Tautas Rogainings 2016 / Folks Rogaine 2016 18.09.2016.
18.09.2016.
Kalngale - Jaunciems - Baltezers
Magnēts
Start:09:30:00
Sunset:07:02:10
Sunrise:19:32:41

ROGAIN 8
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1181MO Laid mums tur laimē diet Zigmunds Bībers M LAT
Alberts Jasāns M LAT
6:46:09
270
0
270 MO:1.
2113MO 2 K Uldis Klepers M LAT
Valters Kaminskis M LAT
6:49:51
270
0
270 MO:2.
3222MV KARVAJALADS Reigo Lehtla M EST
Alexander Khalyapin M RUS
7:57:39
256
0
256 MO:3. MV:1.
496XV Sānsolis Anita Liepiņa W LAT
Andris Mireckis M LAT
7:48:04
251
0
251 XO:1. XV:1.
5101XO Meža Dīvainīši Elīna Masteiko W LAT
Einārs Masteiko M LAT
7:53:18
251
0
251 XO:2.
6162XO 8 Surikati Ieva Upmace W LAT
Pēteris Grīviņš M LAT
7:56:33
245
0
245 XO:3.
7247XO Liedagi-35 Zelma Preciniece W LAT
Fadejs Precinieks M LAT
7:55:08
244
0
244 XO:4.
868MO OK Kurmis Emīls Endele M
Matīss Vīksne M
7:50:21
239
0
239 MO:4.
9249MV GuN-2016 Nikolajs Lucāns M LAT
Guntis Pikurs M LAT
7:17:20
237
0
237 MO:5. MV:2.
1052MV LIELISKIE Ainārs Grīnvalds M LAT
Harijs Meiers M LAT
7:56:10
237
0
237 MO:6. MV:3.
11179MO Slapjie pumpuri Aigars Čeksters M LAT
Vilnis Frišfelds M LAT
7:20:56
234
0
234 MO:7.
1262MO Vichy Valdis Čunka M
Kaspars Adijāns M
7:38:06
233
0
233 MO:8.
1350XO Tallinn Winterswimming Center Laura Maasik W EST
Raido Laidla M EST
7:51:46
229
0
229 XO:5.
14146WO Ozona UNDA Aiva Jakovela W LAT
Alda Bražūne W LAT
7:57:01
229
0
229 WO:1.
15151MO Riga Adventure Team win-win Juris Ritums M LAT
Artūrs Graube M LAT
7:16:41
226
0
226 MO:9.
1651XO Velux/mySport Baiba Močāne W LAT
Māris Sumčenko M LAT
7:53:04
226
0
226 XO:6.
1780XV Ozolzīles Baiba Ozola W
Ģirts Zīlišķis M
7:24:16
225
0
225 XO:7. XV:2.
18278XSV Malači Velga Buša W LAT
Uldis Pekuss M LAT
7:51:39
220
0
220 XO:8. XV:3. XSV:1.
1933MO Ar kājām pa priekšu Emīls Kondratovičs M LAT
Reinis Bērziņš M LAT
Kaspars Vingris M LAT
8:01:32
223
-4
219 MO:10.
20229MO Apmaldīties ir viegli Guntis Šmaukstelis M LAT
Aigars Beks M LAT
7:44:57
218
0
218 MO:11.
2172MO Green Power Shoes Gints Pētersons M
Kaspars Jansons M
7:50:57
218
0
218 MO:12.
22215G8 Raalto Alvis Reinsons M LAT
Raivis Reinsons M LAT
7:54:25
217
0
217 G8:1.
23240MO ZS 45. NBN Ingus Pētersons M LAT
Sergejs Ahmaduļins M LAT
7:59:31
216
0
216 MO:13.
24114XV Mona E Līga Plakane W LAT
Jānis Nāgelis M LAT
7:42:09
215
0
215 XO:9. XV:4.
25102MV Alnis brīvsolī Ilmārs Dukulis M LAT
Arne Lūsis M LAT
7:52:09
215
0
215 MO:14. MV:4.
2616XO Marga tuules Margarete Merenäkk W EST
Taavi Dovnar M EST
7:46:39
213
0
213 XO:10.
2710MO BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs M LAT
Renārs Skudra M LAT
7:39:12
209
0
209 MO:15.
2879XO Ņeržaveika Ieva Grauduma W
Jānis Kalniņš M
7:52:30
209
0
209 XO:11.
29167XV Punktotāji Ruta Poikāne W LAT
Aivis Poikāns M LAT
7:32:43
208
0
208 XO:12. XV:5.
30228MO Sēņu vērotāji Valdis Gabrāns M LAT
Gatis Rudzītis M LAT
7:56:55
208
0
208 MO:16.
3145XV Romanichi Ilva Koškina W LAT
Romāns Koškins M LAT
7:55:13
207
0
207 XO:13. XV:6.
3220XV Pašiem prieks Gita Gaisa W LAT
Uldis Gaiss M LAT
7:27:05
206
0
206 XO:14. XV:7.
33226XSV KĀPA LR Ligita Grunde W LAT
Rolands Laveiķis M LAT
7:54:05
206
0
206 XO:15. XV:8. XSV:2.
34171XSV Mona-XA Alīda Ābola W LAT
Pēteris Zariņš M LAT
7:50:14
204
0
204 XO:16. XV:9. XSV:3.
3527G8 Ceturtā reize Uldis Velps M LAT
Matīss Velps M LAT
7:32:14
203
0
203 G8:2.
3681XO Lielapmēra Ķeza Inese Gulbe W LAT
Arnis Grišans M LAT
7:52:50
203
0
203 XO:17.
37211XJ Ragaiņa garo ragu garaiņi Ieva Ivbule W LAT
Aivars Lucijanovs M LAT
8:00:43
204
-2
202 XO:18. XJ:1.
38204MV H2O Arnis Heinrihsons M LAT
Pēteris Druķis M LAT
6:51:41
201
0
201 MO:17. MV:5.
3973MSV Asie Pipari Ilmārs Kaulakans M
Juris Drunka M
7:35:11
200
0
200 MO:18. MV:6. MSV:1.
40253MO Meža dīvainīši Māris Zūlis M LAT
Andris Sprūds M LAT
7:00:54
199
0
199 MO:19.
4186XV Autostarts.lv Marita Lapa W LAT
Aivars Lapa M LAT
7:45:56
198
0
198 XO:19. XV:10.
42232MO OM Andris Strazdiņš M LAT
Rinalds Biezais M LAT
7:52:13
197
0
197 MO:20.
43105MV Alusala Arvis Zvanītājs M LAT
Austris Lepiksons M LAT
7:52:59
194
0
194 MO:21. MV:7.
44202G8 AAT Armands Teteris M LAT
Arvīds Teteris M LAT
7:53:27
194
0
194 G8:3.
4594XO Riboksīns un Mildronāts Daiga Jermaka W LAT
Mārtiņš Vimba M LAT
7:41:08
193
0
193 XO:20.
46174XV Sapņu komanda Astrīda Celmiņa W LAT
Pēteris Strazdiņš M LAT
7:43:53
193
0
193 XO:21. XV:11.
47117MV Resnais Susurs Māris Avotiņš M LAT
Ainārs Cīrulis M LAT
7:55:26
193
0
193 MO:22. MV:8.
4824WV Mīļmāsiņas Inese Bajāre W LAT
Egita Rozniece W LAT
7:39:33
192
0
192 WO:2. WV:1.
49166XO P.S. Signe Zavadska W LAT
Pēteris Zavadskis M LAT
7:44:27
190
0
190 XO:22.
5018XO Ampēriņš Madara Apsalone W LAT
Aleksandrs Riguns M LAT
7:56:23
190
0
190 XO:23.
51277XSV Amatciems Gunta Lebedoka W LAT
Viesturs Ziediņš M LAT
7:42:56
189
0
189 XO:24. XV:12. XSV:4.
52230XUV KĀPA VR Ruta Kukka W LAT
Volli Kukk M LAT
7:51:20
188
0
188 XO:25. XV:13. XSV:5. XUV:1.
5337WO Ženijas Sandra Priedīte W LAT
Aija Bremšmite W LAT
7:52:53
187
0
187 WO:3.
54264MO Bebraine Andris Miglavs M LAT
7:57:15
187
0
187 MO:23.
5571MO Zāģis un Zebiekste Gints Ģērmanis M
Uģis Ģērmanis M
7:44:37
184
0
184 MO:24.
563G8 Teku Taku Māris Bērziņš M LAT
Kārlis Bērziņš M LAT
7:57:42
183
0
183 G8:4.
5763WO Dzintarlapsas Ilze Krēmere W
Ieva Simsone W
7:54:05
180
0
180 WO:4.
58143XO Stīvijs Vonders Elīna Veide W LAT
Uģis Vismanis M LAT
7:57:13
180
0
180 XO:26.
5930WV Pūznis Gerda Sirmā W LAT
Daiga Krēsliņa W LAT
7:28:27
178
0
178 WO:5. WV:2.
602WSV KĀ2 Sarmīte Vlodare W LAT
Dace Saulīte W LAT
7:29:03
178
0
178 WO:6. WV:3. WSV:1.
61136XV Ezīši Ingrida Barisa W LAT
Ģirts Strujevičs M LAT
7:45:00
178
0
178 XO:27. XV:14.
6249WO Creme Brulee Ilze Bērtule W LAT
Ilze Berga W LAT
Elīna Mankus W LAT
7:53:52
178
0
178 WO:7.
6315XO Robiņi (Saldus) Ērika Roba W LAT
Agris Robs M LAT
7:08:24
177
0
177 XO:28.
6446XO Spaiņu pāris Kristīne Priedīte W LAT
Nauris Priedītis M LAT
7:34:57
176
0
176 XO:29.
65159MO Jo Jo & Co Artūrs Žogla M LAT
Ēvalds Žogla M LAT
Aldis Kozirkovs M LAT
7:36:11
176
0
176 MO:25.
66122XO Paskriet vari? Dace Blūma W LAT
Ivo Zemturis M LAT
Juris Griņevičs M LAT
7:50:33
176
0
176 XO:30.
67177WV Matrix Rota Šņuka W LAT
Anda Lejasblusa W LAT
7:54:19
176
0
176 WO:8. WV:4.
6867XV Gandrīz Trio Ginta Bērziņa W
Juris Naglis M
7:43:28
174
0
174 XO:31. XV:15.
69244WO Ozons var Arta Linde W LAT
Evija Līviņa W LAT
7:47:41
174
0
174 WO:9.
7084XV Eragons Zanda Kārkliņa W LAT
Ilmārs Lucijanovs M LAT
7:51:00
174
0
174 XO:32. XV:16.
71220MSV Divi veči Uldis Alksnis M LAT
Jānis Biezais M LAT
7:54:56
174
0
174 MO:26. MV:9. MSV:2.
7212WV Piedzīvojumu meklējot Vita Žukovska W LAT
Jana Adata W LAT
7:26:46
172
0
172 WO:10. WV:5.
7364XJ Krēmerbērni United Elīna Krēmere W
Krišjānis Krēmers M
7:53:58
172
0
172 XO:33. XJ:2.
7453MUV APTUMSUMS Vitolds Bērziņš M
Helmuts Lukačovs M
7:58:09
171
0
171 MO:27. MV:10. MSV:3. MUV:1.
7531MO Tava Mutere Miks Brūšnieks M LAT
Dairis Magone M LAT
7:16:39
168
0
168 MO:28.
765XO PIENA ZOBI Katrīna Poliščuka W LAT
Edmunds Fadiņš M LAT
8:05:50
180
-12
168 XO:34.
77112WV Cerība mirst pēdējā Indra Segliņa W LAT
Zane Blumberga W LAT
7:51:02
164
0
164 WO:11. WV:6.
78129WO Meža zemenītes Dita Zaharova W LAT
Natālija Strogova W LAT
7:13:33
162
0
162 WO:12.
7941MV Kāpļi Normunds Reinbergs M LAT
Regimants Baranovskis M LAT
7:45:07
162
0
162 MO:29. MV:11.
80104WV Blondīņu duets Inta Luksa W LAT
Sigita Upeniece W LAT
7:33:57
160
0
160 WO:13. WV:7.
81116WSV HO-HO Andra Melbārde W LAT
Izolde Jumare W LAT
Renāte Kokorēviča W LAT
7:36:43
159
0
159 WO:14. WV:8. WSV:2.
82271G8 Klejotāji Sofija Siliņa W LAT
Sandis Siliņš M LAT
7:48:17
158
0
158 G8:5.
83161WSV Viss galvā Ilze Laure W LAT
Anita Vucāne W LAT
7:37:46
155
0
155 WO:15. WV:9. WSV:3.
8477MUV TAKA 2016 Arnolds Kučinskis M
Andris Tauvens M
7:22:59
154
0
154 MO:30. MV:12. MSV:4. MUV:2.
8595WSV Polārlapsas Ilze Tāse W LAT
Dace Cebule W LAT
7:46:07
154
0
154 WO:16. WV:10. WSV:4.
86111WO Meža Krizdoles Džaneta Suta W LAT
Kristīne Suta W LAT
7:44:52
152
0
152 WO:17.
87133WUV AI SI Silvija Segliņa W LAT
Aija Andersone W LAT
7:23:35
151
0
151 WO:18. WV:11. WSV:5. WUV:1.
88186WSV Bebrenes Ilze Vabole W LAT
Inese Purgaile W LAT
7:33:48
151
0
151 WO:19. WV:12. WSV:6.
8919XO Meža ronīši Agnese Geduševa W LAT
Anete Geduševa W LAT
Artūrs Bērziņš M LAT
7:42:30
151
0
151 XO:35.
90206XV Marmotes Inese Rudzīte W LAT
Guntars Vība M LAT
7:49:58
151
0
151 XO:36. XV:17.
91272XSV MaSka Skaidrīte Otaņķe W LAT
Māris Otaņķis M LAT
7:23:06
150
0
150 XO:37. XV:18. XSV:6.
92273WO Zebiekstes Ilvija Madsena W LAT
Maija Rumaka W LAT
6:54:11
149
0
149 WO:20.
9342WV Rožāboli Linda Rožkalna W LAT
Dagnija Āboltiņa W LAT
Inese Purmale W LAT
7:30:54
148
0
148 WO:21. WV:13.
94218MJ DUO Bruno krēsliņš M LAT
Andris Gargurnis M LAT
7:20:51
146
0
146 MO:31. MJ:1.
9522WUV VELMARA Māra Bolšteina W LAT
Velta Zjatkova W LAT
7:29:50
146
0
146 WO:22. WV:14. WSV:7. WUV:2.
9682WV Purva dzērvenes Inese Ozola W LAT
Ilze Heinola W LAT
7:33:42
145
0
145 WO:23. WV:15.
9776XO Lēnie rūķi Renāte Kviese W
Mārcis Laganovskis M
7:29:10
142
0
142 XO:38.
98126WV Tāpatvien Līga Vabulniece W LAT
Aiva Skopāne W LAT
7:49:27
142
0
142 WO:24. WV:16.
9914XSV EŽI Ilga Elksnīte W LAT
Andris Elksnītis M LAT
7:37:27
139
0
139 XO:39. XV:19. XSV:7.
100121WO Atpūtnieki mežā Ingrīda Nukša W LAT
Dana Andrejeva W LAT
7:19:00
138
0
138 WO:25.
10178MUV RIJS Jānis Skrūzmanis M
Ilmārs Rieksts M
7:28:46
138
0
138 MO:32. MV:13. MSV:5. MUV:3.
102231G8 Likvertenu kurmji Ligija Kampuse W LAT
Kaspars Kampuss M LAT
Toms Kampuss M LAT
Mikus Kampuss M LAT
7:56:33
135
0
135 G8:6.
1039XO Smilšu graudi Laine Štēbele W LAT
Kristiāna Štēbele W LAT
Sandris Ķuda M LAT
7:13:27
132
0
132 XO:40.
10483XO KO MĒS BEZ TEVIS !!! Dace Ikšele W LAT
Liene Ikšele W LAT
Jānis Muhins M LAT
7:44:46
132
0
132 XO:41.
105103XO Homo habilis Sandija Bergmane W LAT
Toms Kalniņš M LAT
Einārs Paass M LAT
7:46:09
132
0
132 XO:42.
10636XV Zelmeņi Inese Lācare W LAT
Harijs Lācars M LAT
7:43:05
131
0
131 XO:43. XV:20.
107254XSV Abi Divi Tamāra Kosmačeva W LAT
Andrejs Vīķis M LAT
7:22:52
130
0
130 XO:44. XV:21. XSV:8.
108261MJ Vienalga Toms Straume M LAT
Kārlis Šnepste M LAT
7:32:39
127
0
127 MO:33. MJ:2.
109125XO Kritiņbanda Vinerem Johansone W LAT
Vladimirs Seļms M LAT
Nils Johansons M LAT
7:36:34
126
0
126 XO:45.
11057XV Skudrulāči Anita Paidere W
Juris Paiders M
7:48:12
126
0
126 XO:46. XV:22.
111195MO Jaunatne smaidam Renārs Manuilovs M LAT
Mārtiņš Puķe M LAT
Maximiliano Diaz Balceda M LAT
7:43:31
122
0
122 MO:34.
112243WJ Svētās Zina Va Dijas Laine Odzileviča W LAT
Agate Šicāne W LAT
7:22:29
121
0
121 WO:26. WJ:1.
11347G8 Cietie rieksti Dace Pētersone W LAT
Gatis Pētersons M LAT
Jēkabs Pētersons M LAT
Juris Pētersons M LAT
7:40:21
121
0
121 G8:7.
114173WV Bormashka Maria Borisova W EST
7:41:48
118
0
118 WO:27. WV:17.
115257G8 RIEKSTKOŽI Marta Emīlija Reinika W LAT
Gundega Guna Reinika W LAT
Mārtiņš Reiniks M LAT
6:14:47
116
0
116 G8:8.
116124WV I GO Gunta Osīte W LAT
Ieva Grabe W LAT
Ieva Ozoliņa W LAT
7:14:56
110
0
110 WO:28. WV:18.
1178WO Čiekurmeitas Elīna Līce W LAT
Santa Grāvelsiņa W LAT
7:40:18
110
0
110 WO:29.
118209WO Bekas Anita Katlapa W LAT
Elīza Katlapa W LAT
7:44:19
110
0
110 WO:30.
119242WJ Nabaga jēriņi Laura Nikola Pinne W LAT
Daniela Krasovska W LAT
7:03:04
107
0
107 WO:31. WJ:2.
120219MO Mēģinām atkal Hardijs Lāns M LAT
Aigars Hofmanis M LAT
7:30:14
103
0
103 MO:35.
121225G8 Beātes komanda Beāte Lazdāne W LAT
Guntars Lazdāns M LAT
7:45:36
98
0
98 G8:9.
122210XO Team Lastočki Asnate Skrebele W LAT
Una Čonka W LAT
Agnese Katlapa W LAT
Andris Romans M LAT
7:54:40
98
0
98 XO:47.
123131WV 2A2 Baiba Puriņa W LAT
Inese Oskerko W LAT
6:14:31
94
0
94 WO:32. WV:19.
124140G8 Miera Buši Ilze Buša W LAT
Miervaldis Bušs M LAT
7:04:18
93
0
93 G8:10.
125281XO Nevaru atrast Lolita Kalniņa W LAT
Raimonds Ozoliņš M LAT
6:41:49
88
0
88 XO:48.
126109G8 Čiv jauns čiv traks Lauma Simsone W LAT
Ausma Pētersone W LAT
Emīls Lecinskis M LAT
Rihards Pētersons M LAT
7:30:45
88
0
88 G8:11.
12769WO Purva rupuči Edīte Brikmane W
Antra Celma W
7:36:28
82
0
82 WO:33.
12893XV Hooponopono Ilze Kārkliņa W LAT
Jānis Pelēķis M LAT
6:26:02
72
0
72 XO:49. XV:23.
129276G8 No rajona Dace Gobleja W LAT
Anete Gobleja W LAT
Kārlis Gobleja M LAT
5:55:06
67
0
67 G8:12.
130224WUV Lēnīgās Raisa Mazzariņa W LAT
Zinaida Kanča W LAT
Leonora Makarova W LAT
4:11:45
40
0
40 WO:34. WV:20. WSV:8. WUV:3.
131192MJ Jaunatne smaidam / BJSTK Piekūns Krists Burkovskis M LAT
Valdis Sladzis M LAT
6:00:06
38
0
38 MO:36. MJ:3.

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com