Vasaras Magnēta 38.kārta - Garupe



2008.07.03.
Organizators : Magnēts
Distanču priekšnieks : Aivars Mihailovs
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21AK] [M21AL] [M21B] [M21C] [M35A]
[M35B] [M40A] [M40B] [M45A] [M45B] [M50]
[M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [M8]
[M80] [W10] [W12] [W14] [W16] [W18]
[W21A] [W21B] [W21C] [W35A] [W35B] [W40A]
[W40B] [W45A] [W45B] [W50] [W55] [W60]
[W65] [W70] [W75] [W8]
W10 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  933 Una Šlesere               Rīgas Sati  00:15:49
  2.  780 Elza Gulbe                Auseklis    00:17:08
  3.  313 Katrīna Āboltiņa          Auseklis    00:17:13
  4.  469 Laura Tirša               Auseklis    00:19:26
  5. 1180 Signija Elva Lapa         Auto Start  00:20:57
  6. 2181 Alise Līdaka              Auseklis    00:24:27
M10 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1716 Valters Apfelbaums                    00:14:02
  2. 1208 Artūrs Kostaščuks         Auseklis    00:15:38
  3. 1520 Uldis Upītis              Saulkrasti  00:15:46
  4.  709 Dāgs Eris                 RSP         00:20:54
  5. 2191 Ritvars Zogins            Auseklis    00:24:13
  6. 3509 Ingmārs Kārkliņš          Tinis       00:28:47
  7. 2740 Jēkabs Vilnis             Auseklis    00:32:06
W12 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  661 Kendija Aparjode          Saulkrasti  00:14:49
  2. 2271 Vanesa Strautniece                    00:16:33
  3. 1888 Lauma Elza Fernāte        Auseklis    00:17:24
  4. 2224 Liene Bondare             Auseklis    00:20:54
  5.  578 Marija Teikmane           Auseklis    00:23:24
  6. 1219 Rasa Liepiņa                          00:23:37
M12 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1601 Mikus Druķis              Mārupe      00:11:19
  2. 1719 Arturs Apfelbaums                     00:11:27
  3. 2246 Nils Sīlis                Auseklis    00:13:58
  4. 2088 Uldis Gailis                          00:14:03
  5.  744 Jēkabs Āboltiņš           Auseklis    00:15:25
  6.  390 Arnis Siliņš              Auseklis    00:15:26
  7. 1754 Ēriks Atis Krūmiņš                    00:15:39
  8. 1836 Zigmārs Lapa              Auto Start  00:15:57
  9. 2197 Toms Upenieks             Auseklis    00:15:58
 10.  256 Ervīns Jansons            Auseklis    00:16:18
 11. 1706 Rūdolfs Babris            Auseklis    00:21:29
W8 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2741 Marta Marija Rupā                     00:15:46
  2. 1521 Anda Upīte                Saulkrasti  00:17:29
  3. 1007 Una Dzērve                Purva Brid  00:25:05
  4. 1275 Kate Lauma Orbidāne       Auseklis    00:28:21
  5. 2293 Alisa Gorelikova          Moduls      00:29:21
  6.  381 Kristīne Berķe            Briksnis    00:30:00
  7. 2204 Katrīna Ozola                         00:30:17
  8.   41 Marta Gulbe               Auseklis    00:47:40
M8 Distance (1): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2869 Jānis Asaris                          00:13:20
  2. 2228 Ralfs Apfelbaums                      00:14:15
  3.   81 Ansis Poikāns             Auseklis    00:15:09
  4. 2830 Andris Svilāns                        00:15:36
  5. 2082 Ronalds Lūkins            Sigulda     00:16:16
  6. 2090 Kristofers Rēķis          Saulkrasti  00:17:23
  7. 1376 Artūrs Valtmanis          Fans        00:18:37
  8. 2194 Emīls Ģērmanis            Zāģis un z  00:18:39
  9.  119 Mikus Poikāns             Auseklis    00:18:44
 10. 2196 Daniels Gulbis            Auseklis    00:20:21
 11.   51 Emīls Francis Friks       Auseklis    00:27:15
 12. 2829 Edgars Svilāns                        00:27:39
 13. 2112 Artūrs Tatulovs           Auseklis    00:36:29
     1337 Dāvis Desmitnieks                     DQ      
W14 Distance (2): 9 KP 3.480 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  176 Edīte Bričonoka           Kāpa OK     00:25:39
  2. 1129 Laura Puķīte              Saulkrasti  00:29:44
  3.  445 Anete Gurtiņa             Auseklis    00:32:47
  4. 1259 Annija Anna Zaļaiskalna   Auseklis    00:36:45
  5. 1177 Madara Brice                          00:39:14
  6.  303 Gunta Raituma             Auseklis    00:42:04
  7.  472 Agnese Tirša              Auseklis    00:42:22
  8. 1758 Lilita Zelle                          00:43:29
  8. 1757 Daina Dovnaroviča                     00:43:29
 10. 2898 Gerda Šadurska            Auseklis    00:46:47
 11. 2121 Linda Upeniece            Auseklis    00:47:05
 12. 2182 Lāsma Sestule             Auseklis    00:55:57
 13.   22 Anna Tamuža               Auseklis    00:56:24
 14. 2482 Agnese Vārna              Kāpa        01:05:15
 15. 2811 Madara Lece                           01:16:14
M14 Distance (2): 9 KP 3.480 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1771 Jānis Pētersons                       00:25:19
  2.  663 Kristers Aparjods         Saulkrasti  00:33:09
  3. 1201 Artis Mucenieks                       00:36:29
  4.  309 Edgars  Strahs            Auseklis    00:39:48
  5.  871 Toms Baltacis             Kāpa/RRBJS  00:39:59
  6. 3019 Kristers Krūmiņš          Alnis       00:40:17
  7. 2739 Jurģis Vilnis             Auseklis    00:40:54
  8. 3365 Mārcis Zvaigzne           Auseklis    00:41:11
  9. 1772 Didzis Linde              Auseklis    00:41:35
 10. 2300 Ģirts Siliņš              Auseklis    00:42:18
 11.  615 Rihards Staģis                        00:42:24
 12.  673 Krišjānis Putka                       00:43:15
 13. 2731 Rihards Skuja                         00:50:36
 14.  535 Toms Gaidulis             Auseklis    01:01:10
W21C Distance (2): 9 KP 3.480 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1527 Aija Valtmane             Fans        00:28:06
  2.  889 Ilze Lucāne                           00:28:50
  3. 1835 Kristīne Zaksa                        00:30:20
  4.  814 Liene Upīte               Saulkrasti  00:35:36
  5. 1720 Krista Burša              Kārkliņi    00:36:15
  6. 1319 Ilze Riža                             00:38:10
  7. 1046 Santa Kārkliņa                        00:38:53
  8. 2098 Mārīte Bergmane           Auseklis    00:38:59
  9. 2284 Liene Zemīte                          00:43:20
 10. 2238 Liena Zemīte                          00:43:21
 11. 2285 Kristīne Zvīgure                      00:43:23
 12. 1189 Daiga Voiceščuka                      00:43:56
 13. 1424 Inga Stolere                          00:45:06
 14. 1876 Ilga Valtmane                         00:45:18
 15. 1451 Inese Vītola                          00:46:29
 16. 2008 Evita Keiša               4Race       00:46:45
 17. 1383 Daina Freimane            Latvijas F  00:51:06
 18.  892 Kristiāna Štrāle          3.ZSN       00:53:45
 19. 1130 Lāsma Muceniece           Hipotēku B  00:54:33
 20.  137 Liene Broka                           00:55:55
 21. 2183 Sniedze Jansone                       00:56:19
 22. 2291 Dace Priedeslaipa                     00:58:33
 23. 1301 Arnita Toka               Briksnis S  01:02:49
 24. 2095 Evija Vārna               Kāpa        01:05:25
 25. 2083 Barba Krēsliņa                        01:07:55
 26. 2752 Līga Cera                 Ceri        01:09:10
 27.  893 Ineta Variokoja           3.ZSN       01:28:39
     2425 Aija Liepiņa              AKMM        DQ      
M75 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  107 Tālivaldis Tūns           Kāpa OK     00:47:14
  2.  185 Juris Sīlis               ind.        00:54:39
W40B Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  400 Ilze Lūkina               Sigulda     00:34:03
  2. 2096 Antra Siliņa              Prizma      01:12:44
W45B Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  187 Svetlana Gorbunova                    00:37:37
  2.  592 Zita Rukšāne              Sigulda     00:46:16
  3. 2299 Rita Šteina               Ceļuprojek  00:56:45
W50 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  402 Līga Apine                Kāpa        00:32:49
  2.  349 Inta Brūna                LU EVF      00:35:15
  3.  159 Valda Bratka              Bebri       00:38:09
  4.  392 Ginta Sniķere             Prizma      00:39:21
  5.    2 Daina Zolberga            Sēlijas me  00:41:34
  6.  500 Tamāra Kosmačeva          Kāpa OK     00:41:51
  7.  813 Ieva Upīte - Upeniece                 00:44:24
  8.   88 Māra Putniņa              Prizma      00:47:43
  9. 1323 Ilze Vabole               Bebri       00:47:48
 10.  250 Izolde Jumare                         00:59:29
 11.  514 Vita Polkovņikivova                   01:01:29
W55 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  501 Ruta Kukka                Kāpa        00:28:51
  2.  644 Lauma Žilko               Kāpa        00:30:19
  3.   49 Valentīna Lietuviete      Sigulda     00:35:52
  4.  471 Liene Buša                Alnis OK    00:38:30
  5.  127 Ruta Svilāne              Viga        00:39:43
  6. 2496 Leonora Makarova          Rīgas sati  00:46:18
  7.  132 Dace Spudas                           00:50:27
  8.  374 Mudīte  Alksne            Jēkaba Aģe  00:53:25
  9. 1543 Silvija Segliņa           A2          00:53:37
 10. 2814 Iveta Velme               Kāpa        00:57:08
 11.  391 Guna Dzērve                           00:59:23
W60 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1838 Maira Liepa               Prizma      00:33:26
  2.  110 Laima Kalvele             Seniors     00:40:47
  3.  112 Dzintra Sildedze          Prizma      00:42:58
W65 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  337 Anda Plukše               Ceļuprojek  00:42:36
  2.  599 Marga Jēkabsone           Silva       00:42:54
  3.  334 Iveta Māra Rulle                      00:55:58
      153 Valda Janova                          DQ      
W70 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1223 Lidija Zukule             A2          00:59:36
W75 Distance (3): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  118 Raisa Mazzariņa           Seniors     00:47:00
M60 Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1540 Dzintars Grigulis         Ogre SK     00:35:28
  2.   43 Pēteris Novikovs          Seniors     00:36:16
  3.  692 Jānis Vārpiņš             Seniors     00:38:41
  4.   45 Ojārs Lietuvietis         Sigulda     00:39:01
  5.   25 Ādolfs Šampiņš            Seniors     00:40:22
  6.  375 Uldis Alksnis             Jēkaba Aģe  00:41:08
  7.  347 Andrejs Āriņš                         00:44:41
  8.  586 Mārtiņš Osis                          00:46:34
  9. 1231 Māris Spriņģis                        01:01:28
 10. 1464 Pāvels Suharevs           Rīgas sati  01:10:58
M65 Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  117 Jānis Aprubis             Prizma      00:40:16
  1.  352 Juris Zvirgzds            Seniors     00:40:16
  3. 1839 Andris Ozols              Prizma      00:43:55
  4.  120 Andris Kalvelis           Seniors     00:45:35
  5. 1299 Andris Kolužs                         00:48:59
M70 Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1688 Ēriks Stāmurs             Seniors     00:46:49
  2.  108 Juris Mārtiņš Leikarts    Ceļuprojek  01:02:34
W16 Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  860 Baiba-Ieva Kagaine        Kāpa/RRBJS  00:41:27
  2.  800 Madara Freimane           Auseklis I  00:46:39
  3.  415 Rūta Plakane              Auseklis    00:47:51
  4. 2085 Ieva Rotkovska                        00:56:18
  5. 2241 Laima Baltiņa                         01:03:49
W18 Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  861 Kate Dūdele               Kāpa/RRBJS  00:37:26
  2.  975 Elīna Skuja               RSP         00:42:39
  3.  917 Maija Seļezņova           Auseklis    00:49:47
  4. 3044 Ilze Narvaiša                         00:54:16
W21B Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  797 Brigita Bergmane          Auseklis    00:36:17
  2. 1678 Maija Brice-Rugaine       1.Slimnīca  00:36:21
  3. 1115 Ieva Spriņģe                          00:39:49
  4.  124 Sanita Šolmane            Hipotēku b  00:39:55
  5. 1232 Anda Spriņģe                          00:42:21
  6.  950 Gundega Demidova          Ogre OK     00:43:10
  7.  346 Alda Bražūne                          00:44:24
  8.  554 Signe Hokonena            A2          00:44:35
  9.   65 Iveta Endziņa             Spamma      00:45:56
 10.  371 Līga Alksne               Jēkaba Aģe  00:45:57
 11. 1512 Dace Andersone                        00:46:58
 12. 2900 Judīte Narmonta           Ceļuprojek  00:49:52
 13. 1630 Kristīne Zvaigzne                     00:50:07
 14. 1047 Inga Jakovela             Green Powe  00:52:05
 15. 1095 Gunda Kleinberga-Karsa                00:53:02
 16.  747 Maija Vikmane                         00:55:56
 17.  743 Lidija Luņeva             Spamma      00:56:24
 18.  808 Aiga Kalniņa                          01:02:07
 19.  788 Liena Tīdena                          01:03:01
 20. 2417 Danute Viskanta                       01:03:35
 21. 2416 Ildze Krieviņa                        01:03:52
 22. 2480 Dace Zbitkovska                       01:05:30
 23. 2481 Kristīna Kronberga                    01:05:35
 24. 1382 Ilze Vanaga               Nordea      01:06:00
 25. 2176 Agnese Poplavska                      01:07:51
 25. 2177 Baiba Močāne                          01:07:51
 27. 1078 Elīna Krūze               Burkānciem  01:08:26
 28. 2763 Inese Krole                           01:12:19
 29. 1649 Anita Dannenberga                     01:14:38
 30. 2437 Ieva Cerava                           01:30:20
W40A Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  363 Inese Bļodniece                       00:47:47
  2.  746 Līga Zariņa               VIGA        00:49:14
  3.   35 Alla Brakmane             Mona        00:49:19
  4.   80 Līga Gulbe                            00:50:13
  5. 2150 Lena Erlandsson           Sodertorn   00:52:32
W45A Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  354 Baiba Puriņa              Mona        00:35:19
  2.  556 Baiba Zariņa              Viga OK     00:40:06
  3.  150 Ligita Grunde             Kāpa OK     00:44:00
  4.  222 Ilze Laure                Kāpa        00:46:00
  5.  417 Rita Pētersone                        00:50:06
  6.  326 Mudīte Zvaigzne           A2          00:52:24
  7. 1704 Vita Lanceniece           Auseklis I  00:57:33
  8.  786 Vita Vestmane             Balta       01:03:13
  9. 1858 Inese Niedra              Bebri       01:05:46
 10.  152 Rasma Oša                             01:14:34
 11.  787 Anita Vucāne                          01:22:17
W35B Distance (4): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  304 Linda Raituma             Auseklis    00:38:26
  2.  929 Gundega Upāne             Auseklis    00:40:17
  3.  927 Ilona Rozenberga                      00:53:56
  4. 2779 Elīna Skrastiņa                       00:53:59
  5. 1241 Ilze Opermane                         00:55:35
  6.   52 Aija Mikučane             Auseklis    00:57:56
  7. 1866 Valda Ulmane              Auseklis    01:00:47
  8.  504 Ilze Vilka                            01:03:21
     1479 Marita Lapa               Auto Start  DQ      
M16 Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  870 Kārlis Baltacis           Kāpa/RRBJS  00:51:59
  2.  588 Andris Gailis             Auseklis    00:54:44
  3.  587 Dāvis Voiceščuks          Auseklis    01:07:40
  4.  111 Ivars Freimanis           Auseklis I  01:10:31
  5. 1220 Roberts Eihmanis          Auseklis    01:12:37
  6.  706 Mikus Puriņš              Auseklis    01:38:33
     1093 Pauls Siliņš              Auseklis    DQ      
M21AK Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  227 Ivars Zariņš              Kompass un  00:45:01
  2.  264 Roberts Leitlands-Mergups             00:45:27
  3. 1213 Janeks Bauers             OK KO       00:47:50
  4.   42 Mareks Dombrovskis        Auseklis    00:47:51
  5.  562 Artūrs Žogla              Ziemeļkurz  00:47:59
  6.  444 Normunds Orlovs           4 Racing    00:52:34
  7.  918 Arnis Nīcgalis                        00:53:49
  8.  629 Aivis Zetmanis            Teci nu     00:55:07
  9.  516 Henrijs Šuķītis                       00:56:22
 10.  903 Jānis Kursītis            Hipotēku b  00:57:27
 11. 1284 Oskars Staģis                         00:57:47
 12.  447 Normunds Nīcgalis         Rīgas Līzi  00:59:00
 13. 2274 Edgars Deksnis                        01:03:21
 14.  645 Kristaps Kalniņš                      01:10:10
 15. 1610 Agris Puriņš              Jāņa Sēta   01:10:35
 16.  575 Ludvigs Gubkins                       01:10:58
 17. 2787 Agris Grīns                           01:15:32
 18. 2786 Edgars Grīns                          01:15:33
     1332 Jānis Bokāns                          DQ      
M50 Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2214 Juris Kokins              Purva Brid  00:45:19
  2.  395 Agris  Silenieks                      00:45:41
  3.  425 Rolands Laveiķis          Kāpa        00:47:00
  4. 2506 Gatis Jansons                         00:52:50
  5.  513 Raimonds Krēsliņš                     00:55:19
  6.  678 Māris Zaļaiskalns                     00:59:49
  7. 1808 Andris Kalve              Sigulda     01:05:33
  8.  121 Edgars  Mītnieks          Prizma      01:06:05
  9.  207 Jānis Augulis             Sigulda     01:06:45
 10.  742 Jānis Ozols                           01:08:10
 11.  221 Jānis Tereško                         01:13:00
 12.  547 Andris Balodis                        01:25:39
      218 Roberts Ozols                         DQ      
M55 Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1509 Aleksandrs Peisenieks     Olaine      00:58:27
  2.  301 Volli Kukk                Kāpa OK     01:02:13
  3.  470 Miervaldis Bušs           Alnis OK    01:02:52
  4.  611 Dainis Maneks                         01:05:52
  5.   20 Pēteris Trapencieris      UP          01:06:37
  6.  169 Ritvars Ritums            Alnis OK    01:14:14
  7. 1418 Ivars Lācis               Teikas Kal  01:17:47
      959 Helmuts Lukačovs          Silva       DQ      
      389 Modris Dzērve                         DQ      
W21A Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  992 Janeta Turka              Saldus OK   00:51:59
  2. 1114 Irita Puķīte              Saulkrasti  00:55:37
  3. 2217 Inese Kauķe               Briksnis    01:00:16
  4.  712 Ilze Vilks                            01:06:17
  5. 1546 Renāte Kārkliņa           Tinis       01:28:07
  6. 1362 Ieva Jēkabsone                        01:31:44
  7. 1071 Ieva Kŗūmiņa                          01:32:35
  8.  541 Lāsma Ozoliņa - Babure                01:38:53
  9. 2111 Irēna Melne               Lattelecom  01:53:51
 10. 1862 Inese Miķelsone                       01:54:54
W35A Distance (5): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  842 Līga Blanka               Kāpa OK     00:55:36
  2. 1277 Velga Buša                Mona        01:01:41
  3.  627 Ruta Poikāne              Auseklis    01:08:33
  4.  580 Inese Purgaile            Bebri       01:17:51
  5. 3676 Dace Tītmane                          01:19:10
M21C Distance (6): 16 KP 6.050 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1271 Romāns Basikirskis        L4          00:39:10
  2. 1474 Mārtiņš Pētersons                     00:39:31
  3.  779 Jānis Pinnis              VZK         00:44:43
  4.  875 Jānis Dreimanis                       00:44:50
  5. 2813 Ģirts Bogdanovs                       00:45:52
  6.  715 Aldis Linārs              Buvservis   00:46:36
  7.  196 Aleksandrs Černušenko                 00:47:52
  8.  236 Normunds Andersons                    00:48:33
  9. 1098 Kārlis Čoka               Marmotes    00:49:21
 10. 2093 Signis Vāvere             Broka       00:50:23
 11.  935 Aleksandrs Serovs         ĀNI         00:51:31
 12.  759 Nauris Gailums                        00:51:35
 13.  574 Pēteris Šnepsts                       00:53:26
 14.  157 Oskars Gavriševs          Hipotēku b  00:54:20
 15. 2753 Kaspars Cers              Ceri        00:54:24
 16. 1755 Jānis Ikaunieks                       00:55:32
 17. 2208 Ivo Zvirbulis                         00:56:44
 18. 2277 Andis Suseklis                        00:57:14
 19. 1489 Armands Majevskis                     00:57:47
 20. 1491 Raitis Maurāns                        00:57:53
 21. 1318 Jānis Bukins                          00:58:42
 22. 1629 Jānis Podiņš                          01:01:44
 23.  881 Andrejs Koļeņikovs                    01:02:07
 24. 2412 Raimons Mārtiņš                       01:02:10
 25. 1615 Ģirts Zembergs            KNZ         01:05:31
 26. 2000 Didzis Kalējs                         01:08:12
 27. 2084 Jānis Vilks                           01:08:17
 28. 2087 Mārtiņš Jansons                       01:46:11
 29. 2086 Kaspars Jansons                       01:46:13
 30. 2089 Andis Rekmanis                        01:47:22
     2099 Mārtiņš Bērziņš           Vientuļais  DQ      
     2097 Ivars Brenčevs            3.RNC       DQ      
     2010 Raimonds Peļņa                        DQ      
M35B Distance (6): 16 KP 6.050 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  693 Mareks Indāns                         00:38:33
  2.  770 Valters Freidenfelds      TNT - Latv  00:39:10
  3.  854 Ivo Voiceščuks                        00:39:48
  4.    9 Artis Friks               Auseklis    00:42:09
  5.  934 Juris Šlesers             Rīgas Sati  00:43:05
  6.  364 Gints Vītiņš                          00:43:40
  7.  129 Almants Ronis             Unversia M  00:44:21
  8. 1041 Gunārs Valinks            L4          00:46:02
  9.  729 Pēteris Druķis            Mārupe      00:46:06
 10. 1973 Valters Siliņš            Auseklis I  00:46:33
 11.  182 Andris Mucenieks                      00:47:27
 12. 2458 Kaspars Mazitāns          A2          00:48:12
 13. 2184 Pauls Beinarovičs                     00:51:15
 14.  991 Pēteris Avotiņš           VEF         00:51:29
 15.  730 Juris Dreimanis                       00:53:10
 16.  853 Igors Bogdanovs                       00:53:18
 17. 2499 Arnis Zacmanis            Ogre        00:56:56
 18. 2193 Gints Ģērmanis            Zāģis un Z  01:05:12
 19. 2773 Gatis Puķīte              Saulkrasti  01:08:24
 20.  231 Normunds Lapoško                      01:09:13
 21. 2748 Valdis Krols              Balta       01:09:40
 22.  882 Ervīns Zorgenfreijs       3.ZSN       01:10:35
      729 Pēteris Druķis            Mārupe      DQ      
M40B Distance (6): 16 KP 6.050 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 4010 Andris Meļķerts           Saldus OK   00:41:47
  2.  916 Guntis Lūkins             Sigulda     00:41:58
  3.  675 Ilmārs Brikmanis                      00:43:32
  4.  315 Raitis Muižnieks          PVAB        00:44:28
  5. 1844 Austris Langenfelds       Auseklis    00:44:50
  6.  626 Almants Lediņš            Altreks     00:52:02
  7. 1885 Pēteris Lovčinovskis                  00:55:23
  8. 1718 Armands Apfelbaums                    00:55:30
  9.  796 Didzis Lībietis                       01:02:21
 10. 2092 Edgars Lecis                          01:08:44
 11.  581 Jānis Grāvītis                        01:21:59
M45B Distance (6): 16 KP 6.050 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  465 Ivars Mālnieks                        00:39:01
  2. 1207 Anatolijs Puiša           Hansa Stee  00:45:50
  3.  545 Aivars Šeinfišs           Baloži      00:47:15
  4.  838 Genādijs Gordeiko                     00:47:26
  5.  930 Egons Martinsons                      00:47:47
  6.  195 Mihails Gorbunovs                     00:49:54
  7.  591 Ainis Bormanis                        00:50:30
  8. 3045 Normunds Narvaišs         Sprīdītis   00:50:47
  9.  242 Viesturs Gailis           3.RNC       00:59:42
 10. 1122 Māris Šmaukstelis                     01:03:04
M18 Distance (7): 19 KP 6.840 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  174 Edgars  Bričonoks         Kāpa OK     00:57:49
M21B Distance (7): 19 KP 6.840 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  538 Pauls Liepiņš             Briksnis S  00:42:30
  2.  608 Atis Krūmiņš              Kartii Rik  00:43:59
  3.  299 Roberts Krusts            Purva Brid  00:45:54
  4.   75 Gints Gritāns             Balta       00:47:30
  5.  164 Jānis Zagorskis                       00:48:35
  6. 2091 Andris Ozolkāja                       00:49:08
  7.  816 Raitis Krūmiņš            Auseklis    00:50:10
  8.  772 Juris Varess              Ģeogrāfu m  00:50:52
  9. 1303 Artis Dobulis                         00:51:46
 10. 1657 Kaspars Zudrags           Latvijas F  00:52:46
 11.  335 Mārtiņš Krūze             Auseklis    00:54:53
 12. 2205 Aldis Zauls               30draugi.l  00:56:32
 13. 3073 Pēteris Kaļiņevs          Alnis OK    00:56:53
 14. 1372 Edgars Liepiņš            AKMM        00:56:58
 15.  525 Ivars Puriņš              Staņģi      00:57:23
 16. 1607 Jānis Ģirnis              Skrīveri S  01:01:50
 17.  723 Uldis Krūmiņš                         01:01:52
 18.  378 Andris Alksnis            Jēkaba Aģe  01:02:22
 19. 1597 Arnis Šinka                           01:02:29
 20. 1648 Ivars Dannenbergs                     01:02:40
 21.  135 Guntis Rozenštrauhs                   01:03:48
 22.  681 Raitis Birznieks          Spamma      01:04:04
 23. 2447 Jānis Lejnieks                        01:05:08
 24.  358 Edmunds Aperāns                       01:05:40
 25.  278 Jānis Siliņš              Race4Fun    01:07:56
 26. 1760 Gatis Peisenieks                      01:09:02
 27. 2094 Jānis Zaumanis            SEB banka   01:10:42
 28.  818 Andis Āriņš               007/AA Spo  01:13:10
 29.  899 Uldis Svilāns             ind.        01:23:33
 30. 2219 Vents Arnis                           01:26:41
      980 Andris Rupais             LDM         DQ      
     1127 Emīls Rupais              Diena       DQ      
M40A Distance (7): 19 KP 6.840 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  386 Sergejs Šadrins           Kāpa OK     00:40:35
  2.  801 Artūrs Kursītis                       00:48:56
  3.  103 Agris Auce                AA          00:57:41
  4.  703 Aivars Birks                          01:11:22
M45A Distance (7): 19 KP 6.840 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  441 Jānis Busenbergs          Mona        00:44:57
  2.  589 Ainārs Gailis             Auseklis    00:46:38
  3. 1471 Dainis Sīlis              Mona        00:47:06
  4.   68 Jānis Putniņš             Prizma OK   00:48:17
  5.  657 Juris Zariņš              Viga        00:52:19
  6.  614 Pēteris Zariņš            Mona        00:52:31
  7.  288 Anatolijs Ozoliņš         Auseklis    00:54:10
  8. 1818 Kalvis Bricis                         00:54:30
  9. 1340 Juris Cebulis             Hipotēku b  00:56:38
 10.  782 Balvis Gulbis             Auseklis    00:56:50
 11. 2540 Edgars  Utāns                         01:01:27
 12.  192 Modris Kalpiņš                        01:07:55
 13.  419 Andis Plakans                         01:09:36
 14. 1140 Uldis Kirtovskis                      01:50:26
     2757 Jānis Mežiels                         DQ      
M21AL Distance (8): 29 KP 9.300 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1377 Kaspars Dēliņš            SE          00:54:45
  2. 1096 Pauls Platais                         00:55:14
  3.  613 Uldis Klepers             30draugi.l  00:57:10
  4.  985 Guntis Pikurs                         00:57:24
  5. 2944 Andris Lūkins                         00:57:27
  6. 1160 Andis Janovs              Briksnis    01:00:35
  7.  260 Edgars  Putka                         01:02:15
  8. 3999 Ģirts Sarma               Ogre OK     01:02:28
  9. 2483 Ainārs Lupiķis            Kāpa OK     01:02:46
 10.  807 Ernests Koleda                        01:04:36
 11.  897 Jānis Skudra                          01:06:11
 12. 1669 Arnis Grišans             Zāģis un z  01:07:41
 13.  322 Jānis Tamužs              Auseklis    01:07:54
 14.   66 Guntars Jansons           Balta       01:08:21
 15.  553 Pēteris Hokonens          A2          01:09:18
 16. 1478 Jānis Meirāns                         01:09:29
 17. 2429 Mārcis Gediņš                         01:09:59
 18. 1009 Didzis Kirstuks                       01:12:19
 19. 1877 Roberts Melbārdis         Z komanda   01:12:29
 20.  721 Uģis Eris                 RSP         01:24:07
 21. 1090 Raimonds Gailis                       01:35:13
 22.  379 Aleksandrs Tambovcevs                 01:36:29
 23.  909 Aigars Jirgensons                     01:45:11
     2171 Reinis Bērziņš            www.escape  DQ      
M35A Distance (8): 29 KP 9.300 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1386 Ints Ulmanis              Auseklis    00:56:10
  2.  486 Ainārs Skrubis            Balta SK    00:56:48
  3.  302 Valdis Raitums            Auseklis    01:00:00
  4. 3051 Aigars Actiņš             3A          01:03:05
  5. 2251 Artūrs Grīnbergs          Viga Ok     01:03:29
  6.   32 Jānis Actiņš              3A          01:05:47
  7.  449 Uldis Pekuss                          01:06:50
  8. 2151 Henrik Erlandsson         Sodertorn   01:08:09
  9. 1545 Arvis Zvanītājs           Auseklis    01:10:11
 10.   93 Aivis Poikāns             Auseklis    01:11:07
 11.   48 Ilmārs Limbēns            Sigulda     01:11:28
 12.  300 Ingemārs Smildziņš                    01:21:23
 13. 1312 Regimants Baranovskis     Osāji       01:25:29
 14.  210 Jānis Kļava                           01:28:29
 15.  630 Andris Blanks                         01:32:11
 16. 2890 Normunds Reinbergs        KSC         01:38:45
#1 Distance (W10,M10,W12,M12,W8,M8): 6 KP 1.610 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1601 Mikus Druķis              Mārupe      00:11:19
  2. 1719 Arturs Apfelbaums                     00:11:27
  3. 2869 Jānis Asaris                          00:13:20
  4. 2246 Nils Sīlis                Auseklis    00:13:58
  5. 1716 Valters Apfelbaums                    00:14:02
  6. 2088 Uldis Gailis                          00:14:03
  7. 2228 Ralfs Apfelbaums                      00:14:15
  8.  661 Kendija Aparjode          Saulkrasti  00:14:49
  9.   81 Ansis Poikāns             Auseklis    00:15:09
 10.  744 Jēkabs Āboltiņš           Auseklis    00:15:25
 11.  390 Arnis Siliņš              Auseklis    00:15:26
 12. 2830 Andris Svilāns                        00:15:36
 13. 1208 Artūrs Kostaščuks         Auseklis    00:15:38
 14. 1754 Ēriks Atis Krūmiņš                    00:15:39
 15. 1520 Uldis Upītis              Saulkrasti  00:15:46
 15. 2741 Marta Marija Rupā                     00:15:46
 17.  933 Una Šlesere               Rīgas Sati  00:15:49
 18. 1836 Zigmārs Lapa              Auto Start  00:15:57
 19. 2197 Toms Upenieks             Auseklis    00:15:58
 20. 2082 Ronalds Lūkins            Sigulda     00:16:16
 21.  256 Ervīns Jansons            Auseklis    00:16:18
 22. 2271 Vanesa Strautniece                    00:16:33
 23.  780 Elza Gulbe                Auseklis    00:17:08
 24.  313 Katrīna Āboltiņa          Auseklis    00:17:13
 25. 2090 Kristofers Rēķis          Saulkrasti  00:17:23
 26. 1888 Lauma Elza Fernāte        Auseklis    00:17:24
 27. 1521 Anda Upīte                Saulkrasti  00:17:29
 28. 1376 Artūrs Valtmanis          Fans        00:18:37
 29. 2194 Emīls Ģērmanis            Zāģis un z  00:18:39
 30.  119 Mikus Poikāns             Auseklis    00:18:44
 31.  469 Laura Tirša               Auseklis    00:19:26
 32. 2196 Daniels Gulbis            Auseklis    00:20:21
 33.  709 Dāgs Eris                 RSP         00:20:54
 33. 2224 Liene Bondare             Auseklis    00:20:54
 35. 1180 Signija Elva Lapa         Auto Start  00:20:57
 36. 1706 Rūdolfs Babris            Auseklis    00:21:29
 37.  578 Marija Teikmane           Auseklis    00:23:24
 38. 1219 Rasa Liepiņa                          00:23:37
 39. 2191 Ritvars Zogins            Auseklis    00:24:13
 40. 2181 Alise Līdaka              Auseklis    00:24:27
 41. 1007 Una Dzērve                Purva Brid  00:25:05
 42.   51 Emīls Francis Friks       Auseklis    00:27:15
 43. 2829 Edgars Svilāns                        00:27:39
 44. 1275 Kate Lauma Orbidāne       Auseklis    00:28:21
 45. 3509 Ingmārs Kārkliņš          Tinis       00:28:47
 46. 2293 Alisa Gorelikova          Moduls      00:29:21
 47.  381 Kristīne Berķe            Briksnis    00:30:00
 48. 2204 Katrīna Ozola                         00:30:17
 49. 2740 Jēkabs Vilnis             Auseklis    00:32:06
 50. 2112 Artūrs Tatulovs           Auseklis    00:36:29
 51.   41 Marta Gulbe               Auseklis    00:47:40
     1337 Dāvis Desmitnieks                     DQ      
#2 Distance (W14,M14,W21C): 9 KP 3.480 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1771 Jānis Pētersons                       00:25:19
  2.  176 Edīte Bričonoka           Kāpa OK     00:25:39
  3. 1527 Aija Valtmane             Fans        00:28:06
  4.  889 Ilze Lucāne                           00:28:50
  5. 1129 Laura Puķīte              Saulkrasti  00:29:44
  6. 1835 Kristīne Zaksa                        00:30:20
  7.  445 Anete Gurtiņa             Auseklis    00:32:47
  8.  663 Kristers Aparjods         Saulkrasti  00:33:09
  9.  814 Liene Upīte               Saulkrasti  00:35:36
 10. 1720 Krista Burša              Kārkliņi    00:36:15
 11. 1201 Artis Mucenieks                       00:36:29
 12. 1259 Annija Anna Zaļaiskalna   Auseklis    00:36:45
 13. 1319 Ilze Riža                             00:38:10
 14. 1046 Santa Kārkliņa                        00:38:53
 15. 2098 Mārīte Bergmane           Auseklis    00:38:59
 16. 1177 Madara Brice                          00:39:14
 17.  309 Edgars  Strahs            Auseklis    00:39:48
 18.  871 Toms Baltacis             Kāpa/RRBJS  00:39:59
 19. 3019 Kristers Krūmiņš          Alnis       00:40:17
 20. 2739 Jurģis Vilnis             Auseklis    00:40:54
 21. 3365 Mārcis Zvaigzne           Auseklis    00:41:11
 22. 1772 Didzis Linde              Auseklis    00:41:35
 23.  303 Gunta Raituma             Auseklis    00:42:04
 24. 2300 Ģirts Siliņš              Auseklis    00:42:18
 25.  472 Agnese Tirša              Auseklis    00:42:22
 26.  615 Rihards Staģis                        00:42:24
 27.  673 Krišjānis Putka                       00:43:15
 28. 2284 Liene Zemīte                          00:43:20
 29. 2238 Liena Zemīte                          00:43:21
 30. 2285 Kristīne Zvīgure                      00:43:23
 31. 1758 Lilita Zelle                          00:43:29
 31. 1757 Daina Dovnaroviča                     00:43:29
 33. 1189 Daiga Voiceščuka                      00:43:56
 34. 1424 Inga Stolere                          00:45:06
 35. 1876 Ilga Valtmane                         00:45:18
 36. 1451 Inese Vītola                          00:46:29
 37. 2008 Evita Keiša               4Race       00:46:45
 38. 2898 Gerda Šadurska            Auseklis    00:46:47
 39. 2121 Linda Upeniece            Auseklis    00:47:05
 40. 2731 Rihards Skuja                         00:50:36
 41. 1383 Daina Freimane            Latvijas F  00:51:06
 42.  892 Kristiāna Štrāle          3.ZSN       00:53:45
 43. 1130 Lāsma Muceniece           Hipotēku B  00:54:33
 44.  137 Liene Broka                           00:55:55
 45. 2182 Lāsma Sestule             Auseklis    00:55:57
 46. 2183 Sniedze Jansone                       00:56:19
 47.   22 Anna Tamuža               Auseklis    00:56:24
 48. 2291 Dace Priedeslaipa                     00:58:33
 49.  535 Toms Gaidulis             Auseklis    01:01:10
 50. 1301 Arnita Toka               Briksnis S  01:02:49
 51. 2482 Agnese Vārna              Kāpa        01:05:15
 52. 2095 Evija Vārna               Kāpa        01:05:25
 53. 2083 Barba Krēsliņa                        01:07:55
 54. 2752 Līga Cera                 Ceri        01:09:10
 55. 2811 Madara Lece                           01:16:14
 56.  893 Ineta Variokoja           3.ZSN       01:28:39
     2425 Aija Liepiņa              AKMM        DQ      
#3 Distance (M75,M80,W40B,W45B,W50,W55,W60,W65,W70,W75): 12 KP 3.880 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  501 Ruta Kukka                Kāpa        00:28:51
  2.  644 Lauma Žilko               Kāpa        00:30:19
  3.  402 Līga Apine                Kāpa        00:32:49
  4. 1838 Maira Liepa               Prizma      00:33:26
  5.  400 Ilze Lūkina               Sigulda     00:34:03
  6.  349 Inta Brūna                LU EVF      00:35:15
  7.   49 Valentīna Lietuviete      Sigulda     00:35:52
  8.  187 Svetlana Gorbunova                    00:37:37
  9.  159 Valda Bratka              Bebri       00:38:09
 10.  471 Liene Buša                Alnis OK    00:38:30
 11.  392 Ginta Sniķere             Prizma      00:39:21
 12.  127 Ruta Svilāne              Viga        00:39:43
 13.  110 Laima Kalvele             Seniors     00:40:47
 14.    2 Daina Zolberga            Sēlijas me  00:41:34
 15.  500 Tamāra Kosmačeva          Kāpa OK     00:41:51
 16.  337 Anda Plukše               Ceļuprojek  00:42:36
 17.  599 Marga Jēkabsone           Silva       00:42:54
 18.  112 Dzintra Sildedze          Prizma      00:42:58
 19.  813 Ieva Upīte - Upeniece                 00:44:24
 20.  592 Zita Rukšāne              Sigulda     00:46:16
 21. 2496 Leonora Makarova          Rīgas sati  00:46:18
 22.  118 Raisa Mazzariņa           Seniors     00:47:00
 23.  107 Tālivaldis Tūns           Kāpa OK     00:47:14
 24.   88 Māra Putniņa              Prizma      00:47:43
 25. 1323 Ilze Vabole               Bebri       00:47:48
 26.  132 Dace Spudas                           00:50:27
 27.  374 Mudīte  Alksne            Jēkaba Aģe  00:53:25
 28. 1543 Silvija Segliņa           A2          00:53:37
 29.  185 Juris Sīlis               ind.        00:54:39
 30.  334 Iveta Māra Rulle                      00:55:58
 31. 2299 Rita Šteina               Ceļuprojek  00:56:45
 32. 2814 Iveta Velme               Kāpa        00:57:08
 33.  391 Guna Dzērve                           00:59:23
 34.  250 Izolde Jumare                         00:59:29
 35. 1223 Lidija Zukule             A2          00:59:36
 36.  514 Vita Polkovņikivova                   01:01:29
 37. 2096 Antra Siliņa              Prizma      01:12:44
      153 Valda Janova                          DQ      
#4 Distance (M60,M65,M70,W16,W18,W21B,W40A,W45A,W35B): 15 KP 4.730 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  354 Baiba Puriņa              Mona        00:35:19
  2. 1540 Dzintars Grigulis         Ogre SK     00:35:28
  3.   43 Pēteris Novikovs          Seniors     00:36:16
  4.  797 Brigita Bergmane          Auseklis    00:36:17
  5. 1678 Maija Brice-Rugaine       1.Slimnīca  00:36:21
  6.  861 Kate Dūdele               Kāpa/RRBJS  00:37:26
  7.  304 Linda Raituma             Auseklis    00:38:26
  8.  692 Jānis Vārpiņš             Seniors     00:38:41
  9.   45 Ojārs Lietuvietis         Sigulda     00:39:01
 10. 1115 Ieva Spriņģe                          00:39:49
 11.  124 Sanita Šolmane            Hipotēku b  00:39:55
 12.  556 Baiba Zariņa              Viga OK     00:40:06
 13.  117 Jānis Aprubis             Prizma      00:40:16
 13.  352 Juris Zvirgzds            Seniors     00:40:16
 15.  929 Gundega Upāne             Auseklis    00:40:17
 16.   25 Ādolfs Šampiņš            Seniors     00:40:22
 17.  375 Uldis Alksnis             Jēkaba Aģe  00:41:08
 18.  860 Baiba-Ieva Kagaine        Kāpa/RRBJS  00:41:27
 19. 1232 Anda Spriņģe                          00:42:21
 20.  975 Elīna Skuja               RSP         00:42:39
 21.  950 Gundega Demidova          Ogre OK     00:43:10
 22. 1839 Andris Ozols              Prizma      00:43:55
 23.  150 Ligita Grunde             Kāpa OK     00:44:00
 24.  346 Alda Bražūne                          00:44:24
 25.  554 Signe Hokonena            A2          00:44:35
 26.  347 Andrejs Āriņš                         00:44:41
 27.  120 Andris Kalvelis           Seniors     00:45:35
 28.   65 Iveta Endziņa             Spamma      00:45:56
 29.  371 Līga Alksne               Jēkaba Aģe  00:45:57
 30.  222 Ilze Laure                Kāpa        00:46:00
 31.  586 Mārtiņš Osis                          00:46:34
 32.  800 Madara Freimane           Auseklis I  00:46:39
 33. 1688 Ēriks Stāmurs             Seniors     00:46:49
 34. 1512 Dace Andersone                        00:46:58
 35.  363 Inese Bļodniece                       00:47:47
 36.  415 Rūta Plakane              Auseklis    00:47:51
 37. 1299 Andris Kolužs                         00:48:59
 38.  746 Līga Zariņa               VIGA        00:49:14
 39.   35 Alla Brakmane             Mona        00:49:19
 40.  917 Maija Seļezņova           Auseklis    00:49:47
 41. 2900 Judīte Narmonta           Ceļuprojek  00:49:52
 42.  417 Rita Pētersone                        00:50:06
 43. 1630 Kristīne Zvaigzne                     00:50:07
 44.   80 Līga Gulbe                            00:50:13
 45. 1047 Inga Jakovela             Green Powe  00:52:05
 46.  326 Mudīte Zvaigzne           A2          00:52:24
 47. 2150 Lena Erlandsson           Sodertorn   00:52:32
 48. 1095 Gunda Kleinberga-Karsa                00:53:02
 49.  927 Ilona Rozenberga                      00:53:56
 50. 2779 Elīna Skrastiņa                       00:53:59
 51. 3044 Ilze Narvaiša                         00:54:16
 52. 1241 Ilze Opermane                         00:55:35
 53.  747 Maija Vikmane                         00:55:56
 54. 2085 Ieva Rotkovska                        00:56:18
 55.  743 Lidija Luņeva             Spamma      00:56:24
 56. 1704 Vita Lanceniece           Auseklis I  00:57:33
 57.   52 Aija Mikučane             Auseklis    00:57:56
 58. 1866 Valda Ulmane              Auseklis    01:00:47
 59. 1231 Māris Spriņģis                        01:01:28
 60.  808 Aiga Kalniņa                          01:02:07
 61.  108 Juris Mārtiņš Leikarts    Ceļuprojek  01:02:34
 62.  788 Liena Tīdena                          01:03:01
 63.  786 Vita Vestmane             Balta       01:03:13
 64.  504 Ilze Vilka                            01:03:21
 65. 2417 Danute Viskanta                       01:03:35
 66. 2241 Laima Baltiņa                         01:03:49
 67. 2416 Ildze Krieviņa                        01:03:52
 68. 2480 Dace Zbitkovska                       01:05:30
 69. 2481 Kristīna Kronberga                    01:05:35
 70. 1858 Inese Niedra              Bebri       01:05:46
 71. 1382 Ilze Vanaga               Nordea      01:06:00
 72. 2176 Agnese Poplavska                      01:07:51
 72. 2177 Baiba Močāne                          01:07:51
 74. 1078 Elīna Krūze               Burkānciem  01:08:26
 75. 1464 Pāvels Suharevs           Rīgas sati  01:10:58
 76. 2763 Inese Krole                           01:12:19
 77.  152 Rasma Oša                             01:14:34
 78. 1649 Anita Dannenberga                     01:14:38
 79.  787 Anita Vucāne                          01:22:17
 80. 2437 Ieva Cerava                           01:30:20
     1479 Marita Lapa               Auto Start  DQ      
#5 Distance (M16,M21AK,M50,M55,W21A,W35A): 19 KP 6.510 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  227 Ivars Zariņš              Kompass un  00:45:01
  2. 2214 Juris Kokins              Purva Brid  00:45:19
  3.  264 Roberts Leitlands-Mergups             00:45:27
  4.  395 Agris  Silenieks                      00:45:41
  5.  425 Rolands Laveiķis          Kāpa        00:47:00
  6. 1213 Janeks Bauers             OK KO       00:47:50
  7.   42 Mareks Dombrovskis        Auseklis    00:47:51
  8.  562 Artūrs Žogla              Ziemeļkurz  00:47:59
  9.  870 Kārlis Baltacis           Kāpa/RRBJS  00:51:59
  9.  992 Janeta Turka              Saldus OK   00:51:59
 11.  444 Normunds Orlovs           4 Racing    00:52:34
 12. 2506 Gatis Jansons                         00:52:50
 13.  918 Arnis Nīcgalis                        00:53:49
 14.  588 Andris Gailis             Auseklis    00:54:44
 15.  629 Aivis Zetmanis            Teci nu     00:55:07
 16.  513 Raimonds Krēsliņš                     00:55:19
 17.  842 Līga Blanka               Kāpa OK     00:55:36
 18. 1114 Irita Puķīte              Saulkrasti  00:55:37
 19.  516 Henrijs Šuķītis                       00:56:22
 20.  903 Jānis Kursītis            Hipotēku b  00:57:27
 21. 1284 Oskars Staģis                         00:57:47
 22. 1509 Aleksandrs Peisenieks     Olaine      00:58:27
 23.  447 Normunds Nīcgalis         Rīgas Līzi  00:59:00
 24.  678 Māris Zaļaiskalns                     00:59:49
 25. 2217 Inese Kauķe               Briksnis    01:00:16
 26. 1277 Velga Buša                Mona        01:01:41
 27.  301 Volli Kukk                Kāpa OK     01:02:13
 28.  470 Miervaldis Bušs           Alnis OK    01:02:52
 29. 2274 Edgars Deksnis                        01:03:21
 30. 1808 Andris Kalve              Sigulda     01:05:33
 31.  611 Dainis Maneks                         01:05:52
 32.  121 Edgars  Mītnieks          Prizma      01:06:05
 33.  712 Ilze Vilks                            01:06:17
 34.   20 Pēteris Trapencieris      UP          01:06:37
 35.  207 Jānis Augulis             Sigulda     01:06:45
 36.  587 Dāvis Voiceščuks          Auseklis    01:07:40
 37.  742 Jānis Ozols                           01:08:10
 38.  627 Ruta Poikāne              Auseklis    01:08:33
 39.  645 Kristaps Kalniņš                      01:10:10
 40.  111 Ivars Freimanis           Auseklis I  01:10:31
 41. 1610 Agris Puriņš              Jāņa Sēta   01:10:35
 42.  575 Ludvigs Gubkins                       01:10:58
 43. 1220 Roberts Eihmanis          Auseklis    01:12:37
 44.  221 Jānis Tereško                         01:13:00
 45.  169 Ritvars Ritums            Alnis OK    01:14:14
 46. 2787 Agris Grīns                           01:15:32
 47. 2786 Edgars Grīns                          01:15:33
 48. 1418 Ivars Lācis               Teikas Kal  01:17:47
 49.  580 Inese Purgaile            Bebri       01:17:51
 50. 3676 Dace Tītmane                          01:19:10
 51.  547 Andris Balodis                        01:25:39
 52. 1546 Renāte Kārkliņa           Tinis       01:28:07
 53. 1362 Ieva Jēkabsone                        01:31:44
 54. 1071 Ieva Kŗūmiņa                          01:32:35
 55.  706 Mikus Puriņš              Auseklis    01:38:33
 56.  541 Lāsma Ozoliņa - Babure                01:38:53
 57. 2111 Irēna Melne               Lattelecom  01:53:51
 58. 1862 Inese Miķelsone                       01:54:54
     1093 Pauls Siliņš              Auseklis    DQ      
     1332 Jānis Bokāns                          DQ      
      959 Helmuts Lukačovs          Silva       DQ      
      218 Roberts Ozols                         DQ      
      389 Modris Dzērve                         DQ      
#6 Distance (M21C,M35B,M40B,M45B): 16 KP 6.050 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  693 Mareks Indāns                         00:38:33
  2.  465 Ivars Mālnieks                        00:39:01
  3. 1271 Romāns Basikirskis        L4          00:39:10
  3.  770 Valters Freidenfelds      TNT - Latv  00:39:10
  5. 1474 Mārtiņš Pētersons                     00:39:31
  6.  854 Ivo Voiceščuks                        00:39:48
  7. 4010 Andris Meļķerts           Saldus OK   00:41:47
  8.  916 Guntis Lūkins             Sigulda     00:41:58
  9.    9 Artis Friks               Auseklis    00:42:09
 10.  934 Juris Šlesers             Rīgas Sati  00:43:05
 11.  675 Ilmārs Brikmanis                      00:43:32
 12.  364 Gints Vītiņš                          00:43:40
 13.  129 Almants Ronis             Unversia M  00:44:21
 14.  315 Raitis Muižnieks          PVAB        00:44:28
 15.  779 Jānis Pinnis              VZK         00:44:43
 16. 1844 Austris Langenfelds       Auseklis    00:44:50
 16.  875 Jānis Dreimanis                       00:44:50
 18. 1207 Anatolijs Puiša           Hansa Stee  00:45:50
 19. 2813 Ģirts Bogdanovs                       00:45:52
 20. 1041 Gunārs Valinks            L4          00:46:02
 21.  729 Pēteris Druķis            Mārupe      00:46:06
 22. 1973 Valters Siliņš            Auseklis I  00:46:33
 23.  715 Aldis Linārs              Buvservis   00:46:36
 24.  545 Aivars Šeinfišs           Baloži      00:47:15
 25.  838 Genādijs Gordeiko                     00:47:26
 26.  182 Andris Mucenieks                      00:47:27
 27.  930 Egons Martinsons                      00:47:47
 28.  196 Aleksandrs Černušenko                 00:47:52
 29. 2458 Kaspars Mazitāns          A2          00:48:12
 30.  236 Normunds Andersons                    00:48:33
 31. 1098 Kārlis Čoka               Marmotes    00:49:21
 32.  195 Mihails Gorbunovs                     00:49:54
 33. 2093 Signis Vāvere             Broka       00:50:23
 34.  591 Ainis Bormanis                        00:50:30
 35. 3045 Normunds Narvaišs         Sprīdītis   00:50:47
 36. 2184 Pauls Beinarovičs                     00:51:15
 37.  991 Pēteris Avotiņš           VEF         00:51:29
 38.  935 Aleksandrs Serovs         ĀNI         00:51:31
 39.  759 Nauris Gailums                        00:51:35
 40.  626 Almants Lediņš            Altreks     00:52:02
 41.  730 Juris Dreimanis                       00:53:10
 42.  853 Igors Bogdanovs                       00:53:18
 43.  574 Pēteris Šnepsts                       00:53:26
 44.  157 Oskars Gavriševs          Hipotēku b  00:54:20
 45. 2753 Kaspars Cers              Ceri        00:54:24
 46. 1885 Pēteris Lovčinovskis                  00:55:23
 47. 1718 Armands Apfelbaums                    00:55:30
 48. 1755 Jānis Ikaunieks                       00:55:32
 49. 2208 Ivo Zvirbulis                         00:56:44
 50. 2499 Arnis Zacmanis            Ogre        00:56:56
 51. 2277 Andis Suseklis                        00:57:14
 52. 1489 Armands Majevskis                     00:57:47
 53. 1491 Raitis Maurāns                        00:57:53
 54. 1318 Jānis Bukins                          00:58:42
 55.  242 Viesturs Gailis           3.RNC       00:59:42
 56. 1629 Jānis Podiņš                          01:01:44
 57.  881 Andrejs Koļeņikovs                    01:02:07
 58. 2412 Raimons Mārtiņš                       01:02:10
 59.  796 Didzis Lībietis                       01:02:21
 60. 1122 Māris Šmaukstelis                     01:03:04
 61. 2193 Gints Ģērmanis            Zāģis un Z  01:05:12
 62. 1615 Ģirts Zembergs            KNZ         01:05:31
 63. 2000 Didzis Kalējs                         01:08:12
 64. 2084 Jānis Vilks                           01:08:17
 65. 2773 Gatis Puķīte              Saulkrasti  01:08:24
 66. 2092 Edgars Lecis                          01:08:44
 67.  231 Normunds Lapoško                      01:09:13
 68. 2748 Valdis Krols              Balta       01:09:40
 69.  882 Ervīns Zorgenfreijs       3.ZSN       01:10:35
 70.  581 Jānis Grāvītis                        01:21:59
 71. 2087 Mārtiņš Jansons                       01:46:11
 72. 2086 Kaspars Jansons                       01:46:13
 73. 2089 Andis Rekmanis                        01:47:22
     2099 Mārtiņš Bērziņš           Vientuļais  DQ      
     2097 Ivars Brenčevs            3.RNC       DQ      
     2010 Raimonds Peļņa                        DQ      
      729 Pēteris Druķis            Mārupe      DQ      
#7 Distance (M18,M21B,M40A,M45A): 19 KP 6.840 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  386 Sergejs Šadrins           Kāpa OK     00:40:35
  2.  538 Pauls Liepiņš             Briksnis S  00:42:30
  3.  608 Atis Krūmiņš              Kartii Rik  00:43:59
  4.  441 Jānis Busenbergs          Mona        00:44:57
  5.  299 Roberts Krusts            Purva Brid  00:45:54
  6.  589 Ainārs Gailis             Auseklis    00:46:38
  7. 1471 Dainis Sīlis              Mona        00:47:06
  8.   75 Gints Gritāns             Balta       00:47:30
  9.   68 Jānis Putniņš             Prizma OK   00:48:17
 10.  164 Jānis Zagorskis                       00:48:35
 11.  801 Artūrs Kursītis                       00:48:56
 12. 2091 Andris Ozolkāja                       00:49:08
 13.  816 Raitis Krūmiņš            Auseklis    00:50:10
 14.  772 Juris Varess              Ģeogrāfu m  00:50:52
 15. 1303 Artis Dobulis                         00:51:46
 16.  657 Juris Zariņš              Viga        00:52:19
 17.  614 Pēteris Zariņš            Mona        00:52:31
 18. 1657 Kaspars Zudrags           Latvijas F  00:52:46
 19.  288 Anatolijs Ozoliņš         Auseklis    00:54:10
 20. 1818 Kalvis Bricis                         00:54:30
 21.  335 Mārtiņš Krūze             Auseklis    00:54:53
 22. 2205 Aldis Zauls               30draugi.l  00:56:32
 23. 1340 Juris Cebulis             Hipotēku b  00:56:38
 24.  782 Balvis Gulbis             Auseklis    00:56:50
 25. 3073 Pēteris Kaļiņevs          Alnis OK    00:56:53
 26. 1372 Edgars Liepiņš            AKMM        00:56:58
 27.  525 Ivars Puriņš              Staņģi      00:57:23
 28.  103 Agris Auce                AA          00:57:41
 29.  174 Edgars  Bričonoks         Kāpa OK     00:57:49
 30. 2540 Edgars  Utāns                         01:01:27
 31. 1607 Jānis Ģirnis              Skrīveri S  01:01:50
 32.  723 Uldis Krūmiņš                         01:01:52
 33.  378 Andris Alksnis            Jēkaba Aģe  01:02:22
 34. 1597 Arnis Šinka                           01:02:29
 35. 1648 Ivars Dannenbergs                     01:02:40
 36.  135 Guntis Rozenštrauhs                   01:03:48
 37.  681 Raitis Birznieks          Spamma      01:04:04
 38. 2447 Jānis Lejnieks                        01:05:08
 39.  358 Edmunds Aperāns                       01:05:40
 40.  192 Modris Kalpiņš                        01:07:55
 41.  278 Jānis Siliņš              Race4Fun    01:07:56
 42. 1760 Gatis Peisenieks                      01:09:02
 43.  419 Andis Plakans                         01:09:36
 44. 2094 Jānis Zaumanis            SEB banka   01:10:42
 45.  703 Aivars Birks                          01:11:22
 46.  818 Andis Āriņš               007/AA Spo  01:13:10
 47.  899 Uldis Svilāns             ind.        01:23:33
 48. 2219 Vents Arnis                           01:26:41
 49. 1140 Uldis Kirtovskis                      01:50:26
      980 Andris Rupais             LDM         DQ      
     2757 Jānis Mežiels                         DQ      
     1127 Emīls Rupais              Diena       DQ      
#8 Distance (M21AL,M35A): 29 KP 9.300 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1377 Kaspars Dēliņš            SE          00:54:45
  2. 1096 Pauls Platais                         00:55:14
  3. 1386 Ints Ulmanis              Auseklis    00:56:10
  4.  486 Ainārs Skrubis            Balta SK    00:56:48
  5.  613 Uldis Klepers             30draugi.l  00:57:10
  6.  985 Guntis Pikurs                         00:57:24
  7. 2944 Andris Lūkins                         00:57:27
  8.  302 Valdis Raitums            Auseklis    01:00:00
  9. 1160 Andis Janovs              Briksnis    01:00:35
 10.  260 Edgars  Putka                         01:02:15
 11. 3999 Ģirts Sarma               Ogre OK     01:02:28
 12. 2483 Ainārs Lupiķis            Kāpa OK     01:02:46
 13. 3051 Aigars Actiņš             3A          01:03:05
 14. 2251 Artūrs Grīnbergs          Viga Ok     01:03:29
 15.  807 Ernests Koleda                        01:04:36
 16.   32 Jānis Actiņš              3A          01:05:47
 17.  897 Jānis Skudra                          01:06:11
 18.  449 Uldis Pekuss                          01:06:50
 19. 1669 Arnis Grišans             Zāģis un z  01:07:41
 20.  322 Jānis Tamužs              Auseklis    01:07:54
 21. 2151 Henrik Erlandsson         Sodertorn   01:08:09
 22.   66 Guntars Jansons           Balta       01:08:21
 23.  553 Pēteris Hokonens          A2          01:09:18
 24. 1478 Jānis Meirāns                         01:09:29
 25. 2429 Mārcis Gediņš                         01:09:59
 26. 1545 Arvis Zvanītājs           Auseklis    01:10:11
 27.   93 Aivis Poikāns             Auseklis    01:11:07
 28.   48 Ilmārs Limbēns            Sigulda     01:11:28
 29. 1009 Didzis Kirstuks                       01:12:19
 30. 1877 Roberts Melbārdis         Z komanda   01:12:29
 31.  300 Ingemārs Smildziņš                    01:21:23
 32.  721 Uģis Eris                 RSP         01:24:07
 33. 1312 Regimants Baranovskis     Osāji       01:25:29
 34.  210 Jānis Kļava                           01:28:29
 35.  630 Andris Blanks                         01:32:11
 36. 1090 Raimonds Gailis                       01:35:13
 37.  379 Aleksandrs Tambovcevs                 01:36:29
 38. 2890 Normunds Reinbergs        KSC         01:38:45
 39.  909 Aigars Jirgensons                     01:45:11
     2171 Reinis Bērziņš            www.escape  DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.227] @ 2008.07.03. 22:56:18 Magnets