Latvijas MTBO daudzdienas 2016 - Start list by classes - Vidējā distance / Middle distance (WRE)
Latvijas MTBO daudzdienas 2016ce 2016.06.16. 13:57
Latvia MTBO 3-days 2016Smiltene, 17.-19.06.2016.
Start list by classes - Vidējā distance / Middle distance (WRE)created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
WE (26)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
86VacantVacant12:01:00
85Diana Salikhova84100x24.RURUS12:03:00
84Patricija Babrauskaitė96LTU MTBO TeamLTU12:05:00
83Sukholovskaya Uliana98SARATOVRUS12:07:00
82Vaida Reinartaite75Fortuna OKLTU12:09:00
81Indra Lange73SUBARU AD REM Auto komandaLAT12:11:00
80Marje Venelaine75SK Saue TammedEST12:13:00
79Giedre Rubazeviciene69Fortuna OKLTU12:15:00
78Mārīte Knēta74Mona OKLAT12:17:00
778010101Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė85Fortūna OKLTU12:19:00
76Ieva Krūmiņa93Purva Bridējs OKLAT12:21:00
75Olga Naryshkina72KamvolBLR12:23:00
74Dina Zobena75Purva Bridējs OKLAT12:25:00
73Viktorija Michnovič97LTU MTBO TeamLTU12:27:00
72Maria Medvedeva77Orienta-KuncevoRUS12:29:00
71Gabriele Andrasiuniene92LTU MTBO TeamLTU12:31:00
70Anna Semenova97Orienta-KuncevoRUS12:33:00
69OLYA MIKHAYLOVA97MOSKOMPASORIENTARUS12:35:00
68Aiga Strazdiņa78CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:37:00
678000118Ingrīda Šmite71Auseklis IKLAT12:39:00
66Asta Simkoniene77OK MedeinaLTU12:41:00
658629929Algirda Zaliauskaite94LTU MTBO TeamLTU12:43:00
64Olga Shipilova-Vinogradova90Specialized RussiaRUS12:45:00
63Anastasiya Svir90RussiaRUS12:47:00
628629883Ramune Arlauskiene73IOSK BudakalnisLTU12:49:00
61Svetlana Poverina93Orienta-Gold-teamRUS12:51:00
 
 
ME (39)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
39VacantVacant12:00:00
388001234Julius Juodisius85Fortuna OKLTU12:02:00
37Boris Elfimov61Orienta-KuncevoRUS12:04:00
36Nojus Kalvaitis97IOSK BūdakalnisLTU12:06:00
358628695Edgars Krūmiņš86Alūksne OKLAT12:08:00
348633653Audrius Platakis86Telšiai OKLTU12:10:00
338080800Atis HeinolsKāpa OKLAT12:12:00
32Toms Veits78Purva Bridējs OKLAT12:14:00
31Marek Karm90SK100EST12:16:00
30Sergey Apatenkov80100x24.RURUS12:18:00
29Rimmo Rõõm96Madonas BJSS/OK AronaEST12:20:00
28Alar Viitmaa70Ok LeholaEST12:22:00
27Timofei Gerasko72NovosibirskRUS12:24:00
26Taaniel Tooming92OK Põlva KobrasEST12:26:00
25Egidijus Pilybas82Neringos SMLTU12:28:00
24Egor Miterev87Orienta-KuncevoRUS12:30:00
238061117Ignas Ambrazas99S-SportasLTU12:32:00
22Piotr Kukhto81BaklanBLR12:34:00
21Aivis Zetmanis79Azimuts OK- Sm BJSSLAT12:36:00
208629230Mārtiņš Linde85OzonsLAT12:38:00
19Mihail Naryshkin75KamvolBLR12:40:00
188629900Tautvydas Žilinskas71IOSK BūdakalnisLTU12:42:00
17Edgars Bričonoks91Kāpa OKLAT12:44:00
16Eduards Rēns80A2LAT12:46:00
15Dmitri Mironov80KamvolBLR12:48:00
14Alexander Minchukov73MTBO Team KamvolBLR12:50:00
138070370Arbo Rae70RAEEST12:52:00
12Vytenis Miliunas94Neringos SMLTU12:54:00
11Svajunas Ambrazas67S-SportasLTU12:56:00
108633655Donatas Mickus86OSK SAKASLTU12:58:00
9Petras Andrasiunas83SK S-SportasLTU13:00:00
8Priit Poopuu80JOKAEST13:02:00
7EDUARD TOMASHEVSKIY82Kopa OK, KlaipedaLTU13:04:00
68631282Regimantas Kavaliauskas82OK TelšiaiLTU13:06:00
5Margus Hallik78OK LUS / SakasEST13:08:00
48629610Anders Blomster94OK TrianFIN13:10:00
3Šarūnas Dmukauskas86IOSK BūdakalnisLTU13:12:00
28629922Jonas Maišelis92Perkūnas OKLTU13:14:00
1Anton Foliforov87Vladimir regionRUS13:16:00
 
 
W14 (6)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
197Birgit Rõõm04OK IlvesEST15:11:00
198Aleksandra Stoianova02Orienta-Gold-teamRUS15:13:00
199Anastasia VESTFALSKAYA02MOSKOMPASORIENTARUS15:15:00
200Ekaterina Ekatova02Orienta-KuncevoRUS15:17:00
201Ernestīne Knēta05CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT15:19:00
202Anastasia Zhurkina02Orienta-Gold-teamRUS15:21:00
 
 
M14 (13)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
185Yury Solopov03Orienta-KuncevoRUS14:45:00
186Kristiāns Lipskis04Sēlijas MežsLAT14:47:00
187Liutauras Sambarys03Neringos SMLTU14:49:00
188Stepan Boleznov04Orienta-KuncevoRUS14:51:00
189Augustas Baranauskas03Neringos SMLTU14:53:00
190Georgi Rumyantsev05Orienta-KuncevoRUS14:55:00
191Dmitry RAKOVITSA03MOSKOMPASORIENTARUS14:57:00
192Alexey Bolotov02Orienta-KuncevoRUS14:59:00
193Ronalds Lūkins02Meža sportsLAT15:01:00
194Evgeny Medvedev04Orienta-KuncevoRUS15:03:00
195Joris Meyer03Neringos SMLTU15:05:00
196Aleksei Shilkin02Orienta-KuncevoRUS15:07:00
150Augusts VeldeOK AzuolasLTU15:09:00
 
 
W18 (7)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
175Alena Aksenova Vesta Saint-PetersburgRUS14:25:00
176VacantVacant14:27:00
177Maria Meskina01Orienta-KuncevoRUS14:29:00
178Lika Chakua01Vladimir regionRUS14:31:00
179Austėja Kalvaitytė99IOSK BūdakalnisLTU14:33:00
180Ekaterina Purtcezova01Vladimir regionRUS14:35:00
181Egle Rubazeviciute99Fortuna OKLTU14:37:00
 
 
M18 (11)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
137Andres Rõõm99Madonas BJSS/OK AronaEST15:08:00
138GEORGIY PERENESENKO00MOSKOMPASORIENTARUS15:10:00
139kirill kinal00Ind.LAT15:12:00
140Andrey Prozorov99Orienta-KuncevoRUS15:14:00
141Evgeniy SHUBIN01MOSKOMPASORIENTARUS15:16:00
142Petr Paleev99Orienta-KuncevoRUS15:18:00
143Dmitry SHVEDOV01MOSKOMPASORIENTARUS15:20:00
144Viesturs Veits99A2LAT15:22:00
145TROFIM MERKULOV01MOSKOMPASORIENTARUS15:24:00
146Martynas Jurgaitis00S-SPORTAS SKLTU15:26:00
147Artemiy Hussnain01Orienta-KuncevoRUS15:28:00
 
 
W21A (4)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
171VacantVacant14:01:00
172Mari Kaseväli90Ind.LAT14:03:00
173Laine Lupkina96CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT14:05:00
174Milla Turpiainen94Hyvinkään Rasti HyRaFIN14:07:00
 
 
M21A (10)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
101VacantVacant14:00:00
102Aigars Alksnis79CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT14:02:00
103Danil Buzovkin00MOSKOMPASORIENTARUS14:04:00
104OSIPOV VLADIMIR89SARATOVRUS14:06:00
105Kestutis Antanavicius83OK TelsiaiLTU14:08:00
106Otto Pēteris Pirtnieks96Auseklis IKLAT14:10:00
1078627782Toms Duboviks89IndividuāliLAT14:12:00
108Mart Pais76Metsaratturid MTBOEST14:14:00
109Ants-Kristjan Tamm97OK OkasEST14:16:00
110KHOKHLOV ANTON83SARATOVRUS14:18:00
 
 
W40 (8)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
163VacantVacant14:09:00
164Anastasia Meskina71Orienta-KuncevoRUS14:11:00
165Sukholovskaya Olga68SARATOVRUS14:13:00
166Margit Rõõm70OK RakvereEST14:15:00
167Aleksandra Kondrateva74KamvolBLR14:17:00
168Ilze Lūkina67Meža sportsLAT14:19:00
169Blomster Anne-Maj67OK TrianFIN14:21:00
170Egle Maurice69Fortuna OKLTU14:23:00
 
 
M40 (24)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
112VacantVacant14:20:00
113Maxim Zhurkin71Orienta-Gold-teamRUS14:22:00
1148629085Raitis Muiznieks68Auseklis IKLAT14:24:00
115Arvydas Žvirblis73Fortūna OKLTU14:26:00
116Darius Kalvaitis68IOSK BūdakalnisLTU14:28:00
117Reinis Nīmanis71Ogre OK/SCLAT14:30:00
118Mait Mändmets74RAEEST14:32:00
119Jurgis Rubazevicius69Fortuna OKLTU14:34:00
120Cezijus Komarovas70Sakas SKLTU14:36:00
121Saulius Jurgelevičius67Elektrėnų KKLTU14:38:00
1228100008Ģirts Jankovskis70OzonsLAT14:40:00
123Ivo Lupkins69CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT14:42:00
124Matīss VeldeAntaris TeamLTU14:44:00
125Mārcis Jākobsons70OzonsLAT14:46:00
1268380072Uldis Velps71Azimuts OK- Sm BJSSLAT14:48:00
127Vaidas Jurgaitis71S-SPORTAS SKLTU14:50:00
128Lindfors Max67OK TrianFIN14:52:00
1298633641Tomas Klicner69S-SPORTAS SKLTU14:54:00
1308250472TOMAS PLEČKAITIS72Takas OSKLTU14:56:00
131Ģirts Strujevičs72OzonsLAT14:58:00
132Māris Heinols73ZVOC-VBSSLAT15:00:00
133Didzis Zariņš70ApPasauleLAT15:02:00
134Kaspars Lipskis71Sēlijas MežsLAT15:04:00
1358625752Remigijus Masilionis70Fortūna/ Radio-O.ltLTU15:06:00
 
 
M50 (12)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
VacantVacant15:30:00
1518629927Karolis Mickevičius57OK SaulėLTU15:32:00
1528629868Mindaugas Strumskis63Perkūnas OKLTU15:34:00
153Audrius Jurgelevičius62Elektrėnų KKLTU15:36:00
154Janne Turpiainen65Hyvinkään Rasti HyRaFIN15:38:00
155Didzis Čākurs63NaukšēniLAT15:40:00
156Valdis Kokorišs64Mona OKLAT15:42:00
157Gints Ezeriņš65CPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT15:44:00
158Mati Kallemets47OK OkasEST15:46:00
159Andis Pirktiņš58KO OKLAT15:48:00
1608629792Igors Jamčuks62ArenaLAT15:50:00
161Olli Savikko64Tarpian SuuntaFIN15:52:00
 
 
W50 (2)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
183Galina MiterevaOrienta-KuncevoRUS14:39:00
184Alena LebiadzevaCO BSUBLR14:41:00
 
 
W60 (1)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
204RUTA STANEVICIENEindiv.LTU15:23:00
 
 
W21B (1)
StnoChipnoNameYBClubNatStart
203Merle Rohtla81Metsaratturid MTBOEST14:43:00