Jūrmalas Rogainings 2019 26.10.2019.
26.10.2019.
Lielupe
Magnēts
Start:11:00:00
Sunset:17:50:00
Sunrise:08:20:00
ROGAIN6
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1140XO JNSC LAT Endijs Titomers M LAT
Signe Sirmā W LAT
5:36:35
209
0
209 XO:1.
2202MO 60.kilometrs LAT Guntars Žilinskis M LAT
Kaspars Adijāns M LAT
6:03:02
214
-8
206 MO:1.
371MV BEZ STRESA LAT Viesturs Šlosbergs M LAT
Renārs Skudra M LAT
5:44:15
199
0
199 MV:1.
468MO Auces aeroklubs LAT Raimonds Kaže M LAT
Roberts Brūveris M LAT
5:54:58
199
0
199 MO:2.
5130MO ASi Power Pack LAT Jānis Kalniņš M LAT
Edgars Jurjāns M LAT
5:49:01
195
0
195 MO:3.
6179MO ne pirmo reizi ar alus kausu! LAT Kalvis Silgals M LAT
Artūrs Topecs M LAT
5:53:07
194
0
194 MO:4.
766XO Pitagora slapjās bikses LAT Miķelis Zumbergs M LAT
Dace Linde W LAT
6:01:51
192
-4
188 XO:2.
8105XO PB LAT Sandis Pētersons M LAT
Ieva Biedrīte W LAT
6:06:49
202
-14
188 XO:3.
914MV ALUSALA LAT Arvis Zvanītājs M LAT
Austris Lepiksons M LAT
5:40:15
173
0
173 MV:2.
10126XO Bīstams dzīvnieks LAT Madara Apsalone W LAT
Mārtiņš Krūze M LAT
5:53:06
173
0
173 XO:4.
11100XO Real indians LAT Dmitrii Kulinenkov M LAT
Anastasia Pechyorkina W LAT
Alexandr Vulfson M RUS
5:56:13
172
0
172 XO:5.
12219XSV Kūrorta romāns LAT Andris Kosmačovs M LAT
Baiba Ozola W LAT
6:00:48
173
-2
171 XSV:1.
13211IND6 Viens pats mežā LAT Edgars Zaķis M LAT
5:59:54
170
0
170 IND6:1.
1431MV visurgājēji LAT Mārtiņš Ēķis M LAT
Jānis Eimuss M LAT
5:52:54
166
0
166 MV:3.
1561XO Rogaininga pavēlnieki LAT Nauris Spalviņš M LAT
Agita Kudlāne W LAT
5:40:08
164
0
164 XO:6.
16104XSV Jūrmalas ciemiņi LAT Rolands Laveiķis M LAT
Alīda Ābola W LAT
5:59:06
160
0
160 XSV:2.
1759MO Vaidava 2000 LAT Aris Peics M LAT
Davis Salduksnis M LAT
6:01:22
164
-4
160 MO:5.
18117WV Jūra līdz ceļiem LAT Indra Segliņa W LAT
Ieva Vītoliņa W LAT
5:50:44
158
0
158 WV:1.
1913WO Vidzemnieces LAT Nora Baranovska W LAT
Marta Liepiņa W LAT
5:59:54
157
0
157 WO:1.
2078XV HES LAT Antra Beitāne W LAT
Alvis Mats M LAT
5:49:13
155
0
155 XV:1.
2197XV Paralēle IG LAT Iveta Zāģere W LAT
Guntis Koks M LAT
5:57:10
154
0
154 XV:2.
2289MV SRD Slow Forward LAT Igors Bogdanovs M LAT
Dmitri Shved M LAT
5:49:37
153
0
153 MV:4.
23168XO Ejam zvejot LAT Ieva Grauduma W LAT
Dmitrijs Vladimirovs M LAT
5:50:16
153
0
153 XO:7.
24216IND6 Pēdējās vietas pavēlnieki LAT Krišjānis Neijs M LAT
6:00:13
151
-2
149 IND6:2.
25125XSV Malači LAT Uldis Pekuss M LAT
Velga Buša W LAT
5:57:05
148
0
148 XSV:3.
2685XV Team telefonini LAT Ilze Krēmere W LAT
Ritvars Krēmers M LAT
5:55:15
145
0
145 XV:3.
27123MV Pludmales glamūrs LAT Ansis Mežulis M LAT
Mihails Seļivanovs M LAT
5:59:46
138
0
138 MV:5.
2844XV Kreisā un Alnis brīvsolī LAT Inta Poriķe W LAT
Ilmārs Dukulis M LAT
6:04:01
148
-10
138 XV:4.
29208G6 Ezīši labākie! LAT Jēkabs Poikāns M LAT
Aivis Poikāns M LAT
Mikus Poikāns M LAT
5:52:50
137
0
137 G6:1.
304MSV ASIE PIPARI LAT Ilmārs Kaulakans M LAT
Aivars Druvenieks M LAT
5:55:21
136
0
136 MSV:1.
31127XUV Ikšķile LAT Volli Kukk M LAT
Ruta Kukka W LAT
5:56:08
136
0
136 XUV:1.
3262XJ Krēmerbērni LAT Elīna Krēmere W LAT
Krišjānis Krēmers M LAT
6:01:46
140
-4
136 XJ:1.
33107MSV AmataDurbe LAT Viesturs Ziediņš M LAT
Māris Penkulis M LAT
5:52:43
134
0
134 MSV:2.
34116WO Dzintars matos LAT Gunta Brazauska W LAT
Kristīne Kadaša W LAT
5:56:18
134
0
134 WO:2.
35164WV RiBa LAT Rita Kalnpure W LAT
Baiba Grišule W LAT
5:19:01
133
0
133 WV:2.
36158XSV Bebri bez E LAT Rota Šņuka W LAT
Antra Gaumiga W LAT
Andrejs Gaumigs M LAT
5:49:19
133
0
133 XSV:4.
375XO Čubīši LAT Inga Prule-Munda W LAT
Edgars Prulis-Munda M LAT
6:00:44
135
-2
133 XO:8.
3872WV Latvietes LAT Santa Blūma W LAT
Lāsma Šlosberga W LAT
6:10:51
155
-22
133 WV:3.
39166IND6 Steta LAT Saulius Morkunas M LAT
6:00:26
130
-2
128 IND6:3.
40182IND6 Resnais Susurs LAT Māris Avotiņš M LAT
5:49:59
127
0
127 IND6:4.
41120XO Vasara Nav Beigusies LAT Bruno Eduards Krēsliņš M LAT
Maira Asare W LAT
5:40:18
126
0
126 XO:9.
42207G6 Beciņas LAT Juris Borovikovs M LAT
Daiga Borovikova W LAT
Kristīne Borovikova W LAT
5:42:46
126
0
126 G6:2.
433XO L5 LAT Gunta Nalivaiko W LAT
Pēteris Nalivaiko M LAT
5:50:04
126
0
126 XO:10.
4453WO Zilgme LAT Laine Rupeika-Ruža W LAT
Solvita Ruža W LAT
5:55:06
126
0
126 WO:3.
4548XSV Ežu taka LAT Ilze Laure W LAT
Jānis Eglītis M LAT
6:02:58
130
-6
124 XSV:5.
4696MSV V & V LAT Valdis Stupāns M LAT
Valdis Sirsniņš M LAT
5:49:38
123
0
123 MSV:3.
4721MO BE44 LAT Ivars Eškins M LAT
Kristaps Liede M LAT
4:51:05
122
0
122 MO:6.
489MUV Kalnieši LAT Arvīds Teteris M LAT
Miervaldis Bušs M LAT
5:05:55
122
0
122 MUV:1.
49108WSV Kurmis Durbē LAT Gunta Lebedoka W LAT
Silvija Penkule W LAT
5:16:24
122
0
122 WSV:1.
5087XO Kas meklē, tas atrod! LAT Kristīna Ēce W LAT
Jānis Gūtmanis M LAT
5:21:21
122
0
122 XO:11.
51145MJ Radinieki LAT Ansis Emīls Zīvers M LAT
Justs Miķelis Zīvers M LAT
Teodors Ernests Zīvers M LAT
5:26:49
122
0
122 MJ:1.
5243WV Blondīņu trio LAT Inta Luksa W LAT
Ieva Jaudzeme W LAT
5:27:06
122
0
122 WV:4.
53144XUV EŽI LAT Andris Elksnītis M LAT
Ilga Elksnīte W LAT
5:29:49
122
0
122 XUV:2.
54184XV Durbes Ezerkrasts LAT Arturs Brikmanis M LAT
Lilita Lauraite W LAT
5:36:04
122
0
122 XV:5.
5535XO Surikati LAT Oskars Seilis M LAT
Simona Seile W LAT
5:42:13
122
0
122 XO:12.
56200WO Turbopūces LAT Anta Bojane W LAT
Aira Semjonova W LAT
5:46:27
122
0
122 WO:4.
5764XO Inešu leģendas LAT Agnese Katlapa W LAT
Uldis Katlaps M LAT
Elīza Katlapa W LAT
5:52:15
122
0
122 XO:13.
5888WO SRD Fast Motion LAT Tais Vakroom W LAT
Jaana Shved W LAT
5:58:24
122
0
122 WO:5.
5993MV Alusala1 LAT Dzintars Laķis M LAT
Kaspars Bāliņš M LAT
Anatolijs Ieviņš M KAT
6:01:39
126
-4
122 MV:6.
60160WV Meža ogas LAT Sintija Alaine W LAT
Vizbulīte Celmiņa W LAT
5:47:11
119
0
119 WV:5.
6115MO Trīs mežcirtēji LAT Egils Staris M LAT
Dzintars Plotovs M LAT
Māris Bernšteins M LAT
5:06:30
117
0
117 MO:7.
6217XO Tērauds LAT Mārtiņš Peisenieks M LAT
Baiba Alkšere W LAT
5:55:46
116
0
116 XO:14.
6392G6 Činčidriļčiks LAT Dace Pētersone W LAT
Gatis Pētersons M LAT
5:39:12
115
0
115 G6:3.
64210G6 Lielupes pamatskola LAT Edgars Rumba M LAT
Edvarts Rumba M LAT
5:56:57
113
0
113 G6:4.
6551WUV Velmara LAT Māra Bolšteina W LAT
Velta Zjatkova W LAT
5:38:28
111
0
111 WUV:1.
6647IND6 Galma Āpši LAT Jānis Bidiņš M LAT
6:26:51
165
-54
111 IND6:5.
67177WV MĀŠELES LAT Ginta Berķe W LAT
Baiba Bistere W LAT
6:04:07
112
-10
102 WV:6.
6856XO Gluteus Maximus LAT Maksims Paluhins M LAT
Aleksandra Paluhina W LAT
Aleksandrs Fedorovs M LAT
5:50:25
99
0
99 XO:15.
69137MO Not Fast, Just Furious LAT Aigars Bergs M LAT
Ivars Bergs M LAT
5:58:20
98
0
98 MO:8.
7094G6 Alusala 2 LAT Kristofers Laķis M LAT
Līga Bāliņa W LAT
5:42:53
97
0
97 G6:5.
71138WO Mēs vnk piedalāmies LAT Ieva Bernauska W LAT
Una Kundrāte W LAT
5:57:15
94
0
94 WO:6.
72225XUV LOV LAT Ojārs Lietuvietis M LAT
Valentīna Lietuviete W LAT
4:22:23
91
0
91 XUV:3.
73113XV Viesulis un bezvējš LAT Vita Boša W LAT
Uldis Bošs M LAT
4:37:27
91
0
91 XV:6.
7457XUV DO LAT Oskars Zids M LAT
Daina Celma-ZIDA W LAT
4:56:31
91
0
91 XUV:4.
7586XUV Jēkaba Aģentūra LAT Uldis Alksnis M LAT
Mudīte Alksne W LAT
5:24:09
91
0
91 XUV:5.
7626MJ Bruņurupuči LAT Ilja Sļadevskis M LAT
Edvīns Beļesovs M LAT
5:47:03
91
0
91 MJ:2.
778G6 Zaķeri LAT Gustavs Krišjānis Pērkons M LAT
Ilze Strazdiņa W LAT
Jānis Pērkons M LAT
5:52:18
90
0
90 G6:6.
7884XJ Meža km LAT Lauma Simsone W LAT
Jēkabs Pētersons M LAT
4:33:37
84
0
84 XJ:2.
7941XV Skudrulāči LAT Anita Paidere W LAT
Juris Paiders M LAT
4:14:56
78
0
78 XV:7.
80143MUV vai vari LAT Arno Licis M LAT
Aivars Teikmanis M LAT
5:56:43
69
0
69 MUV:2.
81155WJ Keep away from fire LAT Jana Dreijere W LAT
Olesja Malahova W LAT
5:51:05
68
0
68 WJ:1.
8211XO Kapteinis Bremze LAT Elizabete Neimiševa W LAT
Aleksandrs Bodiļevs M LAT
3:38:58
57
0
57 XO:16.
83167WUV SILANORA LAT Silvija Segliņa W LAT
Leonora Makarova W LAT
4:13:22
50
0
50 WUV:2.
84231WJ ME LAT Marta Raituma W LAT
Evelīna Siliņa W LAT
4:41:46
46
0
46 WJ:2.
85115WSV Priekā! LAT Tita Priekā W LAT
Vita Priekā W LAT
Aina Priekā W LAT
2:27:07
41
0
41 WSV:2.
862G6 Purva bridēji LAT Mārtiņš Čablis M LAT
Baiba Nummure W LAT
Nauris Čablis M LAT
2:49:50
36
0
36 G6:7.
8779WJ Sportsmeny LAT Polina Mjasņikova W LAT
Valerija Sedaja W LAT
2:20:08
3
0
3 WJ:3.
-235IND6 Ausainais LAT Aleksandrs Tambovcevs M LAT
6:56:37
181
0
LATE
-1XO Hakuna Matata LAT Ints Bruņenieks M LAT
Gundega Bruņeniece W LAT
0:00:00

DNS
-58MO Lizums_BB Team LAT Ingars Bumburs M LAT
Gunārs Bumburs M LAT
0:00:00

DNS

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com