Vasaras Magnēta 51. kārta - Priedaine

2007.06.27. 20:46:52
Organizer : Magnēts
Coursmaster : Aivars Mihailovs
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [# 5] [# 6]
[# 7] [# 8] [# 9] [9.DIST] [S10] [S12]
[S13] [S14] [S15] [S16] [S18] [S20]
[S21A] [S21B] [S21C] [S21E] [S35A] [S35B]
[S40A] [S40B] [S45A] [S45B] [S50] [S55]
[S60] [S65] [S70] [S75] [S8] [V10]
[V12] [V13] [V14] [V15] [V16] [V18]
[V20] [V21A] [V21B] [V21C] [V21E] [V35A]
[V35B] [V40A] [V40B] [V45A] [V45B] [V50]
[V55] [V60] [V65] [V70] [V75] [V8]

S10Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2402 Lelde Matveja             LFinieris   00:15:04
  2. 1625 Anete Vesere                          00:15:34
  3.  320 Elīza Anna Actiņa         3A          00:15:36
  4.  900 Daniela Vāvere            SEB         00:15:45
  5. 1853 Marija Teikmane                       00:16:48
  6.  254 Elīna Ciekure             Auseklis    00:18:17
  7. 1001 Karīna Krama                          00:18:51
  8. 3833 Elizabete Kleinberga                  00:20:42
  9.  780 Elza Gulbe                Auseklis    00:21:13
  9. 1126 Aiva Laķe                 Auseklis    00:21:13
 11. 2430 Laura Vanaga                          00:22:38
 12. 1750 Kristīne Ozola                        00:23:07
 13. 1630 Keita Melle               Auseklis    00:30:41
S12Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1717 Madara Brice                          00:10:58
  2.  535 Elīna Lāce                Laimīte     00:13:45
  3.  534 Elizabete Lāce            Laimīte     00:13:47
  4.  942 Diāna Sorokina            Auseklis    00:14:47
  5.  654 Līva Voiceščuka           Auseklis    00:14:48
  6.  839 Anna Vidiņa                           00:15:39
  7. 2699 Ausma Cīrulniece                      00:15:41
  8. 3316 Edīte Loka                            00:16:32
  9. 2573 Anna Voiceščuka                       00:17:05
 10.  867 Liene Skaidrā             Elva-1      00:20:09
 11. 1631 Anna Pētersone            Auseklis    00:20:40
 12. 2436 Paula Priede                          00:31:50
 13. 3812 Monika Zukule                         00:32:03
V10Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1520 Uldis Upītis                          00:11:32
  2. 3804 Reinis Bļodnieks                      00:13:02
  3. 1075 Niks Sandis Voiceščuks                00:13:40
  4. 1864 Haralds Ulmanis           Auseklis    00:16:17
  5. 3865 Joren Hanselmann          BAVC        00:16:23
  6. 1929 Ervīns Jansons            Auseklis    00:16:39
  7. 1721 Tālis Zukulis                         00:17:13
  8. 2356 Mārtiņš Šmigeļskis        Silva       00:18:39
  9.  709 Dāgs Eris                 RSP         00:21:22
 10. 2572 Raffs Čākurs              ALNIS       00:39:47
V12Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  584 Alvis Freidenfelds        Briksnis    00:12:29
  2.  935 Edgars Sorokins           Auseklis    00:13:06
  3. 1294 Zigmārs Lapa              Auto Start  00:13:10
  4. 1201 Artis Mucenieks           Sāga        00:13:11
  5.  297 Rūdolfs Alsbergs          RSP         00:13:35
  6. 1890 Gustavs Gerkens                       00:15:13
  7. 1865 Valts Ulmanis             Auseklis    00:15:35
  8. 2697 Ingemārs Trams                        00:16:03
  9.   96 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:17:18
 10.  247 Hamišs Barkers            Baoc        00:17:21
 11.  760 Jēkabs Āboltiņš           Auseklis    00:18:06
 12. 2451 Mikus Druķis              Dzenīc      00:19:02
 13. 2694 Viktors Iļdeikins         Auseklis    00:19:05
 14. 1633 Kristiāns Liepa           Auseklis    00:21:43
 15. 3681 Klāvs Saulgriezis                     00:21:52
 16. 2623 Andrejs Kivlenieks                    00:26:27
 17. 2476 Rihards Staģis                        00:26:29
 18. 2475 Kārlis Auce               AA          00:29:36
 19. 2620 Daniels Brikmanis         Auseklis    00:39:08
V8Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 3586 Emīls Gerkens             Auseklis    00:16:01
  2.  657 Toms Osis                             00:16:30
  3. 1872 Ansis Poikāns             CKVK        00:17:32
  4. 2985 Dāvis Lakstīgala                      00:18:03
  5. 3849 Kristiāns Staņa           A2          00:19:31
  6. 3750 Dāvis Klāvs Lauks                     00:20:11
  7. 2655 Rūdolfs Dravnieks                     00:20:13
  8. 2439 Rūdis Cebulis                         00:21:47
  9. 4000 Rihards Gailis            Auseklis    00:27:37
 10. 1173 Toms Rožkalns                         00:28:16
 11. 2667 Kristaps Reinis                       00:28:27
 12.  364 Edgars Beļickis                       00:29:19
 13. 5000 Indriķis Rusovs           Auseklis    00:30:05
 14. 3808 Reinis Dālbergs                       00:30:14
 15. 2617 Roberts Jaramišjans       Jēkaba Aģe  00:35:05
 16. 2696 Toms Grīnbergs            Auseklis    00:39:02
 17. 2657 Lauris Mišins             Auseklis    00:41:33
      745 Francis Lācis             LDM         DQ      
S8Course (1): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2423 Signija Elva Lapa         Auto Start  00:14:18
  2. 3978 Elīza Ozola               Latvijas F  00:15:05
  3. 3863 Anna Matveja              LF          00:15:31
  4.  844 Marta Marija Rupā                     00:16:53
  5.  933 Una Šlesere               Rīgas Sati  00:16:58
  6. 1521 Anda Upīte                            00:21:01
  7. 2695 Agnese Anna               Trama       00:25:44
  8. 1040 Elizabete Vimba           Jāņa sēta   00:27:55
  9. 2660 Ulrika Ieva Lauks                     00:28:11
 10. 2972 Marta Zukule              Zukuļu ģim  00:30:39
 11. 3687 Katrīna Karsa                         00:34:34
 12. 2616 Laura Jaramišjana         Jēkaba Aģe  00:34:57
 13. 1355 Kate Lauma Orbidāne                   00:35:07
S13Course (2): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  494 Zane Nāgele               Kāpa        00:27:31
  2.  303 Gunta Raituma             Favorīts    00:33:29
  3. 2618 Marta Vanaga                          00:38:03
S14Course (2): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2924 Dita Druķe                            00:35:58
  2.  318 Rebeka Dzene              Auseklis    00:37:30
S21CCourse (2): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1548 Ieva Lūciņa               VIGA        00:23:23
  2. 1074 Agnese Lāce                           00:24:13
  3.  945 Krista Burša              Kārkliņi    00:26:05
  4. 1810 Aija Saule                            00:26:17
  5.  237 Guna Veidemane                        00:28:16
  6. 2431 Maija Selezņova                       00:28:55
  7.  704 Zelma Višņevska                       00:29:04
  8. 3826 Agnija Celma                          00:29:10
  9. 1809 Zane Saule                            00:29:36
 10.  236 Dace Grūberte                         00:31:26
 11. 1876 Santa Kārkliņa                        00:32:52
 12. 2653 Inta Šoriņa                           00:32:59
 13. 1823 Marta Veilande                        00:33:46
 14. 1739 Dace Kraveca                          00:33:53
 15. 1414 Evija Tauniņa                         00:34:01
 16. 3885 Linda Veidemane                       00:34:44
 17. 2670 Līga Remevica                         00:34:50
 18.  293 Santa Ozola - Tīruma                  00:34:52
 19. 2659 Dace Pētersone                        00:36:13
 20.  515 Ieva Grabe                            00:37:51
 21. 3689 Līga Valinka                          00:38:21
 22. 1698 Līga Beļicka                          00:41:24
 23. 3601 Anete Ķeņģe                           00:45:24
 24. 3602 Eva Vancāne                           00:45:30
 25. 3732 Maija Pēterfelde                      00:48:44
 26. 2615 Ilze Šīmane                           00:50:30
 27. 2627 Evita Bille                           00:51:04
 28. 3616 Agnese Gaile                          00:54:44
 29. 1266 Elena Šteina              Bebri       00:58:07
 30. 3676 Dace Tītmane                          01:01:26
     1274 Daiga Zukule                          DQ      
     2614 Sandra Kuzmina                        DQ      
      628 Ieva Švarca                           DQ      
     2645 Iveta Dravniece                       DQ      
     2642 Anhe Hohensee                         DQ      
V13Course (2): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  633 Toms Grende               Saldus      00:25:45
  2. 3875 Emīls Krams               Zaļā papar  00:31:59
  3.  459 Roberts Eihmanis          Auseklis    00:32:11
  4.  246 Alexanders Barkers        Baoc        00:34:43
  5.  592 Aivo Gorbunovs            Prjaņiki    00:44:36
V14Course (2): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  587 Dāvis Voiceščuks          Auseklis    00:18:41
  2. 2373 Kaspars Tiders            Auseklis    00:28:45
  3. 2359 Klāvs Dišlers             Auseklis    00:34:12
  4. 1718 Pēteris Geste             Auseklis    00:35:43
  5.  793 Pauls Siliņš              Auseklis    00:36:40
      111 Ivars Freimanis           Auseklis    DQ      
S15Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  688 Ieva Krūmiņa              Auseklis    00:31:59
  2.  314 Dārta Ansaberga           Auseklis    00:35:37
  3. 1401 Amanda Zīlišķe                        00:36:49
  4.   44 Beata Zaļaiskalna         Auseklis    00:38:11
  5. 1886 Anete Meļķerte                        00:43:14
S40BCourse (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 3048 Ramona Voitkāne           ALNIS       00:29:29
  2. 1600 Līga Gulbe                            00:36:40
  3. 2536 Linda Meļķerte            OK Saldus   00:43:19
  4.  803 Ilze Lūkina                           00:43:40
  5. 3600 Elita Skadiņa                         00:44:50
  6. 3021 Inta Poriķe               Alnis       00:48:05
  7.  624 Ilze Kupča                            00:51:09
  8. 2353 Inese Lācare              Silva       00:54:37
S45BCourse (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  255 Rūta Pence                            00:39:02
  2.  582 Anda Gerdena                          00:54:41
S50Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  349 Inta Brūna                            00:30:02
  2.  471 Liene Buša                            00:31:14
  3. 1388 Benita Vītola             Auseklis    00:31:32
  4.  500 Tamāra Kosmačeva          Kāpa        00:37:20
  5.   13 Ginta Sniķere             Prizma      00:38:33
  6.  250 Izolde Jumare                         00:38:34
  7.  604 Andra Melbārde            Seniors     00:41:38
  8. 1389 Aina Prindule                         00:42:57
  9. 1270 Vita Polkovņikova                     00:48:39
 10.  458 Birlita Liuzinika                     00:49:28
 11. 2541 Valda Dreimane                        01:17:28
S55Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  501 Ruta Kukka                Kāpa        00:29:05
  2.  127 Ruta Svilāne              Viga        00:29:45
  3.   49 Valentīna Lietuviete      Sigulda     00:32:20
  4.  219 Anfiza Kraze              Zaļā Papar  00:42:25
  5.  280 Antra Āriņa                           00:42:39
  6. 3780 Irēna Stāmure             Seniors     00:42:57
  7. 2943 Ilze Mārdega              Saulkrasti  00:49:41
  8.  817 Vēsma Skudra                          00:52:14
S60Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 3002 Māra Bolšteina            Alnis       00:29:50
  2. 1838 Maira Liepa               Prizma      00:33:42
  3.  112 Dzintra Sildedze          Prizma      00:43:32
  4.  110 Laima Kalvele             Seniors     00:45:22
  5.  140 Laimdote Šulte            Prizma      00:45:50
S65Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  201 Ausma Tardenaka           Seniors     00:39:52
  2.  152 Rasma Oša                 A2          00:40:56
  3.  777 Anna Slaviņa              Viga        00:43:42
  4.  599 Marga Jēkabsone           Silva       00:44:36
  5.  153 Valda Janova              A2          01:00:40
      438 Māra Ābola                            DQ      
S70Course (3): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  118 Raisa Mazzariņa           Seniors     00:38:27
  2.  337 Anda Plukše                           00:40:03
S16Course (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  649 Ance Rusova               Auseklis    00:29:54
  2.  800 Madara Freimane           Auseklis    00:29:56
  3.  499 Agnese Baroniņa           Kāpa        00:31:21
  4.  200 Aiva Kalvišķe             Auseklis    00:33:51
  5.  400 Aiga Kalvišķe             Auseklis    00:33:52
S21BCourse (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  797 Brigita Bergmane          LU          00:26:16
  2. 1519 Eva Haberkorne - Vimba    Ziemeļkurz  00:27:44
  3.  426 Kristīne Ruka             RSP         00:29:40
  4. 1827 Elīna Krūze                           00:33:22
  5.  521 Gunta Karsa               Ģeogrāfi    00:33:24
  6.  627 Ruta Poikāne                          00:34:16
  7.  368 Signe Meldere             Baloži      00:35:22
  8. 1681 Inese Lazdiņa             Briksnis    00:35:56
  9.  190 Elīna Gediņa                          00:38:09
 10. 2931 Lauma Jagare                          00:38:43
 11. 1265 Ilze Maneka                           00:39:20
 12. 1271 Ineta Ģine                            00:41:37
 13.  457 Judīte Narmonta           Ceļuprojek  00:44:17
 14.  917 Ineta Popēna                          00:44:23
 15.  371 Līga Ruško                Jēkaba Aģe  00:44:47
 16.  722 Dace Puriņa                           00:44:56
 17. 3632 Marija Gorbunova                      00:46:48
 18. 3697 Sintija Lemkina                       00:46:55
 19. 3785 Ulrika Rupā                           00:47:13
 20.  792 Inese Ozoliņa                         00:48:21
 21. 1264 Elizabete Krivcova                    00:57:22
 22. 3736 Madara Sārta                          00:58:28
 23. 1796 Lienīte Priedāja-Klepere  Ģeogrāfi    01:07:18
 24.  918 Baiba Sprūde                          01:10:09
S35BCourse (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1026 Dace Tardenaka                        00:29:53
  2.  733 Ieva Freimane             Auseklis    00:30:41
  3.  489 Irēna Vītola              Auseklis    00:32:20
  4.  304 Linda Raituma                         00:33:27
  5. 1018 Marita Lapa               Auto start  00:35:20
  6. 3879 Agita Melle                           00:37:05
  7. 1526 Lāsma Āboliņa             Meža sport  00:37:08
  8.  142 Mārīte Jurgelāne                      00:37:42
  9. 1880 Una Neimane                           00:37:54
 10. 3735 Zane Ozola                            00:39:26
 11. 2929 Ilze Krišlauka            Purva Brid  00:40:44
 12. 1326 Ingūna Krama                          00:41:10
 13. 3665 Kristīne Urbanoviča                   00:43:56
 14. 1338 Elita Ābola                           00:44:56
 15.  737 Linda Langefelde                      01:03:37
S40ACourse (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1704 Vita Lanceniece           Auseklis    00:29:34
  2. 5001 Ilze Rusova               Auseklis    00:32:57
  3. 1899 Velga Zaļaiskalna                     00:34:57
  4. 1580 Agita Intsone             Zaļā Papar  00:35:02
  5.   35 Alla Brakmane             Mona        00:36:06
  6. 3011 Inguna Čākure             Alnis       00:36:40
  7.   64 Iveta Miķelsone           Mona        00:37:42
  8.  923 Ilona Suruda              Alnis       00:39:21
S45ACourse (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  556 Baiba Zariņa              Viga        00:29:45
  2. 1459 Mona Rasmussen            HTF-Denmar  00:32:33
  3.  354 Baiba Puriņa              Mona        00:32:35
  4.  402 Līga Apine                Kāpa        00:32:49
  5.  567 Aija Plēpe                            00:34:41
  6.  490 Inta Tiltiņa              Mona        00:36:23
  7.  491 Ingrīda Kleinberga        Mona        00:38:26
  8. 1373 Baiba Freimane            RAK         00:41:02
V15Course (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1004 Rūdolfs Šadrins           Kāpa        00:24:41
  2.  561 Arvis Mihailovs           Auseklis    00:27:27
  3.  706 Mikus Puriņš              Auseklis    00:30:59
  4.  566 Arnis Salmiņš                         00:32:29
  5. 2948 Kārlis Intsons            Zaļā Papar  00:34:27
V65Course (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  999 Rodrigo Slaviņš           Balta       00:28:04
  2.  120 Andris Kalvelis           Seniors     00:35:34
  3. 1839 Andris  Ozols             Prizma      00:38:43
  4.  538 Pēteris Rozenbergs                    00:44:15
  5.  353 Vilnis Šulmeisters        Prizma      00:53:22
  6.  281 Andrejs Vāveriņš                      00:54:24
V70Course (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  202 Jānis Ozols                           00:39:07
  2.  108 Juris Mārtiņš Leikarts    Ceļuprojek  00:42:54
  3. 3787 Jānis Pommers             TOK Taka    00:57:45
V75Course (4): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  185 Juris Sīlis                           00:41:25
  2.  107 Tālivaldis Tūns           Kāpa        00:43:31
S18Course (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  802 Laura Vīķe                Kāpa/RRBJS  00:38:58
  2.  248 Ieva Nāgele               Kāpa        00:44:04
  3.  101 Marita Freimane           Auseklis    00:45:21
  4. 2535 Līga Meļķerte             ZVĢ         00:56:56
  5. 3850 Elza Berga                RSP         01:05:09
  5. 1037 Santa Šakeļa              Auseklis    01:05:09
  7. 3985 Anna Rudzroga                         01:09:37
S21ACourse (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2474 Ilona Zacmane                         00:42:02
  2.  191 Dace Linde                            00:42:58
  3.  613 Rita Patkovska                        00:43:56
  4. 1811 Aiga Kalniņa                          00:44:16
  5. 3500 Silvija Aizezera                      00:49:19
  6.  902 Dace Cebule               Ogre        00:49:51
  7.  870 Gunta Fauste                          00:51:20
  8.  492 Inga Mauliņa                          00:52:26
  9.  554 Signe Hokonena            A2          00:54:24
 10.  965 Inese Bērziņa             Latvijas F  00:57:01
 11. 1556 Kristīne Kaģe                         00:57:22
 12. 1423 Anita Plotniece           Osāji       01:00:00
 13.  541 Lāsma Ozoliņa-Babure                  01:03:03
      183 Jekaterina Buličeva                   DQ      
S35ACourse (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  177 Ilze Lapiņa               A2          00:39:22
  2. 2758 Ieva Ozoliņa                          00:40:48
  3.  842 Līga Blanka               Kāpa        00:43:08
  4.  373 Inese Bļodniece                       00:50:00
  5. 1765 Velga Buša                Mona        00:53:43
  6. 2537 Ilze Tāse                 Ogre        00:54:56
V16Course (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 3931 Nauris Neimanis           OK Ogre     00:35:35
  2.  668 Jānis Tamužs              Auseklis    00:37:57
  3.  640 Reinis Grende             Auseklis    00:40:20
  4.  588 Andris Gailis             Auseklis    00:49:18
     2354 Edijs Freimanis           Silva       DQ      
V50Course (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  993 Jānis Turks               Taka        00:37:33
  2.  275 Varis Peisenieks          Kāpa        00:40:03
  3.  470 Miervaldis Bušs                       00:46:25
  4.  113 Ivars Ansviesulis         Prizma      00:50:12
  5. 1276 Uldis Brūns                           00:55:15
  6.  343 Māris Alksnis                         00:55:20
  7. 1686 Raimonds Krēsliņš                     01:00:41
V55Course (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    8 Andris Tauvens            Viga        00:38:22
  2.   19 Valērijs Pahomovs         Moduls Rīg  00:38:46
  3. 1540 Dzintars Grigulis         Ogres spor  00:41:55
  4.  169 Ritvars Ritums            Alnis       00:49:31
  5. 3020 Jānis Bērziņš             Alnis       00:50:52
V60Course (5): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  586 Mārtiņš Osis                          00:42:32
  2.   45 Ojārs Lietuvietis         Sigulda     00:43:53
  3.  117 Jānis Aprubis             Prizma      00:50:08
  4. 3014 Ivars Brants              Alnis       00:50:25
  5.  692 Jānis Vārpiņš             Seniors     00:54:40
  6.  170 Zigurds Upmalis                       00:57:21
  7. 1862 Ēriks Laizāns                         00:58:39
  8.  375 Uldis Alksnis             JĒKABA AĢE  01:00:45
  9.  763 Andris Krūmiņš                        01:03:23
 10. 1267 Jāzeps Baško              KĀPA        01:11:14
 11. 3041 Reinis Līcis                          01:32:28
     1387 Aleksandrs Pivovarovs     ALFA        DQ      
V21CCourse (6): 18 KP5.100 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  332 Mārtiņš Ozoliņš           Divi koki   00:29:06
  2.  876 Juris Čūders                          00:31:23
  3. 3951 Andris Skuja                          00:31:48
  4. 1817 Mareks Kalnačs                        00:32:35
  5.  724 Normunds Orlovs           4racing     00:34:18
  6.  256 Kalvis Ciekurs            Auseklis/L  00:34:37
  7. 1816 Nauris Gailums                        00:34:59
  8. 3443 Toms Teikmanis                        00:35:28
  9.  569 Armands Konošonoks                    00:36:35
 10. 3842 Mārtiņš Stoļaronoks                   00:37:35
 11. 3784 Edmunds Aperāns                       00:38:16
 12.  196 Aleksandrs Černušenko                 00:38:55
 13. 1708 Ivars Veisbuks            mt.lv       00:39:22
 14. 3683 Gunārs Grikmanis                      00:40:05
 15. 1720 Ivars Zukulis                         00:40:15
 16. 1808 Atis Saule                            00:40:26
 17. 1127 Emīls Rupais                          00:40:27
 18. 1812 Paulis Dālbergs                       00:41:02
 19. 2593 Arnis Jagža                           00:43:24
 20. 2621 Valdis Intsons            Zaļā Papar  00:43:41
 21. 2968 Aleksandrs Serovs         ĀNI         00:43:47
 22. 1025 Viktors Grūtups                       00:43:56
 23. 1284 Oskars Staģis                         00:44:30
 24. 2990 Agris Dimza                           00:45:03
 25. 2969 Salvis Skaistais          ĀNI         00:45:57
 26. 1738 Mārtiņš Prūsis                        00:48:14
 27. 3835 Mārcis Bergs              Ceļuprojek  00:49:05
 28.  182 Andris Mucenieks                      00:49:26
 29. 2672 Kristaps Šoriņš                       00:50:47
 30. 2488 Andris Vanags             Jelgava     00:51:03
 31. 2446 Andrejs Koļesņikovs                   00:52:07
 32. 2914 Ģirts Dejus                           00:53:58
 33. 2671 Iļja Košeļevs                         00:57:03
 34. 3668 Raimonds Peļņa            Aldaris     00:57:26
 35. 3666 Sandris Akmans            Aldaris     00:59:59
 36. 2634 Aleksejs Belokojitovs                 01:03:31
 37. 2669 Artūrs Liepiņš                        01:40:53
     2654 Theis Klauberg                        DQ      
      345 Mārcis Tīrums                         DQ      
     2998 Uldis Svilāns                         DQ      
     2637 Martins Kozlovskis                    DQ      
     2593 Arnis Jagža                           DQ      
     3610 Jānis Gailis                          DQ      
V35BCourse (6): 18 KP5.100 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  487 Ivars Tauniņš                         00:27:35
  2.  302 Valdis Raitums                        00:29:08
  3. 3344 Andris Leja                           00:29:20
  4. 1525 Gints Vītiņš                          00:29:36
  5.  517 Ģirts Salmiņš                         00:30:01
  6.  770 Valters Freidenfelds      RA-Ra Silt  00:30:13
  7.  859 Egons Šolmanis                        00:32:02
  8. 2499 Arnis Zacmanis            LV5052      00:34:15
  9.  934 Juris Šlesers             Rīgas Sati  00:34:53
 10. 3981 Edvards Merhels                       00:36:36
 11.  852 Gundars Muša              RSBK        00:38:16
 12.  854 Ivo Voiceščuks                        00:38:35
 13. 3979 Uģis Ozols                Latvijas F  00:39:14
 14. 1272 Gunārs Valinks                        00:40:24
 15.  846 Juris Vaidakovs           Ģeorāfu ma  00:40:37
 16. 1887 Jānis Salinieks                       00:42:39
 17.  261 Sandis Dancis                         00:43:40
 18. 1350 Guntars Vība                          00:43:48
 19. 2693 Juris Ducens                          00:49:25
 20. 3932 Ivars Skrebelis           Ogre        00:54:09
V40BCourse (6): 18 KP5.100 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  937 Aldis Rancāns                         00:29:20
  2. 1818 Kalvis Bricis                         00:29:44
  3.  455 Andris Meļķerts           Saldus      00:29:59
  4.  686 Arne Lūsis                Alnis       00:33:03
  5. 1844 Austris Langenfelds                   00:34:03
  6. 2937 Guntis Lūkins             Sigulda     00:37:12
  7.  620 Ludis Kupčs                           00:40:38
  8.  679 Raitis Muižnieks                      00:40:49
  9. 2949 Valdis Kušķis                         00:47:15
 10. 1502 Dainis Streičs                        00:51:58
 11. 1390 Ilmārs Danmanis                       01:23:10
V45BCourse (6): 18 KP5.100 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  881 Ilmārs Jermaks                        00:31:32
  2.  545 Aivars Šeinfišs           Baloži      00:32:09
  3. 3613 Mihails Gorbunovs                     00:32:47
  4. 1330 Kārlis Groskaufmanis      Kāpa        00:32:48
  5. 2352 Harijs Lācars             Silva       00:32:49
  6. 1207 Jevgeņijs Kaupužs                     00:33:13
  7.  249 Hugo Barkers              Baoc        00:34:44
  8.   54 Juris Dompalms                        00:35:46
  9.  894 Jānis Kursītis                        00:40:02
 10.   59 Pēteris Pirtnieks         Leonardo    00:40:45
 11.  678 Māris Zaļaiskalns                     00:41:46
 12.   46 Jānis Celmiņš                         00:42:24
 13. 1671 Anatolijs Puiša                       00:44:46
 14. 2400 Ilmārs Kaulakans          Silva       00:45:20
 15.  896 Aldis Baumanis                        00:46:22
      192 Modris Kalpiņš                        DQ      
S21ECourse (7): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   40 Baiba Ozola               Mona        00:48:48
  2.  532 Anna Puriņa               Kāpa        00:51:25
  3. 1617 Inese Purmale                         01:14:02
V18Course (7): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  234 Zigmārs Gailis            Auseklis    00:42:57
  2.  713 Lauris Zvanītājs          Auseklis    00:47:36
  3. 1469 Kārlis Andersons          IK Ausekli  00:49:26
  4.  840 Matīss Baroniņš           Mona        01:03:23
  5. 1002 Andris Freimanis          Silva       01:09:55
V21BCourse (7): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  819 Armands Teteris                       00:34:26
  2.  335 Mārtiņš Krūze             Auseklis    00:35:21
  3.  578 Andris Rupais             LDM         00:35:24
  4.  811 Artūrs Kursītis                       00:37:52
  5.  701 Viljams Plešs                         00:38:37
  6. 2586 Ainārs Pētersons          Finieris    00:38:41
  7.  759 Uldis Žimants             Kārtīgi-Ri  00:38:43
  8.  828 Edgars Liepiņš            AKMM        00:38:51
  9.  807 Ernests Koleda                        00:38:58
 10.  833 Pēteris Druķis            Dzenītis    00:40:01
 11.  890 Atis Krūmiņš              Kārtīgi-Ri  00:40:44
 12.  529 Gatis Žogla               Ziemeļkurz  00:42:32
 13.  525 Gunārs Balodis                        00:42:36
 14.  240 Agris Auce                aa          00:43:32
 15. 3966 Henrijs Suķītis                       00:43:48
 16.  287 Andris Kikusts            Latvijas F  00:44:13
 17.  721 Uģis Eris                 RSP         00:44:52
 18.  161 Kārlis Lācis              LDM         00:44:59
 19.  106 Mārtiņš Buršs             Burši       00:45:30
 20.  562 Artūrs Žogla                          00:45:33
 21. 1454 Uldis Miglāns             Kārtīgi-Ri  00:47:24
 22.  423 Ralfs Markuss                         00:47:39
 23. 2442 Aleksandrs Pētersons                  00:47:55
 24. 2595 Jānis Riža                            00:48:37
 25.  344 Mareks Kilups             Jāņa Sēta   00:48:44
 26.  310 Rimants Liepiņš                       00:48:52
 27.  378 Andris Alksnis            JĒKABA AĢE  00:48:55
 28. 1134 Raimonds Bērziņš          Stīvijs Vo  00:49:19
 29.  609 Aivars Spūlis             AKMM        00:49:22
 30.  523 Jurģis Purgailis                      00:51:05
 31. 3264 Uldis Zile                            00:51:18
 32.  606 Edgars Gleizdāns          BWCA        00:51:48
 33.  581 Andis Brigmanis Briģis    Dzenīc      00:51:49
 34.  665 Fadejs Precinieks         Point       00:51:56
 35. 1492 Sandis Siliņš                         00:52:30
 36. 3893 Edgars Celms                          00:52:47
 37.  659 Peter FolkinS                         00:53:23
 38.  194 Uģis Vismanis             Stīvijs Vo  00:54:57
 39.  440 Kārlis Prauliņš           Briksnis    00:55:08
 40. 3265 Nauris Inovskis                       00:55:14
 41.  232 AnSis Biedris                         01:00:33
 42. 2355 Atvars Važa                           01:50:54
      834 Ilmārs Priedītis          Dzenītis    DQ      
V40ACourse (7): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  386 Sergejs Šadrins           Kāpa        00:37:43
  2.  476 Jānis Andersons                       00:45:54
  3.  858 Agris Būmanis                         00:47:56
  4.  703 Aivars Birks              RZF         00:48:31
  5. 1005 Ainārs Cīrulis                        00:55:01
  6.  382 Alvis Pētersons                       01:16:32
  7. 2490 Aigars Motivāns                       01:16:33
V45ACourse (7): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  403 Jānis Lagzdkalns                      00:41:02
  2.  782 Balvis  Gulbis                        00:43:16
  2.  614 Pēteris Zariņš            Mona        00:43:16
  4. 1340 Juris Cebulis             Hipotēku B  00:46:59
  5.  589 Ainārs Gailis             Auseklis    00:48:05
  6.  121 Edgars Mītnieks           Prizma      00:52:57
  7. 1148 Sandris Lācis             MONA        00:53:56
  8. 1194 Aivars Jāvalds                        00:55:52
  9.   34 Aivars Brakmanis          Mona        01:00:19
V20Course (8): 26 KP7.330 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  708 Mārtiņš Puriņš            RSP         00:39:04
V21ACourse (8): 26 KP7.330 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  323 Pauls Liepiņš             Briksnis    00:40:40
  2. 1800 Andris Klepers            Ģeogrāfi    00:43:07
  3. 3845 Juris Rimicāns            Prizma OK   00:43:52
  4.  233 Lauris Niedre                         00:44:49
  5.  260 Edgars Putka                          00:45:36
  6.  899 Ģirts Sarma               Ogre        00:45:45
  7.  434 Kaspars Zudrags           Latvijas F  00:45:48
  8.   32 Jānis Actiņš              3A          00:47:07
  9.   53 Kārlis Gabrilovičs        Zāģis un Z  00:50:07
 10.  141 Agris Dreimanis                       00:50:09
 11.  407 Kaspars Staņa             A2          00:50:54
 12.   63 Edgars Avotiņš                        00:51:17
 13.  392 Agris Bušs                Meridiāns   00:52:48
 14. 1009 Didzis Kirstuks                       00:53:59
 15. 2447 Sandris Vaļģis                        00:54:42
 16.  650 Aigars Putnis                         00:54:59
 17.  172 Pēteris Jansons                       00:55:57
 18.  252 Gints Ērmanis             Tinis       00:58:10
 19. 1591 Raimonds Gailis                       01:00:39
V21ECourse (8): 26 KP7.330 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  324 Oskars Rencis             Meridiāns   00:37:29
  2. 3945 Jurģis Krastiņš                       00:39:19
  3.  348 Kalvis Brūns              RSP         00:43:04
  4. 1757 Ilmārs Dāvidsons          Purva Brid  00:43:39
  5.  930 Ruslans Gelbis            COK Silva   00:47:10
  6.  860 Uģis Voiceščuks           Burkānciem  00:48:28
  7. 1006 Valters Āboliņš           RSP         00:57:15
  8.  553 Pēteris Hokonens          A2          01:01:06
V35ACourse (8): 26 KP7.330 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  690 Ģirts Liniņš              VIGA        00:38:12
  2. 1873 Ainārs Skrubis            SP/if Latv  00:41:59
  3. 1386 Ints Ulmanis              Auseklis    00:42:17
  4.  277 Raimonds Lapiņš           A2          00:45:24
  5.  931 Nikolajs Lucāns           Mona        00:45:25
  6. 1722 Egils Puriņš              Mona        00:49:30
  7.   66 Guntars Jansons           Balta       00:50:59
  8. 1188 Uldis Kalniņš                         00:52:11
  9.  449 Juris Kārkliņš                        00:53:08
 10.  199 Vilnis Bērziņš                        00:58:51
 11.   47 Māris Avotiņš                         01:00:48
 12.  210 Jānis Kļava                           01:04:55
 13.  871 Normunds Reinbergs                    01:16:17
 14. 1312 Regimants Baranovskis     Osaji       01:17:45
 15. 2619 Oskars Važa                           01:50:51
9.DISTCourse (9): 10 KP2.210 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2624 Kaspars Zemītis           Latvijas M  00:16:22
  2. 2679 Uldis Jaunzems            Rims        00:17:23
  3. 2665 Edžus Arums               BT1         00:17:29
  4. 2681 Arnis Kursītis            LMK         00:17:40
  5. 2638 Marka Zutis               Double fac  00:17:42
  6. 2666 Alīna Aruma               BT1         00:18:01
  7. 3682 Agrita Bute                           00:18:17
  8. 2636 Artūrs Bute                           00:18:26
  9. 2631 Elīna Šelengova                       00:18:37
 10. 2676 Oskars Kurdeko            Putnu ball  00:22:41
 11. 2663 Elli U                                00:22:49
 12. 2677 Elvijs Bušs               Putnu ball  00:22:50
 12. 3692 Sanita Saulgrieze                     00:22:50
 12. 2673 Valters Frīdenbergs       Putnu ball  00:22:50
 15. 2682 Maija Spruģevica          R.A.P       00:22:56
 16. 2674 Kristiāna Stirāne         Putnu ball  00:22:57
 17. 2684 Artis Rozītis             R.A.P.      00:23:00
 18. 2678 Baiba Paozola                         00:24:49
 19. 2649 Agnese Cimuška            Platforma   00:25:03
 20. 2689 Rolands Ūdris             The Hobos   00:27:47
 21. 2639 Amanda Linde              Pasadena G  00:38:19
 22. 3680 Jānis Penka               Platforma   00:38:21
 23. 2692 Dina Mīliga               ToTo        00:43:20
 24. 2688 Ksenija Sundejeva         Tribes of   00:43:22
 25. 2691 Juris Justs               ToTo        00:43:27
 26. 2690 Mihails Sergejevs         Tribes of   00:43:32
 27. 2686 Agnese Neilande           LMK         00:49:47
 28. 2664 Andžejs Grauds            Gain fast   00:50:13
 28. 2640 Eduards Zagainovs         Double fac  00:50:13
 30. 2629 Ieva Gailīte              DFE         00:50:15
 31. 2630 Maija Burkovica           Gain fast   00:50:28
 32. 2661 Sigita Paegle             LMK         00:50:39
 33. 2656 Elīna Pūrmane                         00:51:08
 34. 2643 Lauris Reiniks                        00:51:14
 35. 2668 Mārtiņš Freimanis         Tumsa       00:51:15
 36. 2658 Marta Reiniks                         00:51:16
 37. 2625 Rūta Reinka               Tums        00:51:18
 38. 2641 Juris Kalnišs             Atronout    00:52:15
 39. 2622 Māra Upmane               Atranout    00:52:22
 40. 1471 Vineta Vilistere Lāce                 00:58:20
     2683 Kristaps Fricmanis        THE Hobos   DQ      
     2626 Didzis Baradovskis        Gain fast   DQ      
     2662 Uldis Glušaks             Privātā dz  DQ      
     2680 Gunita Ozola                          DQ      
     2687 Mārtiņš Bērtulis                      DQ      
     2685 Artūrs Šingirejs                      DQ      
# 1Course (S10,S12,V10,V12,V8,S8): 7 KP1.870 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1717 Madara Brice                          00:10:58
  2. 1520 Uldis Upītis                          00:11:32
  3.  584 Alvis Freidenfelds        Briksnis    00:12:29
  4. 3804 Reinis Bļodnieks                      00:13:02
  5.  935 Edgars Sorokins           Auseklis    00:13:06
  6. 1294 Zigmārs Lapa              Auto Start  00:13:10
  7. 1201 Artis Mucenieks           Sāga        00:13:11
  8.  297 Rūdolfs Alsbergs          RSP         00:13:35
  9. 1075 Niks Sandis Voiceščuks                00:13:40
 10.  535 Elīna Lāce                Laimīte     00:13:45
 11.  534 Elizabete Lāce            Laimīte     00:13:47
 12. 2423 Signija Elva Lapa         Auto Start  00:14:18
 13.  942 Diāna Sorokina            Auseklis    00:14:47
 14.  654 Līva Voiceščuka           Auseklis    00:14:48
 15. 2402 Lelde Matveja             LFinieris   00:15:04
 16. 3978 Elīza Ozola               Latvijas F  00:15:05
 17. 1890 Gustavs Gerkens                       00:15:13
 18. 3863 Anna Matveja              LF          00:15:31
 19. 1625 Anete Vesere                          00:15:34
 20. 1865 Valts Ulmanis             Auseklis    00:15:35
 21.  320 Elīza Anna Actiņa         3A          00:15:36
 22.  839 Anna Vidiņa                           00:15:39
 23. 2699 Ausma Cīrulniece                      00:15:41
 24.  900 Daniela Vāvere            SEB         00:15:45
 25. 3586 Emīls Gerkens             Auseklis    00:16:01
 26. 2697 Ingemārs Trams                        00:16:03
 27. 1864 Haralds Ulmanis           Auseklis    00:16:17
 28. 3865 Joren Hanselmann          BAVC        00:16:23
 29.  657 Toms Osis                             00:16:30
 30. 3316 Edīte Loka                            00:16:32
 31. 1929 Ervīns Jansons            Auseklis    00:16:39
 32. 1853 Marija Teikmane                       00:16:48
 33.  844 Marta Marija Rupā                     00:16:53
 34.  933 Una Šlesere               Rīgas Sati  00:16:58
 35. 2573 Anna Voiceščuka                       00:17:05
 36. 1721 Tālis Zukulis                         00:17:13
 37.   96 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis    00:17:18
 38.  247 Hamišs Barkers            Baoc        00:17:21
 39. 1872 Ansis Poikāns             CKVK        00:17:32
 40. 2985 Dāvis Lakstīgala                      00:18:03
 41.  760 Jēkabs Āboltiņš           Auseklis    00:18:06
 42.  254 Elīna Ciekure             Auseklis    00:18:17
 43. 2356 Mārtiņš Šmigeļskis        Silva       00:18:39
 44. 1001 Karīna Krama                          00:18:51
 45. 2451 Mikus Druķis              Dzenīc      00:19:02
 46. 2694 Viktors Iļdeikins         Auseklis    00:19:05
 47. 3849 Kristiāns Staņa           A2          00:19:31
 48.  867 Liene Skaidrā             Elva-1      00:20:09
 49. 3750 Dāvis Klāvs Lauks                     00:20:11
 50. 2655 Rūdolfs Dravnieks                     00:20:13
 51. 1631 Anna Pētersone            Auseklis    00:20:40
 52. 3833 Elizabete Kleinberga                  00:20:42
 53. 1521 Anda Upīte                            00:21:01
 54.  780 Elza Gulbe                Auseklis    00:21:13
 54. 1126 Aiva Laķe                 Auseklis    00:21:13
 56.  709 Dāgs Eris                 RSP         00:21:22
 57. 1633 Kristiāns Liepa           Auseklis    00:21:43
 58. 2439 Rūdis Cebulis                         00:21:47
 59. 3681 Klāvs Saulgriezis                     00:21:52
 60. 2430 Laura Vanaga                          00:22:38
 61. 1750 Kristīne Ozola                        00:23:07
 62. 2695 Agnese Anna               Trama       00:25:44
 63. 2623 Andrejs Kivlenieks                    00:26:27
 64. 2476 Rihards Staģis                        00:26:29
 65. 4000 Rihards Gailis            Auseklis    00:27:37
 66. 1040 Elizabete Vimba           Jāņa sēta   00:27:55
 67. 2660 Ulrika Ieva Lauks                     00:28:11
 68. 1173 Toms Rožkalns                         00:28:16
 69. 2667 Kristaps Reinis                       00:28:27
 70.  364 Edgars Beļickis                       00:29:19
 71. 2475 Kārlis Auce               AA          00:29:36
 72. 5000 Indriķis Rusovs           Auseklis    00:30:05
 73. 3808 Reinis Dālbergs                       00:30:14
 74. 2972 Marta Zukule              Zukuļu ģim  00:30:39
 75. 1630 Keita Melle               Auseklis    00:30:41
 76. 2436 Paula Priede                          00:31:50
 77. 3812 Monika Zukule                         00:32:03
 78. 3687 Katrīna Karsa                         00:34:34
 79. 2616 Laura Jaramišjana         Jēkaba Aģe  00:34:57
 80. 2617 Roberts Jaramišjans       Jēkaba Aģe  00:35:05
 81. 1355 Kate Lauma Orbidāne                   00:35:07
 82. 2696 Toms Grīnbergs            Auseklis    00:39:02
 83. 2620 Daniels Brikmanis         Auseklis    00:39:08
 84. 2572 Raffs Čākurs              ALNIS       00:39:47
 85. 2657 Lauris Mišins             Auseklis    00:41:33
      745 Francis Lācis             LDM         DQ      
# 2Course (S13,S14,S21C,V13,V14): 13 KP3.240 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  587 Dāvis Voiceščuks          Auseklis    00:18:41
  2. 1548 Ieva Lūciņa               VIGA        00:23:23
  3. 1074 Agnese Lāce                           00:24:13
  4.  633 Toms Grende               Saldus      00:25:45
  5.  945 Krista Burša              Kārkliņi    00:26:05
  6. 1810 Aija Saule                            00:26:17
  7.  494 Zane Nāgele               Kāpa        00:27:31
  8.  237 Guna Veidemane                        00:28:16
  9. 2373 Kaspars Tiders            Auseklis    00:28:45
 10. 2431 Maija Selezņova                       00:28:55
 11.  704 Zelma Višņevska                       00:29:04
 12. 3826 Agnija Celma                          00:29:10
 13. 1809 Zane Saule                            00:29:36
 14.  236 Dace Grūberte                         00:31:26
 15. 3875 Emīls Krams               Zaļā papar  00:31:59
 16.  459 Roberts Eihmanis          Auseklis    00:32:11
 17. 1876 Santa Kārkliņa                        00:32:52
 18. 2653 Inta Šoriņa                           00:32:59
 19.  303 Gunta Raituma             Favorīts    00:33:29
 20. 1823 Marta Veilande                        00:33:46
 21. 1739 Dace Kraveca                          00:33:53
 22. 1414 Evija Tauniņa                         00:34:01
 23. 2359 Klāvs Dišlers             Auseklis    00:34:12
 24.  246 Alexanders Barkers        Baoc        00:34:43
 25. 3885 Linda Veidemane                       00:34:44
 26. 2670 Līga Remevica                         00:34:50
 27.  293 Santa Ozola - Tīruma                  00:34:52
 28. 1718 Pēteris Geste             Auseklis    00:35:43
 29. 2924 Dita Druķe                            00:35:58
 30. 2659 Dace Pētersone                        00:36:13
 31.  793 Pauls Siliņš              Auseklis    00:36:40
 32.  318 Rebeka Dzene              Auseklis    00:37:30
 33.  515 Ieva Grabe                            00:37:51
 34. 2618 Marta Vanaga                          00:38:03
 35. 3689 Līga Valinka                          00:38:21
 36. 1698 Līga Beļicka                          00:41:24
 37.  592 Aivo Gorbunovs            Prjaņiki    00:44:36
 38. 3601 Anete Ķeņģe                           00:45:24
 39. 3602 Eva Vancāne                           00:45:30
 40. 3732 Maija Pēterfelde                      00:48:44
 41. 2615 Ilze Šīmane                           00:50:30
 42. 2627 Evita Bille                           00:51:04
 43. 3616 Agnese Gaile                          00:54:44
 44. 1266 Elena Šteina              Bebri       00:58:07
 45. 3676 Dace Tītmane                          01:01:26
      628 Ieva Švarca                           DQ      
     2614 Sandra Kuzmina                        DQ      
      111 Ivars Freimanis           Auseklis    DQ      
     1274 Daiga Zukule                          DQ      
     2645 Iveta Dravniece                       DQ      
     2642 Anhe Hohensee                         DQ      
# 3Course (S15,S40B,S45B,S50,S55,S60,S65,S70,S75): 15 KP3.910 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  501 Ruta Kukka                Kāpa        00:29:05
  2. 3048 Ramona Voitkāne           ALNIS       00:29:29
  3.  127 Ruta Svilāne              Viga        00:29:45
  4. 3002 Māra Bolšteina            Alnis       00:29:50
  5.  349 Inta Brūna                            00:30:02
  6.  471 Liene Buša                            00:31:14
  7. 1388 Benita Vītola             Auseklis    00:31:32
  8.  688 Ieva Krūmiņa              Auseklis    00:31:59
  9.   49 Valentīna Lietuviete      Sigulda     00:32:20
 10. 1838 Maira Liepa               Prizma      00:33:42
 11.  314 Dārta Ansaberga           Auseklis    00:35:37
 12. 1600 Līga Gulbe                            00:36:40
 13. 1401 Amanda Zīlišķe                        00:36:49
 14.  500 Tamāra Kosmačeva          Kāpa        00:37:20
 15.   44 Beata Zaļaiskalna         Auseklis    00:38:11
 16.  118 Raisa Mazzariņa           Seniors     00:38:27
 17.   13 Ginta Sniķere             Prizma      00:38:33
 18.  250 Izolde Jumare                         00:38:34
 19.  255 Rūta Pence                            00:39:02
 20.  201 Ausma Tardenaka           Seniors     00:39:52
 21.  337 Anda Plukše                           00:40:03
 22.  152 Rasma Oša                 A2          00:40:56
 23.  604 Andra Melbārde            Seniors     00:41:38
 24.  219 Anfiza Kraze              Zaļā Papar  00:42:25
 25.  280 Antra Āriņa                           00:42:39
 26. 3780 Irēna Stāmure             Seniors     00:42:57
 26. 1389 Aina Prindule                         00:42:57
 28. 1886 Anete Meļķerte                        00:43:14
 29. 2536 Linda Meļķerte            OK Saldus   00:43:19
 30.  112 Dzintra Sildedze          Prizma      00:43:32
 31.  803 Ilze Lūkina                           00:43:40
 32.  777 Anna Slaviņa              Viga        00:43:42
 33.  599 Marga Jēkabsone           Silva       00:44:36
 34. 3600 Elita Skadiņa                         00:44:50
 35.  110 Laima Kalvele             Seniors     00:45:22
 36.  140 Laimdote Šulte            Prizma      00:45:50
 37. 3021 Inta Poriķe               Alnis       00:48:05
 38. 1270 Vita Polkovņikova                     00:48:39
 39.  458 Birlita Liuzinika                     00:49:28
 40. 2943 Ilze Mārdega              Saulkrasti  00:49:41
 41.  624 Ilze Kupča                            00:51:09
 42.  817 Vēsma Skudra                          00:52:14
 43. 2353 Inese Lācare              Silva       00:54:37
 44.  582 Anda Gerdena                          00:54:41
 45.  153 Valda Janova              A2          01:00:40
 46. 2541 Valda Dreimane                        01:17:28
      438 Māra Ābola                            DQ      
# 4Course (S16,S21B,S35B,S40A,S45A,V15,V65,V70,V75): 18 KP3.980 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 1004 Rūdolfs Šadrins           Kāpa        00:24:41
  2.  797 Brigita Bergmane          LU          00:26:16
  3.  561 Arvis Mihailovs           Auseklis    00:27:27
  4. 1519 Eva Haberkorne - Vimba    Ziemeļkurz  00:27:44
  5.  999 Rodrigo Slaviņš           Balta       00:28:04
  6. 1704 Vita Lanceniece           Auseklis    00:29:34
  7.  426 Kristīne Ruka             RSP         00:29:40
  8.  556 Baiba Zariņa              Viga        00:29:45
  9. 1026 Dace Tardenaka                        00:29:53
 10.  649 Ance Rusova               Auseklis    00:29:54
 11.  800 Madara Freimane           Auseklis    00:29:56
 12.  733 Ieva Freimane             Auseklis    00:30:41
 13.  706 Mikus Puriņš              Auseklis    00:30:59
 14.  499 Agnese Baroniņa           Kāpa        00:31:21
 15.  489 Irēna Vītola              Auseklis    00:32:20
 16.  566 Arnis Salmiņš                         00:32:29
 17. 1459 Mona Rasmussen            HTF-Denmar  00:32:33
 18.  354 Baiba Puriņa              Mona        00:32:35
 19.  402 Līga Apine                Kāpa        00:32:49
 20. 5001 Ilze Rusova               Auseklis    00:32:57
 21. 1827 Elīna Krūze                           00:33:22
 22.  521 Gunta Karsa               Ģeogrāfi    00:33:24
 23.  304 Linda Raituma                         00:33:27
 24.  200 Aiva Kalvišķe             Auseklis    00:33:51
 25.  400 Aiga Kalvišķe             Auseklis    00:33:52
 26.  627 Ruta Poikāne                          00:34:16
 27. 2948 Kārlis Intsons            Zaļā Papar  00:34:27
 28.  567 Aija Plēpe                            00:34:41
 29. 1899 Velga Zaļaiskalna                     00:34:57
 30. 1580 Agita Intsone             Zaļā Papar  00:35:02
 31. 1018 Marita Lapa               Auto start  00:35:20
 32.  368 Signe Meldere             Baloži      00:35:22
 33.  120 Andris Kalvelis           Seniors     00:35:34
 34. 1681 Inese Lazdiņa             Briksnis    00:35:56
 35.   35 Alla Brakmane             Mona        00:36:06
 36.  490 Inta Tiltiņa              Mona        00:36:23
 37. 3011 Inguna Čākure             Alnis       00:36:40
 38. 3879 Agita Melle                           00:37:05
 39. 1526 Lāsma Āboliņa             Meža sport  00:37:08
 40.   64 Iveta Miķelsone           Mona        00:37:42
 40.  142 Mārīte Jurgelāne                      00:37:42
 42. 1880 Una Neimane                           00:37:54
 43.  190 Elīna Gediņa                          00:38:09
 44.  491 Ingrīda Kleinberga        Mona        00:38:26
 45. 1839 Andris  Ozols             Prizma      00:38:43
 45. 2931 Lauma Jagare                          00:38:43
 47.  202 Jānis Ozols                           00:39:07
 48. 1265 Ilze Maneka                           00:39:20
 49.  923 Ilona Suruda              Alnis       00:39:21
 50. 3735 Zane Ozola                            00:39:26
 51. 2929 Ilze Krišlauka            Purva Brid  00:40:44
 52. 1373 Baiba Freimane            RAK         00:41:02
 53. 1326 Ingūna Krama                          00:41:10
 54.  185 Juris Sīlis                           00:41:25
 55. 1271 Ineta Ģine                            00:41:37
 56.  108 Juris Mārtiņš Leikarts    Ceļuprojek  00:42:54
 57.  107 Tālivaldis Tūns           Kāpa        00:43:31
 58. 3665 Kristīne Urbanoviča                   00:43:56
 59.  538 Pēteris Rozenbergs                    00:44:15
 60.  457 Judīte Narmonta           Ceļuprojek  00:44:17
 61.  917 Ineta Popēna                          00:44:23
 62.  371 Līga Ruško                Jēkaba Aģe  00:44:47
 63.  722 Dace Puriņa                           00:44:56
 63. 1338 Elita Ābola                           00:44:56
 65. 3632 Marija Gorbunova                      00:46:48
 66. 3697 Sintija Lemkina                       00:46:55
 67. 3785 Ulrika Rupā                           00:47:13
 68.  792 Inese Ozoliņa                         00:48:21
 69.  353 Vilnis Šulmeisters        Prizma      00:53:22
 70.  281 Andrejs Vāveriņš                      00:54:24
 71. 1264 Elizabete Krivcova                    00:57:22
 72. 3787 Jānis Pommers             TOK Taka    00:57:45
 73. 3736 Madara Sārta                          00:58:28
 74.  737 Linda Langefelde                      01:03:37
 75. 1796 Lienīte Priedāja-Klepere  Ģeogrāfi    01:07:18
 76.  918 Baiba Sprūde                          01:10:09
# 5Course (S18,S20,S21A,S35A,V16,V50,V55,V60): 23 KP5.500 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 3931 Nauris Neimanis           OK Ogre     00:35:35
  2.  993 Jānis Turks               Taka        00:37:33
  3.  668 Jānis Tamužs              Auseklis    00:37:57
  4.    8 Andris Tauvens            Viga        00:38:22
  5.   19 Valērijs Pahomovs         Moduls Rīg  00:38:46
  6.  802 Laura Vīķe                Kāpa/RRBJS  00:38:58
  7.  177 Ilze Lapiņa               A2          00:39:22
  8.  275 Varis Peisenieks          Kāpa        00:40:03
  9.  640 Reinis Grende             Auseklis    00:40:20
 10. 2758 Ieva Ozoliņa                          00:40:48
 11. 1540 Dzintars Grigulis         Ogres spor  00:41:55
 12. 2474 Ilona Zacmane                         00:42:02
 13.  586 Mārtiņš Osis                          00:42:32
 14.  191 Dace Linde                            00:42:58
 15.  842 Līga Blanka               Kāpa        00:43:08
 16.   45 Ojārs Lietuvietis         Sigulda     00:43:53
 17.  613 Rita Patkovska                        00:43:56
 18.  248 Ieva Nāgele               Kāpa        00:44:04
 19. 1811 Aiga Kalniņa                          00:44:16
 20.  101 Marita Freimane           Auseklis    00:45:21
 21.  470 Miervaldis Bušs                       00:46:25
 22.  588 Andris Gailis             Auseklis    00:49:18
 23. 3500 Silvija Aizezera                      00:49:19
 24.  169 Ritvars Ritums            Alnis       00:49:31
 25.  902 Dace Cebule               Ogre        00:49:51
 26.  373 Inese Bļodniece                       00:50:00
 27.  117 Jānis Aprubis             Prizma      00:50:08
 28.  113 Ivars Ansviesulis         Prizma      00:50:12
 29. 3014 Ivars Brants              Alnis       00:50:25
 30. 3020 Jānis Bērziņš             Alnis       00:50:52
 31.  870 Gunta Fauste                          00:51:20
 32.  492 Inga Mauliņa                          00:52:26
 33. 1765 Velga Buša                Mona        00:53:43
 34.  554 Signe Hokonena            A2          00:54:24
 35.  692 Jānis Vārpiņš             Seniors     00:54:40
 36. 2537 Ilze Tāse                 Ogre        00:54:56
 37. 1276 Uldis Brūns                           00:55:15
 38.  343 Māris Alksnis                         00:55:20
 39. 2535 Līga Meļķerte             ZVĢ         00:56:56
 40.  965 Inese Bērziņa             Latvijas F  00:57:01
 41.  170 Zigurds Upmalis                       00:57:21
 42. 1556 Kristīne Kaģe                         00:57:22
 43. 1862 Ēriks Laizāns                         00:58:39
 44. 1423 Anita Plotniece           Osāji       01:00:00
 45. 1686 Raimonds Krēsliņš                     01:00:41
 46.  375 Uldis Alksnis             JĒKABA AĢE  01:00:45
 47.  541 Lāsma Ozoliņa-Babure                  01:03:03
 48.  763 Andris Krūmiņš                        01:03:23
 49. 1037 Santa Šakeļa              Auseklis    01:05:09
 49. 3850 Elza Berga                RSP         01:05:09
 51. 3985 Anna Rudzroga                         01:09:37
 52. 1267 Jāzeps Baško              KĀPA        01:11:14
 53. 3041 Reinis Līcis                          01:32:28
     2354 Edijs Freimanis           Silva       DQ      
     1387 Aleksandrs Pivovarovs     ALFA        DQ      
      183 Jekaterina Buličeva                   DQ      
# 6Course (V21C,V35B,V40B,V45B): 18 KP5.100 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  487 Ivars Tauniņš                         00:27:35
  2.  332 Mārtiņš Ozoliņš           Divi koki   00:29:06
  3.  302 Valdis Raitums                        00:29:08
  4.  937 Aldis Rancāns                         00:29:20
  4. 3344 Andris Leja                           00:29:20
  6. 1525 Gints Vītiņš                          00:29:36
  7. 1818 Kalvis Bricis                         00:29:44
  8.  455 Andris Meļķerts           Saldus      00:29:59
  9.  517 Ģirts Salmiņš                         00:30:01
 10.  770 Valters Freidenfelds      RA-Ra Silt  00:30:13
 11.  876 Juris Čūders                          00:31:23
 12.  881 Ilmārs Jermaks                        00:31:32
 13. 3951 Andris Skuja                          00:31:48
 14.  859 Egons Šolmanis                        00:32:02
 15.  545 Aivars Šeinfišs           Baloži      00:32:09
 16. 1817 Mareks Kalnačs                        00:32:35
 17. 3613 Mihails Gorbunovs                     00:32:47
 18. 1330 Kārlis Groskaufmanis      Kāpa        00:32:48
 19. 2352 Harijs Lācars             Silva       00:32:49
 20.  686 Arne Lūsis                Alnis       00:33:03
 21. 1207 Jevgeņijs Kaupužs                     00:33:13
 22. 1844 Austris Langenfelds                   00:34:03
 23. 2499 Arnis Zacmanis            LV5052      00:34:15
 24.  724 Normunds Orlovs           4racing     00:34:18
 25.  256 Kalvis Ciekurs            Auseklis/L  00:34:37
 26.  249 Hugo Barkers              Baoc        00:34:44
 27.  934 Juris Šlesers             Rīgas Sati  00:34:53
 28. 1816 Nauris Gailums                        00:34:59
 29. 3443 Toms Teikmanis                        00:35:28
 30.   54 Juris Dompalms                        00:35:46
 31.  569 Armands Konošonoks                    00:36:35
 32. 3981 Edvards Merhels                       00:36:36
 33. 2937 Guntis Lūkins             Sigulda     00:37:12
 34. 3842 Mārtiņš Stoļaronoks                   00:37:35
 35. 3784 Edmunds Aperāns                       00:38:16
 35.  852 Gundars Muša              RSBK        00:38:16
 37.  854 Ivo Voiceščuks                        00:38:35
 38.  196 Aleksandrs Černušenko                 00:38:55
 39. 3979 Uģis Ozols                Latvijas F  00:39:14
 40. 1708 Ivars Veisbuks            mt.lv       00:39:22
 41.  894 Jānis Kursītis                        00:40:02
 42. 3683 Gunārs Grikmanis                      00:40:05
 43. 1720 Ivars Zukulis                         00:40:15
 44. 1272 Gunārs Valinks                        00:40:24
 45. 1808 Atis Saule                            00:40:26
 46. 1127 Emīls Rupais                          00:40:27
 47.  846 Juris Vaidakovs           Ģeorāfu ma  00:40:37
 48.  620 Ludis Kupčs                           00:40:38
 49.   59 Pēteris Pirtnieks         Leonardo    00:40:45
 50.  679 Raitis Muižnieks                      00:40:49
 51. 1812 Paulis Dālbergs                       00:41:02
 52.  678 Māris Zaļaiskalns                     00:41:46
 53.   46 Jānis Celmiņš                         00:42:24
 54. 1887 Jānis Salinieks                       00:42:39
 55. 2593 Arnis Jagža                           00:43:24
 56.  261 Sandis Dancis                         00:43:40
 57. 2621 Valdis Intsons            Zaļā Papar  00:43:41
 58. 2968 Aleksandrs Serovs         ĀNI         00:43:47
 59. 1350 Guntars Vība                          00:43:48
 60. 1025 Viktors Grūtups                       00:43:56
 61. 1284 Oskars Staģis                         00:44:30
 62. 1671 Anatolijs Puiša                       00:44:46
 63. 2990 Agris Dimza                           00:45:03
 64. 2400 Ilmārs Kaulakans          Silva       00:45:20
 65. 2969 Salvis Skaistais          ĀNI         00:45:57
 66.  896 Aldis Baumanis                        00:46:22
 67. 2949 Valdis Kušķis                         00:47:15
 68. 1738 Mārtiņš Prūsis                        00:48:14
 69. 3835 Mārcis Bergs              Ceļuprojek  00:49:05
 70. 2693 Juris Ducens                          00:49:25
 71.  182 Andris Mucenieks                      00:49:26
 72. 2672 Kristaps Šoriņš                       00:50:47
 73. 2488 Andris Vanags             Jelgava     00:51:03
 74. 1502 Dainis Streičs                        00:51:58
 75. 2446 Andrejs Koļesņikovs                   00:52:07
 76. 2914 Ģirts Dejus                           00:53:58
 77. 3932 Ivars Skrebelis           Ogre        00:54:09
 78. 2671 Iļja Košeļevs                         00:57:03
 79. 3668 Raimonds Peļņa            Aldaris     00:57:26
 80. 3666 Sandris Akmans            Aldaris     00:59:59
 81. 2634 Aleksejs Belokojitovs                 01:03:31
 82. 1390 Ilmārs Danmanis                       01:23:10
 83. 2669 Artūrs Liepiņš                        01:40:53
     2654 Theis Klauberg                        DQ      
      345 Mārcis Tīrums                         DQ      
     2998 Uldis Svilāns                         DQ      
     2637 Martins Kozlovskis                    DQ      
      192 Modris Kalpiņš                        DQ      
     2593 Arnis Jagža                           DQ      
     3610 Jānis Gailis                          DQ      
# 7Course (S21E,V18,V21B,V40A,V45A): 20 KP6.250 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  819 Armands Teteris                       00:34:26
  2.  335 Mārtiņš Krūze             Auseklis    00:35:21
  3.  578 Andris Rupais             LDM         00:35:24
  4.  386 Sergejs Šadrins           Kāpa        00:37:43
  5.  811 Artūrs Kursītis                       00:37:52
  6.  701 Viljams Plešs                         00:38:37
  7. 2586 Ainārs Pētersons          Finieris    00:38:41
  8.  759 Uldis Žimants             Kārtīgi-Ri  00:38:43
  9.  828 Edgars Liepiņš            AKMM        00:38:51
 10.  807 Ernests Koleda                        00:38:58
 11.  833 Pēteris Druķis            Dzenītis    00:40:01
 12.  890 Atis Krūmiņš              Kārtīgi-Ri  00:40:44
 13.  403 Jānis Lagzdkalns                      00:41:02
 14.  529 Gatis Žogla               Ziemeļkurz  00:42:32
 15.  525 Gunārs Balodis                        00:42:36
 16.  234 Zigmārs Gailis            Auseklis    00:42:57
 17.  614 Pēteris Zariņš            Mona        00:43:16
 17.  782 Balvis  Gulbis                        00:43:16
 19.  240 Agris Auce                aa          00:43:32
 20. 3966 Henrijs Suķītis                       00:43:48
 21.  287 Andris Kikusts            Latvijas F  00:44:13
 22.  721 Uģis Eris                 RSP         00:44:52
 23.  161 Kārlis Lācis              LDM         00:44:59
 24.  106 Mārtiņš Buršs             Burši       00:45:30
 25.  562 Artūrs Žogla                          00:45:33
 26.  476 Jānis Andersons                       00:45:54
 27. 1340 Juris Cebulis             Hipotēku B  00:46:59
 28. 1454 Uldis Miglāns             Kārtīgi-Ri  00:47:24
 29.  713 Lauris Zvanītājs          Auseklis    00:47:36
 30.  423 Ralfs Markuss                         00:47:39
 31. 2442 Aleksandrs Pētersons                  00:47:55
 32.  858 Agris Būmanis                         00:47:56
 33.  589 Ainārs Gailis             Auseklis    00:48:05
 34.  703 Aivars Birks              RZF         00:48:31
 35. 2595 Jānis Riža                            00:48:37
 36.  344 Mareks Kilups             Jāņa Sēta   00:48:44
 37.   40 Baiba Ozola               Mona        00:48:48
 38.  310 Rimants Liepiņš                       00:48:52
 39.  378 Andris Alksnis            JĒKABA AĢE  00:48:55
 40. 1134 Raimonds Bērziņš          Stīvijs Vo  00:49:19
 41.  609 Aivars Spūlis             AKMM        00:49:22
 42. 1469 Kārlis Andersons          IK Ausekli  00:49:26
 43.  523 Jurģis Purgailis                      00:51:05
 44. 3264 Uldis Zile                            00:51:18
 45.  532 Anna Puriņa               Kāpa        00:51:25
 46.  606 Edgars Gleizdāns          BWCA        00:51:48
 47.  581 Andis Brigmanis Briģis    Dzenīc      00:51:49
 48.  665 Fadejs Precinieks         Point       00:51:56
 49. 1492 Sandis Siliņš                         00:52:30
 50. 3893 Edgars Celms                          00:52:47
 51.  121 Edgars Mītnieks           Prizma      00:52:57
 52.  659 Peter FolkinS                         00:53:23
 53. 1148 Sandris Lācis             MONA        00:53:56
 54.  194 Uģis Vismanis             Stīvijs Vo  00:54:57
 55. 1005 Ainārs Cīrulis                        00:55:01
 56.  440 Kārlis Prauliņš           Briksnis    00:55:08
 57. 3265 Nauris Inovskis                       00:55:14
 58. 1194 Aivars Jāvalds                        00:55:52
 59.   34 Aivars Brakmanis          Mona        01:00:19
 60.  232 AnSis Biedris                         01:00:33
 61.  840 Matīss Baroniņš           Mona        01:03:23
 62. 1002 Andris Freimanis          Silva       01:09:55
 63. 1617 Inese Purmale                         01:14:02
 64.  382 Alvis Pētersons                       01:16:32
 65. 2490 Aigars Motivāns                       01:16:33
 66. 2355 Atvars Važa                           01:50:54
      834 Ilmārs Priedītis          Dzenītis    DQ      
# 8Course (V20,V21A,V21E,V35A): 26 KP7.330 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  324 Oskars Rencis             Meridiāns   00:37:29
  2.  690 Ģirts Liniņš              VIGA        00:38:12
  3.  708 Mārtiņš Puriņš            RSP         00:39:04
  4. 3945 Jurģis Krastiņš                       00:39:19
  5.  323 Pauls Liepiņš             Briksnis    00:40:40
  6. 1873 Ainārs Skrubis            SP/if Latv  00:41:59
  7. 1386 Ints Ulmanis              Auseklis    00:42:17
  8.  348 Kalvis Brūns              RSP         00:43:04
  9. 1800 Andris Klepers            Ģeogrāfi    00:43:07
 10. 1757 Ilmārs Dāvidsons          Purva Brid  00:43:39
 11. 3845 Juris Rimicāns            Prizma OK   00:43:52
 12.  233 Lauris Niedre                         00:44:49
 13.  277 Raimonds Lapiņš           A2          00:45:24
 14.  931 Nikolajs Lucāns           Mona        00:45:25
 15.  260 Edgars Putka                          00:45:36
 16.  899 Ģirts Sarma               Ogre        00:45:45
 17.  434 Kaspars Zudrags           Latvijas F  00:45:48
 18.   32 Jānis Actiņš              3A          00:47:07
 19.  930 Ruslans Gelbis            COK Silva   00:47:10
 20.  860 Uģis Voiceščuks           Burkānciem  00:48:28
 21. 1722 Egils Puriņš              Mona        00:49:30
 22.   53 Kārlis Gabrilovičs        Zāģis un Z  00:50:07
 23.  141 Agris Dreimanis                       00:50:09
 24.  407 Kaspars Staņa             A2          00:50:54
 25.   66 Guntars Jansons           Balta       00:50:59
 26.   63 Edgars Avotiņš                        00:51:17
 27. 1188 Uldis Kalniņš                         00:52:11
 28.  392 Agris Bušs                Meridiāns   00:52:48
 29.  449 Juris Kārkliņš                        00:53:08
 30. 1009 Didzis Kirstuks                       00:53:59
 31. 2447 Sandris Vaļģis                        00:54:42
 32.  650 Aigars Putnis                         00:54:59
 33.  172 Pēteris Jansons                       00:55:57
 34. 1006 Valters Āboliņš           RSP         00:57:15
 35.  252 Gints Ērmanis             Tinis       00:58:10
 36.  199 Vilnis Bērziņš                        00:58:51
 37. 1591 Raimonds Gailis                       01:00:39
 38.   47 Māris Avotiņš                         01:00:48
 39.  553 Pēteris Hokonens          A2          01:01:06
 40.  210 Jānis Kļava                           01:04:55
 41.  871 Normunds Reinbergs                    01:16:17
 42. 1312 Regimants Baranovskis     Osaji       01:17:45
 43. 2619 Oskars Važa                           01:50:51
# 9Course (9.DIST): 10 KP2.210 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1. 2624 Kaspars Zemītis           Latvijas M  00:16:22
  2. 2679 Uldis Jaunzems            Rims        00:17:23
  3. 2665 Edžus Arums               BT1         00:17:29
  4. 2681 Arnis Kursītis            LMK         00:17:40
  5. 2638 Marka Zutis               Double fac  00:17:42
  6. 2666 Alīna Aruma               BT1         00:18:01
  7. 3682 Agrita Bute                           00:18:17
  8. 2636 Artūrs Bute                           00:18:26
  9. 2631 Elīna Šelengova                       00:18:37
 10. 2676 Oskars Kurdeko            Putnu ball  00:22:41
 11. 2663 Elli U                                00:22:49
 12. 2677 Elvijs Bušs               Putnu ball  00:22:50
 12. 3692 Sanita Saulgrieze                     00:22:50
 12. 2673 Valters Frīdenbergs       Putnu ball  00:22:50
 15. 2682 Maija Spruģevica          R.A.P       00:22:56
 16. 2674 Kristiāna Stirāne         Putnu ball  00:22:57
 17. 2684 Artis Rozītis             R.A.P.      00:23:00
 18. 2678 Baiba Paozola                         00:24:49
 19. 2649 Agnese Cimuška            Platforma   00:25:03
 20. 2689 Rolands Ūdris             The Hobos   00:27:47
 21. 2639 Amanda Linde              Pasadena G  00:38:19
 22. 3680 Jānis Penka               Platforma   00:38:21
 23. 2692 Dina Mīliga               ToTo        00:43:20
 24. 2688 Ksenija Sundejeva         Tribes of   00:43:22
 25. 2691 Juris Justs               ToTo        00:43:27
 26. 2690 Mihails Sergejevs         Tribes of   00:43:32
 27. 2686 Agnese Neilande           LMK         00:49:47
 28. 2664 Andžejs Grauds            Gain fast   00:50:13
 28. 2640 Eduards Zagainovs         Double fac  00:50:13
 30. 2629 Ieva Gailīte              DFE         00:50:15
 31. 2630 Maija Burkovica           Gain fast   00:50:28
 32. 2661 Sigita Paegle             LMK         00:50:39
 33. 2656 Elīna Pūrmane                         00:51:08
 34. 2643 Lauris Reiniks                        00:51:14
 35. 2668 Mārtiņš Freimanis         Tumsa       00:51:15
 36. 2658 Marta Reiniks                         00:51:16
 37. 2625 Rūta Reinka               Tums        00:51:18
 38. 2641 Juris Kalnišs             Atronout    00:52:15
 39. 2622 Māra Upmane               Atranout    00:52:22
 40. 1471 Vineta Vilistere Lāce                 00:58:20
     2683 Kristaps Fricmanis        THE Hobos   DQ      
     2626 Didzis Baradovskis        Gain fast   DQ      
     2662 Uldis Glušaks             Privātā dz  DQ      
     2680 Gunita Ozola                          DQ      
     2687 Mārtiņš Bērtulis                      DQ      
     2685 Artūrs Šingirejs                      DQ      

© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.306] @ 2007.08.23. 23:34:46 Magnets