Latvijas MTBO daudzdienas 2016se 2016.06.18. 21:49
Latvia MTBO 3-days 2016Smiltene, 17.-19.06.2016.
Start list by classes - Garā distance / Long distance (WRE)created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
WE (26)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
708631947Anna Semenova97Orienta-KuncevoRUS11:30:00
728631945Maria Medvedeva77Orienta-KuncevoRUS11:30:00
768631941Ieva Krūmiņa93Purva Bridējs OKLAT11:30:00
698631948OLYA MIKHAYLOVA97MOSKOMPASORIENTARUS11:30:00
668631950Asta Simkoniene77OK MedeinaLTU11:30:00
618631933Svetlana Poverina93Orienta-Gold-teamRUS11:30:00
748631943Dina Zobena75Purva Bridējs OKLAT11:30:00
818631957Indra Lange73SUBARU AD REM Auto komandaLAT11:30:00
808631958Marje Venelaine75SK Saue TammedEST11:30:00
86VacantVacant11:30:00
638631932Anastasiya Svir90RussiaRUS11:30:00
838631955Sukholovskaya Uliana98SARATOVRUS11:30:00
648631931Olga Shipilova-Vinogradova90Specialized RussiaRUS11:30:00
798631959Giedre Rubazeviciene69Fortuna OKLTU11:30:00
828631956Vaida Reinartaite75Fortuna OKLTU11:30:00
778010101Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė85Fortūna OKLTU11:30:00
858631953Diana Salikhova84100x24.RURUS11:30:00
678000118Ingrīda Šmite71Auseklis IKLAT11:30:00
688631949Aiga Strazdiņa78CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:30:00
628629883Ramune Arlauskiene73IOSK BudakalnisLTU11:30:00
848631954Patricija Babrauskaitė96LTU MTBO TeamLTU11:30:00
718631946Gabriele Andrasiuniene92LTU MTBO TeamLTU11:30:00
788631960Mārīte Knēta74Mona OKLAT11:30:00
758631942Olga Naryshkina72KamvolBLR11:30:00
738631944Viktorija Michnovič97LTU MTBO TeamLTU11:30:00
658629929Algirda Zaliauskaite94LTU MTBO TeamLTU11:30:00
 
 
ME (39)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
328631937Toms Veits78Purva Bridējs OKLAT11:15:00
28629922Jonas Maišelis92Perkūnas OKLTU11:15:00
98631915Petras Andrasiunas83SK S-SportasLTU11:15:00
138070370Arbo Rae70RAEEST11:15:00
208629230Mārtiņš Linde85OzonsLAT11:15:00
48629610Anders Blomster94OK TrianFIN11:15:00
68631282Regimantas Kavaliauskas82OK TelšiaiLTU11:15:00
108632478Donatas Mickus86OSK SAKASLTU11:15:00
248631925Egor Miterev87Orienta-KuncevoRUS11:15:00
318631938Marek Karm90SK100EST11:15:00
408631934Sander Linnus91OK PekoEST11:15:00
268631923Taaniel Tooming92OK Põlva KobrasEST11:15:00
3718631935Boris ElfimovOrienta-KuncevoRUS11:15:00
338080800Atis HeinolsKāpa OKLAT11:15:00
58631918Margus Hallik78OK LUS / SakasEST11:15:00
238061117Ignas Ambrazas99S-SportasLTU11:15:00
118631914Svajunas Ambrazas67S-SportasLTU11:15:00
18631920Anton Foliforov87Vladimir regionRUS11:15:00
348633653Audrius Platakis86Telšiai OKLTU11:15:00
288631921Alar Viitmaa70Ok LeholaEST11:15:00
388001234Julius Juodisius85Fortuna OKLTU11:15:00
228631926Piotr Kukhto81BaklanBLR11:15:00
188629900Tautvydas Žilinskas71IOSK BūdakalnisLTU11:15:00
38631919Šarūnas Dmukauskas86IOSK BūdakalnisLTU11:15:00
218631927Aivis Zetmanis79Azimuts OK- Sm BJSSLAT11:15:00
308631939Sergey Apatenkov80100x24.RURUS11:15:00
88631916Priit Poopuu80JOKAEST11:15:00
358628695Edgars Krūmiņš86Alūksne OKLAT11:15:00
168631930Eduards Rēns80A2LAT11:15:00
368631936Nojus Kalvaitis97IOSK BūdakalnisLTU11:15:00
128631913Vytenis Miliunas94Neringos SMLTU11:15:00
148631912Alexander Minchukov73MTBO Team KamvolBLR11:15:00
278631922Timofei Gerasko72NovosibirskRUS11:15:00
258631924Egidijus Pilybas82Neringos SMLTU11:15:00
298631940Rimmo Rõõm96Madonas BJSS/OK AronaEST11:15:00
198631928Mihail Naryshkin75KamvolBLR11:15:00
158631911Dmitri Mironov80KamvolBLR11:15:00
78631917EDUARD TOMASHEVSKIY82Kopa OK, KlaipedaLTU11:15:00
178631929Edgars Bričonoks91Kāpa OKLAT11:15:00
 
 
W14 (7)6,4 km8 C
StnoChipnoNameYBClubNatStart
2028634842Anastasia Zhurkina02Orienta-Gold-teamRUS12:00:00
2008632469Ekaterina Ekatova02Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1018632436Anna MedvedevaOrienta-KuncevoRUS12:00:00
1988632485Aleksandra Stoianova02Orienta-Gold-teamRUS12:00:00
2018632449Ernestīne Knēta05CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:00:00
1998632455Anastasia VESTFALSKAYA02MOSKOMPASORIENTARUS12:00:00
1978632450Birgit Rõõm04OK IlvesEST12:00:00
 
 
M14 (13)8,2 km9 C
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1928632473Alexey Bolotov02Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1948632458Evgeny Medvedev04Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1908632442Georgi Rumyantsev05Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1508631775Augusts VeldeOK AzuolasLTU12:00:00
1868632453Kristiāns Lipskis04Sēlijas MežsLAT12:00:00
1888632463Stepan Boleznov04Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1968632460Aleksei Shilkin02Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1878632472Liutauras Sambarys03Neringos SMLTU12:00:00
1918632465Dmitry RAKOVITSA03MOSKOMPASORIENTARUS12:00:00
1938632452Ronalds Lūkins02Meža sportsLAT12:00:00
1858632486Yury Solopov03Orienta-KuncevoRUS12:00:00
1958632467Joris Meyer03Neringos SMLTU12:00:00
1898632454Augustas Baranauskas03Neringos SMLTU12:00:00
 
 
W18 (8)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1828632446Mari Linnus01OK PekoEST11:45:00
1808632447Ekaterina Purtcezova01Vladimir regionRUS11:45:00
1758632451Alena Aksenova Vesta Saint-PetersburgRUS11:45:00
176VacantVacant11:45:00
1798632488Austėja Kalvaitytė99IOSK BūdakalnisLTU11:45:00
1818632461Egle Rubazeviciute99Fortuna OKLTU11:45:00
1788632480Lika Chakua01Vladimir regionRUS11:45:00
1778632445Maria Meskina01Orienta-KuncevoRUS11:45:00
 
 
M18 (11)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1428631789Petr Paleev99Orienta-KuncevoRUS11:45:00
1408631787Andrey Prozorov99Orienta-KuncevoRUS11:45:00
1478631774Artemiy Hussnain01Orienta-KuncevoRUS11:45:00
1398631786Kirill Kinal00Indiv.RUSRUS11:45:00
1468631773Martynas Jurgaitis00S-SPORTAS SKLTU11:45:00
1438631790Dmitry SHVEDOV01MOSKOMPASORIENTARUS11:45:00
1378631784Andres Rõõm99Madonas BJSS/OK AronaEST11:45:00
1448631760Viesturs Veits99A2LAT11:45:00
1418631788Evgeniy SHUBIN01MOSKOMPASORIENTARUS11:45:00
1458631772TROFIM MERKULOV01MOSKOMPASORIENTARUS11:45:00
1388631785GEORGIY PERENESENKO00MOSKOMPASORIENTARUS11:45:00
 
 
W21A (4)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1728632470Mari Kaseväli90Indiv.ESTEST11:45:00
VacantVacant11:45:00
1738632482Laine Lupkina96CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:45:00
1748632466Milla Turpiainen94Hyvinkään Rasti HyRaFIN11:45:00
 
 
M21A (10)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1108632437Anton Khokhlov83SARATOVRUS11:45:00
1058631802Kestutis Antanavicius83OK TelsiaiLTU11:45:00
1048631801Vladimir Osipov89SARATOVRUS11:45:00
VacantVacant11:45:00
1088631804Mart Pais76Metsaratturid MTBOEST11:45:00
1028631952Aigars Alksnis79CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:45:00
1068631803Otto Pēteris Pirtnieks96Auseklis IKLAT11:45:00
1078627782Toms Duboviks89IndividuāliLAT11:45:00
1098631805Ants-Kristjan Tamm97OK OkasEST11:45:00
1038631951Danil Buzovkin00MOSKOMPASORIENTARUS11:45:00
 
 
W40 (7)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1658631766Sukholovskaya Olga68SARATOVRUS11:45:00
1708632489Egle Maurice69Fortuna OKLTU11:45:00
163VacantVacant11:45:00
1648631765Anastasia Meskina71Orienta-KuncevoRUS11:45:00
1678631768Aleksandra Kondrateva74KamvolBLR11:45:00
1688631769Ilze Lūkina67Meža sportsLAT11:45:00
1698631770Blomster Anne-Maj67OK TrianFIN11:45:00
 
 
M40 (25)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1188631810Mait Mändmets74RAEEST11:45:00
1208631792Cezijus Komarovas70Sakas SKLTU11:45:00
1348631782Kaspars Lipskis71Sēlijas MežsLAT11:45:00
1258631796Mārcis Jākobsons70OzonsLAT11:45:00
1228100008Ģirts Jankovskis70OzonsLAT11:45:00
1318631799Ģirts Strujevičs72OzonsLAT11:45:00
1328631800Māris Heinols73ZVOC-VBSSLAT11:45:00
1248631795Matīss VeldeAntaris TeamLTU11:45:00
112VacantVacant11:45:00
1298633641Tomas Klicner69S-SPORTAS SKLTU11:45:00
1278631797Vaidas Jurgaitis71S-SPORTAS SKLTU11:45:00
1308250472TOMAS PLEČKAITIS72Takas OSKLTU11:45:00
1138631806Maxim Zhurkin71Orienta-Gold-teamRUS11:45:00
1238631794Ivo Lupkins69CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:45:00
1218631793Saulius Jurgelevičius67Elektrėnų KKLTU11:45:00
1198631791Jurgis Rubazevicius69Fortuna OKLTU11:45:00
1338631781Didzis Zariņš70ApPasauleLAT11:45:00
1148629085Raitis Muiznieks68Auseklis IKLAT11:45:00
1268380072Uldis Velps71Azimuts OK- Sm BJSSLAT11:45:00
1168631758Darius Kalvaitis68IOSK BūdakalnisLTU11:45:00
1178631809Reinis Nīmanis71Ogre OK/SCLAT11:45:00
1288631798Lindfors Max67OK TrianFIN11:45:00
1158631807Arvydas Žvirblis73Fortūna OKLTU11:45:00
1358625752Remigijus Masilionis70Fortūna/ Radio-O.ltLTU11:45:00
1368631783Kārlis Dzalbs72Ind.LAT11:45:00
 
 
M50 (12)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1518629927Karolis Mickevičius57OK SaulėLTU11:45:00
1588631761Mati Kallemets47OK OkasEST11:45:00
1558631778Didzis Čākurs63NaukšēniLAT11:45:00
VacantVacant11:45:00
1618631764Olli Savikko64Tarpian SuuntaFIN11:45:00
1528629868Mindaugas Strumskis63Perkūnas OKLTU11:45:00
1538631776Audrius Jurgelevičius62Elektrėnų KKLTU11:45:00
1578631780Gints Ezeriņš65CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:45:00
1608631763Igors Jamčuks62ArenaLAT11:45:00
1568631779Valdis Kokorišs64Mona OKLAT11:45:00
1598631762Andis Pirktiņš58KO OKLAT11:45:00
1548631771Janne Turpiainen65Hyvinkään Rasti HyRaFIN11:45:00
 
 
W50 (2)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
1838632462Galina MiterevaOrienta-KuncevoRUS11:45:00
1848632441Alena LebiadzevaCO BSUBLR11:45:00
 
 
W60 (1)6,4 km8 C
StnoChipnoNameYBClubNatStart
2048632468RUTA STANEVICIENEIndiv.LTULTU12:00:00
 
 
W21B (1)6,4 km8 C
StnoChipnoNameYBClubNatStart
2038632448Merle Rohtla81Metsaratturid MTBOEST12:00:00