Latvijas MTBO daudzdienas 2016 - Results - Garā distance / Long distance (WRE)
Latvijas MTBO daudzdienas 2016ot 2016.06.21. 9:30
Latvia MTBO 3-days 2016Smiltene, 17.-19.06.2016.
Results - Garā distance / Long distance (WRE)created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
WE (23)
PlStnoNameClubNatTimeDiff.
161Svetlana PoverinaOrienta-Gold-teamRUS1:37:090:00
277Karolina Mickevičiūtė-JuodišienėFortūna OKLTU1:38:10+1:01
364Olga Shipilova-VinogradovaSpecialized RussiaRUS1:40:12+3:03
465Algirda ZaliauskaiteLTU MTBO TeamLTU1:42:36+5:27
584Patricija BabrauskaitėLTU MTBO TeamLTU1:46:07+8:58
566Asta SimkonieneOK MedeinaLTU1:46:07+8:58
767Ingrīda ŠmiteAuseklis IKLAT1:46:59+9:50
862Ramune ArlauskieneIOSK BudakalnisLTU1:47:11+10:02
973Viktorija MichnovičLTU MTBO TeamLTU1:48:16+11:07
1071Gabriele AndrasiunieneLTU MTBO TeamLTU1:48:18+11:09
1163Anastasiya SvirRussiaRUS1:49:02+11:53
1268Aiga StrazdiņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT1:49:11+12:02
1374Dina ZobenaPurva Bridējs OKLAT1:55:24+18:15
1478Mārīte KnētaMona OKLAT1:56:11+19:02
1582Vaida ReinartaiteFortuna OKLTU2:02:26+25:17
1679Giedre RubazevicieneFortuna OKLTU2:06:03+28:54
1770Anna SemenovaOrienta-KuncevoRUS2:16:19+39:10
1876Ieva KrūmiņaPurva Bridējs OKLAT2:16:56+39:47
1980Marje VenelaineSK Saue TammedEST2:18:56+41:47
2075Olga NaryshkinaKamvolBLR2:51:20+1:14:11
2181Indra LangeSUBARU AD REM Auto komandaLAT3:12:27+1:35:18
2272Maria MedvedevaOrienta-KuncevoRUS3:22:14+1:45:05
 
85Diana Salikhova100x24.RURUSmp
 
 
 
ME (36)
PlStnoNameClubNatTimeDiff.
11Anton FoliforovVladimir regionRUS1:28:400:00
22Jonas MaišelisPerkūnas OKLTU1:33:20+4:40
335Edgars KrūmiņšAlūksne OKLAT1:34:20+5:40
46Regimantas KavaliauskasOK TelšiaiLTU1:34:37+5:57
55Margus HallikOK LUS / SakasEST1:35:23+6:43
63Šarūnas DmukauskasIOSK BūdakalnisLTU1:35:41+7:01
710Donatas MickusOSK SAKASLTU1:36:03+7:23
826Taaniel ToomingOK Põlva KobrasEST1:36:34+7:54
917Edgars BričonoksKāpa OKLAT1:36:49+8:09
1038Julius JuodisiusFortuna OKLTU1:36:59+8:19
1115Dmitri MironovKamvolBLR1:37:31+8:51
1220Mārtiņš LindeOzonsLAT1:38:06+9:26
1328Alar ViitmaaOk LeholaEST1:38:17+9:37
1436Nojus KalvaitisIOSK BūdakalnisLTU1:38:37+9:57
1532Toms VeitsPurva Bridējs OKLAT1:43:40+15:00
169Petras AndrasiunasSK S-SportasLTU1:43:41+15:01
1725Egidijus PilybasNeringos SMLTU1:43:42+15:02
187EDUARD TOMASHEVSKIYKopa OK, KlaipedaLTU1:44:05+15:25
1919Mihail NaryshkinKamvolBLR1:45:00+16:20
2040Sander LinnusOK PekoEST1:45:28+16:48
2116Eduards RēnsA2LAT1:47:13+18:33
2127Timofei GeraskoNovosibirskRUS1:47:13+18:33
2321Aivis ZetmanisAzimuts OK- Sm BJSSLAT1:47:22+18:42
2431Marek KarmSK100EST1:49:17+20:37
2534Audrius PlatakisTelšiai OKLTU1:51:32+22:52
2613Arbo RaeRAEEST1:53:44+25:04
2730Sergey Apatenkov100x24.RURUS1:57:33+28:53
2818Tautvydas ŽilinskasIOSK BūdakalnisLTU1:57:38+28:58
2933Atis HeinolsKāpa OKLAT1:59:10+30:30
3022Piotr KukhtoBaklanBLR2:05:07+36:27
31371Boris ElfimovOrienta-KuncevoRUS2:20:26+51:46
 
8Priit PoopuuJOKAESTmp
14Alexander MinchukovMTBO Team KamvolBLRmp
11Svajunas AmbrazasS-SportasLTUdnf
23Ignas AmbrazasS-SportasLTUdnf
4Anders BlomsterOK TrianFINdnf