Jūrmalas Rogainings 2019 26.10.2019.
26.10.2019.
Lielupe
Magnēts
Start:11:00:00
Sunset:17:50:00
Sunrise:08:20:00
ROGAIN3
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1163M Pulss 190 LAT Guntis Māliņš M LAT
Ingmārs Vaiders M LAT
Andris Svilāns M LAT
2:45:22
126
0
126 M:1.
2178M Jautrais jenots Ješka LAT Jānis Grāmatnieks M LAT
Mikus Kalniņš M LAT
2:56:19
122
0
122 M:2.
377M VVAL LAT Valters Veiss M LAT
Atis Lešinskis M LAT
2:57:29
115
0
115 M:3.
476M Jelgava93 LAT Jānis Sapats M LAT
Kalvis Kažoks M LAT
3:04:10
122
-10
112 M:4.
590X Saulkrasti Showel Racing Team LAT Eduards Pāķis M LAT
Zane Gruberte W LAT
2:51:16
111
0
111 X:1.
6193X Dinamīts LAT Salvis Daģis M LAT
Ilona Daģe W LAT
Kaspars Beķeris M LAT
2:52:46
111
0
111 X:2.
7190X Amber Race LAT Baiba Močāne W LAT
Jānis Kukks M LAT
Māris Sumčenko M LAT
2:57:21
111
0
111 X:3.
8112M sirds ritmā LAT Jevgeņijs Bondins M LAT
Pēteris Druķis M LAT
2:57:06
110
0
110 M:5.
9169X BelOzo LAT Linda Beldava W LAT
Jānis Ozoliņš M LAT
2:54:25
105
0
105 X:4.
10180M Atkal ceturtie LAT Artūrs Verza M LAT
Andrejs Verza M LAT
3:00:48
107
-2
105 M:6.
1163IND3 Mosmeridian LAT Nikolay Sytov M LAT
3:08:37
122
-18
104 IND3:1.
12175M De Niro sporta klubs LAT Edmunds Gergelevičs M LAT
Andis Neļķe M LAT
2:55:51
103
0
103 M:7.
13213M Purva Malēji LAT Juris Ceirulis M LAT
Jurijs Šenbergs M LAT
Ivars Vertuls M LAT
2:40:09
102
0
102 M:8.
1480M SPAMMA LAT Kaspars Vītols M LAT
Raitis Birznieks M LAT
2:48:58
102
0
102 M:9.
15110X 8.vieta LAT Inta Cīmure W LAT
Jānis Cīmurs M LAT
2:51:16
102
0
102 X:5.
16132X Mana labākā komanda LAT Iveta Eglija W LAT
Mārtiņš Eglijs M LAT
3:02:58
106
-6
100 X:6.
17183M Xline LAT Valdis Raitums M LAT
Sandis Pužulis M LAT
2:47:52
99
0
99 M:10.
1870X Čop Čop Čop LAT Gunita Sprūde W LAT
Alvis Nīgals M LAT
3:02:16
105
-6
99 X:7.
1967X Rauj krampī LAT Ritvars Karpikovs M LAT
Linda Blūma W LAT
2:59:30
98
0
98 X:8.
20121X filcs LAT Aigars Slotiņš M LAT
Dace Slotiņa W LAT
2:47:58
97
0
97 X:9.
2165G3 Krūmiņas LAT Linda Krūmiņa W LAT
Māra Krūmiņa W LAT
2:55:11
97
0
97 G3:1.
22229M A K K LAT Toms Pastors M LAT
Kārlis Dambītis M LAT
Dāvis Baumanis M LAT
2:56:18
97
0
97 M:11.
23134M JP LAT Jānis Zemturis M LAT
Pēteris Strazdiņš M LAT
2:57:39
97
0
97 M:12.
24185G3 ZAJEC LAT Elīna Dzirkale W LAT
Juris Kļaviņš M LAT
Zane Dzirkale W LAT
2:58:47
97
0
97 G3:2.
2529M ŠJTC team LTU Justas Klevinskas M LTU
Daugirdas Stonys M LTU
Gabrielius Malakauskas M LTU
3:02:50
103
-6
97 M:13.
26232IND3 DMITRY RUS Dmitry Sjatchin M RUS
2:57:10
93
0
93 IND3:2.
2746M Manvienalga LAT Jānis Lagzdkalns M LAT
Mārtiņš Jansons M LAT
1:59:47
91
0
91 M:14.
2839X KAZENES TEAM LAT Edgars Rancāns M LAT
Vita Rancāne W LAT
2:22:24
91
0
91 X:10.
29234IND3 Jānis LAT Jānis Dubovičs M LAT
2:22:37
91
0
91 IND3:3.
30222IND3 Celms viens pats LAT Andris Meļķerts M LAT
2:27:32
91
0
91 IND3:4.
3122M Vienradži LAT Juris Lebedoks M LAT
Kristaps Vasiļjevs M LAT
Kristaps Bērtulis M LAT
2:31:27
91
0
91 M:15.
32111X Skrienošās pupas LAT Eduards Pildavs M LAT
Santa Pildava W LAT
Liesma Sakoviča W LAT
Zigurds Sakovičs M LAT
2:34:00
91
0
91 X:11.
3332X OMNILAB LAT Ivo Smiltnieks M LAT
Dace Zvaniņa W LAT
2:36:41
91
0
91 X:12.
34141X Lāči LAT Kārlis Lācis M LAT
Vineta Vilistere-Lāce W LAT
2:40:20
91
0
91 X:13.
35233W Klāras LAT Anita Saulīte W LAT
Sarma Novicāne-Lazdāne W LAT
2:44:20
91
0
91 W:1.
36181M Kājāmgājēji LAT Normunds Dārznieks M LAT
Einārs Aleksandrs Dārznieks M LAT
2:50:26
91
0
91 M:16.
37161X Miglāni LAT Agnese Dimbira-Miglāne W LAT
Uldis Miglāns M LAT
2:50:35
91
0
91 X:14.
38220W Mākoņgājējas LAT Ludmila Kozačenko W LAT
Dace Ahiļčenoka W LAT
2:52:08
91
0
91 W:2.
3969X Run4Fun LAT Jānis Dūka M LAT
Dace Dūka W LAT
2:52:13
91
0
91 X:15.
40106X Sestdienā bez steigas LAT Līga Berķe W LAT
Indulis Ābelis M LAT
2:58:04
91
0
91 X:16.
4140W Domuzīme LAT Aiga Priedniece W LAT
Sanita Feldmane W LAT
2:58:28
91
0
91 W:3.
42188G3 Mēs divatā LAT Toms Sīlis M LAT
Linda Sīle W LAT
2:59:18
91
0
91 G3:3.
43149M Kur ir? LAT Edgars Saulītis M LAT
Ričards Buls M LAT
3:06:29
105
-14
91 M:17.
44165G3 DB Team LAT Dainis Bautris M LAT
Dāvis Bautris M LAT
2:58:51
88
0
88 G3:4.
45226IND3 Divaskajas LAT Gints Mikelsons M LAT
2:52:10
87
0
87 IND3:5.
46148X Lauder Architects LAT Kārlis Lauders M LAT
Rita Laudere W LAT
2:53:29
87
0
87 X:17.
47218X Žagariņi LAT Astra Šauere W LAT
Ivars Žagars M LAT
2:56:34
84
0
84 X:18.
48215IND3 Šoreiz vienatnē LAT Inese Purgaile W LAT
2:48:58
83
0
83 IND3:6.
49209X Pupu mizas LAT Jautrīte Pedāne W LAT
Nikolajs Semjonovs M LAT
2:55:09
83
0
83 X:19.
50129M LUBRE LAT Ivars Brečs M LAT
Māris Lukašēvičs M LAT
2:55:28
83
0
83 M:18.
51221W Uzvarētājas LAT Inga Priede W LAT
Kristīne Goldmane W LAT
2:56:57
83
0
83 W:4.
5210X Cinīši LAT Santa Cine W LAT
Kārlis Cinis M LAT
2:53:35
81
0
81 X:20.
53154IND3 LF LAT Andris Kikusts M LAT
3:04:18
91
-10
81 IND3:7.
5433X Bumbierīši LAT Imants Tiesnieks M LAT
Ilze Zvīdriņa W LAT
2:42:02
80
0
80 X:21.
5518W Divas špidrilkas LAT Kristīne Freimane W LAT
Anete Tone W LAT
2:42:35
80
0
80 W:5.
56197W Burkānciems LAT Ieva Leitlande W LAT
Inese Ločmele W LAT
2:43:58
80
0
80 W:6.
57204X Uzpūtenis LAT Ralfs Mellups M LAT
Klinta Gaisa W LAT
2:44:16
80
0
80 X:22.
58228W Spamma 2 LAT Lidija Luņeva W LAT
Ludmila Strazdiņa W LAT
2:49:15
80
0
80 W:7.
59159W Gailenes LAT Kristīne Ruka W LAT
Lelde Celmiņa W LAT
2:52:49
80
0
80 W:8.
60187X Marta sniegpulksteņi & palma LAT Una Vanaga W LAT
Ginta Šenfelde W LAT
Juris Dompalms M LAT
2:56:09
80
0
80 X:23.
61146X Velīši LAT Elīna Lībiete W LAT
Toms Bergmanis M LAT
2:58:44
79
0
79 X:24.
6274G3 Lapsas LAT Gusts Linkevičs M LAT
Valerija Linkeviča W LAT
Aleksis Linkevičs M LAT
3:02:11
84
-6
78 G3:5.
6323X DRT LAT Kristīne Tihanova W LAT
Uldis Neimanis M LAT
2:53:40
73
0
73 X:25.
64156IND3 Ķemeri LAT Zane Ķemere W LAT
2:56:21
73
0
73 IND3:8.
6583X Māris un Paulīnes LAT Māris Otaņķis M LAT
Skaidrīte Otaņķe W LAT
Mudīte Šteina W LAT
2:57:59
73
0
73 X:26.
66147G3 NoskrienZiemu.lv LAT Roberts Treijs M LAT
Krists Roberts Treijs M LAT
Kalvis Vītols M LAT
2:58:43
70
0
70 G3:6.
6745G3 Vienas mežā LAT Ilva Koškina W LAT
Elīza Koškina W LAT
2:59:47
70
0
70 G3:7.
68133W NErimti LTU Giedrė Kamarevceva W LTU
Karolina Juodrytė W LTU
2:39:30
69
0
69 W:9.
6949W Šokolādes saldējums LAT Sigita Cimermane W LAT
Evita Gause W LAT
Zanda Baure W LAT
2:40:35
67
0
67 W:10.
7050X Treknie putni LAT Līga Gulbe W LAT
Balvis Gulbis M LAT
2:45:43
64
0
64 X:27.
7173X LapsasCT LAT Jekaterina Sultanova W LAT
Vitālijs Lovcevich M LAT
Tatjana Vasilenkova W LAT
3:09:59
79
-20
59 X:28.
7242G3 Lecam pa vecam LAT Aija Miķelsone W LAT
Anita Dundure W LAT
Emīls Miķelsons M LAT
2:49:59
57
0
57 G3:8.
73142G3 Ģimenīte LAT Arnis Mālbergs M LAT
Santa Mālberga W LAT
Deivids Mālbergs M LAT
3:02:16
61
-6
55 G3:9.
74223W Laiskās STIRNIŅAS LAT Dace Lesiņa W LAT
Anna Zālīte W LAT
Lāsma Grīvane W LAT
2:35:43
51
0
51 W:11.
75102G3 ELMM LAT Evita Lūkina W LAT
Lote Lūkina W LAT
Miks Lūkins M LAT
Mārtiņš Lūkins M LAT
2:39:24
51
0
51 G3:10.
7616G3 Erdmanīši LAT Lauma Erdmane W LAT
Emīls Erdmanis M LAT
2:43:46
51
0
51 G3:11.
7754X Par prieku sev un citiem par prieku LAT Armands Saušs M LAT
Linda Jonīte W LAT
2:50:11
51
0
51 X:29.
78151G3 Vecais labais AAA LAT Anda Čekstere W LAT
Andis Čeksters M LAT
Annija Asnate Čekstere W LAT
3:02:25
51
-6
45 G3:12.
7960X Četri LAT Ints Marcinkevičs M LAT
Ints Freibergs M LAT
Jurģis Vilcāns M LAT
Esmeralda Freiberga W LAT
1:57:53
44
0
44 X:30.
8034X Čiepas LAT Daiga Veinberga W LAT
Laura Veinberga W LAT
2:22:17
41
0
41 X:31.
81153G3 Čiekuri LAT Māra Viška W LAT
Atis Galvanovskis M LAT
2:59:26
41
0
41 G3:13.
82150G3 Squishy OK LAT Mārtiņš Galvanovskis M LAT
Madara Galvanovska W LAT
Sofija Sveta Galvanovska W LAT
2:59:56
41
0
41 G3:14.
83172G3 Teraudi LAT Xavier Debruche M LAT
Hector Debruche M LAT
Bruno Debruche M LAT
Eva Debruche W LAT
2:21:33
38
0
38 G3:15.
8420G3 Ašie Reptīļi LAT Alise Landsberga W LAT
Otto Teodors Neiders M LAT
2:37:14
34
0
34 G3:16.
85194X Bebrēni LAT Kristaps Bebris M LAT
Maija Bebre W LAT
2:56:14
32
0
32 X:32.
86195G3 Bē-em-vē LAT Liberijs Počs M LAT
Gustavs Bemberis M LAT
2:58:18
32
0
32 G3:17.
87176G3 Endermeni LAT Māris Munkevics M LAT
Renārs Munkevics M LAT
1:24:54
30
0
30 G3:18.
8837G3 Bruņurupuči LAT Egīls Ancāns M LAT
Sandra Ancāne W LAT
Rūdis Legzdiņš M LAT
2:12:03
28
0
28 G3:19.
89135G3 KPV LAT Verners Skrastins M LAT
Paula Skrastiņa W LAT
3:02:34
33
-6
27 G3:20.
9025M BEZ BAB LAT Aleksejs Lacs M LAT
Andrejs Voskoboev M LAT
Nikita Semjonovs M LAT
Kirils Matulenko M LAT
2:20:05
3
0
3 M:19.
-27X Cēsinieki LAT Ainārs Drozds M LAT
Santa Bērziņa W LAT
0:00:00

DNS
-162X G&A bez kompasa LAT Aleksis Jauntēvs M LAT
Gunda Strenga W LAT
0:00:00

DNS
-214G3 Baltalkšņi LAT Ģirts Alksnis M LAT
Svens Alksnis M LAT
Pauls Veiss M LAT
0:00:00

DNS
-230M K.P.Riksis LAT Uldis Paršāns M LAT
Andris Kalniņš M LAT
0:00:00

DNS

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com