Rīgas kausi 2017 / Riga Cup 2017se 2017.04.22. 22:22
Rīga, Vecāķi22.-23.04.2017.
Start list by classes - Rīgas kausi 2.dienacreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 

Women -8 (11)1,2 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
4952340001Madlēna FreimaneAuseklis IK11:00:00
4967000708Amanta MikijanskaIndividuāli11:00:00
5032340054Monta KārkliņaInd.11:00:00
799200552Herta GrantskalnaKāpa OK11:00:00
7982049462Krista GrantskalnaKāpa OK11:00:00
4972086495Šarlote VilciņaKāpa OK11:00:00
5012021278Elīza ŠlesereRīgas satiksme11:00:00
5022109668Milda OzoliņaSiguldas Sporta skola11:00:00
5002104630Katrīna CīruleInd.11:00:00
4982340042Viktoriya AfanasevaEridan11:00:00
4992102506Luīze PloneAlnis-JNSC OK11:00:00
 
 
Women -10 (21)1,2 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
5149102032Kate SaliņaKāpa OK11:00:00
513207618Lillija BriceBez kompasa11:00:00
773364180Laura KrūmiņaAlnis-JNSC OK11:00:00
5162102503Ilze JumiķeAlnis-JNSC OK11:00:00
5152102508Jete DreijaAlnis-JNSC OK11:00:00
5281391648Līna MadsenaMadonas BJSS/OK Arona11:00:00
529VacantVacant11:00:00
5102340028Marta KonanovaNord West11:00:00
512207609Amanda MankusSaldus OK11:00:00
5112021118Elīna BiseniecePurva Bridējs OK11:00:00
5172036452Māra SegliņaAlnis-JNSC OK11:00:00
5242109671Adele BalanasaSiguldas Sporta skola11:00:00
5232094896Paula PētersoneAuseklis IK11:00:00
5252089779Elma BremzeOgre OK/SC11:00:00
5271301940Anete SalavaKāpa OK11:00:00
5262800779Paula ĶirkumaKāpa OK/Ādažu BJSS11:00:00
5192102514Luīze PuraineAlnis-JNSC OK11:00:00
5182102515Elīna DzirkaleAlnis-JNSC OK11:00:00
5202089810Patrīcija ValaineOgre OK/SC11:00:00
5227773330Karlīna BaltiņaCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:00:00
5212113404Grieta GrantskalnaKāpa OK/ Carnikavas novads11:00:00
 
 
Women -12 (16)1,9 km6 C
StnoChipnoNameClubStart
532VacantVacant11:09:00
5472086764Elīze BremzeOgre OK/SC11:11:00
5402102518Anete MoteAlnis-JNSC OK11:13:00
538207642Ance ZariņaOzons/RSP11:15:00
545364179Māra KrūmiņaAlnis-JNSC OK11:17:00
5467205490Sanda LapiņaAuseklis IK11:19:00
5422076556Anna AfanasevaEridan11:21:00
5342063964Nikija BirumaZVOC-VBSS11:23:00
535416548Liene Līce LīcīteKāpa OK /Ādažu BJSS11:25:00
5411003124Anete StrautaMadonas BJSS/OK Arona11:27:00
5442063978Elīza AtslēgaZVOC-VBSS11:29:00
5437204925Līva Elīza AndersoneOgre OK/SC11:31:00
5372109663Eva GraudaSiguldas Sporta skola11:33:00
5337788800Marta Marija BirzkopeKāpa OK/ Carnikavas novads11:35:00
536997799Julia PautovaLegenda Vologda11:37:00
5392091599Sveta GusevaKalinka11:39:00
 
 
Women -14 (19)2,8 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
5508632060Laura BerķeAuseklis IK11:21:00
5627206345Madara CelmaAzimuts OK- Sm BJSS11:23:00
565200960Patrīcija Annija GudinaZVOC-VBSS11:25:00
5618011100Tīna Kate SpektoreAuseklis IK11:27:00
5569101204Una Undīne DzērveKāpa OK11:29:00
5531394782Anete Anna StrazdiņaAzimuts OK- Sm BJSS11:31:00
5601398828Kristīne StoldereOzons11:33:00
5577206346Agnese JaunmuktāneAzimuts OK- Sm BJSS11:35:00
5582063953Liene MālnieceZVOC-VBSS11:37:00
5648642306Elīza MadsenaMadonas BJSS/OK Arona11:39:00
5542109661Anete Actiņa3A/Siguldas Sporta skola11:41:00
5557206344Anda JaunmuktāneAzimuts OK- Sm BJSS11:43:00
5528004000Leonarda BaltiņaCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:45:00
5682086770Marija RapaZebiekstes11:47:00
5662102516Anna BuholcaAlnis-JNSC OK11:49:00
5678019999Līva CeraAuseklis IK11:51:00
563207995Kristiana Kate ErģeZVOC-VBSS11:53:00
551886903Katya GusevaNord West11:55:00
5592085068Paula BaltmaneAuseklis IK11:57:00
 
 
Women -16 (9)4,9 km20 C
StnoChipnoNameClubStart
570VacantVacant11:10:00
5791399913Madara VaļģeZVOC-VBSS11:12:00
5748632444Kristīne BerķeAuseklis IK11:14:00
5777203254Arleta ApsīteAlnis-JNSC OK11:16:00
5762012415Arta JonāseCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:18:00
5752089781Elza ZacmaneOgre OK/SC11:20:00
5788077700Alise ZagorskaAuseklis IK11:22:00
5732063976Aija Denija TrēziņaZVOC-VBSS11:24:00
5717208329Zanda StabiņaAzimuts OK- Sm BJSS11:26:00
 
 
Women -18 (10)4,9 km20 C
StnoChipnoNameClubStart
581VacantVacant11:28:00
5889992666Sintija OzolaZVOC-VBSS11:30:00
5897205509Elīna SkopāneAzimuts OK- Sm BJSS11:32:00
5871398820Ieva StoldereOzons11:34:00
5849200911Elīza OzolaAuseklis IK11:36:00
5909200825Elvita AlksneZVOC-VBSS11:38:00
5838642307Monika BadunaMadonas BJSS/OK Arona11:40:00
5822006272Anda UpīteKāpa OK11:42:00
5869200826Arta Renāte RulleZVOC-VBSS11:44:00
5851398834Emīlija RadzevičaOzons11:46:00
 
 
Women -20 (6)5,1 km21 C
StnoChipnoNameClubStart
65VacantVacant12:37:00
707208326Jana Marta IvanovskaAzimuts OK- Sm BJSS12:39:00
692006349Elīza KatlapaCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:41:00
677201425Anna Eleonora FreimaneAuseklis IK12:43:00
681409418Elif Gokce AvciOklubali SK12:45:00
667971103Laura SavickaAzimuts OK- Sm BJSS12:47:00
 
 
Women 21E (13)5,1 km21 C
StnoChipnoNameClubStart
548636151Sandra GrosbergaCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:00:00
521403681Laura VīķeKāpa OK12:01:55
51770815Inga DambePaimion Rasti12:02:01
551009588Aija SkrastiņaBriksnis SK12:02:26
53501193Sandra PaužaitėDainava OK12:02:54
562061225Indre ValaiteOK Ąžuolas12:03:16
601110002Elizabete BlūmentāleOzons/RSP12:04:22
578638614Elīna KārkliņaMežmalas / Madona12:05:06
63501237Tatsiana VaskaboinikavaBelaya Rus12:10:30
587203281Laura LeibomaKāpa OK/Ādažu BJSS12:12:04
628638648Janeta TurkaTaka TOK12:17:43
64VacantVacant12:30:00
611391036Maria ZasimovskayaBaltiyskiy bereg12:30:00
 
 
Women 21A (18)4,9 km20 C
StnoChipnoNameClubStart
591VacantVacant11:48:00
6011007366Dace BužaCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:50:00
6049102031Baiba Rāta-SaliņaKāpa OK11:52:00
5992006288Rūta PutniņaMežmalas / Madona11:54:00
5962056000Anastasia TochilovaAdventure Aura11:56:00
6022011773Anda BīriņaOgre OK/SC11:58:00
598440314Anastasiya AfanasevaEridan12:00:00
6078060587Līva VeļķereAlūksne OK12:02:00
5958626113Madara ŠadrinaKāpa OK/ Carnikavas novads12:04:00
6038631113Arta LindeOzons12:06:00
5937003142Ilvija JakāneAuseklis IK12:08:00
5922072667Zane VitenbergaInd.12:10:00
6107870423Aiga TarasovaBūdaskalns12:12:00
5972340016Daiga JermakaZiemeļkurzeme OK12:14:00
6007100777Anita UžuleKāpa OK/ Carnikavas novads12:16:00
5947117000Līga MeļķerteSaldus OK12:18:00
6087202739Liene BrūveleAzimuts OK- Sm BJSS12:20:00
6092011738Ilona DaģeAlnis-JNSC OK12:22:00
 
 
Women 21B (19)3,9 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
611VacantVacant11:13:00
61759124Sacher Oliviakilroy11:15:00
6168333338Margarita KulnisDevyni OK11:17:00
6272089797Sanita ŠvēdeOgre OK/SC11:19:00
6231413887Oksana KlēģereInd.11:21:00
6229200933Irina NefedovaDT Espoon Suunta11:23:00
6289200086Antra SkujenieceOzons11:25:00
6157200143Ilze BirznieceKURMIS OK11:27:00
629400387Aistė PetrevičienėOK Fortūna11:29:00
6258629240Gunta NeijaPēdējās vietas pavēlnieki11:31:00
6247000062Elīna MankusSaldus OK11:33:00
6307200144Santa GrāvelsiņaKāpa OK11:35:00
6122006317Kristiāna BrenceTEIKAS KALNS11:37:00
6262032537Erika OlberkyteAlūksne OK11:39:00
6191418233Aiga ŠvalbeAlnis-JNSC OK11:41:00
6218080010Ineta PopēnaInd.11:43:00
6132340100Ilona KalniņaAuseklis IK11:45:00
6148292929Evija LīviņaOzons11:47:00
6188230192Džoanna MitenieceKURMIS OK11:49:00
 
 
Women 35- (19)4,9 km20 C
StnoChipnoNameClubStart
6358290181Līga BerķeBriksnis SK12:24:00
6422012435Zanda AbzaloneCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:26:00
6487206331Lolita KauķeBriksnis SK12:28:00
6522340103HOIKKALA GUNKIMITO SF FIN12:30:00
645201315Rasa KumpyteOK Levuo12:32:00
6531392106Linda KrūmiņaBriksnis SK12:34:00
6468080004Sanita LeimaneTOSK Eko O12:36:00
6391392110Agnese HelmūteInd.12:38:00
6388628445Agnese DzērveKāpa OK12:40:00
649207684Sanita GulbeInd.12:42:00
6472072680Ilvija MadsenaMadonas BJSS/OK Arona12:44:00
6418099900Anžela ŠapovalovaAuseklis IK12:46:00
6519999599Ieva DobuleBriksnis SK12:48:00
6432021216Liene ZapereckaInd.12:50:00
6377200097Daria LitvinOK Kaliningrad12:52:00
6369992999Irina PautovaLegenda Vologda12:54:00
644201043Benita Alberta-PrauliņaBriksnis SK12:56:00
6407999990Baiba BirznieceIndividuāli12:58:00
6507201330Arisha TrofimchikNord West13:00:00
 
 
Women 40- (16)4,8 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
655VacantVacant11:50:00
6688627784Zaiga OzoliņaAuseklis IK11:52:00
6719555550Marita JohansenaOgre OK/SC11:54:00
6672072669Maija RumakaZebiekstes11:56:00
6708118000Inese BajāreTOSK Eko O11:58:00
6612340056Elīna Gediņa-DucenaAuseklis IK12:00:00
6641411742Anna KonanovaNord West12:02:00
6692340035Elīna SalavaKāpa OK12:04:00
6652113377Kristīne VeitaOzons12:06:00
6602021174Elīna AndersoneSaldus OK12:08:00
6572340088Sarmīte MūzeIndividuāli12:10:00
6562078909Aiga KalniņaBez kompasa12:12:00
6662061738Agnese BaltmaneAuseklis IK12:14:00
6622300823Eva Haberkorne-VimbaZiemeļkurzeme OK12:16:00
6582021210Ilze SkangaleBurkānciems OK12:18:00
659682487Anita SaulīteAuseklis IK12:20:00
 
 
Women 45- (19)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
6851302615Iveta BrūvereOzons12:54:00
6828627834Jolanta BuraAuseklis IK12:56:00
6952005119Ginta NažinskaInd.12:58:00
690200363Evija SkrastiņaInd.13:00:00
6841603078Vija ŠiltereAuseklis IK13:02:00
6762340045Ieva RodeInd.13:04:00
691920429Līga VirbuleTaka TOK13:06:00
6831602330Zane BlumbergaAlnis-JNSC OK13:08:00
6948000700Līga BlankaKāpa OK13:10:00
688201169Ieva OzoliņaZiemeļkurzeme OK13:12:00
6782021187Jana LepiksoneAuseklis IK13:14:00
6779005202Inguna KupčaOzons13:16:00
6862012462Elgita StrazdiņaPurva Bridējs OK13:18:00
693255864Maret ViiraViimsi13:20:00
6802340009Rita KalnpureAuseklis IK13:22:00
6892011570Tamara KhizhniakSAO13:24:00
687201964Inese BļodnieceOzons13:26:00
6812011710Ieva VītoliņaOgre OK/SC13:28:00
6791301719Maira ZernisSaldus OK13:30:00
 
 
Women 50- (9)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
705651229Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:00:01
7022021263Ieva RozentāleMona OK12:36:00
7017034197Antra GaumigaBebri12:38:00
7042045381Mudīte ŠteinaSaldus OK12:40:00
7038040354Gunta LebedokaKURMIS OK12:42:00
6982800880Inta PoriķeAlnis-JNSC OK12:44:00
6971110777Anita AuguleSigulda12:46:00
700320276Inese LācareSILVA12:48:00
6991301595Galina PigarevaMile-sport12:50:00
 
 
Women 55- (15)3,9 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
784250505Natalia DenisovaKSO Belaya Rus12:27:00
707504188Nadezhda KlopovskaiaKSO Standart12:49:00
7152340060Eija PiispanenHaapaveden Urheilijat (HaU)12:51:00
7161414540Maija ČerjakaKāpa OK12:53:00
7202588336Odeta TurkaTaka TOK12:55:00
709200371Baiba ZariņaOzons12:57:00
712201142Māra PutniņaMežmalas / Madona12:59:00
718303180Rasa SaldžiūnienėDevyni OK13:01:00
7082066915Dace CebuleOgre OK/SC13:03:00
7132300540Marina MovkoOK Kaliningrad13:05:00
714201081Ilze TāseOgre OK/SC13:07:00
7102015692Skaidrīte OtaņķeTaka TOK13:09:00
7218636838Andra JansoneInd.13:11:00
7192057533Iveta PriedīteSaldus OK13:13:00
723259967Elena BrokKSO Belaya Rus13:15:00
 
 
Women 60- (10)3,9 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
7332055107Natalia LazarewaOK Kaliningrad12:29:00
7307300109Outi BorgenströmDT Ikaalisten Nouseva-Voima12:31:00
7298160257Maggie RoachLuxOC12:33:00
728503716Tamāra KosmačevaKāpa OK12:35:00
7317203956Aija AlksneCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:37:00
727533110Liene BušaAlnis-JNSC OK12:39:00
7267208030Hennariikka LonkaDT Kalevan Rasti12:41:00
7327555000Lauma žilkoKāpa OK12:43:00
7247003136Velga BušaMona OK12:45:00
7347087346Kirsti KattilakoskiAron Haka12:47:00
 
 
Women 65- (8)3,9 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
736VacantVacant12:09:00
7412055106Galina SemuchinaOK Kaliningrad12:11:00
7391007353Leonora MakarovaRīgas satiksme12:13:00
7409200075Rudīte ŠternaSigulda12:15:00
7428629196Mudīte AlksneJēkaba aģentūra12:17:00
738302871Ritva KajavaDT Hämeenlinnan Suunnistajat12:19:00
743200233Anfiza KrazeAuseklis IK12:21:00
7376631Sirpa KoivulaHelsingin suunnistajat12:23:00
 
 
Women 70- (14)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
745VacantVacant12:24:00
7567203263Irma LiljeströmHelsingin suunnistajat HS12:26:00
754560408Tuula OhramaaRasti-Jyry12:28:00
751416219Maija JansoneSeniors12:30:00
7522008883Vaira ČerniševaZiemeļkurzeme OK12:32:00
7462056219Anneli VilppolaDT Iisu12:34:00
7482048114Eeva TanskaDT Espoon Suunta12:36:00
7571302622Māra BolšteinaAlnis-JNSC OK12:38:00
7581944902Tuulikki KarvinenDT Helsingin Suunnistajat12:40:00
7531144122Ritva MikkonenDT Espoon Suunta12:42:00
7491302197Ludmila MiasnikovaPskov12:44:00
7552058078Tuula TulokasDT Suomusjärvn Sisu12:46:00
750207668Laimdota šultePrizma12:48:00
747201003Maira LiepaPrizma12:50:00
 
 
Women 75- (7)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
760VacantVacant12:10:00
7661602117Anna SlaviņaMona OK12:12:00
76562835Marja RaatikkaHelsingin suunnistajat HS12:14:00
7642015696Ilze BruceSaldus OK12:16:00
762236960Aira MyllyDT Ounasvaaran Hiihtoseura12:18:00
7631302646Velta ZjatkovaAlnis-JNSC OK12:20:00
7618121900Jūlija ZvirgzdeSeniors12:22:00
 
 
Women 80- (3)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
772230747Raisa MazzariņaSeniors11:30:00
771238613Eila PekkarinenDT Keravan Urheilijat11:32:00
770236955Aija AndersoneSeniors11:34:00
 
 
Men -8 (13)1,2 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
1022012409Kristaps GulbisInd.11:00:00
1032340027Klāvs BižānsAuseklis IK11:00:00
1041592005Krišs SlaviņšBlaumanis11:00:00
113VacantVacant11:00:00
1122340101Dāvis RapaZebiekstes11:00:00
1012340011Korney KonanovNord West11:00:00
1052340111Kārlis Jānis StrazdiņšKāpa OK11:00:00
1091410530Haralds SalavsKāpa OK11:00:00
1102340023Lenarts StraumeAuseklis IK11:00:00
1117201405Niklāvs StaņaBriksnis SK11:00:00
1062340068Niks MālnieksInd.11:00:00
1079777000Mārtiņš CīrulisInd.11:00:00
7747787778Mindaugas ZaveckasInd.11:00:00
 
 
Men -10 (11)1,2 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
1178445588Kevins ŠvalbeAlnis-JNSC OK11:00:00
11811655Jānis BižānsAuseklis IK11:00:00
1162340005HOIKKALA VILHELMKIMITO SF FIN11:00:00
7874405195Gustavs GritānsKāpa OK11:00:00
115201029Emīls LācisOzons/RSP11:00:00
1202113401Niklāvs UžulisKāpa OK/ Carnikavas novads11:00:00
1242089782Bruno ŠternsOgre OK/SC11:00:00
1252109662Dāvids KalniņšSiguldas Sporta skola11:00:00
1232109667Matiss MartinsonsSiguldas Sporta skola11:00:00
1212340025Ralfs PrauliņšBriksnis SK11:00:00
1222109669Verners SalenieksSiguldas Sporta skola11:00:00
 
 
Men -12 (30)1,9 km6 C
StnoChipnoNameClubStart
1558644444Mārtiņš DzenītisMadonas BJSS/OK Arona11:41:00
1452089805Toms KaļvaOgre OK/SC11:43:00
1467206327Jānis OšiņšAzimuts OK- Sm BJSS11:45:00
1432089786Emīls Gustavs GulbisOgre OK/SC11:47:00
1422077818Raivis LasmanisSiguldas Sporta skola11:49:00
1392008866Francis VimbaAuseklis IK11:51:00
1292077165Uvis SproģisOK Alūksne-Ape /Sm BJSS11:53:00
1412089787Edgars SagžijevsOgre OK/SC11:55:00
1501398841Gavriils KņigaOzons/RSP11:57:00
1282089794Adrians KuģenieksOgre OK/SC11:59:00
1522340070Markuss MālnieksInd.12:01:00
1322082442Emīls LecinskisKāpa OK12:03:00
1352008099Pauls Olafs StraumeAuseklis IK12:05:00
1372089783Emīls FišersOgre OK/SC12:07:00
1447111333Markus GrasisAuseklis IK12:09:00
1408642304Dāvis VintišsMadonas BJSS/OK Arona12:11:00
1342011724Audris Odo VītoliņšOgre OK/SC12:13:00
1532102501Edvards KrūmiņšAlnis-JNSC OK12:15:00
1512073763Emīls SaulīteAuseklis IK12:17:00
1308629975Roberts ĶirkumsKāpa OK/Ādažu BJSS12:19:00
1542021256Mārcis DzērveKāpa OK12:21:00
1492012383Rinalds RužaCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:23:00
1368642305Ritvars ĻepeškinsMadonas BJSS/OK Arona12:25:00
1312049468Uvis ŠolmanisAuseklis IK12:27:00
1382340099Edijs ČākursNaukšēni12:29:00
1482102505Gustavs PlonisAlnis-JNSC OK12:31:00
1337999000Ričards BisenieksPurva Bridējs OK12:33:00
1562102510Kārlis OšsAlnis-JNSC OK12:35:00
1472089780Emīls ŠulcsOgre OK/SC12:37:00
1272102504Ričards ZībertsAlnis-JNSC OK12:39:00
 
 
Men -14 (19)2,8 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
788887025Jēkabs GritānsKāpa OK11:59:00
1668642301Klāvs PļaviņšMadonas BJSS/OK Arona12:01:00
1732104613Alvis MiglavsZVOC-VBSS12:03:00
1761302618Markuss Brasavs-MuižnieksAlnis-JNSC OK12:05:00
1752089795Roberts NīmanisOgre OK/SC12:07:00
1632340097Jurģis Egons StrazdiņšKāpa OK12:09:00
1642063968Emīls MiķisZVOC-VBSS12:11:00
1588006008Gustavs StaņaAuseklis IK12:13:00
1722102509Oskars ŠķiņķisAlnis-JNSC OK12:15:00
1578642303Uģis BeķerisMadonas BJSS/OK Arona12:17:00
1748632861Matīss SaulīteAuseklis IK12:19:00
1651394783Renārs KļaviņšAzimuts OK- Sm BJSS12:21:00
1611003121Artems BabinsMadonas BJSS/OK Arona12:23:00
1712089796Ronalds AleksānsOgre OK/SC12:25:00
1698082004Emīls LazdānsAuseklis IK12:27:00
1591003122Mārcis GraudumsMadonas BJSS/OK Arona12:29:00
1602077170Austris KalniņšOK Alūksne-Ape /Sm BJSS12:31:00
1622089784Emīls ZaicevsOgre OK/SC12:33:00
1702340050Jēkabs Toms AndersonsSaldus OK12:35:00
 
 
Men -16 (18)4,8 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
180VacantVacant12:56:00
1962021206Dāvis ŠolmanisAuseklis IK12:58:00
1901302617Ralfs Jānis EižvertiņšAlnis-JNSC OK13:00:00
1932006271Rinalds RadziņšCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:02:00
1899100019Kristiāns StaņaAuseklis IK13:04:00
1842089806Krists StrihelsOgre OK/SC13:06:00
1882012434Gustavs DravantsCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:08:00
1879005148Nils CiglisAuseklis IK13:10:00
1949200342Emīls ZernisSaldus OK13:12:00
1857202726Renārs SteselisAuseklis IK13:14:00
1922340048Kārlis RodeInd.13:16:00
1838000777Mārcis Klāvs BeitānsAuseklis IK13:18:00
1861398826Gustavs ŠvalbeOzons/RSP13:20:00
1981006180Pauls JohansensAuseklis IK13:22:00
1952006276Kārlis NeimanisCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:24:00
191305415Mārcis ZariņšOzons/RSP13:26:00
1972063971Kārlis VaļģisZVOC-VBSS13:28:00
1812008101Emīls Andrejs JohansensAuseklis IK13:30:00
 
 
Men -18 (9)5,4 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
200VacantVacant12:02:00
2067870000Kristers GrasisOgre OK/SC12:04:00
2058642302Niks PļaviņšMadonas BJSS/OK Arona12:06:00
2088638625Andris SarksņaOgre OK/SC12:08:00
2077206330Arvis ZeibotsMadonas BJSS/OK Arona12:10:00
2022006267Rihards KnētsCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:12:00
2011395651Renārs KokorevičsGulbenes n BJSS/Pūznis OK12:14:00
2041399849Jānis ValpuskiOgre OK/SC12:16:00
2039005146Madis CiglisAuseklis IK12:18:00
 
 
Men -20 (9)6,8 km26 C
StnoChipnoNameClubStart
36VacantVacant12:33:00
422021229Haralds UlmanisAuseklis IK12:35:00
411399844Valters ReneslācisOgre OK/SC12:37:00
431391651Kalvis KaļvaMadonas BJSS/OK Arona12:39:00
382006222Jānis VeļķerisAlūksne OK12:41:00
377205492Edgars UstinovsOgre OK/SC12:43:00
402006352Aivis ŠiliņšAlnis-JNSC OK12:45:00
397000063Toms StraumeAuseklis IK12:47:00
442018833Matīss SlikšjānisAzimuts OK- Sm BJSS12:49:00
 
 
Men 21E (28)6,8 km26 C
StnoChipnoNameClubStart
28643754Artūrs PauliņšAzimuts OK- Sm BJSS13:00:00
108638668Artjoms RekuņenkoAzimuts OK- Sm BJSS13:00:26
31005404Sergey DobryninRasti-Kurikka13:02:08
98638700Uldis UpītisKāpa OK/Ādažu BJSS13:02:36
18180000Mārtiņš SirmaisAuseklis IK13:03:12
48636146Dāvis DišlersOzons13:03:46
68619024Andris KivlenieksOgre OK/SC13:05:24
128629222Alvis ReinsonsIndividuāli13:05:24
88644507Henrikas PaužasDainava13:06:12
132012427Zigmārs GailisAuseklis IK13:06:33
179911199Andris CānsCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:06:57
188629210Andris GailisAuseklis IK13:07:51
161123211Nikita GurevichURALGUFK RUS13:08:16
267201641Alexei BuragoInd.13:08:19
151400077Viktors MateičsSaldus OK13:08:23
141406515Atis RešķisSaldus OK13:08:26
198630806Maxim SimakovOmega Moscow13:10:02
297550001Valts UlmanisAuseklis IK13:10:25
228080008Mārtiņš SkujenieksOzons13:10:50
248638641Andis LaveiķisTRUE STORY13:11:53
21966969Andrejus JemeljanenkoTakas13:15:12
30888510Ivan AfanasevEridan13:16:20
251302621Daniels KārkliņšZVOC/ISOSTAR13:17:08
322011733Jānis RukšānsKāpa OK13:18:01
281996058Emīls VainovskisSaldus OK13:20:51
35VacantVacant13:30:00
348005008Artūrs VerzaInd.13:30:00
312340116Krišjānis MezulisMežuļi13:30:00
 
 
Men 21A (31)5,4 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
210VacantVacant11:00:00
213501458Toon MelisHamok11:02:00
2301413881JUSTS GRUNDAInd.11:04:00
2262012436Edgars BričonoksKāpa OK11:06:00
2201602689Matīss RatnieksStiga OK11:08:00
2368120889Juris LebedoksKURMIS OK11:10:00
2232049477Klāvs StipraisMežmalas / Madona11:12:00
2351301684Vladimir Balyasnikov110%11:14:00
2348629230Mārtiņš LindeOzons11:16:00
2409180007Nauris NeimanisOgre OK/SC11:18:00
2142101450Raivis OttoOzons11:20:00
2387000600Viktoras SaldžiūnasDevyni OK11:22:00
231514262Arvis GelbisSILVA11:24:00
2152340084Ainārs DrozdsCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:26:00
219201912Artūrs GulbisAzimuts OK- Sm BJSS11:28:00
2391395037Alexey TochilovAdventure Aura11:30:00
2171417877Dmitrijs SkripacevsZiemeļkurzeme OK11:32:00
2338631456Raitis BirznieksSPAMMA OK11:34:00
2298628434Kaspars RadziņšCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:36:00
2271403689Jānis SārsOgre OK/SC11:38:00
2162800108Oskars SeilisSurikati11:40:00
2257003145Dainis KrasovskisAuseklis IK11:42:00
2188629082Kaspars VītolsSPAMMA OK11:44:00
2122340077Ruslans GelbisSILVA11:46:00
2412011767Vilnis KlāsonsOgre OK/SC11:48:00
2288080800Atis HeinolsKāpa OK11:50:00
2329564091Māris MunkevicsIndividuāli11:52:00
2212032543Vents LupkinsAzimuts OK- Sm BJSS11:54:00
2248000100Kārlis VilciņšKāpa OK11:56:00
2229005149Edgars IndrānsKāpa OK/Ādažu BJSS11:58:00
2378110811Uldis KatlapsCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:00:00
 
 
Men 21B (12)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
2512005113Ervīns JansonsAuseklis IK11:00:00
2522021230Jānis JansonsInd.11:02:00
2549993339Jurijs ŠenbergsIndividuāli11:04:00
248201063Gints LindeInd.11:06:00
2432032541Māris VeismanisAlūksne OK11:08:00
2467200159Kristaps KalniņšAuseklis IK11:10:00
2532087460Valerijs ProsolkovsAzimuts OK- Sm BJSS11:12:00
2472011735Haralds ŠillersOgre OK/SC11:14:00
2492021253Nauris VērsisGC11:16:00
2458631808Ingus KlēģerisInd.11:18:00
244995820Evgenii SheianovSRD SK11:20:00
2502008880Dmitrijs ŽarovsZiemeļkurzeme OK11:22:00
 
 
Men 35- (34)5,4 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
2728629972Mārtiņš GalvanovskisInd.12:02:00
2561301581Andrey Barkalov110%12:20:00
2852340117Raimonds ArājsInd.12:22:00
2762101444Gatis GrīnbergsSaldus OK12:24:00
2779955599Valeriy PautovLegenda Vologda12:26:00
2927202736Krišjānis NeijsPēdējās vietas pavēlnieki12:28:00
2759200802Salvis DaģisAlnis-JNSC OK12:30:00
2742340069HOIKKALA MIKKOKIMITO SF FIN12:32:00
2632085044Andis JanovsBriksnis SK12:34:00
2618000090Andris MikijanskisIndividuāli12:36:00
2732056228Ruslans MikulovsStiga OK12:38:00
2878000010Atis KrūmiņšOzons12:40:00
2898003000Māris BaltiņšCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:42:00
2842012428Kārlis PrauliņšBriksnis SK12:44:00
2798627783Jānis SaliņšKāpa OK12:46:00
2789096969Māris FreimanisSILVA12:48:00
2707200145Mārtiņš OzoliņšInd.12:50:00
2818080707Aivar TihaneAuseklis IK12:52:00
2828631566Māris SumčenkoInd.12:54:00
269201066Arnis ŠnoreAuseklis IK12:56:00
2671392095Vladimirs ĻašsBriksnis SK12:58:00
288980535Jevģēnijs BondinsAuseklis IK13:00:00
2712011729Jānis ButānsCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:02:00
2911391663Uldis ZimantsOzons13:04:00
2592008091Agris PeipiņšCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:06:00
266682469Andrei YakauleuOC Baklan13:08:00
2588636808Andis LeontjevsMadonas BJSS/OK Arona13:10:00
2608111100Normunds LeiņaOzons13:12:00
2647122217Mati MägiHiiumaa OK13:14:00
2689200245Ģirts GoškoInd.13:16:00
2868080088Kristaps SaulītisSūneklis13:20:00
2901719908Aras PetrevičiusOK Fortūna13:22:00
2578628428Edmunds DremakovsAuseklis IK13:24:00
2838228228Sandis ZukulisSurikati13:26:00
 
 
Men 40- (31)5,1 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
3122012448Māris BalčūnsInd.12:24:00
3262340093Alvis ŠepteInd.12:26:00
3238638429Andrius ZaveckasĄžuolas OK12:28:00
308555944Uldis GaissAlnis-JNSC OK12:30:00
3158000075Māris CīrulisInd.12:32:00
3197788888Uvis SoikaOzons12:34:00
3259060674Jānis MeldrājsTOSK Eko O12:36:00
3008385777Ivars ŽagarsOzons12:38:00
3022008877Mārtiņš VimbaZiemeļkurzeme OK12:40:00
2958637585Kaspars ZudragsIndividuāli12:42:00
3078003333Artis DobulisBriksnis SK12:44:00
3038631509Sulev LuikKāpa OK12:46:00
3207000165Dmitrijs FrolovsAuseklis IK12:48:00
298501179Tadas KazlauskasOK Fortuna12:50:00
3012021289Edgars BremzeOgre OK/SC12:52:00
3212008107Einārs ŠillersZiemeļkurzeme OK12:54:00
3178080005Ervīns VeicsInd.12:56:00
3141393537Dmitry KonanovNord West12:58:00
2998440448Armands TeterisTaka TOK13:00:00
3048000033Ernests KoledaInčukalns13:02:00
3118626144Gatis DzērveKāpa OK13:04:00
2961392104Ingus GrasisAuseklis IK13:06:00
2979200079Andis NeļķeInd.13:08:00
3242049496Kaspars CersAuseklis IK13:10:00
3221392101Raimonds BondarsLatvijas finieris13:12:00
3059200248Gints GritānsKāpa OK13:14:00
3068631111Juris DzenītisMadonas BJSS/OK Arona13:16:00
3109170473Gints EglītisInd.13:18:00
31841652Mindaugas KvedaraviciusOK Levuo13:20:00
3097203277Uldis BrucisSaldus OK13:22:00
2947500721Simon HarstonTaka TOK13:24:00
 
 
Men 45- (41)5,1 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
328VacantVacant11:00:00
3489200804Pēteris DruķisAuseklis IK11:02:00
3369022700Ivars ZariņšInd.11:04:00
3351301988Mareks IndānsOgre OK/SC11:06:00
3581391669Egons ŠolmanisAuseklis IK11:08:00
3658300933Ainārs SkrubisZiemeļkurzeme OK11:10:00
3457700522Arnis GrasisAuseklis IK11:12:00
3392006338Dagnis KaņepeCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:14:00
3531006192Ints UlmanisAuseklis IK11:16:00
3471301740Oskars ZernisSaldus OK11:18:00
3422005123Aldis BangaPrizma11:20:00
3322006255Raivis ReinsonsIndividuāli11:22:00
3622061748Atis GegerisAuseklis IK11:24:00
3341403684Ints KalniņšBriksnis SK11:26:00
3441415740Kaspars ČerjaksKāpa OK11:28:00
3558629085Raitis MuižnieksAuseklis IK11:30:00
3608638440Ilya GusevNord West11:32:00
3491603086Ģirts SalmiņšSaldus OK11:34:00
3688000450Arnis HeinrihsonsAuseklis IK11:36:00
3591775616Reinis NīmanisOgre OK/SC11:38:00
3611400076Ivars ValtassSaldus OK11:40:00
3462008868Valters FreidenfeldsZiemeļkurzeme OK11:42:00
3402340033Artis LočmelisBurkānciems OK11:44:00
3637209300Andris StrazdiņšPurva Bridējs OK11:46:00
351503743Alvis LepiksonsAuseklis IK11:48:00
3298638434Rolandas BačkysIGTISA11:50:00
3301007360Alberts LācisPurva Bridējs OK11:52:00
3338644462Alvis MatsMadonas BJSS/OK Arona11:54:00
3578643761Aigars TreijersOgre OK/SC11:56:00
3528100003Kaspars BeitānsDopings.lv11:58:00
3438630803Jānis SpektorsAuseklis IK12:00:00
3381007940Dmitrii SychevInd.12:02:00
3419500002Pēteris StradiņšAuseklis IK12:04:00
3671301968Guntis ArnicānsA212:06:00
3501410733Juris VaidakovsZiemeļkurzeme OK12:08:00
3318000808Juris KnētsCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:10:00
3378000333Māris BisenieksPurva Bridējs OK12:12:00
3668399587Andris ZandersonsOzons12:14:00
3541007371Juris ŠlesersRīgas satiksme12:16:00
3641009570Juris DucensAuseklis IK12:18:00
3568260000Nikolay SytovMosmeridian12:20:00
 
 
Men 50- (18)4,8 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
3907201642Kirill GorevInd.11:48:00
3701412444Valery DenisovKSO Belaya Rus12:22:00
3777200508Johan AleniusIFK Lidingö12:24:00
3858025907Andrejs GaumigsMona OK12:26:00
3872340030Didzis ČākursNaukšēni12:28:00
3762340098Agris BūmanisPrizma12:30:00
3842050644Jānis NulleAzimuts OK- Sm BJSS12:32:00
3868000099Sergejs ŠadrinsKāpa OK/ Carnikavas novads12:34:00
372503711Ģirts ZīlišķisMona OK12:36:00
3788631115Uģis OzolsIndividuāli12:38:00
3797111700Atis ZariņšMona OK12:40:00
3737203361Andres ViiraViimsi12:42:00
381771999Ingus RektiņšBurkānciems OK12:44:00
3751396688Andris MeļķertsSaldus OK12:46:00
3742040098Konstantin PigarevMile-sport12:48:00
3822006300Kalvis BricisBez kompasa12:50:00
3801302642Valērijs StūrisAuseklis IK12:52:00
3717203283Aigars LeibomsCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:54:00
 
 
Men 55- (24)4,8 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
3919610407Mats JönssonKorsnäs IF OK11:00:00
4048000015Sacher Martinkilroy11:02:00
4142049466Jevgeņijs KaupužsKURMIS OK11:04:00
403503704Ēriks ŪdrisCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:06:00
4132005122Harijs LācarsSILVA11:08:00
4127208195Reima PiispanenHaapaveden Urheilijat (HaU)11:10:00
408888958Sandris LācisMona OK11:12:00
4158629792Igors JamčuksInd.11:14:00
4068213131Ģirts MamisMona OK11:16:00
395201092Ivars MālnieksInd.11:18:00
3927003143Uldis PekussMona OK11:20:00
4072340086Algimantas RudisSaulė OK11:22:00
405682269Sergei IudovPskov11:24:00
3941040423Gilles SCHIAVOBALISE04-0404PZ11:26:00
3962011955Zenonas SaldžiūnasDevyni OK11:28:00
3971201058Tuomo PuustinenPihkaniskat11:30:00
3982021108Jānis SaliņšMežmalas / Madona11:32:00
4002340072Juha HeikkinenPihkaniskat11:34:00
410503731Ivars PucensMona OK11:36:00
4119119000Jānis LagzdkalnsKURMIS OK11:38:00
3932036460Guntis DudeSprīdītis TSK11:40:00
3992005114Igors BužsCPSS/Meridiāns/Pārgauja11:42:00
401351674Urmas LaevAuseklis IK11:44:00
4021603098Jānis PutniņšMežmalas / Madona11:46:00
 
 
Men 60- (17)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
4252015691Māris OtaņķisTaka TOK12:02:00
4358201053Alain JuanANCO12:04:00
4318090856Gila PoltéraQuack OK12:06:00
4302011746Elmārs AntonsSprīdītis TSK12:08:00
427200305Valdis StupānsInd.12:10:00
4337100007Andris žilkoKāpa OK12:12:00
429238088Sergey LukinSAO12:14:00
4222049485Ilgvars LipstsInd.12:16:00
4197207422Eero NevalainenPihkaniskat12:18:00
4282021265Jānis AugulisSigulda12:20:00
4249020556David RoachLuxOC12:22:00
421200303Ivars AnsviesulisPrizma12:24:00
4237300021Ivars MuzikantsMona OK12:26:00
4202800173Andris KalveInd.12:28:00
4327770888Jānis PērkonsAuseklis IK12:30:00
434503740Andris GrundšteinsIndividuāli12:32:00
4268141154Henry NybergDT OK Trian12:34:00
 
 
Men 65- (19)4,3 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
4518100999Uldis ŽdanovsKO OK11:24:00
45564590Jouko KoivulaHelsingin suunnistajat11:26:00
4569200077Helmuts LukačovsSILVA11:28:00
4571410740Egils MauliņšSaldus OK11:30:00
4481302626Arnolds KučinskisOgre OK/SC11:32:00
4522340082ERIKSSON GOERANKIMITO SF FIN11:34:00
4491003106Ivars ZariņšPūznis OK11:36:00
445505076Arvo KivikasOK Ilves11:38:00
454200239Jānis SkrūzmanisOgre OK/SC11:40:00
441980531Andris TauvensKURMIS OK11:42:00
4461009574Valerijs PahomovsMODULS RIGA11:44:00
4422061735Jānis ZariņšIndividuāli11:46:00
4448080000Aivars PentjušsPrizma11:48:00
4539888777Ilmārs LimbēnsSigulda11:50:00
439202105John FranklinSYO11:52:00
4508009900Oskars ZidsJēkaba aģentūra11:54:00
4408181000Guntis SaulītisIndividuāli11:56:00
4438160751Giorgio BernasconiANCO11:58:00
447896934Uldis AlksnisCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:00:00
 
 
Men 70- (12)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
459VacantVacant12:52:00
4712088790Sergei MiasnikovPskov12:54:00
4671007370Jānis AprubisPrizma12:56:00
4668636840Uldis AlksnisJēkaba aģentūra12:58:00
4691950246Gérard LEFRAN?OISA C BEAUCHAMP13:00:00
4641400490Åge LiljeströmHelsingin suunnistajat HS13:02:00
4607209671Juris ŽilkoAlnis-JNSC OK13:04:00
4612049461Vilis DubrovskisSeniors13:06:00
4638480807Pēteris NovikovsKāpa OK/ Carnikavas novads13:08:00
4651411439Vesa PaavolaDT Epilän Esa13:10:00
4682340041Erkki KivistöPihkaniskat13:12:00
4707208426Jaakko TeppoAron Haka13:14:00
 
 
Men 75- (14)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
475VacantVacant11:42:00
4871602133Rodrigo SlaviņšOzons11:44:00
4851396131Pekka ElomaaDT Espoon Suunta11:46:00
4832008879Vadims ČerniševsZiemeļkurzeme OK11:48:00
4887207961Seppo KettunenRasti-Jyry11:50:00
480416196Andris KalniņšSeniors11:52:00
479252025Jouko KarjalainenHelsingin suunnistajat HS11:54:00
4848417200Juris ZvirgzdsSeniors11:56:00
4781411440Seppo PaavolaDT Epilän Esa11:58:00
4761304008MATTSSON PER-AAKEKIMITO SF FIN12:00:00
4822011768Arno LīcisOzons12:02:00
4862086499Ivars KalniņšSeniors12:04:00
47764978Seppo VänttinenDT Espoon Suunta12:06:00
4819200485Arvīds TeterisTaka TOK12:08:00
 
 
Men 80- (3)3,2 km17 C
StnoChipnoNameClubStart
492200111Gunārs OstupsKāpa OK/ Carnikavas novads11:36:00
491200155Edvīns BernersA211:38:00
490305828Eriks StamursPrizma11:40:00
 
 
Men 85- (1)2,2 km9 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
493200386Tālivaldis TūnsKāpa OK11:00:00
 
 
Men 90- (1)1,7 km6 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
4941302238Genrih ShurMoscompas11:00:00
 
 
OPEN1 (3)2,5 km8 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
7968638652Janeks DreijaInd.11:00:00
7761071970Sanita FeldmaneAuseklis IK11:00:00
7772061743Ieva PētersoneAuseklis IK11:00:00
 
 
OPEN2 (4)5,4 km14 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brivi izveleta laika no 11:00 lidz 13:30 / Open start from 11:00 to 13:30
 
7801392096Ilze LobaInd.11:00:00
783VacantVacant11:00:00
7821396667Līga BuļaInd.11:00:00
7811407519Guntars LobaInd.11:00:00