritVärska OK PekoEST10:35:00
828211111Kmieliauskaitė RamunėDainava OKLTU10:35:00
838638692Michnovič ViktorijaLTU MTBO TeamLTU10:35:00
 
 
ME (34)
StnoChipnoNameClubNatStart
18648660Gritsan RuslanOrienta SKI-ORUS10:30:00
28650055Dallavalle LucaTeam ItalyITA10:30:00
38629922Maišelis JonasOK PerkūnasLTU10:30:00
58638639Hallik MargusOK LUS / SakasEST10:30:00
68650013Dmukauskas SarunasBudakalnisLTU10:30:00
78650058Bričonoks EdgarsKāpa OKLAT10:30:00
88628695Krūmiņš EdgarsAlūksne OKLAT10:30:00
98180880Poopuu PriitJOKAEST10:30:00
108001234Juodišius JuliusFortūna, OKLTU10:30:00
118633655Mickus DonatasOSK SakasLTU10:30:00
128629230Linde MārtiņšOzonsLAT10:30:00
138643751Andrasiunas PetrasSK S-SportasLTU10:30:00
148643808Pilybas EgidijusNeringos SMLTU10:30:00
158633652Zetmanis AivisAzimuts OK- Sm BJSSLAT10:30:00
168002121Rēns EduardsA2LAT10:30:00
178643759Mironov DmitriKamvolBLR10:30:00
188638644Matulevičius VirginijusDainava OKLTU10:30:00
198650064BUZOVKIN DANILMOSKOMPASORIENTARUS10:30:00
208643752Viitmaa AlarOK LeholaEST10:30:00
218321337Macijauskas ĄžuolasPerkūnas OK, VMSCLTU10:30:00
228022208Prozorov AndreyOrienta-KuncevoRUS10:30:00
238631404Karm MarekSK100EST10:30:00
248650002Kalvaitis NojusIOSK BūdakalnisLTU10:30:00
258061117Ambrazas IgnasS-SportasLTU10:30:00
268645026Elfimov BorisMalahitRUS10:30:00
278000010Krūmiņš AtisOzonsLAT10:30:00
288070427Stankevičius ViliusOK PerkūnasLTU10:30:00
298638655Bettega SimoneTeam ItalyITA10:30:00
308650070Miterev EgorOrienta-KuncevoRUS10:30:00
318638659Naryshkin MihailMTBO Team KamvolBLR10:30:00
328650079Apatenkov Sergey100x24.RURUS10:30:00
338006900Tomashevskyj EduardKopaRUS10:30:00
348650087Kapitonov MaximOrienta SKI-ORUS10:30:00
358222777Griškonis TomasO!KlaipėdaLTU10:30:00
 
 
W14 (3)4,2 km 0 m6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1018643760Bolotova ElizavetaOrienta-KuncevoRUS10:55:00
1028643799Knēta ErnestīneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:55:00
2108643825Poreitere RamonaPoreiteri10:55:00
 
 
M14 (6)4,2 km 0 m6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1038643803Kudre TimoVärska OK PekoEST10:55:00
1048643763Nīmanis RobertsOgre OK/SCLAT10:55:00
1058643802Sliuzelis MykolasAlytaus SRCLTU10:55:00
1068650037Lipskis KristiānsSēlijas MežsLAT10:55:00
1078638641Shylak VadzimOrion Minsk SKOBLR10:55:00
1088638683RAKOVITSA DMITRYMOSKOMPASORIENTARUS10:55:00
 
 
W18 (9)
StnoChipnoNameClubNatStart
1098638664Zhurkina AnastasiaForest sportRUS10:50:00
1108638051Rooba KaisaRakvere OKEST10:50:00
1118648644Iakushina LidiaOrienta SKI-ORUS10:50:00
1128643767Aksenova AlenaSaint-PetersburgRUS10:50:00
1138632515Umbrasaite JustePerkunas OK , Vilnius.LTU10:50:00
1148643829Meskina MariaOrienta-KuncevoRUS10:50:00
1158643796Damfeld KarolinaPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:50:00
1168643773Rubaževičiūtė ŪlaFortūna OKLTU10:50:00
1178638688VESTFALSKAYA ANASTASIAMOSKOMPASORIENTARUS10:50:00
 
 
M18 (27)
StnoChipnoNameClubNatStart
1188638687Bolotov AlexeyOrienta-KuncevoRUS10:40:00
1198650047Baranauskas AugustasNeringos SMLTU10:40:00
1208080009Lūkins RonaldsIndividuāliLAT10:40:00
1218638690Šambarys LiutaurasNeringos SMLTU10:40:00
1228643772Kuznetsov VladimirOrienta SKI-ORUS10:40:00
1238638652Grebnev NikitaOrienta-KuncevoRUS10:40:00
1248650060Sikorski MarcinPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1258636921Rooba RagnarRakvere OKEST10:40:00
1268638605Žvirblis LaurynasNeringos SMLTU10:40:00
1278644442Sarksņa AndrisOgre OK/SCLAT10:40:00
1288650050Barila AstijusNeringos SMLTU10:40:00
1298643841Nitsch TomaszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1308638638Putniņš JēkabsMadonas BJSS/OK AronaLAT10:40:00
1318638698Nowak BartoszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1328643811SHVEDOV DMITRYMOSKOMPASORIENTARUS10:40:00
1338643842Kielak IgorPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1348638689Lysov VladimirOrienta SKI-ORUS10:40:00
1358638675Niebielski BartoszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1368650034SHUBIN EVGENYMOSKOMPASORIENTARUS10:40:00
1378648786Šulčys KasparasPerkūnas OK, VMSCLTU10:40:00
1388643835Naumov ArtemInd.LAT10:40:00
1398650007Viitmaa RaulVAK StaierEST10:40:00
1408638424Šinkevičius DovydasOK OriensLTU10:40:00
1418650059Jaroszek JakubPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:40:00
1428633656Žigilėjus VėjusPerkūnas OK, VMSCLTU10:40:00
1438643791Meyer JorisNeringos SMLTU10:40:00
1448638426Jurgaitis MartynasOSK SakasLTU10:40:00
 
 
W21A (2)
StnoChipnoNameClubNatStart
1458650005Ranoniene LoretaFortuna OKLTU10:50:00
1468643756Krūmiņa ZanePurva Bridējs OKLAT10:50:00
 
 
M21A (5)
StnoChipnoNameClubNatStart
1478643795Elfimov AntonMalahitRUS10:40:00
1488643814Ranonis GediminasFortuna OKLTU10:40:00
1498001983Pētersons MārtiņšInd.LAT10:40:00
1508209270Zdanavicius TomasOK DainavaLTU10:40:00
1518643778Kulikauskas EgidijusS-SportasLTU10:40:00
 
 
W21B (1)7,1 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1538643838Vitenberga ZaneInd.LAT10:55:00
 
 
M21B (1)
StnoChipnoNameClubNatStart
1548005008Verza ArtūrsInd.LAT10:50:00
 
 
W40 (6)
StnoChipnoNameClubNatStart
1568638676Naryshkina OlgaMTBO Team KamvolBLR10:50:00
1578638649Rubaževičienė GiedrėFortūna OKLTU10:50:00
1588650067Bolotova TatianaOrienta-KuncevoRUS10:50:00
1598638616Kondrateva AleksandraKamvolBLR10:50:00
1608643764Vaļska IngaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:50:00
1618650029Meskina AnastasiaOrienta-KuncevoRUS10:50:00
 
 
M40 (27)
StnoChipnoNameClubNatStart
1628643777Zariņš DidzisInd.LAT10:45:00
1638334455Žvirblis ArvydasFortūna OKLTU10:45:00
1648650085Minchukov AleksanderMTBO Team KamvolBLR10:45:00
1658006000Godiņš MārtiņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT10:45:00
1668629085Muižnieks RaitisAuseklis IKLAT10:45:00
1688257777Mahla IndrekPekoEST10:45:00
1698629220Kaņepe DagnisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:45:00
1718636920Rooba KunoRakvere OKEST10:45:00
1728643790Velde MatissANTARIS TeamLTU10:45:00
1738629222Reinsons RaivisInd.LAT10:45:00
1748638665Zhurkin MaximForest sportRUS10:45:00
1758643847Nīmanis ReinisOgre OK/SCLAT10:45:00
1768625752Masilionis RemigijusFortūna OKLTU10:45:00
1778631405Borovikovs JurisMadonas BJSS/OK AronaLAT10:45:00
1788638431Jurgaitis VaidasOSK SakasLTU10:45:00
1798640103Venelaine MargusLSF PTEST10:45:00
1808000450Heinrihsons ArnisAuseklis IKLAT10:45:00
1818629900Zilinskas TautvydasIOSK BudakalnisLTU10:45:00
1828650091Bolotov IgorOrienta-KuncevoRUS10:45:00
1838638672Shylak AliakseiOrion Minsk SKOBLR10:45:00
1848638666Lipskis KasparsSēlijas MežsLAT10:45:00
1858643823Tarassov StanislavInd.LAT10:45:00
1868643837Komarovas CezijusOSK SakasLTU10:45:00
1888077708Dzalbs KārlisOzonsLAT10:45:00
1898650025Rubazevicius JurgisFortūna OKLTU10:45:00
1908650032Jākobsons MārcisOzonsLAT10:45:00
2098650071Poreiteris DidzisPoreiteri10:45:00
 
 
W50 (4)7,1 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1558000909Lūkina IlzeIndividuāliLAT10:55:00
1928638682Staneviciene RutalabirintasLTU10:55:00
1938645033Mitereva GalinaOrienta-KuncevoRUS10:55:00
1948643765Deksniene SalvinijaLabirintas LTLTU10:55:00
 
 
M50 (9)
StnoChipnoNameClubNatStart
1958638657Putniņš JānisMežmalas / MadonaLAT10:50:00
1968643824Kokorišs ValdisMona OKLAT10:50:00
1978638697Cegielka JanPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:50:00
1988638695Gruzde EgīlsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:50:00
1998650041Pucens IvarsMona OKLAT10:50:00
2008629927Mickevičius KarolisSaulė OKLTU10:50:00
2018638604Pirktiņš AndisKO OKLAT10:50:00
2028629792Jamčuks IgorsAuseklis IKLAT10:50:00
2038650073Čākurs DidzisNaukšēniLAT10:50:00
 
 
M60 (4)7,1 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
2048643849Marozas SauliusLabirintas LTLTU10:55:00
2058181266Kalve AndrisIndividuāliLAT10:55:00
2068260003Kviecinskas KestutisDainava OKLTU10:55:00
2078633645Sannikau SiarheiBSPU, MinskBLR10:55:00