Latvijas MTBO daudzdienas 2017se 2017.06.10. 7:09
Latvia MTBO 3-daysRIga, Latvija
Start list by classes - Vidējā distance / Middlecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
WE (21)10,2 km 0 m16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
828211111Kmieliauskaitė RamunėDainava OKLTU10:56:00
738643782Semenova AnnaMalahitRUS10:58:00
778643757Špukaitė KarolinaSK S-SportasLTU11:00:00
838638692Michnovič ViktorijaLTU MTBO TeamLTU11:02:00
808643787Rubaževičiūtė EglėFortūna OKLTU11:04:00
748256256Babrauskaitė Patricija JoanaLTU MTBO TeamLTU11:06:00
818650057Kala IngritVärska OK PekoEST11:08:00
758643827Salikhova Diana100x24.RURUS11:10:00
768650081Kalvaitytė AustėjaIOSK BūdakalnisLTU11:12:00
788643786Reinartaite VaidaFortūna OKLTU11:14:00
718643788Kudre DorisVärska OK PekoEST11:16:00
708638700Knēta MārīteMona OKLAT11:18:00
698650016Zobena DinaPurva Bridējs OKLAT11:20:00
688080397MIKHAYLOVA OLYAMOSKOMPASORIENTARUS11:22:00
678638614Trifilenkova AnastasiaOrienta SKI-ORUS11:24:00
668644494Šimkonienė AstaOK MedeinaLTU11:26:00
658629883Arlauskiene RamuneIOSK BudakalnisLTU11:28:00
648010101Mickevičiūtė Juodišienė KarolinaFortūna OKLTU11:30:00
638019969Andrašiunienė GabrielėLTU MTBO TeamLTU11:32:00
628629929Zaliauskaitė AlgirdaLTU MTBO TeamLTU11:34:00
618638669Poverina SvetlanaOrienta-Gold-teamRUS11:36:00
 
 
ME (35)11,6 km 0 m20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
228022208Prozorov AndreyOrienta-KuncevoRUS10:52:00
358222777Griškonis TomasO!KlaipėdaLTU10:54:00
208643752Viitmaa AlarOK LeholaEST10:56:00
318638659Naryshkin MihailMTBO Team KamvolBLR10:58:00
298638655Bettega SimoneTeam ItalyITA11:00:00
138643751Andrasiunas PetrasSK S-SportasLTU11:02:00
268645026Elfimov BorisMalahitRUS11:04:00
338006900Tomashevskyj EduardKopaRUS11:06:00
288070427Stankevičius ViliusOK PerkūnasLTU11:08:00
198650064BUZOVKIN DANILMOSKOMPASORIENTARUS11:10:00
178643759Mironov DmitriKamvolBLR11:12:00
328650079Apatenkov Sergey100x24.RURUS11:14:00
158633652Zetmanis AivisAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:16:00
168002121Rēns EduardsA2LAT11:18:00
258061117Ambrazas IgnasS-SportasLTU11:20:00
308650070Miterev EgorOrienta-KuncevoRUS11:22:00
128629230Linde MārtiņšOzonsLAT11:24:00
218321337Macijauskas ĄžuolasPerkūnas OK, VMSCLTU11:26:00
238631404Karm MarekSK100EST11:28:00
188638644Matulevičius VirginijusDainava OKLTU11:30:00
348650087Kapitonov MaximOrienta SKI-ORUS11:32:00
248650002Kalvaitis NojusIOSK BūdakalnisLTU11:34:00
278000010Krūmiņš AtisOzonsLAT11:36:00
148643808Pilybas EgidijusNeringos SMLTU11:38:00
118633655Mickus DonatasOSK SakasLTU11:40:00
108001234Juodišius JuliusFortūna, OKLTU11:42:00
98180880Poopuu PriitJOKAEST11:44:00
88628695Krūmiņš EdgarsAlūksne OKLAT11:46:00
78650058Bričonoks EdgarsKāpa OKLAT11:48:00
68650013Dmukauskas SarunasBudakalnisLTU11:50:00
58638639Hallik MargusOK LUS / SakasEST11:52:00
48650017Kavaliauskas RegimantasOK TelšiaiLTU11:54:00
38629922Maišelis JonasOK PerkūnasLTU11:56:00
28650055Dallavalle LucaTeam ItalyITA11:58:00
18648660Gritsan RuslanOrienta SKI-ORUS12:00:00
 
 
W14 (3)4,1 km 0 m7 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1028643799Knēta ErnestīneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:11:00
1018643760Bolotova ElizavetaOrienta-KuncevoRUS11:13:00
2108643825Poreitere RamonaPoreiteri11:29:00
 
 
M14 (6)4,1 km 0 m7 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1058643802Sliuzelis MykolasAlytaus SRCLTU11:15:00
1088638683RAKOVITSA DMITRYMOSKOMPASORIENTARUS11:17:00
1048643763Nīmanis RobertsOgre OK/SCLAT11:19:00
1068650037Lipskis KristiānsSēlijas MežsLAT11:21:00
1038643803Kudre TimoVärska OK PekoEST11:23:00
1078638641Shylak VadzimOrion Minsk SKOBLR11:25:00
 
 
W18 (9)6,9 km 0 m12 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1108638051Rooba KaisaRakvere OKEST10:57:00
1098638664Zhurkina AnastasiaForest sportRUS10:59:00
1158643796Damfeld KarolinaPolish Orienteering MTBO TeamPOL11:01:00
1148643829Meskina MariaOrienta-KuncevoRUS11:03:00
1118648644Iakushina LidiaOrienta SKI-ORUS11:05:00
1128643767Aksenova AlenaSaint-PetersburgRUS11:07:00
1138632515Umbrasaite JustePerkunas OK , Vilnius.LTU11:09:00
1168643773Rubaževičiūtė ŪlaFortūna OKLTU11:11:00
1178638688VESTFALSKAYA ANASTASIAMOSKOMPASORIENTARUS11:13:00
 
 
M18 (26)9,2 km 0 m14 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1188638687Bolotov AlexeyOrienta-KuncevoRUS10:00:00
1248650060Damian HylaPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:02:00
1288650050Barila AstijusNeringos SMLTU10:04:00
1428633656Žigilėjus VėjusPerkūnas OK, VMSCLTU10:06:00
1418650059Jaroszek JakubPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:08:00
1398650007Viitmaa RaulVAK StaierEST10:10:00
1318638698Nowak BartoszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:12:00
1258636921Rooba RagnarRakvere OKEST10:14:00
1208080009Lūkins RonaldsIndividuāliLAT10:16:00
1408638424Šinkevičius DovydasOK OriensLTU10:18:00
1388643835Naumov ArtemInd.LAT10:20:00
1298643841Nitsch TomaszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:22:00
1368650034SHUBIN EVGENYMOSKOMPASORIENTARUS10:24:00
1358638675Niebielski BartoszPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:26:00
1328643811SHVEDOV DMITRYMOSKOMPASORIENTARUS10:28:00
1348638689Lysov VladimirOrienta SKI-ORUS10:30:00
1198650047Baranauskas AugustasNeringos SMLTU10:32:00
1338643842Kielak IgorPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:34:00
1218638690Šambarys LiutaurasNeringos SMLTU10:36:00
1238638652Grebnev NikitaOrienta-KuncevoRUS10:38:00
1278644442Sarksņa AndrisOgre OK/SCLAT10:40:00
1308638638Putniņš JēkabsMadonas BJSS/OK AronaLAT10:42:00
1268638605Žvirblis LaurynasNeringos SMLTU10:44:00
1228643772Kuznetsov VladimirOrienta SKI-ORUS10:46:00
1378648786Šulčys KasparasPerkūnas OK, VMSCLTU10:48:00
1438643791Meyer JorisNeringos SMLTU10:50:00
 
 
W21A (2)6,9 km 0 m12 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1458650005Ranoniene LoretaFortuna OKLTU10:39:00
1468643756Krūmiņa ZanePurva Bridējs OKLAT10:41:00
 
 
M21A (5)9,2 km 0 m14 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1488643814Ranonis GediminasFortuna OKLTU10:01:00
1498001983Pētersons MārtiņšInd.LAT10:03:00
1508209270Zdanavicius TomasOK DainavaLTU10:05:00
1518643778Kulikauskas EgidijusS-SportasLTU10:07:00
1478643795Elfimov AntonMalahitRUS10:09:00
 
 
W21B (1)5,2 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1538643838Vitenberga ZaneInd.LAT10:11:00
 
 
M21B (1)7,1 km 0 m11 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1548005008Verza ArtūrsInd.LAT10:19:00
 
 
W40 (6)6,9 km 0 m12 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1608643764Vaļska IngaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:43:00
1598638616Kondrateva AleksandraKamvolBLR10:45:00
1588650067Bolotova TatianaOrienta-KuncevoRUS10:47:00
1578638649Rubaževičienė GiedrėFortūna OKLTU10:49:00
1568638676Naryshkina OlgaMTBO Team KamvolBLR10:51:00
1618650029Meskina AnastasiaOrienta-KuncevoRUS10:55:00
 
 
M40 (31)9,2 km 0 m14 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1828650091Bolotov IgorOrienta-KuncevoRUS10:11:00
1738629222Reinsons RaivisInd.LAT10:13:00
1718636920Rooba KunoRakvere OKEST10:15:00
1848638666Lipskis KasparsSēlijas MežsLAT10:17:00
1818629900Zilinskas TautvydasIOSK BudakalnisLTU10:19:00
1748638665Zhurkin MaximForest sportRUS10:21:00
1728643790Velde MatissANTARIS TeamLTU10:23:00
1638334455Žvirblis ArvydasFortūna OKLTU10:25:00
1878638671Zobens ReinisPurva Bridējs OKLAT10:27:00
1688257777Mahla IndrekPekoEST10:29:00
1898650025Rubazevicius JurgisFortūna OKLTU10:31:00
1708648805Ambrazas SvajunasS-SportasLTU10:33:00
1648650085Minchukov AleksanderMTBO Team KamvolBLR10:35:00
1698629220Kaņepe DagnisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:37:00
1658006000Godiņš MārtiņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT10:39:00
1868643837Komarovas CezijusOSK SakasLTU10:41:00
1858643823Tarassov StanislavInd.LAT10:43:00
1798640103Venelaine MargusLSF PTEST10:45:00
1668629085Muižnieks RaitisAuseklis IKLAT10:47:00
1908650032Jākobsons MārcisOzonsLAT10:49:00
1808000450Heinrihsons ArnisAuseklis IKLAT10:51:00
1768625752Masilionis RemigijusFortūna OKLTU10:53:00
1678633641Klicner TomasS-SportasLTU10:55:00
1778631405Borovikovs JurisMadonas BJSS/OK AronaLAT10:57:00
1838638672Shylak AliakseiOrion Minsk SKOBLR10:59:00
1628643777Zariņš DidzisInd.LAT11:01:00
1758643847Nīmanis ReinisOgre OK/SCLAT11:03:00
1888077708Dzalbs KārlisOzonsLAT11:05:00
1788638431Jurgaitis VaidasOSK SakasLTU11:07:00
1918003500Lupkins IvoCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:09:00
2098650071Poreiteris DidzisPoreiteri11:27:00
 
 
W50 (4)5,2 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1948643765Deksniene SalvinijaLabirintas LTLTU10:13:00
1928638682Staneviciene RutalabirintasLTU10:15:00
1938645033Mitereva GalinaOrienta-KuncevoRUS10:17:00
1558000909Lūkina IlzeIndividuāliLAT10:55:00
 
 
M50 (9)7,1 km 0 m11 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1978638697Cegielka JanPolish Orienteering MTBO TeamPOL10:21:00
1998650041Pucens IvarsMona OKLAT10:23:00
2018638604Pirktiņš AndisKO OKLAT10:25:00
1988638695Gruzde EgīlsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:27:00
2008629927Mickevičius KarolisSaulė OKLTU10:29:00
2038650073Čākurs DidzisNaukšēniLAT10:31:00
2028629792Jamčuks IgorsArenaLAT10:33:00
1968643824Kokorišs ValdisMona OKLAT10:35:00
1958638657Putniņš JānisMežmalas / MadonaLAT10:37:00
 
 
M60 (5)5,2 km 0 m9 C
StnoChipnoNameClubNatStart
2058181266Kalve AndrisIndividuāliLAT10:01:00
2048643849Marozas SauliusLabirintas LTLTU10:03:00
2078633645Sannikau SiarheiBSPU, MinskBLR10:05:00
2088643846Linde JānisOzonsLAT10:07:00
2068260003Kviecinskas KestutisDainava OKLTU10:09:00