Rīgas Kausi 2019 / Riga Cup 2019se 2019.04.13. 23:24
13.-14.04.2019.Makstenieki
Start list by classes - Rīgas Kausi 2.dienacreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Women -8 (14)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
10372082442Šarlote VilciņaKāpa OKLAT11:00:00
10382102514Alise PrauliņaAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10392102520Kate DaģeAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10368109201Madlēna FreimaneAuseklis IKLAT11:00:00
1325886688Maria ZhestovskayaLegendaRUS11:00:00
13078070000Emīlija CeliņaInd.LAT11:00:00
10352500295Emīlija FreimaneAuseklis IKLAT11:00:00
10461006152Renāte GraseOgre OK/SCLAT11:00:00
10472500207Elīna BuleĶeguma NovadsLAT11:00:00
10482500280Mila BogopolskaiaUZAO-team MoscowRUS11:00:00
10452094896Anna PētersoneAuseklis IKLAT11:00:00
10419777000Katrīna CīruleAuseklis IKLAT11:00:00
10422500211Monta KārkliņaIndividuāliLAT11:00:00
1044200110Herta GrantskalnaKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT11:00:00
 
 
Women -10 (25)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
10194660146Krista GrantskalnaKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT11:00:00
10187000708Amanta MikijanskaAuseklis IKLAT11:00:00
10177122006Sofija Sveta GalvanovskaInd.LAT11:00:00
1022200984Marta VaļģeZVOC-VBSSLAT11:00:00
10218653173Milda OzoliņaSiguldas Sporta skolaLAT11:00:00
10202006401Darja ŽagataKāpa OKLAT11:00:00
10127000710Auguste ZīleAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10112086495Elizabete VilciņaKāpa OKLAT11:00:00
10109200273Vera ZhukovaZhuki YaroslavlRUS11:00:00
10152006358Kate AuziņaAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10148118333Luīze PloneAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10132102509Madara ZīberteAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
1023200859Emīlija LeitlandeZVOC-VBSSLAT11:00:00
10298642308Anete VintišaMadonas BJSS/OK AronaLAT11:00:00
10288334519Made VecāMeridiānsLAT11:00:00
10278334514Estere NaudiņaMeridiānsLAT11:00:00
10322133030Dārta Neringa KrastkalneSiguldas Sporta skolaLAT11:00:00
10312500204Undīne BajaleĶeguma NovadsLAT11:00:00
10307200159Jasmīna KalniņaAuseklis IKLAT11:00:00
13042063958Viktorija SaulīteZVOC-VBSSLAT11:00:00
13032063989Rota RugājaZVOC-VBSSLAT11:00:00
13002063953Kitija ZīleZVOC-VBSSLAT11:00:00
10268334502Sofija SkrapceMeridiānsLAT11:00:00
10252089786Dārta LevkāneOgre OK/SCLAT11:00:00
10248080800Māra BērzeSiguldas Sporta skolaLAT11:00:00
 
 
Women -12 (35)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
910VacantVacant11:01:00
9278334501Laura PuķīteMeridiānsLAT11:03:00
9228667944Elma BremzeOgre OK/SCLAT11:05:00
9397000701Laura KrūmiņaAlnis-JNSC OKLAT11:07:00
9318334507Adriana KrastiņaMeridiānsLAT11:09:00
9438663211Patrīcija ValaineOgre OK/SCLAT11:11:00
9332008091Sanija AlksneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:13:00
9348653174Adele BalanasaSiguldas Sporta skolaLAT11:15:00
9368653170Annija OšāneSiguldas Sporta skolaLAT11:17:00
9418642106Kitija AbulaAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:19:00
9428680091Grieta GrantskalnaKāpa OKLAT11:21:00
9168628434Anna Dzedone MeridiānsLAT11:23:00
9402089783Katrīna LevkāneOgre OK/SCLAT11:25:00
9248044358Anete SalavaKāpa OKLAT11:27:00
9308020207Māra SegliņaAlnis-JNSC OKLAT11:29:00
9442089782Sintija PreisaOgre OK/SCLAT11:31:00
9292500221Tīna FreimaneAuseklis IKLAT11:33:00
9358334504Evelīna SunepaMeridiānsLAT11:35:00
9262102501Evelīna KairišaAlnis-JNSC OKLAT11:37:00
925200876Viktorija AntoneZVOC-VBSSLAT11:39:00
9128655442Karlīna BaltiņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:41:00
9232102505Elīna DzirkaleAlnis-JNSC OKLAT11:43:00
9388380008Lauma JānelsiņaMeridiānsLAT11:45:00
9152340004Marta KonanovaLSR ANDIRUS11:47:00
9132021118Elīna BiseniecePurva Bridējs OKLAT11:49:00
9188656753Paula KirkumaKāpa OKLAT11:51:00
937200856Elza EglīteZVOC-VBSSLAT11:53:00
9147203253Ilze JumiķeAlnis-JNSC OKLAT11:55:00
919200894Keita KavīteZVOC-VBSSLAT11:57:00
9212006360Eva PetzāleAlnis-JNSC OKLAT11:59:00
9208661470Elīza OdriņaOgre OK/SCLAT12:01:00
9288645130Marta KalniņaOK Alūksne-Ape /Sm BJSSLAT12:03:00
9328667679Alexandra TerekhovaSKRUM MoscowRUS12:05:00
9118334517Sanija Purviņa MeridiānsLAT12:07:00
9178653190Anete StabiņaAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:09:00
 
 
Women -14 (26)3,1 km13 C
StnoChipnoNameClubNatStart
847200919Madara Ilze GrebūnaZVOC-VBSSLAT11:00:00
8538653169Eva GraudaSiguldas Sporta skolaLAT11:02:00
8458656804Līva Elīza AndersoneOgre OK/SCLAT11:04:00
8448666055Sanda LapiņaAuseklis IKLAT11:06:00
8332063978Elīza AtslēgaZVOC-VBSSLAT11:08:00
8462012401Lote LamberteCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:10:00
8322104616Ellea StingeSaldus OKLAT11:12:00
8362012408Rūta DāboliņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:14:00
8438100900Ramona PoreitereOzons/RSPLAT11:16:00
8388663295Marta Marija BirzkopeKāpa OKLAT11:18:00
8558636808Kristiāna ŠaškoOzonsLAT11:20:00
8418626142Daniela KrasovskaSēlijas MežsLAT11:22:00
835Estere LaurenovaZVOC-VBSSLAT11:24:00
8342102519Līva LočmeleAlnis-JNSC OKLAT11:26:00
8528642311Anete StrautaMadonas BJSS/OK AronaLAT11:28:00
8498379797Julia PautovaLegenda VologdaRUS11:30:00
8427000717Māra KrūmiņaAlnis-JNSC OKLAT11:32:00
8511395646Sendija LeonaGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT11:34:00
8548661461Elīze BremzeOgre OK/SCLAT11:36:00
8482104631Elīza ZeiļukaAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:38:00
8391415550Aiga StrazdiņaOzonsLAT11:40:00
8501633663Anastasiia SilakovaSKRUM MoscowRUS11:42:00
831200998Patrīcija LaurenovaZVOC-VBSSLAT11:44:00
8302006333Sabīne StrazdiņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:46:00
8372063964Nikija BirumaZVOC-VBSSLAT11:48:00
8408650300Liene Lice-LiciteKāpa OKLAT11:50:00
 
 
Women -16 (28)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
6178680109Kitija ElksneSēlijas MežsLAT11:27:00
6278680040Agnese JaunmuktāneAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:29:00
6192021208Elīna Kristiāna ZeltiņaAuseklis IKLAT11:31:00
6128657244Una Undīne DzērveKāpa OKLAT11:33:00
6288666100Žozefīna ZavjalovaOgre OK/SCLAT11:35:00
6228642309Elīza MadsenaMadonas BJSS/OK AronaLAT11:37:00
6268653165Anete Actiņa3ALAT11:39:00
6237000715Anna BuholcaAlnis-JNSC OKLAT11:41:00
6298632060Laura BerķeAuseklis IKLAT11:43:00
6201422525Diana KurguzkinaINGRIARUS11:45:00
6168380002Dina PalsaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:47:00
6328661793Laine OdziļevičaSēlijas MežsLAT11:49:00
6218665851Dārta PutneGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT11:51:00
6142085068Paula BaltmaneAuseklis IKLAT11:53:00
6311395641Madara BērziņaGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT11:55:00
6338019999Līva CeraAuseklis IKLAT11:57:00
6158109231Kristīne StoldereOzonsLAT11:59:00
6302040976Aleksandra PokhresnaiaBALTIYSKIY BEREGRUS12:01:00
6249201539Anni LoukusaIisuFIN12:03:00
6368632500Aiga Irbe BlūmaAuseklis IKLAT12:05:00
6348680065Madara CelmaAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:07:00
6372008092Annija ArtemovičaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:09:00
6258011100Tīna Kate SpektoreAuseklis IKLAT12:11:00
6358662175Agate ŠicāneSēlijas MežsLAT12:13:00
6118004000Leonarda BaltiņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:15:00
6108680020Anda JaunmuktāneAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:17:00
618200907Laura Luīze BirzgaleZVOC-VBSSLAT12:19:00
6132040979Kseniia ZasimovskaiaBALTIYSKIY BEREGRUS12:21:00
 
 
Women -18 (16)4,7 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
2098636154Anna Emīlija SutaZVOC-VBSSLAT12:00:00
2168632444Kristīne BerķeAuseklis IKLAT12:02:00
2158655495Aija Denija TrēziņaZVOC-VBSSLAT12:04:00
2111601952Laura Nikola PinneSēlijas MežsLAT12:06:00
2108631478Elza ĶuzeAlnis-JNSC OKLAT12:08:00
2068082002Taiga LazdāneAuseklis IKLAT12:10:00
2141053005Anastasiya BotovaKuzmolovoRUS12:12:00
2138000222Kristīne BrunereCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:14:00
2088077700Alise ZagorskaAuseklis IKLAT12:16:00
2048642110Zanda StabiņaAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:18:00
2008662076Tabita Tīna LūkaSēlijas MežsLAT12:20:00
2017888000Emīlija Anna StaģeAuseklis IKLAT12:22:00
2037203254Arleta ApsīteAlnis-JNSC OKLAT12:24:00
2028653187Agnija CauneAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:26:00
2121394966Elizaveta BotovaKuzmolovoRUS12:28:00
2059201541Iina LoukusaIisuFIN12:30:00
 
 
Women -20 (14)4,7 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
2311409812Mariia BlinovaINGRIARUS11:32:00
2328629791Elīza OzolaAuseklis IKLAT11:34:00
2308665509Elizabete LočmeleBurkānciems & Co VSK/VBSSLAT11:36:00
2248632859Magda CigleKāpa OKLAT11:38:00
2258449098Elīna KrēmereCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:40:00
2288155155Signe SirmāAlnis-JNSC OKLAT11:42:00
2291400076Sabīne ValtasaSaldus OKLAT11:44:00
2238655493Arta Renāte RulleZVOC-VBSSLAT11:46:00
2348663399Vilma AlberingaBurkānciems OKLAT11:48:00
2338651909Emīlija RadzevičaOzonsLAT11:50:00
2268653186Elīna SkopāneAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:52:00
2218655492Sintija OzolaZVOC-VBSSLAT11:54:00
2201398820Ieva StoldereOzonsLAT11:56:00
2222005303Paula Līga AlksneAuseklis IKLAT11:58:00
 
 
Women 21E (17)5,9 km25 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1018636151Sandra GrosbergaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:00:00
1038200889Laura VīķeKāpa OKLAT12:01:29
1028655497Līga ValdmaneZVOC-VBSSLAT12:03:29
1068648785Gabija RazaityteSK IGTISALTU12:04:41
1058636150Inga DambePaimion rastiLAT12:05:00
1048638093Annika RihmaaAlūksne OKLAT12:06:07
1078181800Irita PuķīteKāpa OKLAT12:06:53
110504942Päivi AutioHiisirastiFIN12:07:27
1081413233Kristina SmirnovaINGRIARUS12:08:06
1098646126Aija SkrastiņaBriksnis SKLAT12:08:10
1118642123Kristīne BertukaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:08:20
1148640104Kirti RebaneMercuryEST12:08:49
1138109246Elīna KārkliņaMežmalas / MadonaLAT12:10:28
1158670508Laura SavickaAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:11:07
1178100111Anna Eleonora FreimaneAuseklis IKLAT12:13:17
1188680089Jana Marta IvanovskaAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:24:50
116780200Åsa OtterbjörkUmeå OKSWE12:25:17
 
 
Women 21A (17)4,7 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
2477117000Līga MeļķerteSaldus OKLAT13:22:00
2527770914Ieva BaltriukaiteKopa OKLTU13:24:00
2421006719Polina KirianovaINGRIARUS13:26:00
2538655130Daiga JermakaZiemeļkurzeme OKLAT13:28:00
2408060587Līva VeļķereAlūksne OKLAT13:30:00
2367121193Alina KirichenkoINGRIARUS13:32:00
2448112814Liene TamužaOzonsLAT13:34:00
2432034192Agnieszka KocińskaUMKS Orkan OstródaPOL13:36:00
2468000725Kristina VirsilaiteOK KOPALTU13:38:00
2418200696Ilvija JakāneAuseklis IKLAT13:40:00
2518642048Ieva RukšāneKāpa OKLAT13:42:00
2498646190Dace BužaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:44:00
2392034196Kinga GórskaUMKS Orkan OstródaPOL13:46:00
2502089801Linda VabulnieceAlūksne- Ape OKLAT13:48:00
2458655444Ieva NāgeleKāpa OKLAT13:50:00
2372024896Anastasiia MurzinaBALTIYSKIY BEREGRUS13:52:00
2388230986Tais VakroomSRD SKLAT13:54:00
 
 
Women 21B (11)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
6468001177Ilona KalniņaAuseklis IKLAT13:15:00
6501006717Julia KurguzkinaINGRIARUS13:17:00
6487012392Džoanna MitenieceKURMIS OKLAT13:19:00
6498030889Zane VitenbergaInd.LAT13:21:00
6527208152Joanne Anana-SaranenPihkaniskatFIN13:23:00
6448657220Kristīne BērziņaKaupietisLAT13:25:00
6402078918Līga CeraAuseklis IKLAT13:27:00
6411301390Ekaterina BlinovaINGRIARUS13:29:00
6512006317Kristiāna BrenceTEIKAS KALNSLAT13:31:00
6438055550Dace GoškoAuseklis IKLAT13:33:00
6478629240Gunta NeijaPēdējās vietas pavēlniekiLAT13:35:00
 
 
Women 35- (16)4,7 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
274201043Benita PrauliņaBriksnis SKLAT11:00:00
2717999990Baiba BirznieceInd.LAT11:02:00
2708631566Linda MātereInd.LAT11:04:00
2699200802Ilona DaģeAlnis-JNSC OKLAT11:06:00
2658177717Māra VilciņaKāpa OKLAT11:08:00
2629101740Tiina VäreSomeron EsaFIN11:10:00
2638628445Agnese DzērveKāpa OKLAT11:12:00
2688665411Nataļja PeļepecaIndividuāliLAT11:14:00
2678011110Linda KrūmiņaBriksnis SKLAT11:16:00
2757212120Ilze ĀrnieceOzonsLAT11:18:00
2648118222Zanda AbzaloneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:20:00
2608135513Anna ZhukovaZhuki YaroslavlRUS11:22:00
266886529Zane DzirkaleAlnis-JNSC OKLAT11:24:00
2728188880Ieva MauliņaBriksnis SKLAT11:26:00
2618665949Julia BolshakovaLegendaRUS11:28:00
2737788800Anita UžuleKāpa OKLAT11:30:00
 
 
Women 40- (26)4,7 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
15068631111Ilze VanagaMadonas BJSS/OK AronaLAT11:00:00
2867204925Elīna AndersoneSaldus OKLAT12:32:00
302896941Ilze VilksAuseklis IKLAT12:34:00
2968118000Inese BajāreTOSK Eko OLAT12:36:00
2998628446Ineta PopēnaIndividuāliLAT12:38:00
2978111077Anita SaulīteAuseklis IKLAT12:40:00
2941214214Liene KreicbergaPurva Bridējs OKLAT12:42:00
2818658975Anastasia VanyushinaSKRUM MoscowRUS12:44:00
2928627784Zaiga OzoliņaKāpa OKLAT12:46:00
3038653235Vaida ReinartaitėFortūna OKLTU12:48:00
3008077799Dina ZobenaPurva Bridējs OKLAT12:50:00
2838657192Dace Rība-BaltiņaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:52:00
284238399Elena BogopolskaiaUZAO-team MoscowRUS12:54:00
2918099900Anžela ŠapovalovaAuseklis IKLAT12:56:00
2872300823Eva Haberkorne-VimbaZiemeļkurzeme OKLAT12:58:00
3018008899Ilze TropaInd.LAT13:00:00
2932021156Ilona HeinrihsoneAuseklis IKLAT13:02:00
3048655475Lolita KauķeBriksnis SKLAT13:04:00
2828100700Aija FeldmaneInd.LAT13:06:00
2882021216Liene ZapereckaIndividuāliLAT13:08:00
2852061738Agnese BaltmaneAuseklis IKLAT13:10:00
290600007Ekaterina RebrovaSKRUM MoscowRUS13:12:00
2899101767Elli VirtaLynxFIN13:14:00
2957203279Evija KarlsoneOzonsLAT13:16:00
2988208888Ieva GodiņaAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:18:00
2808118110Ruta PoikāneAuseklis IKLAT13:20:00
 
 
Women 45- (20)4,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
5152800119Sarma Novicāne LazdāneAuseklis IKLAT11:17:00
5868653201Evija SkrastiņaInd.LAT12:57:00
5878645140Iveta VeļķereAlūksne OKLAT12:59:00
5827207200Santa BlūmaAlnis-JNSC OKLAT13:01:00
585238071Maria YashchenkoOmega MoscowRUS13:03:00
5779101176Julia GussakORIENTA KUNCHEVORUS13:05:00
5768225599Gita GaisaAlnis-JNSC OKLAT13:07:00
5728627834Jolanta BuraAuseklis IKLAT13:09:00
580251899Ineta LaizāneSiguldaLAT13:11:00
5731633789Anastasia MeskinaO-KuncevoRUS13:13:00
5811411742Anna KonanovaLSR ANDIRUS13:15:00
5782012462Elgita StrazdiņaPurva Bridējs OKLAT13:17:00
5848400525Jana LepiksoneAuseklis IKLAT13:19:00
5708662262Ilze SkangaleKURMIS OKLAT13:21:00
5832009525Rima BačkienėFortūnaLTU13:23:00
5748666033Ilze LapiņaZiemeļkurzeme OKLAT13:25:00
5718020870Ella ShvedSRD SKLAT13:27:00
5888656830Rita KalnpureAuseklis IKLAT13:29:00
5791393661Yulia ZavialovaOmega MoscowRUS13:31:00
5759202049Lāsma ŠlosbergaInd.LAT13:33:00
 
 
Women 50- (17)4,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
6058670521Vija ŠiltereAuseklis IKLAT13:35:00
6062082966Inga OzoliņaSprīdītis TSKLAT13:37:00
6008652415Lidia ShorokhovaMoscow, Izmailovo.RUS13:39:00
5901392120Kaiva SkalbiņaAuseklis IKLAT13:41:00
602218320Jaana ShvedSRD SKLAT13:43:00
5958645133Līga VabulnieceAlūksne-Ape OKLAT13:45:00
6038040354Gunta LebedokaKURMIS OKLAT13:47:00
5968657225Līga VirbuleTaka TOKLAT13:49:00
5978110222Videga GaigalaAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:51:00
6048225850Maret ViiraViimsiEST13:53:00
6012800114Inguna ČākureAlnis-JNSC OKLAT13:55:00
5911301595Galina PigarevaInd.LAT13:57:00
5981001696Galina TsvetaevaKorolev-RUSRUS13:59:00
5948099908Inta MihailovaAuseklis IKLAT14:01:00
5991003101Daiga KrēsliņaPūznis OKLAT14:03:00
5937081807Anna Karin NilssonUmeå OKSWE14:05:00
5928180665Aari TalverSK MercuryEST14:07:00
 
 
Women 55- (14)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
6688033000Rota ŠņukaBebriLAT12:23:00
6648629373Linda VerbrakenTROL.BEBEL12:25:00
667351679Riina LaevAuseklis IKLAT12:27:00
6667212108Baiba ZariņaOzonsLAT12:29:00
6652800880Inta PoriķeAlnis-JNSC OKLAT12:31:00
6558636595Airi AlnekOK VõruEST12:33:00
6592023545Gunta DudeleAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:35:00
6638628425Baiba OzolaMona OKLAT12:37:00
6582057533Iveta PriedīteSaldus OKLAT12:39:00
6618001188Ilze LaureAuseklis IKLAT12:41:00
6572021263Ieva RozentāleMona OKLAT12:43:00
656200339Vita VestmaneMona OKLAT12:45:00
6608663292Silvija PenkuleSaldus OKLAT12:47:00
6628644837Sari JetsonenOC-DUBHEFIN12:49:00
 
 
Women 60- (12)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
677418258Ulla LehtoKySFIN11:32:00
6768656764Māra PutniņaMežmalas / MadonaLAT12:51:00
6781301105Viktoriia FershalovaBALTIYSKIY BEREGRUS12:53:00
6728177770Velga BušaMona OKLAT12:57:00
670207639Inese PurgaileBebriLAT12:59:00
6798291159Ilze TāseOgre OK/SCLAT13:01:00
6737209666Alīda ĀbolaOzonsLAT13:03:00
6741600451Daina GredzenaSaldus OKLAT13:05:00
6807203964Ārija ŠinkeKāpa OKLAT13:07:00
6817203956Aija AlksneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:09:00
675320306Choprix No?lleAlta?rBEL13:11:00
6718650334Tamara KosmacevaKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT13:13:00
 
 
Women 65- (13)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubNatStart
6911003277Alina KazantsevaNovmeridianRUS11:01:00
6928088099Cathy DawsonGafanhori GAFAGBR11:03:00
6978100018Ruta KukkaKāpa OKLAT11:05:00
6942056233Pirjo KarvonenSuomusjärven SisuFIN11:07:00
6872500258Sirpa KoivulaHelsingin suunnistajat (HS)FIN11:09:00
6958004326Rudīte ŠternaSiguldaLAT11:11:00
6937555000Lauma ŽilkoKāpa OKLAT11:13:00
6888661144Inara GipsleKURMIS OKLAT11:15:00
6899202035Sirpa LakanenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN11:17:00
6962500296Arja NurminenValkeakosken HakaFIN11:19:00
6909200253Ligita GrundeKāpa OKLAT11:21:00
6858629196Mudīte AlksneJēkaba aģentūraLAT11:23:00
6867208157Pirjo KarvonenIisalmen VisaFIN11:25:00
 
 
Women 70- (5)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7441400490Irma LiljeströmHelsingin SuunnistajatFIN11:52:00
7428631531Tatiana RiazanskaiaMoscow-KuntsevoRUS11:54:00
743245778Māra PlaudeDR-KrastsLAT11:56:00
741302871Ritva KajavaHämeenlinnan SuunnistajatFIN11:58:00
7402008883Vaira ČerniševaZiemeļkurzeme OKLAT12:00:00
 
 
Women 75- (11)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7581302622Māra BolšteinaAlnis-JNSC OKLAT12:02:00
7552056219Anneli VilppolaIisuFIN12:04:00
7608631112Ināra ŠampiņaPrizmaLAT12:06:00
7578121900Jūlija ZvirgzdeSeniorsLAT12:08:00
7562058078Tuula TulokasSuomusjärvn SisuFIN12:10:00
7542048114Eeva TanskaEspoon SuuntaFIN12:12:00
7591201065Pirkko TahvanainenHollolan Urheilijat-46FIN12:14:00
7512049500Maira LiepaPrizmaLAT12:16:00
7531602117Anna SlavinaMona OKLAT12:18:00
75262835Marja RaatikkaHelsingin Suunnistajat HSFIN12:20:00
750352353Maimu TornbergOK KooperaatorEST12:22:00
 
 
Women 80- (3)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7462015696Ilze BruceSaldus OKLAT11:38:00
7451302646Velta ZjatkovaAlnis-JNSC OKLAT11:40:00
747236955Aija AndersoneSeniorsLAT11:42:00
 
 
Women 85- (1)2,0 km11 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
1090230747Raisa MazzariņaSeniorsLAT11:00:00
 
 
Men -8 (16)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
99411655Klāvs BižānsAuseklis IKLAT11:00:00
9932102516Kristaps KrūmiņšAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
9962061748Atis VārtukapteinisAuseklis IKLAT11:00:00
9957201330Luka KonanovLSR ANDIRUS11:00:00
9902074172Teodors ŠampiņšAuseklis IKLAT11:00:00
10052340042Marks UmmersInd.LAT11:00:00
9922102512Toms PrauliņšAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
9912102511Roberts ŠvalbeAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
10027207732Samuel SaranenPihkaniskatFIN11:00:00
10012089805Ralfs GabranovsOgre OK/SCLAT11:00:00
10049200085Kārlis SkujenieksOzonsLAT11:00:00
10032500246Gustavs ĻašsBriksnis SKLAT11:00:00
998416548Roberts KazaksKāpa OKLAT11:00:00
997416502Gustavs ArnicansKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT11:00:00
10002500240Viktors LablaiksĶeguma NovadsLAT11:00:00
9992008877Teodors VimbaZiemeļkurzeme OKLAT11:00:00
 
 
Men -10 (42)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
13052063986Verners PermaņickisZVOC-VBSSLAT11:00:00
9608100010Haralds SalavsKāpa OKLAT11:00:00
13022063962Agris PeļņaZVOC-VBSSLAT11:00:00
959200891Normunds TjuniņšZVOC-VBSSLAT11:00:00
13012063967Dāvis EglīteZVOC-VBSSLAT11:00:00
9642089784Lauris LiepaOgre OK/SCLAT11:00:00
9658667941Valters JonikānsOgre OK/SCLAT11:00:00
9632500272Arturs AlsbergsĶeguma NovadsLAT11:00:00
9612012003Renārs RužaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:00:00
9622340003Artūrs Jānis KrastiņšĶeguma NovadsLAT11:00:00
958207951Roberts RudītisKāpa OKLAT11:00:00
9512006352Gustavs SaulājsAlnis-JNSC OKLAT11:00:00
9529200075Oskars ErmansonsSiguldas Sporta skolaLAT11:00:00
9508055000Oskars GillsAuseklis IKLAT11:00:00
13142089806Kristers HmeļņickisInd.LAT11:00:00
15008655300Sebastians JanovsSiguldas Sporta skolaLAT11:00:00
9562008099Lenarts StraumeAuseklis IKLAT11:00:00
9574660148Matiss UtansKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT11:00:00
9557201405Niklāvs StaņaAuseklis IKLAT11:00:00
9532091599Kornei KonanovLSR ANDIRUS11:00:00
9548108888Lars Anders LuiksKāpa OKLAT11:00:00
9808334518Miks LiepiņšMeridiānsLAT11:00:00
9811411583Alexsei BotovKuzmolovoRUS11:00:00
9798334516Ernests DumpisMeridiānsLAT11:00:00
9778334513Egons OzoliņšMeridiānsLAT11:00:00
9788334515Pauls DreibantsMeridiānsLAT11:00:00
9842500279Kārlis Jānis StrazdiņšKāpa OKLAT11:00:00
9862500285Sandijs GabrānsAuseklis IKLAT11:00:00
13061398817Makars PodgornijsOzons/RSPLAT11:00:00
9822009326Kristers NenišķisSēlijas MežsLAT11:00:00
9832500206Jēkabs KossovičsĶeguma NovadsLAT11:00:00
9768334512Teodors RebinovsMeridiānsLAT11:00:00
9698334503Kristiāns Gackis MeridiānsLAT11:00:00
9708334505Anita StieciņaMeridiānsLAT11:00:00
9688334500Ralfs SebrisMeridiānsLAT11:00:00
9668667942Kristofers ZelčānsOgre OK/SCLAT11:00:00
9677208154John AnanaPihkaniskatFIN11:00:00
9748334510Jēkabs GraudumsMeridiānsLAT11:00:00
9758334511Edvards RebinovsMeridiānsLAT11:00:00
9738334509Miks GraudumsMeridiānsLAT11:00:00
9718334506Teodors GrāpisMeridiānsLAT11:00:00
9728334508Armands KrastiņšMeridiānsLAT11:00:00
 
 
Men -12 (39)1,5 km6 C
StnoChipnoNameClubNatStart
870VacantVacant12:11:00
8838665414Olivers PlociņšOgre OK/SCLAT12:13:00
8829543454Pavel ZhukovZhuki YaroslavlRUS12:15:00
8888626109Maksims RogožinsStiga OKLAT12:17:00
8798008505Reino UrpensZVOC-VBSSLAT12:19:00
8878661468Bruno ŠternsOgre OK/SCLAT12:21:00
8907210027Rasmus TöyryläKySFIN12:23:00
9062012421Markuss KaļvaĶeguma NovadsLAT12:25:00
9092063966Viktors Toms PermaņickisZVOC-VBSSLAT12:27:00
8768445588Kevins ŠvalbeAlnis-JNSC OKLAT12:29:00
9004660138Toms UtansKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT12:31:00
8968661466Lūkass SiliņšOgre OK/Ķeguma novadsLAT12:33:00
8712086487Arvils ApsītisAuseklis IKLAT12:37:00
8914660147Kristofers KančsKāpa OKLAT12:39:00
8958229900Mārtiņš CīrulisAuseklis IKLAT12:41:00
9052340068Rodrigo SeržantsĶeguma NovadsLAT12:43:00
9079200798Eduards Ēriks SotēZVOC-VBSSLAT12:45:00
9047206331Jānis BižānsAuseklis IKLAT12:47:00
8944660135Mikus SaurinsKāpa OKLAT12:49:00
8744660145Peteris ArnicansKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT12:51:00
8772500255Emīls BulsĶeguma NovadsLAT12:53:00
8812089780Ernests LevkānsOgre OK/SCLAT12:55:00
8998220005Jēkabs PoikānsAuseklis IKLAT12:57:00
8858667945Roberts UlmisOgre OK/SCLAT12:59:00
8842102506Ralfs PrauliņšAlnis-JNSC OKLAT13:01:00
9011423386Adrians ZaķisAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:03:00
902200973Emīls Dāvis GelbergsZVOC-VBSSLAT13:05:00
8724660167Helvijs TupureinsKāpa OKLAT13:07:00
8932102508Emīls VilkaušsAlnis-JNSC OKLAT13:09:00
8974660142Ricards LacisKāpa OKLAT13:11:00
8782117789Leo BogopolskiiUZAO-team MoscowRUS13:13:00
9082045139Reds ŠmitsZVOC-VBSSLAT13:15:00
8808650303Rudolfs GraudinsKāpa OKLAT13:17:00
8862500266Georgs GediņšAuseklis IKLAT13:19:00
8927206346Emīls TarassAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:21:00
8738663330Rūdolfs GillsAuseklis IKLAT13:23:00
8988661467Renārs GrasisOgre OK/SCLAT13:25:00
8898650301Roberts GraudinsKāpa OKLAT13:27:00
9034660137Danila GalejevsKāpa OKLAT13:29:00
 
 
Men -14 (57)3,1 km13 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7832102504Ričards ZībertsAlnis-JNSC OKLAT11:52:00
8048650317Roberts ArnicansKāpa OKLAT11:54:00
7798077880Toms ĢērmanisAuseklis IKLAT11:56:00
8178668967Emīls Gustavs GulbisOgre OK/SCLAT11:58:00
7938180717Gustavs PlonisAlnis-JNSC OKLAT12:00:00
7778670548Mikus NenišķisSēlijas MežsLAT12:02:00
7758380001Rinalds RužaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:04:00
7812009322Nauris PinneSēlijas MežsLAT12:06:00
8088144441Kārlis OšsAlnis-JNSC OKLAT12:08:00
7878077000Patriks Gustavs RinkevičsOgre OK/SCLAT12:10:00
8182500248Rojs BergsĶeguma NovadsLAT12:12:00
7682089781Kristers SidorovsOgre OK/SCLAT12:14:00
8132021465Matias LiljeströmHelsingin SuunnistajatFIN12:16:00
7861395650Renārs VagulisGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT12:18:00
8192102513Matīss Ričards RozenbergsAlnis-JNSC OKLAT12:20:00
8108661463Emīls ŠulcsOgre OK/SCLAT12:22:00
7802006279Ernests MalējsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:24:00
7988661469Jānis ŽugrisOgre OK/SCLAT12:26:00
7661398847Edgars MalnačsOzons/RSPLAT12:28:00
7967000718Edvards KrūmiņšAlnis-JNSC OKLAT12:30:00
8168642307Dāvis VintišsMadonas BJSS/OK AronaLAT12:32:00
8118664414Ivan TerekhovSKRUM MoscowRUS12:34:00
7768657212Mārcis DzērveKāpa OKLAT12:36:00
7847000063Pauls Olafs StraumeAuseklis IKLAT12:38:00
7652063974Pēteris GailisZVOC-VBSSLAT12:40:00
7972500252Jēkabs GediņšAuseklis IKLAT12:42:00
7887999000Ričards BisenieksPurva Bridējs OKLAT12:44:00
8058200100Uvis ŠolmanisAuseklis IKLAT12:46:00
782Adrians KuģenieksOgre OK/SCLAT12:48:00
7998000181Emīls SaulīteAuseklis IKLAT12:50:00
8032089779Toms KaļvaOgre OK/SCLAT12:52:00
7728061163Markus GrasisAuseklis IKLAT12:54:00
8028100800Edijs ČākursNaukšēniLAT12:56:00
7912008866Francis VimbaAuseklis IKLAT12:58:00
8211398815Austrums Radu JohansonsOzons/RSPLAT13:00:00
7948007711Roberts ŠampiņšAuseklis IKLAT13:02:00
7712040974Gleb PavlovskiyBALTIYSKIY BEREGRUS13:04:00
7788629975Roberts KirkumsKāpa OKLAT13:06:00
7698653163Ričards GirgensonsSiguldas Sporta skolaLAT13:08:00
7928680080Emīls LecinskisKāpa OKLAT13:10:00
8098388880Edvards ZvirgzdiņšAuseklis IKLAT13:12:00
8148661465Audris Odo VītoliņšOgre OK/SCLAT13:14:00
8151395644Valērijs LeonsGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT13:16:00
8208180666Mikus FelcsOzons/RSPLAT13:18:00
7858334525Mārtiņš MežsargsSiguldaLAT13:20:00
7891398843Gavriils KņigaOzons/RSPLAT13:22:00
8007206327Jānis OšiņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:24:00
7958645132Kristers LārmanisAlūksne-Ape OK/ Sm BJSSLAT13:26:00
8078666099Kristofers PlociņšOgre OK/SCLAT13:28:00
8128645134Uvis SproģisAlūksne-Ape OK/ Sm BJSSLAT13:30:00
7702500203Markuss MālnieksAuseklis IKLAT13:32:00
8068644444Mārtiņš DzenītisMadonas BJSS/OK AronaLAT13:34:00
7908653185Dainārs BušsAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:36:00
7738642304Ritvars ĻepeškinsMadonas BJSS/OK AronaLAT13:38:00
7678665815Pāvels RogožinsStiga OKLAT13:40:00
7741395643Lauris KokinsGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT13:42:00
8011398836Gustavs FolkmanisOzons/RSPLAT13:44:00
 
 
Men -16 (32)5,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
4058290503Rasmus ErikssonUmeå OKSWE11:00:00
4271398813Jānis DeksnisOzons/RSPLAT11:02:00
4178665510Jēkabs LočmelisBurkānciems OKLAT11:04:00
4168663405Mārtiņš Reinis TropsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:06:00
4138656779Jēkabs Toms AndersonsOgre OK/SCLAT11:08:00
4298150204Jēkabs SegliņšAlnis-JNSC OKLAT11:10:00
4308199199Matīss SaulīteAuseklis IKLAT11:12:00
4318663406Renārs ŠķesterisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:14:00
4248006008Gustavs StaņaAuseklis IKLAT11:16:00
4268644925Renārs KļaviņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:18:00
4202113408Jurģis Egons StrazdiņšKāpa OKLAT11:20:00
4222090435Luka KisilINGRIARUS11:22:00
4018667912Emīls UmmersAuseklis IKLAT11:24:00
4181546732Jesper RamebäckUmeå OKSWE11:26:00
4288122221Arvīds GillsAuseklis IKLAT11:28:00
4251037408Yan BrilliantovINGRIARUS11:30:00
4159201540Roope AhopeltoIisuFIN11:32:00
4148663403Matīss TimermanisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:34:00
4071395642Ermīns NeilandsGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT11:36:00
4231522270Oskar ÅdahlUmeå OKSWE11:38:00
4088661462Ronalds AleksānsOgre OK/SCLAT11:40:00
4008645131Austris KalniņšAlūksne-Ape OK/ Sm BJSSLAT11:42:00
4048642315Uģis BeķerisMadonas BJSS/OK AronaLAT11:44:00
4038662389Normunds ZaharānsGulbenes NBJSS/Pūznis OKLAT11:46:00
4118642310Mārcis GraudumsMadonas BJSS/OK AronaLAT11:48:00
4108663404Mārcis JansonsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:50:00
4098642313Artems BabinsMadonas BJSS/OK AronaLAT11:52:00
4191398819Ādams SūnaOzons/RSPLAT11:54:00
4028662414Alvis MiglavsZVOC-VBSSLAT11:56:00
4128082004Emīls LazdānsAuseklis IKLAT11:58:00
4211398839Mārcis PupainisOzons/RSPLAT12:00:00
4068642302Klāvs PļaviņšMadonas BJSS/OK AronaLAT12:02:00
 
 
Men -18 (17)6,0 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
120VacantVacant12:11:00
1258665507Pauls AlberingsBurkānciems OKLAT12:13:00
1361603094Mikus PoikānsAuseklis IKLAT12:15:00
1308642020Emīls ZērnisSaldus OKLAT12:17:00
1298080007Kārlis StradiņšAuseklis IKLAT12:19:00
1288655215Jēkabs Niklāvs JanovsSiguldas takasLAT12:21:00
1248380005Kārlis NeimanisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:23:00
1218000777Mārcis Klāvs BeitānsAuseklis IKLAT12:25:00
1328077888Dāvis ŠolmanisAuseklis IKLAT12:27:00
1337088807Jakob NilssonUmeå OKSWE12:29:00
1348655433Andris SvilānsOgre OK/SCLAT12:31:00
1358632860Rihards GailisAuseklis IKLAT12:33:00
1318180011Mārcis ZariņšOzons/RSPLAT12:35:00
1278644434Kristiāns StaņaAuseklis IKLAT12:37:00
1221020430Viktor HolmgrenUmeå OKSWE12:39:00
1268631570Nils CiglisKāpa OKLAT12:41:00
1238011800Ralfs Jānis EižvertiņšAlnis-JNSC OKLAT12:43:00
 
 
Men -20 (8)6,0 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1458210800Rihards KrūmiņšAlnis-JNSC OKLAT11:55:00
1478662200Ansis PoikānsAuseklis IKLAT11:57:00
1448655491Rūdolfs Matīss VimbaZVOC-VBSSLAT11:59:00
1468663288Edijs DzalbsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:01:00
1422006267Rihards KnētsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:03:00
1408011088Kristaps BrunersCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:05:00
1411413238Daniil BotyginINGRIARUS12:07:00
1438665508Matīss LeitlandsBurkānciems OKLAT12:09:00
 
 
Men 21E (32)7,6 km29 C
StnoChipnoNameClubNatStart
18639392Lauri SildAlūksne OKLAT13:00:00
108180800Artjoms RekuņenkoMežmalas / MadonaLAT13:00:24
58109247Konstantin SerebrianitskiiKuzmolovoRUS13:00:57
28636144Edgars BertuksAlūksne OKLAT13:00:57
48640510Uldis UpītisKāpa OKLAT13:01:18
68665843Jānis KrūmiņšBriksnis SKLAT13:02:59
178628431Valters ReneslācisOgre OK/SCLAT13:03:15
208100222Alvis ReinsonsMežmalas / MadonaLAT13:03:46
788965Ilari SulkulaVaajakosken TeräFIN13:03:52
128050116Anatolijs TarasovsBūdaskalnsLAT13:04:36
268629210Andris GailisAuseklis IKLAT13:04:47
168665888Ainārs DrozdsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:04:55
258080008Mārtiņš SkujenieksOzonsLAT13:05:09
138642103Matīss SlikšjānisAzimuts OK- Sm BJSSLAT13:05:14
87205894Viacheslav KlimenkoKuzmolovoRUS13:05:56
318109204Mikus ZvirbulisOgre OK/SCLAT13:06:20
218088001Valts UlmanisAuseklis IKLAT13:06:51
147209804Kristaps JaudzemsSaldus OKLAT13:07:36
328662233Guntars ŠmitiņšPurva Bridējs OKLAT13:08:23
198628432Edgars UstinovsOgre OK/SCLAT13:08:44
238009797Aivis ŠiliņšAlnis-JNSC OKLAT13:08:55
288022088Ivars CeliņšCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:09:00
278662222Jānis SkujenieksOzonsLAT13:09:22
291018558Gatis BaronsKāpa OKLAT13:11:17
158101288Artem SotkinYaroslavlRUS13:11:43
18889818Maxim SimakovOmega MoscowRUS13:14:24
118305131Henrik PerssonUmeå OKSWE13:15:12
98100490Mattias JohanssonUmeå OKSWE13:16:59
228644890Grégoire VandeghinsteHOCBEL13:17:28
248667559Karolis LimantasSK SakasLTU13:18:13
308000878Kalvis BrūnsOzonsLAT13:20:00
38636153Andris JubelisMežmalas / MadonaLAT13:20:00
 
 
Men 21A (20)6,0 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1509180007Nauris NeimanisOgre OK/SCLAT12:45:00
1668081289Juris LebedoksKURMIS OKLAT12:47:00
1522032543Vents LupkinsAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:49:00
1692021229Haralds UlmanisAuseklis IKLAT12:51:00
1538000188Krišjānis MezulisZiemeļkurzeme OKLAT12:53:00
1577088800Juris ŽideļūnsAuseklis IKLAT12:55:00
1608333313Emīls EndeleKURMIS OKLAT12:57:00
1622005113Ervīns JansonsAuseklis IKLAT12:59:00
1642340020Yauheni KaraliouBNTUBLR13:01:00
1562021132Juris KarlsonsSILVALAT13:03:00
1638109208Mikko SalervoLynxFIN13:05:00
1678001771Toms StraumeAuseklis IKLAT13:07:00
1688061285Ēriks LebedoksKURMIS OKLAT13:09:00
1551394761Mārtiņš ŠteinaltsTOSK Eko OLAT13:11:00
1511396657Jānis ŽideļūnsAuseklis IKLAT13:13:00
1581410741Ilya MogilnyINGRIARUS13:15:00
1658661754Stanislav ChistyakovAlye Parusa 1210RUS13:17:00
1618667766Aleksejs MjaliksSiguldas takasLAT13:19:00
1591603074Daniils OzoliņšAuseklis IKLAT13:21:00
1548109239Oskars SeilisSurikatiLAT13:23:00
 
 
Men 21B (8)4,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
5118651352MANTAS GAUPSASOSK SAKASLTU11:01:00
5108399938Jurijs ŠenbergsIndividuāliLAT11:03:00
5092011735Haralds ŠillersOgre OK/SCLAT11:05:00
5128005008Artūrs VerzaInd.LAT11:07:00
5068181007Artūrs ĶerisTaka TOKLAT11:09:00
5078680008Māris KatkovskisInd.LAT11:11:00
5058662424Ingmārs VaidersKāpa OKLAT11:13:00
5088044340Roberts StingeSaldus OKLAT11:15:00
 
 
Men 35- (27)6,0 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
1938632865Didzis ŠapkusInd.LAT11:01:00
1769110099Valdis GabrānsInd.LAT11:03:00
1888101986Alexey KlimenkoInd.LAT11:05:00
1808000090Andris MikijanskisMežmalas / MadonaLAT11:07:00
1921301684VLADIMIR BALIASNIKOV110%RUS11:09:00
1978100011Raimonds ArājsInd.LAT11:11:00
1828662220Mareks EmsiņšKaupietisLAT11:13:00
1968000030Mārtiņš KetnersInd.LAT11:15:00
1858385777Ivars ŽagarsOzonsLAT11:17:00
1728456788Martin KaupLSFEST11:19:00
1798642122Agris PeipiņšCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:21:00
1738166661Kristaps KalniņšAuseklis IKLAT11:23:00
1918629972Mārtiņš GalvanovskisInd.LAT11:25:00
1838656752Salvis DaģisAlnis-JNSC OKLAT11:27:00
1898228228Sandis ZukulisSurikatiLAT11:29:00
1778655999Denis VoytovSmolenskRUS11:31:00
1958629225Māris FreimanisSILVALAT11:33:00
1908631456Raitis BirznieksSPAMMA OKLAT11:35:00
1948033330Ģirts GoškoAuseklis IKLAT11:37:00
1718000010Atis KrūmiņšOzonsLAT11:39:00
1787202736Krišjānis NeijsPēdējās vietas pavēlniekiLAT11:41:00
1848655224Andis JanovsBriksnis SKLAT11:43:00
1758040581Andrei ZhukovZhuki YaroslavlRUS11:45:00
1811392095Vladimirs ĻašsBriksnis SKLAT11:47:00
1878629082Kaspars VitolsSPAMMA OKLAT11:49:00
1868000100Kārlis VilciņšKāpa OKLAT11:51:00
1742012428Kārlis PrauliņšBriksnis SKLAT11:53:00
 
 
Men 40- (33)5,8 km21 C
StnoChipnoNameClubNatStart
3228109244Jānis KukksInd.LAT11:01:00
3248000075Māris CīrulisAuseklis IKLAT11:03:00
3257206342Viesturs ŠlosbergsAlnis-JNSC OKLAT11:05:00
3338661799Aleksandrs RogožinsStiga OKLAT11:07:00
3278271276Aleksandr SolovevYaroslavlRUS11:09:00
3318629971Renārs SkudraAGARISLAT11:11:00
3148179797Valery PautovLegenda VologdaRUS11:13:00
3118668668Toms VeitsPurva Bridējs OKLAT11:15:00
3398628429Juris DzenītisMadonas BJSS/OK AronaLAT11:17:00
3238017777Mārtiņš VimbaZiemeļkurzeme OKLAT11:19:00
3158655202Gatis DzerveKāpa OKLAT11:21:00
3188644443Māris ZeiļuksAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:23:00
3302011611Gennady BogopolskiyUZAO-team MoscowRUS11:25:00
3168648793Aidas KatarskisSK IGTISALTU11:27:00
3218665880Jevģēnijs BondinsAuseklis IKLAT11:29:00
3427888880Edijs ŠmitsEnkursLAT11:31:00
3108010333Kaspars CersAuseklis IKLAT11:33:00
3328001921Mati MägiHiiumaa OKEST11:35:00
3198666030Mārcis GediņšAuseklis IKLAT11:37:00
3358631509Sulev LuikKāpa OKLAT11:39:00
3178080707Aivar TihaneAuseklis IKLAT11:41:00
3121416861Raimonds BērziņšStīvijs VondersLAT11:43:00
3138663337Aleksandr LarichevYaroslavlRUS11:45:00
3418090009Guntars MankusSaldus OKLAT11:47:00
3268009988Kaspars JansonsAuseklis IKLAT11:49:00
3408030477Dmitry ParkhutYaroslavlRUS11:51:00
3298332039Dmitry Safonov11:53:00
3381201513Kārlis ZvirgzdiņšAuseklis IKLAT11:55:00
3378003000Māris BaltiņšCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:57:00
3438663299Aleksandrs KņazevsAuseklis IKLAT11:59:00
15038066660Kaspars PurmalisZiemeļkurzeme OKLAT12:00:00
3368210775Jānis ZagorskisAuseklis IKLAT12:01:00
3348190376Evgenii RogovskiiYaroslavlRUS12:03:00
 
 
Men 45- (44)5,8 km21 C
StnoChipnoNameClubNatStart
3829201546Markku LoukusaIisuFIN12:05:00
3938653086Dagnis DubrovskisSiguldas takasLAT12:07:00
3641301988Mareks IndānsOgre OK/SCLAT12:09:00
3897202703Kimmo LiljeströmHelsingin SuunnistajatFIN12:11:00
3778645136Raivis KalniņšAlūksne-Ape OKLAT12:13:00
3908260000Nikolay SytovMosmeridianRUS12:15:00
3568440448Armands TeterisTaka TOKLAT12:17:00
3572021234Arnis HeinrihsonsAuseklis IKLAT12:19:00
3758656810Oskars ZērnisSaldus OKLAT12:21:00
3788113355Uldis GaissAlnis-JNSC OKLAT12:23:00
3838006000Mārtiņš GodiņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:25:00
3518020572Alexander NovojilovYaroslavlRUS12:27:00
3658651731Alvis MatsMadonas BJSS/OK AronaLAT12:29:00
3598109243Dagnis KaņepeCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:31:00
3629101114Otārs PutrālisAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:33:00
3618109215Arnis GrasisAuseklis IKLAT12:35:00
360701005Dmitry ShvedSRD SKLAT12:37:00
3851009888Vesa KankaanpääOK77FIN12:39:00
3718638434Rolandas BačkysIGTISALTU12:41:00
3879196300Sergey YashchenkoOmega MoscowRUS12:43:00
3848668980Ingus GrasisAuseklis IKLAT12:45:00
3551410743Uģis KūliņšKāpa OKLAT12:47:00
3722005123Aldis BangaPrizmaLAT12:49:00
3791411921Vilnis GailisBurkānciems OKLAT12:51:00
3928657221Ģirts KilēvicsInd.LAT12:53:00
3808109241Atis ĢēģerisAuseklis IKLAT12:55:00
3521393537Dmitrii KonanovLSR ANDIRUS12:57:00
3708200888Alvis LepiksonsAuseklis IKLAT12:59:00
3732021289Edgars BremzeOgre OK/SCLAT13:01:00
3698399587Andris ZandersonsOzonsLAT13:03:00
3508667943Aigars TreijersOgre OK/SCLAT13:05:00
3918200002Kaspars StaņaBriksnis SKLAT13:07:00
3678109242Einārs ŠillersZiemeļkurzeme OKLAT13:09:00
3588370575Raimonds BondarsLatvijas finierisLAT13:11:00
3538648817Dainoras SaunoriusSK IGTISALTU13:13:00
3548000333Māris BisenieksPurva Bridējs OKLAT13:15:00
366850506Kęstutis VaičiusJaunystėLTU13:17:00
3688200969Aleksei MorozovAMORRUS13:19:00
3767209300Andris StrazdiņšPurva Bridējs OKLAT13:21:00
3632012448Māris BalčūnsIndividuāliLAT13:23:00
3748100333Pēteris DruķisAuseklis IKLAT13:25:00
15018655437Mareks ŠtraussMotokurzemeLAT13:27:00
15028642371Gunārs IkaunieksMadonas BJSS/OK AronaLAT13:29:00
15048638292Märk UrsSwitzerlandCHF13:31:00
 
 
Men 50- (32)5,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
4408651975Jānis LazdānsAuseklis IKLAT12:04:00
464206529Aleksandr IgnatevYaroslavlRUS12:06:00
4601602331Janeks BauersKO OKLAT12:08:00
4618005050Kaspars UmmersInd.LAT12:10:00
4588031067Sergei ShvedSRD SKLAT12:12:00
4498666098Juris PlociņšOgre OK/SCLAT12:16:00
4728645138Māris VabulnieksAlūksne- Ape OKLAT12:18:00
4718100003Kaspars BeitānsInd.LAT12:20:00
4668090601Thierolf MichaelBad König TSGGER12:22:00
4428630803Janis SpektorsAuseklis IKLAT12:24:00
4541301968Guntis ArnicānsA2LAT12:26:00
4708081188Ints UlmanisAuseklis IKLAT12:28:00
4528000099Sergejs ŠadrinsKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT12:30:00
4458629222Raivis ReinsonsMežmalas / MadonaLAT12:32:00
4508400609Andres ViiraViimsiEST12:34:00
4568001555Andris MeļķertsSaldus OKLAT12:36:00
4558181267Alexandr AngelovAMORRUS12:38:00
4658120869Igors BogdanovsSRD SKLAT12:40:00
4687670418Bert ErikssonUmeå OKSWE12:42:00
4468655299Jānis VirbulisTaka TOKLAT12:44:00
4488088899Valters FreidenfeldsZiemeļkurzeme OKLAT12:46:00
4598629085Raitis MuižnieksAuseklis IKLAT12:48:00
4638642105Māris StabiņšAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:50:00
4698661578kent kraghHOKDNK12:52:00
4538665941Alexey ZhestovskyLegendaRUS12:54:00
4518191060Søren MaarupKolding OKDNK12:56:00
4578300933Ainārs SkrubisZiemeļkurzeme OKLAT12:58:00
4418636827Jurijs NarelsSēlijas MežsLAT13:00:00
4438631115Uģis OzolsInd.LAT13:02:00
4448222100Nolte MartinOSC HamburgGER13:04:00
4628220001Egons ŠolmanisAuseklis IKLAT13:06:00
4678000808Juris KnētsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:08:00
 
 
Men 55- (28)5,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
4987206075Andrej MitenkovAzimut, SPbRUS13:10:00
5028629909Raimondas KondrotasOSK FortūnaLTU13:12:00
4818200088Didzis ČākursNaukšēniLAT13:14:00
485811881Krischan KlausOC FürstenfeldAUT13:16:00
495888950Henrik Albahn HansenLyngby OKDNK13:18:00
496351674Urmas LaevAuseklis IKLAT13:20:00
4948656793Jānis PutniņšMežmalas / MadonaLAT13:22:00
4789201534Aki SaranenPihkaniskatFIN13:24:00
4767201402Igors JamčuksAuseklis IKLAT13:26:00
4898332822Raino LampinenHelsingin SuunnistajatFIN13:28:00
4848109230Valērijs StūrisAuseklis IKLAT13:30:00
483201092Ivars MālnieksInd.LAT13:32:00
47988966Juha KoskinenVaajakosken TeräFIN13:34:00
4758005550Jevgeņijs KaupužsKURMIS OKLAT13:36:00
4888041260Andres TalverSK MercuryEST13:38:00
5008662232Pēteris ZariņšMona OKLAT13:40:00
5018655277Ēriks ŪdrisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT13:42:00
4828303055Dirk GoossensTROL.BEBEL13:44:00
4779102879Pekka KiljunenAnttolan UrheilijatFIN13:46:00
480888958Sandris LācisMona OKLAT13:48:00
4972040098Konstantin PigarevInd.LAT13:50:00
499504943Kari LaukkarinenTuusulan Voima-VeikotFIN13:52:00
4868622266Algimantas RudisSaulė OKLTU13:54:00
4878662211Ģirts ZīlišķisMona OKLAT13:56:00
4912011739Andis SkujenieksOzonsLAT13:58:00
4928638581Maksim GureevInd.LAT14:00:00
4938629081Ilmārs DukulisAlnis-JNSC OKLAT14:02:00
15057201642Kirill GorevST.PetersburgRUS14:04:00
 
 
Men 60- (24)4,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
5327300021Ivars MuzikantsMona OKLAT11:19:00
5378655434Jānis SaliņšMežmalas / MadonaLAT11:21:00
533860129Arto NiemiRajamäen RykmenttiFIN11:23:00
5341633890Anatolij MakarovInd.LAT11:25:00
5268662077Ivars PucensMona OKLAT11:27:00
5201960001Tjelvar OtterbjörkUmeå OKSWE11:29:00
516503719Juris CebulisMona OKLAT11:31:00
5282067905Jarmo LehtoVeVeFIN11:33:00
5222005122Harijs Lācars LācarsSILVALAT11:35:00
5198645135Vilnis VeļķerisAlūksne OKLAT11:37:00
5307203963Juris ŠinkeKāpa OKLAT11:39:00
5291281956Vandeghinste EtienneAlta?rBEL11:41:00
5242021265Jānis AugulisSiguldaLAT11:43:00
5178011880Viesturs ZiedinsKURMIS OKLAT11:45:00
5368187777Edgars AndžaKāpa OKLAT11:47:00
5388001777Uldis PekussMona OKLAT11:49:00
5318644836Juhani JetsonenOC-DUBHEFIN11:51:00
5238213131Ģirts MamisMona OKLAT11:53:00
5218642050Juris KokinsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:55:00
5278665550Rolands LaveiķisKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT11:57:00
5358665454Māris PenkulisSaldus OKLAT11:59:00
5398006677Varis PeisenieksKāpa OKLAT12:01:00
5258641008Jānis LagzdkalnsKURMIS OKLAT12:03:00
5188009674Pekka ValkonenKangasniemen KalskeFIN12:05:00
 
 
Men 65- (25)4,4 km20 C
StnoChipnoNameClubNatStart
5561410740Egils MauliņšSaldus OKLAT12:07:00
5498657354Veli-Matti HeinonenRajamäki RegimentFIN12:09:00
5537201128Mats SandewallUmeå OKSWE12:11:00
561888957Miervaldis BušsAlnis-JNSC OKLAT12:13:00
5668662648Arvo KivikasILVESEST12:15:00
5489200077Helmuts LukačovsSILVALAT12:17:00
5588077771Ilmārs LimbēnsSiguldaLAT12:19:00
5408201152Markku PietikäinenJoutsenon KullervoFIN12:21:00
546896934Uldis AlksnisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT12:23:00
5438000088Janis EglitisAuseklis IKLAT12:25:00
5529800001Uldis BrūnsTOSK Eko OLAT12:27:00
5658111155Ivars AnsviesulisPrizmaLAT12:29:00
5418642353Andris RudzītisMadonas BJSS/OK AronaLAT12:31:00
5637100007Andris ŽilkoKāpa OKLAT12:33:00
5628210866Kimmo RauhamäkiJämsän Retki-VeikotFIN12:35:00
5448680052Kauko SuhonenLS-37FIN12:37:00
5548280088Jānis BiezaisAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:39:00
5517207733Paavo KarvonenIisalmen VisaFIN12:41:00
5642121765Ilgvars LipstsInd.LAT12:43:00
5552020777Jorma AhertoLS-37FIN12:45:00
5608008222Svein S JacobsenTyrving ILNOR12:47:00
5427203798Raimo HyyryläinenJuvan Urheilijat (JuvU)FIN12:49:00
5508632440Valerijs PahomovsSeniorsLAT12:51:00
5572500245Ari NurminenValkeakosken HakaFIN12:53:00
5478101009Pekka LiukkalaHauhon SisuFIN12:55:00
 
 
Men 70- (19)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7079201973Åge LiljeströmHelsingin Suunnistajat HSFIN11:00:00
7191415677Ensio LakanenVaajakosken TeräFIN11:02:00
7148661177Ivars ZariņšBaisie eži ODKLAT11:04:00
7102097755Reinis LīcisAlnis-JNSC OKLAT11:06:00
7048004311Jouko KoivulaHelsingin SuunnistajatFIN11:08:00
7158088990Roy DawsonGafanhori GAFAGBR11:10:00
7111390182Tapio LeinoHelsingin SuunnistajatFIN11:12:00
7097000111Railimo MattiSOC HeinolaFIN11:14:00
7131405518Risto WessmanHiidenkiertäjätFIN11:16:00
7178080000aivars pentjussPrizmaLAT11:18:00
7001302626Arnolds KučinskisOgre OK/SCLAT11:20:00
7161418874Heikki HilloInd.LAT11:22:00
7028632464Volli KukkKāpa OKLAT11:24:00
7188009900Oskars ZidsJēkaba aģentūraLAT11:26:00
7089201388Ivan KazantsevNovmeridianRUS11:28:00
7038636840Uldis AlksnisJēkaba aģentūraLAT11:30:00
7069102713Alexander OrlovNovmeridianRUS11:32:00
7128022200Andris TauvensKURMIS OKLAT11:34:00
7057201829Atle BergsethAuseklis IKLAT11:36:00
 
 
Men 75- (12)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
7269200485Arvīds TeterisTaka TOKLAT12:24:00
73113440Heikki RuskoVaajakosken TeräFIN12:26:00
7271411439Vesa PaavolaEpilän EsaFIN12:28:00
7212340034Seppo SorriPihtiputaan TuiskuFIN12:30:00
7202500257Kārlis SkrastiņšSaulrītiLAT12:32:00
7258659167Risto AnjalaLahden Suunnistajat-37FIN12:34:00
7308417200Juris ZvirgzdsSeniorsLAT12:36:00
7288480807Pēteris NovikovsKāpa OK/ Carnikavas novadsLAT12:38:00
7242049461Vilis DubrovskisSeniorsLAT12:40:00
7228628437Ādolfs ŠampiņšPrizmaLAT12:42:00
7232058412Raimo KarvonenSuomusjärven SisuFIN12:44:00
7299201940Jouko KarjalainenHelsingin Suunnistajat HSFIN12:46:00
 
 
Men 80- (4)3,8 km16 C
StnoChipnoNameClubNatStart
735VacantVacant11:44:00
7371602133Rodrigo SlavinsOzonsLAT11:46:00
7361411440Seppo PaavolaEpilän EsaFIN11:48:00
7382008879Vadims ČerniševsZiemeļkurzeme OKLAT11:50:00
 
 
Men 85- (2)2,0 km11 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 14:00 lidz 16:30 / Open start from 14:00 to 16:30
 
10858680099Jānis PommersTaka TOKLAT11:00:00
1086200386Tālivaldis TūnsKāpa OKLAT11:00:00
 
 
OPEN1 (6)2,5 km11 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 14:00 lidz 16:30 / Open start from 14:00 to 16:30
 
11022500292Kārlis RodeInd.LAT11:00:00
11012500215Ieva RodeInd.LAT11:00:00
15072340050Pirkko SuhonenFinlandFIN11:00:00
12069201536Päivi NiemiRajamäen RykmenttiFIN11:00:00
11042006321Dinārs AlksnītisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:00:00
11032061743Ieva PētersoneAuseklis IKLAT11:00:00
 
 
OPEN2 (14)5,2 km19 C
StnoChipnoNameClubNatStart
Starts brivi izveleta laika no 14:00 lidz 16:30 / Open start from 14:00 to 16:30
 
12012500210Kristiina LampinenHelsingin SuunnistajatFIN11:00:00
12022500271Juhani RitvonenInd.LAT11:00:00
11002500228Anna Potyliko11:00:00
13127204672Alexander KhalyapinInd.LAT11:00:00
13159555111Ieva Nora GediņaAuseklis IKLAT11:00:00
13111444024Meelike PandisILVESEST11:00:00
15081005598Konstantīns VolkovsInd.LAT11:00:00
12091407519Guntars LobaInd.LAT11:00:00
12071392096Ilze LobaInd.LAT11:00:00
12081396667Līga BuļaIndividuāliLAT11:00:00
12032089221Ove PerssonUmeå OKSWE11:00:00
1204452037Lars ÅbergUmeå OKSWE11:00:00
12052500267Andis CeļmalsIndividuāliLAT11:00:00
4478111108Didzis PoreitersInd.LAT12:14:00