Rīgas čempionātsse 2018.07.14. 0:48
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanāsRīga, Jaunciems
Start list by classescreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W8 (11)1,4 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
249777000Katrīna CīruleAuseklis IK14:00:00
25201904Daija KrieviņaAuseklis IK14:00:00
238642315Anete VintišaMadonas BJSS/OK Arona14:00:00
218612211Madlēna FreimaneAuseklis IK14:00:00
222500203Henriete PriedīteLūzerX14:00:00
267000708Amanta MikijanskaIndividuāli14:00:00
307500002Emīlija CeliņaIndividuāli14:00:00
318628446Rūta ZagorskaAuseklis IK14:00:00
292500275Elizabete OzoliņaIndividuāli14:00:00
272021278Elīza ŠlesereRīgas satiksme14:00:00
282500247Agate Upīte-UpenieceIndividuāli14:00:00
 
 
M8 (9)1,4 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
192500220Didzis KrieviņšAuseklis IK14:00:00
322061748Atis VārtukapteinisAuseklis IK14:00:00
18201009Kristofers LaķisAuseklis IK14:00:00
202500215Kārlis PoikānsAuseklis IK14:00:00
332500279Mārtiņš PužulisIndividuāli14:00:00
362500292Eduards FeldmanisIndividuāli14:00:00
3711655Klāvs BižānsAuseklis IK14:00:00
342500287Reinis ValdatsIndividuāli14:00:00
352074172Teodors ŠampiņšAuseklis IK14:00:00
 
 
W10 (8)1,4 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
392500229Eleonora PriedīteLūzerX14:00:00
402500269Elza Gerda CauneAuseklis IK14:00:00
172500262Nora VismaneIndividuāli14:00:00
382500295Elizabete GraudiņaIndividuāli14:00:00
432086491Anna GodiņaSm BJSS-Azimuts OK14:00:00
442500239Sofija Sveta GalvanovskaIndividuāli14:00:00
411003102Marta KuprovskaIndividuāli14:00:00
422500286Evija FeldmaneIndividuāli14:00:00
 
 
M10 (13)1,4 km5 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
472500298Oskars GillsAuseklis IK14:00:00
484660137Daņila GaļejevsKāpa OK/ Carnikavas novads14:00:00
492133822Dāvis BautrisAuseklis IK14:00:00
578050966Tomass AndersonsBaisie eži ODK14:00:00
454660173Kārlis Jānis StrazdiņšKāpa OK14:00:00
462500238Edgars ŠveicersAuseklis IK14:00:00
501602328Jēkabs PoikānsAuseklis IK14:00:00
542500244Rihards RaginskisAuseklis IK14:00:00
557206331Jānis BižānsAuseklis IK14:00:00
562113511Lars Anders LuiksKāpa OK14:00:00
512113442Toms SīlisIndividuāli14:00:00
522061739Gustavs DubovsAuseklis IK14:00:00
538229900Mārtiņš CīrulisAuseklis IK14:00:00
 
 
W12 (7)1,8 km6 C
StnoChipnoNameClubStart
612036452Māra SegliņaOK Alnis-JNSC14:37:00
628656804Līva Elīza AndersoneOgre OK14:39:00
632102418Marta LāceAuseklis IK14:41:00
647201582Kristiāna ŠaškoOzons14:43:00
652094896Paula PētersoneAuseklis IK14:45:00
662500211Natālija KrasovskaSēlijas Mežs14:47:00
678663211Patrīcija ValaineOgre OK14:49:00
 
 
M12 (6)1,8 km6 C
StnoChipnoNameClubStart
688007700Roberts ŠampiņšAuseklis IK14:25:00
698200100Uvis ŠolmanisAuseklis IK14:27:00
702009326MIKUS NenišķisSēlijas Mežs14:29:00
712500212Rūdolfs GillsAuseklis IK14:31:00
728445588Kevins ŠvalbeOK Alnis-JNSC14:33:00
732086487Arvils ApsītisAuseklis IK14:35:00
 
 
W14 (6)3,3 km9 C
StnoChipnoNameClubStart
817205490Sanda LapiņaAuseklis IK14:59:00
828642311Anete StrautaMadonas BJSS/OK Arona15:01:00
831603089Evelīna SiliņaAuseklis IK15:03:00
848626142Daniela KrasovskaSēlijas Mežs15:05:00
851415750Kitija MeldereIndividuāli15:07:00
868632060Laura BerķeAuseklis IK15:09:00
 
 
M14 (15)3,3 km9 C
StnoChipnoNameClubStart
872500268Ilvars KārkliņšAuseklis IK14:29:00
882500260Arvīds GillsAuseklis IK14:31:00
89896933Gustavs GodiņšSm BJSS-Azimuts OK14:33:00
907111333Markus GrasisAuseklis IK14:35:00
918642307Dāvis VintišsMadonas BJSS/OK Arona14:37:00
922500264Marks Matīss MelnisAuseklis IK14:39:00
93503716Kristers KarlsonsKāpa OK14:41:00
948006008Gustavs StaņaAuseklis IK14:43:00
952082442Emīls LecinskisKāpa OK14:45:00
962086492Uvis CinītisAuseklis IK14:47:00
972036451Jēkabs SegliņšOK Alnis-JNSC14:49:00
988631838Emīls SaulīteAuseklis IK14:51:00
992801131Gustavs GrasmanisIndividuāli14:53:00
1008077880Toms ĢērmanisAuseklis IK14:55:00
1012021237Jurģis Egons StrazdiņšKāpa OK14:57:00
 
 
W16 (5)4,5 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
1118011100Tīna SpektoreAuseklis IK14:52:00
1122021208Elīna Kristiāna ZeltiņaAuseklis IK14:54:00
1138082002Taiga LazdāneAuseklis IK14:56:00
1141398811Kristīne StoldereOzons14:58:00
1158632444Kristīne BerķeAuseklis IK15:00:00
 
 
M16 (7)6,4 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
1177000333Emīls ĢērmanisAuseklis IK14:01:00
1188655433Andris SvilānsOgre OK14:03:00
1198199199Matiss SaulīteAuseklis IK14:05:00
1208642313Artems BabinsMadonas BJSS/OK Arona14:07:00
1218082004Emīls LazdānsAuseklis IK14:09:00
1228000777Mārcis Klāvs BeitānsAuseklis IK14:11:00
1238631570Nils CiglisKāpa OK14:13:00
 
 
W18 (3)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
1318007770Alise ZagorskaAuseklis IK14:00:00
1322005303Paula Līga AlksneAuseklis IK14:02:00
1332500240Maruta GreidiņaAuseklis IK14:04:00
 
 
M18 (4)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
1348631760Poikāns MikusAuseklis IK14:00:00
1358011227Raiko MarrandiOK JOKA14:02:00
1368662200Ansis PoikānsAuseklis IK14:04:00
1378644434Kristiāns StaņaAuseklis IK14:06:00
 
 
W20 (1)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
1411398820Ieva StoldereOzons14:06:00
 
 
M20 (3)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
1428077888Dāvis ŠolmanisAuseklis IK14:08:00
1439005146Madis CiglisKāpa OK14:10:00
1448632860Rihards GailisAuseklis IK14:12:00
 
 
W21E (5)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
112086495Māra VilciņaKāpa OK14:26:00
128636150Inga DambePaimion Rasti14:28:00
138626113Madara ŠadrinaKāpa OK/ Carnikavas novads14:30:00
148070000Līga CeliņaCPSS/Meridiāns/Pārgauja14:32:00
158001515Madara ŠneidereAuseklis IK14:34:00
 
 
M21E (7)10,7 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
72012413Edijs DzalbsCPSS/Meridiāns/Pārgauja14:49:00
18000200Endijs TitomersOK Alnis-JNSC14:51:00
28629210Andris GailisAuseklis IK14:53:00
38000100Kārlis VilciņšKāpa OK14:55:00
48180000Mārtiņš SirmaisAuseklis IK14:57:00
58110811Uldis KatlapsCPSS/Meridiāns/Pārgauja14:59:00
68629222Alvis ReinsonsMežmalas MTB / Madonas BJSS15:01:00
 
 
W21A (12)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
1512106510Kristine BērziņaKaupietis14:08:00
1522120952Monta Laura MālnieceIndividuāli14:10:00
1532006317Kristiāna BrenceTEIKAS KALNS14:12:00
1542120951Karīna ŠveicereAuseklis IK14:14:00
1558084002Aiga LazdiņaSurikati14:16:00
1569102031Baiba Rāta-SaliņaKāpa OK14:18:00
1571417855Dagnija TēraudaTOSK Eko O14:20:00
1588188800Brigita BergmaneAuseklis IK14:22:00
1597117000Līga MeļķerteSaldus OK14:24:00
1601418233Aiga ŠvalbeOK Alnis-JNSC14:26:00
1617180981Zanda SproģeAuseklis IK14:28:00
1628655130Daiga JermakaZiemeļkurzeme OK14:30:00
 
 
M21A (17)6,4 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
1648630803Jānis SpektorsAuseklis IK14:15:00
1658199991Andis KomarovsIndividuāli14:17:00
1668000090Andris MikijanskisMežmalas/Madona14:19:00
1672500300Jēkabs AizpurvsIndividuāli14:21:00
1681417877Dmitrijs SkripacevsZiemeļkurzeme OK14:23:00
1699110099Valdis GabrānsIndividuāli14:25:00
1707211155Mārtiņš SapatsTOSK Eko O14:27:00
1718399938Jurijs ŠenbergsIndividuāli14:29:00
1722500243Pāvels ŅevodņičenkoIndividuāli14:31:00
1738228228Sandis ZukulisSurikati14:33:00
1742101450Raivis OttoOzons14:35:00
1752500291Kārlis PriedītisLūzerX14:37:00
1762500261Kalvis KažoksIndividuāli14:39:00
1778655440Artūrs GulbisSm BJSS-Azimuts OK14:41:00
1788005008Artūrs VerzaIndividuāli14:43:00
1798081289Juris LebedoksKurmis OK14:45:00
1801420748Jānis SapatsTOSK Eko O14:47:00
 
 
W35 (6)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
1818099900Anžela ŠapovalovaAuseklis IK14:14:00
1829200246Elīna VeideStīvijs Vonders14:16:00
1838631832Ruta PoikāneAuseklis IK14:18:00
184514262Anna Gaļejeva-JefimovaKāpa OK14:20:00
1857999990Baiba BirznieceIndividuāli14:22:00
1868655475Lolita KauķeBriksnis SK14:24:00
 
 
M35 (8)10,7 km22 C
StnoChipnoNameClubStart
187200346Aleksejs JefimovsKāpa OK15:03:00
1888662220Mareks EmsiņšKaupietis15:05:00
1892012392Māris StucisIndividuāli15:07:00
190980535Jevgeņijs BondinsAuseklis IK15:09:00
1918629972Mārtiņš GalvanovskisIndividuāli15:11:00
1928627783Jānis SaliņšKāpa OK15:13:00
1938088880Jānis KukksIndividuāli15:15:00
1948033330Ģirts GoškoIndividuāli15:17:00
 
 
W40 (13)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
2028080100Ineta PopēnaIndividuāli14:34:00
2037204925Elīna AndersoneSaldus OK14:36:00
2042800119Sarma Novicāne LazdāneAuseklis IK14:38:00
2051413883Iveta JansoneIndividuāli14:40:00
2069200251Ieva GodiņaSm BJSS-Azimuts OK14:42:00
2078100700Aija FeldmaneIndividuāli14:44:00
2089993339Vita SkujaArvila neticamie piedzīvojumi14:46:00
2098008899Ilze TropaIndividuāli14:48:00
2108111077ANITA SAULĪTEAuseklis IK14:50:00
2112500210Inese MiķelsoneIndividuāli14:52:00
212896941Ilze VilksAuseklis IK14:54:00
2131130000Linda SīleIndividuāli14:56:00
2148627784Zaiga OzoliņaAuseklis IK14:58:00
 
 
M40 (13)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
2168631509Sulev LuikKāpa OK14:36:00
2178655401Uldis SvilānsOgre OK14:38:00
2188631778Jānis GraudiņšIndividuāli14:40:00
2198181001Jānis SegliņšSprīdītis TSK14:42:00
2207200141Ugis InkaCPSS/Meridiāns/Pārgauja14:44:00
2211414525Dzintars MelderisIndividuāli14:46:00
2228644443Māris ZeiļuksSm BJSS-Azimuts OK14:48:00
2232021142Miķelis TaukačsSprīdītis TSK14:50:00
2248000075Māris CīrulisAuseklis IK14:52:00
2258006000Martiņš GodiņšSm BJSS-Azimuts OK14:54:00
2268118008Māris LočmelisOK Alnis-JNSC14:56:00
2278631763Uģis VismanisStīvijs Vonders14:58:00
2288088800Edmunds GergelevičsArvila neticamie piedzīvojumi15:00:00
 
 
W45 (9)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
231201169Ieva OzoliņaZiemeļkurzeme OK15:00:00
2328656830Rita KalnpureAuseklis IK15:02:00
2338160570Indra SegliņaSprīdītis TSK15:04:00
2342021210Ilze SkangaleKurmis OK15:06:00
2358430123Baiba GrišuleAuseklis IK15:08:00
2362101455Jolanta GalzoneIndividuāli15:10:00
2378400525Jana LepiksoneAuseklis IK15:12:00
2382049472Daiga ŠlesereRīgas satiksme15:14:00
2398629974Aiga PriednieceAuseklis IK15:16:00
 
 
M45 (18)7,1 km16 C
StnoChipnoNameClubStart
2417000165Dmitrijs FrolovsAuseklis IK15:02:00
2422049469Ojārs DubovsIndividuāli15:04:00
2437003139Gints ĢērmanisAuseklis IK15:06:00
2448651975Jānis LazdānsAuseklis IK15:08:00
2451301968Guntis ArnicānsA215:10:00
246503705Dainis KrieviņšAuseklis IK15:12:00
2478171173Margus MarrandiOK JOKA15:14:00
2487700522Arnis GrasisAuseklis IK15:16:00
2491301988Mareks IndānsOgre OK15:18:00
2508000999Gints PētersonsAuseklis IK15:20:00
2518631802Aivars DzalbsCPSS/Meridiāns/Pārgauja15:22:00
2521423607Atis ĢēģerisAuseklis IK15:24:00
2531140871Aigars TreijersOgre OK/SC15:26:00
2548100333Pēteris DruķisAuseklis IK15:28:00
2558651731Alvis MatsOSveikals.lv15:30:00
2568200888Alvis LepiksonsAuseklis IK15:32:00
2578000333Māris BisenieksPurva Bridējs OK15:34:00
2588629220Dagnis KaņepeCPSS/Meridiāns/Pārgauja15:36:00
 
 
W50 (3)4,5 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
261640806Inta MihailovaAuseklis IK14:24:00
2628022000Inga OzoliņaSprīdītis TSK14:26:00
2638040354Gunta LebedokaKurmis OK14:28:00
 
 
M50 (4)6,4 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
264771999Ingus RektiņšBurkānciems OK14:49:00
2652009320Aigars KrasovskisIndividuāli14:51:00
2668300933Ainārs SkrubisZiemeļkurzeme OK14:53:00
2671396688Andris MeļķertsSaldus OK14:55:00
 
 
W55 (5)4,5 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
3402800880Inta PoriķeOK Alnis-JNSC14:14:00
3411428916Skaidrīte OtaņķeTaka TOK14:16:00
3421600448Silvija PenkuleSaldus OK14:18:00
3432106469Valentīna GrasmaneIndividuāli14:20:00
3442045381Mudīte ŠteinaSaldus OK14:22:00
 
 
M55 (3)6,4 km18 C
StnoChipnoNameClubStart
2688655277Ēriks ŪdrisCPSS/Meridiāns/Pārgauja14:57:00
2698629792Igors JamčuksAuseklis IK14:59:00
2708656793Jānis PutniņšMežmalas MTB / Madonas BJSS15:01:00
 
 
W60 (3)4,2 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
2718000888Beata FreimaneSILVA14:30:00
2729200253Ligita GrundeKāpa OK14:32:00
2738656764Māra PutninaMežmalas MTB / Madonas BJSS14:34:00
 
 
M60 (7)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
2748011880Viesturs ZiedinsKurmis OK15:18:00
275200303Ivars AnsviesulisPrizma15:20:00
2769200250Rolands LaveiķisKāpa OK/ Carnikavas novads15:22:00
2771600447Māris PenkulisSaldus OK15:24:00
2788655434Jānis SaliņšMežmalas MTB / Madonas BJSS15:26:00
2792015692Māris OtaņķisTaka TOK15:28:00
2808000606Jānis PērkonsAuseklis IK15:30:00
 
 
W65 (3)4,2 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
281211243Inta TabakaKurmis OK14:36:00
2828629196Mudīte AlksneJēkaba aģentūra14:38:00
2838100018Ruta KukkaKāpa OK14:40:00
 
 
M65 (5)5,3 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
2849200077Helmuts LukačovsSILVA15:32:00
285888957Miervaldis BušsOK Alnis-JNSC15:34:00
2868100999Uldis ŽdanovsOK KO15:36:00
2878632440Valerijs PahomovsModuls Engineering15:38:00
2888632464Volli KukkKāpa OK15:40:00
 
 
W70 (2)3,9 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
2912049500Maira LiepaPrizma15:07:00
2928631112Ināra ŠampiņaPrizma15:09:00
 
 
M70 (3)4,5 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
2958009900Oskars ZidsJēkaba aģentūra15:02:00
2969200089Ojārs LietuvietisSigulda15:04:00
2978636840Uldis AlksnisJēkaba aģentūra15:06:00
 
 
W75 (3)3,9 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
301236955Aija AndersoneSeniors15:11:00
3021302646Velta ZjatkovaOK Alnis-JNSC15:13:00
3038121900Jūlija ZvirgzdeSeniors15:15:00
 
 
M75 (5)4,2 km12 C
StnoChipnoNameClubStart
3042128395Arno LīcisOzons14:42:00
3059200485Arvids TeterisTaka TOK14:44:00
3062049461Vilis DubrovskisSeniors14:46:00
3078628437Ādolfs ŠampiņšPrizma14:48:00
3088417200Juris ZvirgzdsSeniors14:50:00
 
 
W80 (1)3,9 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
310230747Raisa MazzariņaSeniors15:03:00
 
 
M80 (1)3,9 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
311200386Tālivaldis TūnsKāpa OK15:05:00
 
 
OPEN1 (7)6,1 km13 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
3388019730Valters SiliņšAuseklis IK14:00:00
3379201848Zaļais ZaļaisBaisie eži ODK14:00:00
3361396679Agris ŠulcsIndividuāli14:00:00
3342500289Edgars SvilānsOgre OK14:00:00
3281396667Līga BuļaIndividuāli14:00:00
3261407519Guntars LobaIndividuāli14:00:00
3251392096Ilze LobaIndividuāli14:00:00
 
 
OPEN2 (13)3,4 km11 C
StnoChipnoNameClubStart
Starts brīvi izvēlētā laikā no 14:00 lidz 16:00
 
3302500237Sanita SpektoreAuseklis IK14:00:00
3292500231Inga VeļķereAuseklis IK14:00:00
3358629977Rihards ŠneidersAuseklis IK14:00:00
3317081994Ģirts SiliņšAuseklis IK14:00:00
3328100370Māris BeikertsIndividuāli14:00:00
333VacantVacant14:00:00
3232011713Sanita ŠvēdeOgre OK14:00:00
3248055550Dace GoškoIndividuāli14:00:00
3272500206Andis CeļmalsIndividuāli14:00:00
3202500242Līga SvilāneOgre OK14:00:00
3218012392Džoanna MitenieceKurmis OK14:00:00
3222500280Ilana GolubovaIndividuāli14:00:00
2012061743Ieva PētersoneAuseklis IK14:32:00