Jūrmalas Rogainings 2017
28.10.2017.
Dubulti - Ķemeri
Magnēts
Start:11:00:00
Sunset:17:51:00
Sunrise:08:27:00
ROGAIN3H
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1236M Nūjotāji Guntis Šmaukstelis M LAT
Mārtiņš Skujenieks M LAT
3:03:48
142
-8
134 M:1.
2109M VFF Zigmārs Gailis M LAT
Artūrs Naudiņš M LAT
2:55:10
130
0
130 M:2.
3221M Mītavas elki Salvis Daģis M LAT
Aivis Šiliņš M LAT
2:58:24
128
0
128 M:3.
4268M JSSC Ansis Mežulis M LAT
Artūrs Verza M LAT
2:58:18
122
0
122 M:4.
574M Kapā OK Kārlis Vilciņš M LAT
Matīss Arnicāns M LAT
2:59:04
120
0
120 M:5.
6201X Kin-dza-dza Jānis Andersons M LAT
Ilona Marhele W LAT
3:02:28
122
-6
116 X:1.
7246IND3 X1 Ainārs Skrubis M LAT
2:55:37
112
0
112 IND3:1.
863M Mēs pēc kompasa! Jānis Sapats M LAT
Mārtiņš Sapats M LAT
2:55:50
111
0
111 M:6.
952X Purva Malēji Guna Grāmatniece W LAT
Ivars Vertuls M LAT
Juris Ceirulis M LAT
3:02:34
117
-6
111 X:2.
1045M Elevation Mārtiņš Galvanovskis M LAT
Atis Caune M LAT
Anrijs Tērauds M LAT
3:11:07
135
-24
111 M:7.
1119IND3 Mosmeridian Nikolay Sytov M LAT
3:04:16
115
-10
105 IND3:2.
1277G3 Valtasi Ivars Valtass M LAT
Sabīne Valtasa W LAT
Amanda Valtasa W LAT
2:53:16
103
0
103 G3:1.
13196G3 Dzērves Gatis Dzerve M LAT
Mārcis Dzerve M LAT
3:01:10
103
-4
99 G3:2.
1486X Puķkāposts Elīna Petrovska W LAT
Dairis Kuciks M LAT
3:00:18
100
-2
98 X:3.
15176IND3 Juris Juris Naglis M LAT
3:00:07
97
-2
95 IND3:3.
16220M Žāvējam airus Gints Kalniņš M LAT
Jānis Deksnis M LAT
2:55:22
94
0
94 M:8.
1744W Ziemeļkurzemes meitenes Inese Vārna W LAT
Ieva Meiere W LAT
2:52:06
93
0
93 W:1.
1813W Lielie Dibeni Signe Vilcāne W LAT
Anda Ansone W LAT
3:04:30
102
-10
92 W:2.
1927X Pingvīni Jānis Seglickis M LAT
Sabīne Prikule W LAT
2:53:02
91
0
91 X:4.
20158M DimDim Dmitrijs Žarovs M LAT
Dmitrijs Skripačevs M LAT
3:02:28
94
-6
88 M:9.
21250X Izrauties! Edgars Sprūds M LAT
Helēna Gabrāne W LAT
2:55:57
85
0
85 X:5.
22218IND3 Sirmgalvis un Plikgalvis Valters Freidenfelds M LAT
3:11:49
109
-24
85 IND3:4.
23159X 1M-Sanese-1M Arta Krūze W LAT
Edmunds Gergelevičs M LAT
2:45:38
84
0
84 X:6.
2464W KaZa Kate Dūdele W LAT
Zane Grīnšteina W LAT
2:58:21
84
0
84 W:3.
25272G3 Krūmiņas Linda Krūmiņa W LAT
Māra Krūmiņa W LAT
2:55:53
83
0
83 G3:3.
26165M Bro Toms Kondratjevs M LAT
Artis Kondratjevs M LAT
2:58:32
82
0
82 M:10.
27129W Salaspils Zīriņi Ilze Putriņa W LAT
Ieva Putriņa W LAT
2:52:00
80
0
80 W:4.
28226W TAKA TOK Anete Segliņa W LAT
Inese Midrijāne W LAT
3:04:49
90
-10
80 W:5.
29162X Run4Fun Dace Dūka W LAT
Jānis Dūka M LAT
2:50:47
79
0
79 X:7.
30251W Kaut kā tā Brigita Bergmane W LAT
Ilze Bergmane W LAT
2:53:37
79
0
79 W:6.
31242M Relax Kaspars Lukačovs M LAT
Zemgus Eglītis M LAT
2:58:26
79
0
79 M:11.
32224G3 ZAJEC Zane Dzirkale W LAT
Elīna Dzirkale W LAT
2:59:15
79
0
79 G3:4.
33168G3 Ms&Mš Māris Balčūns M LAT
Mārtiņš Balčūns M LAT
3:07:32
95
-16
79 G3:5.
3459M Trahhhtors Ģirts Radčenko M LAT
Valdis Krams M LAT
Mārcis Pelcis M LAT
2:52:01
78
0
78 M:12.
35256X Česters Ieva Daugaviete-Ernste W LAT
Rihards Ernsts M LAT
3:07:12
93
-16
77 X:8.
36243W G&J Jūlija Aņisko W LAT
Ginta Sniķere W LAT
2:42:14
75
0
75 W:7.
3799X Krones iela Linda Rožkalna W LAT
Aivars Rožkalns M LAT
2:46:11
75
0
75 X:9.
38253X Tīrumi bez Lāča Mārcis Tīrums M LAT
Santa Ozola-Tīruma W LAT
2:46:57
75
0
75 X:10.
3979W Piucis Ruta Aprupe W LAT
Antra Skujeniece W LAT
Jana Smelēna W LAT
2:52:21
75
0
75 W:8.
40180G3 Ātras un bez žēlastības Marta Marija Birzkope W LAT
Anita Užule W LAT
2:59:55
75
0
75 G3:6.
4198G3 Papa Karlo un meitiņas Ivars Brolītis M LAT
Līva Brolīte W LAT
Paula Brolīte W LAT
2:49:09
74
0
74 G3:7.
42238W Medus Zane Ārmane W LAT
Ilze Stundiņa W LAT
2:59:30
73
0
73 W:9.
43116W Baltie Zalkši Iveta Skujiņa W LAT
Baiba Krustiņa W LAT
Evija Zujeva W LAT
2:52:55
72
0
72 W:10.
44154X Iesim uzmanīgi Aiga Tora W LAT
Jurģis Jurkāns M LAT
Mārcis Laganovskis M LAT
2:56:53
72
0
72 X:11.
4562X Rociņa un cimdiņš Agnese Balode W LAT
Mārtiņš Šteinalts M LAT
2:51:16
71
0
71 X:12.
4694G3 Saulstariņi Lauma Leja W LAT
Dzintra Leja W LAT
2:54:49
71
0
71 G3:8.
4753X Treknie putni Līga Gulbe W LAT
Balvis Gulbis M LAT
Marta Gulbe W LAT
2:55:46
71
0
71 X:13.
4860W Zāļu sievas Dace Peiseniece W LAT
Ilze Kalve W LAT
2:50:49
68
0
68 W:11.
49126G3 Laipnieki Paula Laipniece W LAT
Normunds Laipnieks M LAT
2:55:05
68
0
68 G3:9.
50101W Māšeles GINTA BERĶE W LAT
BAIBA BISTERE W LAT
2:26:59
67
0
67 W:12.
513W Grūtās Minkas Lāsma Midrijāne W LAT
Lauma Muceniece W LAT
Līga Drusta W LAT
2:50:54
67
0
67 W:13.
5265W Āķis lūpā Iveta Sondore W LAT
Gunita Barisa W LAT
3:01:02
71
-4
67 W:14.
53185W Bumbierīši Dace Zvīdriņa W LAT
Ilze Zvīdriņa W LAT
3:02:18
73
-6
67 W:15.
5488G3 ALKRIMAGU Alberts Sproģis M LAT
Gustavs Plonis M LAT
Kristaps Sproģis M LAT
Mārtiņš Sproģis M LAT
3:04:00
77
-10
67 G3:10.
55117X Alojas filcs Luize Jansone W LAT
Dace Slotiņa W LAT
Ingus Āboltiņš M LAT
Aigars Slotiņš M LAT
3:07:26
83
-16
67 X:14.
56172X Aliņš un suliņa Rihards Volfs M LAT
Agnese Volfa W LAT
2:57:40
66
0
66 X:15.
57136X Pīrādziņi Gatis Lejnieks M LAT
Diāna Vasiļjeva W LAT
2:44:00
65
0
65 X:16.
58227G3 Nejaukais Mēs Māris Cīrulis M LAT
Mārtiņš Cīrulis M LAT
2:54:58
65
0
65 G3:11.
59189X Veselīga slodzīte Katrīna Stafecka W LAT
Intars Nikonovs M LAT
Mārtiņš Pūga M LAT
2:58:22
63
0
63 X:17.
60217X Relax Jolanta Galzone W LAT
Uģis Inka M LAT
3:14:33
93
-30
63 X:18.
61212X melnais kaķis Sandija Stanke W LAT
Atle Berghseth M NOR
2:55:31
62
0
62 X:19.
62270X Brālis un māsa Ģirts Rautenbergs M LAT
Madara Rautenberga W LAT
3:03:34
70
-8
62 X:20.
63202M Mārupes Kurmji Jānis Lagzdkalns M LAT
Staņislavs Petrovskis M LAT
3:19:02
102
-40
62 M:13.
6473X Viesulis un bezvējš Vita Boša W LAT
Uldis Bošs M LAT
3:00:32
62
-2
60 X:21.
6521M Čaks un Noriss Sergejs Poļanskis M LAT
Mareks Krūmiņš M LAT
3:10:37
82
-22
60 M:14.
66203W Čāpotājas Inga Ozoliņa W LAT
Agrita Sabule W LAT
2:49:17
59
0
59 W:16.
67245G3 Gandrīz Ekovieši un Roberts Aleksandrs Baranovskis M LAT
Roberts Buncis M LAT
Svetlana Konovalova W LAT
2:52:07
59
0
59 G3:12.
6880X Braļmašukas Jānis Siliņš M LAT
Māra Siliņa W LAT
3:17:08
95
-36
59 X:22.
6972W OZOLS IR Laura Slaviņa W LAT
Elīna Jākobsone W LAT
2:52:05
58
0
58 W:17.
70264G3 Un mums ir uzvarētājs - Lieliskais četrinieks!!! Ilze Ķirkuma W LAT
Ervīns Ķirkums M LAT
Roberts Ķirkums M LAT
Paula Ķirkuma W LAT
3:00:07
60
-2
58 G3:13.
71195G3 Mežotnieki Elvis Švecs M LAT
Evija Šveca W LAT
3:16:25
90
-34
56 G3:14.
72265X Jautras zekites Saulius Morkunas M LAT
Viktorija Abramenkova W LAT
2:48:57
55
0
55 X:23.
7368W Domuzīme Aiga Priedniece W LAT
Sanita Feldmane W LAT
3:08:22
73
-18
55 W:18.
7461X Wunder Latvia Lauris Igaunis M LAT
Miķelis Zaļais M LAT
Zanda Strunga W LAT
3:15:55
87
-32
55 X:24.
7541W Bujaka (all night long) Ineta Briede W LAT
Inese Keiša W LAT
3:13:27
80
-28
52 W:19.
76138M Mazie eži Ingus Dzeniņš M LAT
Gvido Šulcs M LAT
Mārcis Lasenbergs M LAT
Emīls Mārtiņš Grāvis M LAT
2:38:17
51
0
51 M:15.
77160X STARBIRDS Svetlana Putne W LAT
Tamāra Stare W LAT
Aigars Putnis M LAT
2:37:03
50
0
50 X:25.
78163X Darbaholiķis brīvdienās Edīte Grunde W LAT
Kārlis Štālmanis M LAT
3:06:47
62
-14
48 X:26.
79123M Alkaida Daniil Derkach M LAT
Nikita Knazevs M LAT
Sandejs Fjodorovs M LAT
Daniil Senchenkovs M LAT
Artem Nazarov M LAT
2:41:24
47
0
47 M:16.
80271G3 Stirnubuks / Run4sun Mareks Gaļinovskis M LAT
Markuss Gaļinovskis M LAT
Annija Gaļinovska W LAT
2:50:59
47
0
47 G3:15.
81183G3 Prāts un kompass Una Vanaga W LAT
Evelīna Greta Gergeleviča W LAT
Anna Gūtmane W LAT
2:51:11
46
0
46 G3:16.
8226X Pūķi-V19 Valdis Pūķis M LAT
Jana Pūķe W LAT
Paula Pūķe W LAT
2:31:19
45
0
45 X:27.
83174X Stirnubuki Kārlis Pūķis M LAT
Elīza Gulbe W LAT
2:58:48
45
0
45 X:28.
84113G3 KriMa Kristīne Balanasa W LAT
Marta Balanasa W LAT
3:08:12
63
-18
45 G3:17.
85229G3 Jaunie roņi Elīna Konstantinova W LAT
Juris Jegorovs M LAT
Ernests Jegorovs M LAT
Marks Jegorovs M LAT
2:40:13
44
0
44 G3:18.
86134M Špenkiji Edijs Kiršolcs M LAT
Darens Roze M LAT
Robijs Roze M LAT
2:47:15
43
0
43 M:17.
87132W Pandas Ērika Zara W LAT
Viktorija Ose W LAT
Sabīne Kiršolca W LAT
2:47:20
43
0
43 W:20.
88135M Nekad nepadodies Ričards Djakonovs M LAT
Emīls Upīte M LAT
2:34:26
42
0
42 M:18.
89146M Suhariki Aleksejs Lacs M LAT
Ričards Kukulis M LAT
Andrey Voskoboiev M LAT
2:55:11
42
0
42 M:19.
90211X Ku-Kū Edvīns Rumba M LAT
Antra Rumba W LAT
3:15:17
74
-32
42 X:29.
91257X Baudītāji dabā Agnese Bahmane W LAT
Sanda Lapiņa W LAT
Raimonds Lapiņš M LAT
3:15:14
73
-32
41 X:30.
92273M Kauguri Arturs Lindemanis M LAT
Kristaps Saule M LAT
2:27:50
39
0
39 M:20.
93110W 1 9 7 3 Baiba Grišule W LAT
Inga Veļķere W LAT
3:15:48
71
-32
39 W:21.
94130G3 Tumšās lapsas Lauris Brics M LAT
Marta Brice W LAT
2:36:11
36
0
36 G3:19.
95197M Aivarjāņi Jānis Segliņš M LAT
Aivars Ornicāns M LAT
2:54:25
35
0
35 M:21.
96127W Uzvarētājas Inga Priede W LAT
Kristīne Goldmane W LAT
3:16:10
69
-34
35 W:22.
9740G3 Lapsu mednieki Līga Neilande W LAT
Ralfs Pilainis M LAT
3:12:47
60
-26
34 G3:20.
9889X Abi labi Jānis Gūtmanis M LAT
Lienīte Gūtmane W LAT
3:01:36
37
-4
33 X:31.
99249X Satelīti Ingūna Leiškalne W LAT
Māris Jēkabsons M LAT
Inga Barana W LAT
2:52:49
28
0
28 X:32.
100118W baudītājas Ilze Gilla W LAT
Kristīne Kadaša W LAT
Sandra Ūdre W LAT
3:10:47
47
-22
25 W:23.
10175W Zintas Natālija Baida W LAT
Ilva Putniņa W LAT
3:11:39
48
-24
24 W:24.
102255M Ilvalde Ilvars Mizniks M LAT
Valdemārs Plociņš M LAT
2:49:32
23
0
23 M:22.
103137W the biekstes Margarēta Novika W LAT
Viktorija Jegorova W LAT
Signija Zandovska W LAT
3:06:05
37
-14
23 W:25.
104225X Igauņi Arvīds Gills M LAT
Kristiāna Kadaša W LAT
3:15:52
51
-32
19 X:33.
105192X Skrienošie eskimosi Edijs Grants M LAT
Māra Stabulniece W LAT
Jānis Veldrums M LAT
3:29:51
79
-60
19 X:34.
106149W T-Fest Polina Mjasnikova W LAT
Alisa Volkova W LAT
Vasilisa Alfimova W LAT
Milana Kovanska W LAT
2:17:49
11
0
11 W:26.
-20X Seiļiem 2 Oskars Seilis M LAT
Simona Seile W LAT
Māris Freimanis M LAT
Gunta Freimane W LAT
3:31:54
33
0
LATE
-210M Rabarberi Ingus Grasis M LAT
Kristers Grasis M LAT
3:35:48
97
0
LATE
-5G3 Mežabrāļi Māris Pūķis M LAT
Ingrīda Pūķe W LAT
Gustavs Pūķis M LAT
0:00:00

DNS
-150X Surikati Sandis Zukulis M LAT
Aiga Lazdiņa W LAT
0:00:00

DNS
-170W E&J Jana Brakovska W LAT
Ērika Steba W LAT
0:00:00

DNS
-263G3 Saulkrasti SRT Lelde Pāķe W LAT
Eduards Pāķis M LAT
0:00:00

DNS
-147M Legenda Sergejs Semjonovs M LAT
Kirils Matulenko M LAT
Timofejs Čestnihs M LAT
3:18:08
24
-38
NA

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com