Rīgas čempionātspr 2018.07.16. 16:25
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanāsRīga, Jaunciems
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W8 (12)1,4 km5 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
123Anete VintišaMadonas BJSS/OK Arona11:230:00
224Katrīna CīruleAuseklis IK14:08+2:45
329Elizabete OzoliņaIndividuāli15:41+4:18
421Madlēna FreimaneAuseklis IK16:48+5:25
5349Elizabete VilciņaKāpa OK18:39+7:16
626Amanta MikijanskaIndividuāli18:49+7:26
727Elīza ŠlesereRīgas satiksme22:12+10:49
828Agate Upīte-UpenieceIndividuāli22:54+11:31
925Daija KrieviņaAuseklis IK23:19+11:56
1022Henriete PriedīteLūzerX28:45+17:22
1131Rūta ZagorskaAuseklis IK29:46+18:23
1230Emīlija CeliņaIndividuāli36:53+25:30
 
 
 
M8 (12)1,4 km5 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
118Kristofers LaķisAuseklis IK12:070:00
2345Sandijs GabrānsAuseklis IK12:53+0:46
337Klāvs BižānsAuseklis IK16:19+4:12
420Kārlis PoikānsAuseklis IK16:36+4:29
536Eduards FeldmanisIndividuāli17:12+5:05
633Mārtiņš PužulisIndividuāli17:49+5:42
735Teodors ŠampiņšAuseklis IK20:18+8:11
8335Reinis ŠneidersAuseklis IK25:49+13:42
919Didzis KrieviņšAuseklis IK26:32+14:25
1032Atis VārtukapteinisAuseklis IK31:25+19:18
1134Reinis ValdatsIndividuāli36:39+24:32
 
354Miķelis Ādamsons-PedčenkoIndividuālimp
 
 
 
W10 (8)1,4 km5 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
143Anna GodiņaSm BJSS-Azimuts OK12:500:00
241Marta KuprovskaIndividuāli12:56+0:06
344Sofija Sveta GalvanovskaIndividuāli14:15+1:25
442Evija FeldmaneIndividuāli19:51+7:01
539Eleonora PriedīteLūzerX21:24+8:34
638Elizabete GraudiņaIndividuāli23:25+10:35
 
17Nora VismaneIndividuālimp
40Elza Gerda CauneAuseklis IKdns
 
 
 
M10 (13)1,4 km5 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
156Lars Anders LuiksKāpa OK8:160:00
251Toms SīlisIndividuāli9:54+1:38
349Dāvis BautrisAuseklis IK10:31+2:15
448Daņila GaļejevsKāpa OK/ Carnikavas novads10:49+2:33
547Oskars GillsAuseklis IK11:02+2:46
653Mārtiņš CīrulisAuseklis IK11:43+3:27
752Gustavs DubovsAuseklis IK11:46+3:30
855Jānis BižānsAuseklis IK13:37+5:21
957Tomass AndersonsBaisie eži ODK14:18+6:02
1045Kārlis Jānis StrazdiņšKāpa OK15:48+7:32
1150Jēkabs PoikānsAuseklis IK17:34+9:18
1246Edgars ŠveicersAuseklis IK29:01+20:45
 
54Rihards RaginskisAuseklis IKdns
 
 
 
W12 (7)1,8 km6 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
164Kristiāna ŠaškoOzons14:310:00
267Patrīcija ValaineOgre OK15:09+0:38
362Līva Elīza AndersoneOgre OK16:07+1:36
461Māra SegliņaOK Alnis-JNSC28:41+14:10
565Paula PētersoneAuseklis IK35:55+21:24
663Marta LāceAuseklis IK39:49+25:18
 
66Natālija KrasovskaSēlijas Mežsdnf
 
 
 
M12 (6)1,8 km6 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
169Uvis ŠolmanisAuseklis IK12:570:00
268Roberts ŠampiņšAuseklis IK13:30+0:33
370MIKUS NenišķisSēlijas Mežs17:00+4:03
472Kevins ŠvalbeOK Alnis-JNSC18:08+5:11
573Arvils ApsītisAuseklis IK35:32+22:35
 
71Rūdolfs GillsAuseklis IKmp
 
 
 
W14 (6)3,3 km9 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
186Laura BerķeAuseklis IK25:420:00
282Anete StrautaMadonas BJSS/OK Arona28:20+2:38
384Daniela KrasovskaSēlijas Mežs32:19+6:37
481Sanda LapiņaAuseklis IK33:43+8:01
585Kitija MeldereIndividuāli44:38+18:56
683Evelīna SiliņaAuseklis IK1:05:26+39:44
 
 
 
M14 (15)3,3 km9 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
194Gustavs StaņaAuseklis IK25:350:00
297Jēkabs SegliņšOK Alnis-JNSC26:53+1:18
398Emīls SaulīteAuseklis IK27:50+2:15
491Dāvis VintišsMadonas BJSS/OK Arona28:13+2:38
5101Jurģis Egons StrazdiņšKāpa OK28:15+2:40
688Arvīds GillsAuseklis IK30:01+4:26
7100Toms ĢērmanisAuseklis IK30:17+4:42
890Markus GrasisAuseklis IK30:26+4:51
995Emīls LecinskisKāpa OK32:28+6:53
1096Uvis CinītisAuseklis IK38:43+13:08
1199Gustavs GrasmanisIndividuāli39:50+14:15
1289Gustavs GodiņšSm BJSS-Azimuts OK41:51+16:16
1392Marks Matīss MelnisAuseklis IK46:38+21:03
1493Kristers KarlsonsKāpa OK1:02:02+36:27
 
87Ilvars KārkliņšAuseklis IKdns
 
 
 
W16 (5)4,5 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1115Kristīne BerķeAuseklis IK43:460:00
2113Taiga LazdāneAuseklis IK44:17+0:31
3114Kristīne StoldereOzons46:10+2:24
4111Tīna SpektoreAuseklis IK46:14+2:28
5112Elīna Kristiāna ZeltiņaAuseklis IK1:17:36+33:50
 
 
 
M16 (7)6,4 km18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1123Nils CiglisKāpa OK41:080:00
2118Andris SvilānsOgre OK47:09+6:01
3120Artems BabinsMadonas BJSS/OK Arona48:54+7:46
4119Matiss SaulīteAuseklis IK50:48+9:40
5121Emīls LazdānsAuseklis IK52:47+11:39
6122Mārcis Klāvs BeitānsAuseklis IK52:55+11:47
 
117Emīls ĢērmanisAuseklis IKmp
 
 
 
W18 (3)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1132Paula Līga AlksneAuseklis IK1:03:160:00
2131Alise ZagorskaAuseklis IK1:04:16+1:00
3133Maruta GreidiņaAuseklis IK1:16:39+13:23
 
 
 
M18 (4)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1136Ansis PoikānsAuseklis IK43:050:00
2135Raiko MarrandiOK JOKA1:01:25+18:20
3134Poikāns MikusAuseklis IK1:03:23+20:18
4137Kristiāns StaņaAuseklis IK1:08:25+25:20
 
 
 
W20 (1)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1141Ieva StoldereOzons1:13:590:00
 
 
 
M20 (3)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1143Madis CiglisKāpa OK53:470:00
2142Dāvis ŠolmanisAuseklis IK55:21+1:34
3144Rihards GailisAuseklis IK1:00:15+6:28
 
 
 
W21E (5)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
112Inga DambePaimion Rasti46:100:00
215Madara ŠneidereAuseklis IK59:04+12:54
313Madara ŠadrinaKāpa OK/ Carnikavas novads1:00:31+14:21
411Māra VilciņaKāpa OK1:04:45+18:35
514Līga CeliņaCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:10:26+24:16
 
 
 
M21E (7)10,7 km22 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
16Alvis ReinsonsMežmalas MTB / Madonas BJSS1:00:260:00
22Andris GailisAuseklis IK1:04:47+4:21
31Endijs TitomersOK Alnis-JNSC1:09:59+9:33
45Uldis KatlapsCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:22:47+22:21
53Kārlis VilciņšKāpa OK1:25:12+24:46
 
7Edijs DzalbsCPSS/Meridiāns/Pārgaujamp
4Mārtiņš SirmaisAuseklis IKdnf
 
 
 
W21A (12)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1158Brigita BergmaneAuseklis IK54:400:00
2159Līga MeļķerteSaldus OK56:07+1:27
3162Daiga JermakaZiemeļkurzeme OK58:25+3:45
4160Aiga ŠvalbeOK Alnis-JNSC59:40+5:00
5156Baiba Rāta-SaliņaKāpa OK1:07:09+12:29
6153Kristiāna BrenceTEIKAS KALNS1:08:10+13:30
7157Dagnija TēraudaTOSK Eko O1:12:32+17:52
8151Kristine BērziņaKaupietis1:23:41+29:01
9161Zanda SproģeAuseklis IK1:27:46+33:06
10154Karīna ŠveicereAuseklis IK1:28:57+34:17
11155Aiga LazdiņaSurikati1:34:50+40:10
 
152Monta Laura MālnieceIndividuālidns
 
 
 
M21A (17)6,4 km18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1177Artūrs GulbisSm BJSS-Azimuts OK44:460:00
2179Juris LebedoksKurmis OK46:24+1:38
3174Raivis OttoOzons46:33+1:47
4168Dmitrijs SkripacevsZiemeļkurzeme OK47:57+3:11
5166Andris MikijanskisMežmalas/Madona51:46+7:00
6176Kalvis KažoksIndividuāli52:21+7:35
7180Jānis SapatsTOSK Eko O52:40+7:54
8169Valdis GabrānsIndividuāli53:08+8:22
9172Pāvels ŅevodņičenkoIndividuāli53:12+8:26
10175Kārlis PriedītisLūzerX54:17+9:31
11173Sandis ZukulisSurikati55:08+10:22
12171Jurijs ŠenbergsIndividuāli55:59+11:13
13178Artūrs VerzaIndividuāli57:33+12:47
14170Mārtiņš SapatsTOSK Eko O57:58+13:12
15165Andis KomarovsIndividuāli1:12:17+27:31
16164Jānis SpektorsAuseklis IK1:13:40+28:54
 
167Jēkabs AizpurvsIndividuālimp
 
 
 
W35 (6)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1186Lolita KauķeBriksnis SK1:02:350:00
2185Baiba BirznieceIndividuāli1:04:37+2:02
3181Anžela ŠapovalovaAuseklis IK1:04:55+2:20
4183Ruta PoikāneAuseklis IK1:19:31+16:56
5182Elīna VeideStīvijs Vonders1:27:54+25:19
6184Anna Gaļejeva-JefimovaKāpa OK1:44:06+41:31
 
 
 
M35 (8)10,7 km22 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1189Māris StucisIndividuāli1:14:080:00
2193Jānis KukksIndividuāli1:19:37+5:29
3190Jevgeņijs BondinsAuseklis IK1:32:06+17:58
4194Ģirts GoškoIndividuāli1:53:11+39:03
5187Aleksejs JefimovsKāpa OK1:55:42+41:34
6188Mareks EmsiņšKaupietis2:11:41+57:33
 
191Mārtiņš GalvanovskisIndividuālidnf
192Jānis SaliņšKāpa OKdnf
 
 
 
W40 (13)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1206Ieva GodiņaSm BJSS-Azimuts OK46:110:00
2210ANITA SAULĪTEAuseklis IK46:53+0:42
3208Vita SkujaArvila neticamie piedzīvojumi50:39+4:28
4207Aija FeldmaneIndividuāli52:55+6:44
5203Elīna AndersoneSaldus OK56:04+9:53
6212Ilze VilksAuseklis IK56:36+10:25
7205Iveta JansoneIndividuāli56:48+10:37
8213Linda SīleIndividuāli59:25+13:14
9204Sarma Novicāne LazdāneAuseklis IK59:48+13:37
10202Ineta PopēnaIndividuāli1:03:27+17:16
11209Ilze TropaIndividuāli1:07:18+21:07
12211Inese MiķelsoneAuseklis IK1:32:28+46:17
 
214Zaiga OzoliņaAuseklis IKdns
 
 
 
M40 (13)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1216Sulev LuikKāpa OK45:400:00
2225Martiņš GodiņšSm BJSS-Azimuts OK46:52+1:12
3219Jānis SegliņšSprīdītis TSK51:00+5:20
4222Māris ZeiļuksSm BJSS-Azimuts OK53:27+7:47
5228Edmunds GergelevičsArvila neticamie piedzīvojumi56:34+10:54
6221Dzintars MelderisIndividuāli56:49+11:09
7226Māris LočmelisOK Alnis-JNSC58:17+12:37
8220Ugis InkaCPSS/Meridiāns/Pārgauja59:11+13:31
9224Māris CīrulisAuseklis IK1:02:39+16:59
10223Miķelis TaukačsSprīdītis TSK1:10:48+25:08
11217Uldis SvilānsOgre OK1:11:27+25:47
12218Jānis GraudiņšIndividuāli1:20:11+34:31
13227Uģis VismanisStīvijs Vonders1:21:47+36:07
 
 
 
W45 (9)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1237Jana LepiksoneAuseklis IK46:440:00
2231Ieva OzoliņaZiemeļkurzeme OK50:45+4:01
3234Ilze SkangaleKurmis OK53:09+6:25
4232Rita KalnpureAuseklis IK53:26+6:42
5235Baiba GrišuleAuseklis IK56:14+9:30
6233Indra SegliņaSprīdītis TSK1:00:38+13:54
7239Aiga PriednieceAuseklis IK1:08:44+22:00
8236Jolanta GalzoneIndividuāli1:10:46+24:02
9238Daiga ŠlesereRīgas satiksme1:11:02+24:18
 
 
 
M45 (19)7,1 km16 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1248Arnis GrasisAuseklis IK46:570:00
2258Dagnis KaņepeCPSS/Meridiāns/Pārgauja49:36+2:39
3257Māris BisenieksPurva Bridējs OK50:11+3:14
4245Guntis ArnicānsA253:10+6:13
5249Mareks IndānsOgre OK53:49+6:52
6254Pēteris DruķisAuseklis IK54:06+7:09
7255Alvis MatsOSveikals.lv54:50+7:53
8247Margus MarrandiOK JOKA55:14+8:17
9253Aigars TreijersOgre OK/SC56:21+9:24
10256Alvis LepiksonsAuseklis IK57:29+10:32
11250Gints PētersonsAuseklis IK1:02:33+15:36
12251Aivars DzalbsCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:05:16+18:19
13351Artūrs UpenieksIndividuāli1:08:49+21:52
14241Dmitrijs FrolovsAuseklis IK1:10:35+23:38
15252Atis ĢēģerisAuseklis IK1:16:09+29:12
16243Gints ĢērmanisAuseklis IK1:19:17+32:20
17246Dainis KrieviņšAuseklis IK1:20:17+33:20
18244Jānis LazdānsAuseklis IK1:22:46+35:49
19242Ojārs DubovsIndividuāli1:36:55+49:58
 
 
 
W50 (3)4,5 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1261Inta MihailovaAuseklis IK47:330:00
2263Gunta LebedokaKurmis OK48:23+0:50
3262Inga OzoliņaSprīdītis TSK1:11:06+23:33
 
 
 
M50 (4)6,4 km18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1264Ingus RektiņšBurkānciems OK50:520:00
2267Andris MeļķertsSaldus OK51:14+0:22
3266Ainārs SkrubisZiemeļkurzeme OK52:36+1:44
4265Aigars KrasovskisIndividuāli1:05:42+14:50
 
 
 
W55 (5)4,5 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1342Silvija PenkuleSaldus OK51:450:00
2341Skaidrīte OtaņķeTaka TOK53:54+2:09
3340Inta PoriķeOK Alnis-JNSC57:55+6:10
4344Mudīte ŠteinaSaldus OK1:09:04+17:19
 
343Valentīna GrasmaneIndividuālimp
 
 
 
M55 (4)6,4 km18 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1270Jānis PutniņšMežmalas MTB / Madonas BJSS45:150:00
2268Ēriks ŪdrisCPSS/Meridiāns/Pārgauja48:32+3:17
3269Igors JamčuksAuseklis IK56:05+10:50
4350Aldis GrasmanisIndividuāli1:07:22+22:07
 
 
 
W60 (3)4,2 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1273Māra PutninaMežmalas MTB / Madonas BJSS49:270:00
2272Ligita GrundeKāpa OK51:13+1:46
3271Beata FreimaneSILVA1:02:53+13:26
 
 
 
M60 (7)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1276Rolands LaveiķisKāpa OK/ Carnikavas novads42:140:00
2280Jānis PērkonsAuseklis IK42:26+0:12
3274Viesturs ZiedinsKurmis OK46:09+3:55
4278Jānis SaliņšMežmalas MTB / Madonas BJSS48:57+6:43
5277Māris PenkulisSaldus OK51:00+8:46
6275Ivars AnsviesulisPrizma1:00:49+18:35
7279Māris OtaņķisTaka TOK1:03:22+21:08
 
 
 
W65 (3)4,2 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1283Ruta KukkaKāpa OK45:150:00
2281Inta TabakaKurmis OK59:28+14:13
3282Mudīte AlksneJēkaba aģentūra1:06:18+21:03
 
 
 
M65 (6)5,3 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1287Valerijs PahomovsModuls Engineering45:230:00
2284Helmuts LukačovsSILVA52:00+6:37
3286Uldis ŽdanovsOK KO59:32+14:09
4288Volli KukkKāpa OK1:06:14+20:51
5285Miervaldis BušsOK Alnis-JNSC1:58:52+1:13:29
 
346Pēteris TrapencierisIndividuālidnf
 
 
 
W70 (2)3,9 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1291Maira LiepaPrizma1:07:450:00
2292Ināra ŠampiņaPrizma1:33:42+25:57
 
 
 
M70 (3)4,5 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1297Uldis AlksnisJēkaba aģentūra1:00:330:00
2296Ojārs LietuvietisSigulda1:08:07+7:34
3295Oskars ZidsJēkaba aģentūra1:15:05+14:32
 
 
 
W75 (3)3,9 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1301Aija AndersoneSeniors59:200:00
2302Velta ZjatkovaOK Alnis-JNSC1:09:55+10:35
3303Jūlija ZvirgzdeSeniors1:23:27+24:07
 
 
 
M75 (5)4,2 km12 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1305Arvids TeterisTaka TOK45:350:00
2308Juris ZvirgzdsSeniors48:34+2:59
3307Ādolfs ŠampiņšPrizma50:27+4:52
4306Vilis DubrovskisSeniors58:17+12:42
5304Arno LīcisOzons1:02:41+17:06
 
 
 
W80 (1)3,9 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1310Raisa MazzariņaSeniors1:22:410:00
 
 
 
M80 (1)3,9 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1311Tālivaldis TūnsKāpa OK1:20:350:00
 
 
 
OPEN1 (8)6,1 km13 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1355Kaspars BeitānsDopings.lv50:130:00
2348Artūrs BrencisTEIKAS KALNS53:58+3:45
3338Valters SiliņšAuseklis IK58:39+8:26
4337Zaļais ZaļaisBaisie eži ODK1:02:47+12:34
5336Agris ŠulcsIndividuāli1:07:52+17:39
6325Ilze LobaIndividuāli1:16:08+25:55
7328Līga BuļaIndividuāli1:20:34+30:21
8326Guntars LobaIndividuāli1:26:23+36:10
 
 
 
OPEN2 (13)3,4 km11 C
PlStnoNameClubTimeDiff.
1327Andis CeļmalsIndividuāli35:560:00
2331Ģirts SiliņšAuseklis IK42:11+6:15
3324Dace GoškoIndividuāli44:48+8:52
4329Inga VeļķereAuseklis IK49:01+13:05
5347Liene BušaAlnis OK50:48+14:52
6330Sanita SpektoreAuseklis IK52:56+17:00
7322Ilana GolubovaIndividuāli53:15+17:19
8201Ieva PētersoneAuseklis IK58:39+22:43
9332Māris BeikertsIndividuāli59:28+23:32
10321Džoanna MitenieceKurmis OK1:04:22+28:26
11334Edgars SvilānsOgre OK1:06:39+30:43
12323Sanita ŠvēdeOgre OK1:07:02+31:06
 
320Līga SvilāneOgre OKdns