Latvijas MTBO daudzdienas 2019sestd. 01.06.2019 17:48
Latvia MTBO 3-daysRīga, Latvija
Start list by classes - Vidējā distance / Middlecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
WE (12)12,1 km23 C
StnoChipnoNameYBClubStart
398080397Olya Mikhaylova97MOSKOMPAS-ORIENTA10:00:00
428166876Roma Puisiene76IOK Budakalnis10:02:00
378638312Chernykh Ksenia71EDUVGO.RU10:04:00
358661767Anastasiya Svir90Chimki10:06:00
318638352Maria Babenkova99Forest Sport10:08:00
388010101Karolina Mickevičiūtė Juodišienė85OSK Fortūna10:10:00
338643776Anastasiya Bolshova91Chimki10:12:00
408629883Austėja Kalvaityė9910:14:00
368638669Aiga Strazdiņa78CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:16:00
348638613Diana Salikhova84100x24.RU10:18:00
328077799Dina Zobena75Purva Bridējs OK10:20:00
418638631Uliana Sukholovskaya98Chimki10:22:00
 
 
ME (29)15,7 km28 C
StnoChipnoNameYBClubStart
148644447Regimantas Kavaliauskas82OK Telšiai10:00:00
178629224Chernykh Viacheslav96EDUVGO.RU10:02:00
258241632Dmitry Kasatkin84NiNo10:04:00
98654435Egidijus Pilybas82Kopa10:06:00
268638625Yuri Balev97Forest Sport10:08:00
158643721Korchagin Victor67EDUVGO.RU10:10:00
138646122Alar Viitmaa70OK Lehola10:12:00
218665998Ivan Golubev98NNov10:14:00
208664387Petr Ryabinin91Ramenskoe10:16:00
38321337Ąžuolas Macijauskas99Perkūnas OK10:18:00
278638634Leonid Tsvetkov96NiNo10:20:00
248650028Grigory Volodin01Msk O len10:22:00
238180880Priit Poopuu80JOKA10:24:00
118109212Danil Buzovkin00MOSKOMPASORIENTA10:26:00
128109216Anders Blomster94Vaasan Suunnistajat10:28:00
18638623Sergey Apatenkov80100x24.RU10:30:00
78656061Anton Foliforov87Vladimir10:32:00
298001234Julius Juodišius85Fortuna, OK10:34:00
88631404Marek Karm90SK10010:36:00
108641011Edgars Bričonoks91Kāpa OK10:38:00
198061117Ignas Ambrazas99OSK SAKAS10:40:00
288644442Andris Sarksņa99Ogre OK/SC10:42:00
68638648Ivan Panov94Msk O len10:44:00
58646126Jānis Lācis85KURMIS OK10:46:00
48638667Valeriy Gluhov88Chimki10:48:00
28628695Edgars Krūmiņš86Auseklis IK10:50:00
228650074Vladimir Voronkin96Msk O len10:52:00
168080800Māris Heinols01Burkānciems OK10:54:00
188643728Pavel Demeshchik75Ind.10:56:00
 
 
W14 (3)6,6 km10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1168638606Ernestīne Knēta05CPSS/Meridiāns/Pārgauja11:00:00
1178100900Ramona Poreitere05Ozons/RSP11:02:00
1158648818Vytenė Puišytė05IOK Budakalnis11:04:00
 
 
M14 (6)6,6 km10 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1218109224Fedor Nikiforov06Chimki11:06:00
1188353835Mykolas Šliūželis05OK Dainava11:08:00
1198662401Aleksey Kuzmin05Forest Sport11:10:00
1238280888Gvidas Šinkūnas05OK Dainava11:12:00
1228100800Edijs Čākurs05Naukšēni11:14:00
1208636824Dziugas Budrys06Gaja SM11:16:00
 
 
W18 (6)9,8 km15 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1268641359Anastasia Zhurkina02Forest Sport10:24:00
1288667569Aušrinė Žvirblytė04Perkūnas OSK10:26:00
1258638644Elizabete Dzalbe02Ind.10:28:00
1278638684Daria Toporova04Msk O len10:30:00
1298656062Anastasia Ruzanova03Vladimir10:32:00
1248650055Maria Kupriyanova04Msk O len10:34:00
 
 
M18 (12)11,5 km20 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1138109204Aurelijus Vaičius04Kopa10:47:00
1128664402Dmitry RAKOVITSA03MOSKOMPASORIENTA10:49:00
1118651334Vėjus Žigilėjus03Perkūnas OK10:51:00
1038662104Raul Viitmaa02OK Lehola10:53:00
1098638665Rapolas Balna04Kopa10:55:00
1088080009Ronalds Lūkins02Siguldas Takas10:57:00
1078638647Maksim Timokhin04Msk O len10:59:00
1108650040Jēkabs Toms Andersons04Ogre OK/SC11:01:00
1048360575Nojus Lukosius04OK Perkunas11:03:00
1148638637Kristiāns Lipskis04Sēlijas Mežs11:05:00
1058643844Sergey Samarin02Forest Sport11:07:00
1068430120Roberts Nīmanis03Ogre OK/SC11:09:00
 
 
W21A (1)9,8 km15 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1378629190Oksana Golub86Ind.10:50:00
 
 
M21A (4)12,7 km22 C
StnoChipnoNameYBClubStart
758638635Vital Bazhanski82Kamvol Minsk10:47:00
788638681Jānis Rumba88Ind.10:49:00
768209270Tomas Zdanavicius82OK Dainava10:51:00
748651352Mantas Gaupsas82OSK SAKAS10:54:00
 
 
W40 (7)9,8 km15 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1338660078Volha Dziamidzenka77BSPU, Minsk10:36:00
1368070978Loreta Ranonienė78Fortuna OK10:38:00
1358109221Mārīte Kājiņa74Mona OK10:40:00
1318012290Olga Naryshkina72Kamvol10:42:00
1348653255Giedrė Rubaževičienė69Fortuna OK10:44:00
1328638602Inga Vaļska72CPSS/Meridiāns/Pārgauja10:46:00
1308653235Vaida Reinartaitė75Fortūna OK10:48:00
 
 
M40 (23)12,7 km22 C
StnoChipnoNameYBClubStart
678004612Tomas Klicner69Sakas10:01:00
728200878Gediminas Ranonis78Fortuna OK10:03:00
658003244Mihail Naryshkin75Kamvol10:05:00
558653260Jurgis Rubaževičius69Fortuna OK10:07:00
518109228Aivis Zetmanis79Azimuts OK- Sm BJSS10:09:00
638334455Arvydas Žvirblis73Fortūna OK10:11:00
578638431Vaidas Jurgaitis71OSK SAKAS10:13:00
738629183Girts Jankovskis70Ozons10:15:00
648659415Tomas Zrnik71GIGANT orienteering - GIG10:17:00
698638692Arnis Andersons74Saldus OK10:19:00
688007010Alistair Powell78GB MTBO10:21:00
538648789Egidijus Kulikauskas78SK S-SPORTAS10:23:00
588643795MARCIS JAKOBSONS70Ozons10:25:00
628644932Stanislav Tarassov71Individuāli10:27:00
598414125Rinolds Skirjus76Selonia10:29:00
528638597Maxim Zhurkin71Forest Sport10:31:00
608650027Ants Grende69Ind.10:33:00
708109234Aliaksei Shylak77Orion SKO10:35:00
718077708Kārlis Dzalbs72Ozons10:37:00
618643984aleksandr minchukov73Kamvol Minsk10:39:00
548399990Reinis Nīmanis71Ogre OK/SC10:41:00
668662745Robert Urbanik70Slavia Liberec Orienteering10:43:00
568662240Kaspars Lipskis71Sēlijas Mežs10:45:00
 
 
W50 (4)7,8 km14 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1538000909Ilze Lūkina67Siguldas Takas10:55:00
1548012595Charlie Somers Cocks60GB MTBO10:57:00
1528650071Monica Kollberg61Eksjö SOK10:59:00
1558650090Anne-Maj Blomster67OK Trian11:01:00
 
 
M50 (23)11,5 km20 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1028474700Saulius Jurgelevičius67Elektrėnų keliautojų klubas10:01:00
818060627Håkan Lång60Länna IF10:03:00
838130164Olli Savikko64Tarpian Suunta10:05:00
808110133Edmundas Kasevičius62OK Jaunyste10:07:00
1008629222Raivis Reinsons69Mežmalas / Madona10:11:00
958652935Stefan Kollberg60Eksjö SOK10:13:00
888197477Kęstutis Siudikas68OSK Takas10:15:00
938657161Anders Stjerndahl61IFK Lidingö SOK10:17:00
858183585Audrius Jurgelevičius62Elektrėnų keliautojų klubas10:19:00
918170563Timothy Evans63GB MTBO10:21:00
828200088Didzis Čākurs63Naukšēni10:23:00
968629792Igors Jamčuks62Auseklis IK10:27:00
898643823Max Lindfors67OK Trian10:31:00
928629085Raitis Muižnieks68Auseklis IK10:33:00
868260264LORANG Francois64CO COLMAR10:35:00
908111108Didzis Poreiters68Ind.10:37:00
798081962Stefan Killberg62Kvarnsveden GoIF OK10:39:00
988080333Valdis Kokorišs64Mona OK10:41:00
878658648Pekka Mäki64Tarpian Suunta10:43:00
978250390andy conn66GBR Masters10:45:00
1018050421Magnus Hellberg65Eskilstuna OL11:18:00
848304927Urban Risberg Risberg67Eskilstuna OL11:20:00
998654171Stefan Johansson66Trosabygdens OK11:22:00
 
 
W60 (2)7,8 km14 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1578654444Ruta Staneviciene56Ind.11:03:00
1568662217Salvinija Deksnienė58Labirintas11:05:00
 
 
M60 (14)9,8 km15 C
StnoChipnoNameYBClubStart
1468099988Andis Pirktiņš58KO OK10:54:00
1458260003Kęstutis Kviecinskas49OK Dainava10:56:00
1508644836Juhani Jetsonen59OC-DUBHE10:58:00
1488638639Jonas Žemaitis56OK Jaunyste11:00:00
1448659169Heikki Peltonen57IPR11:02:00
1428300958Tamas Jankó58Hegyisport Szentendre HSE11:04:00
1418662219Saulius Marozas53Labirintas11:06:00
1388290582Christian Wendler53Wissenschaft Quedlinburg SV11:08:00
1518000919Lars Pontén53Thor IF11:10:00
1398633645Siarhei Sannikau55BSPU, Minsk11:11:00
1438629927Karolis Mickevičius57OK Saulė11:12:00
1478484828Keith Dawson58GB MTBO11:14:00
1408499999Walter Rahm48Individual SUI11:16:00
1498116220legrand bruno59Echo 7311:18:00