Results
Bauskas Rogainings 2018 2018.08.04.
2018.08.04.
Bauskas pils
Magnēts
Start:12:00:00
Sunset:21:27:00
Sunrise:05:30:00

ROGAIN6
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
140MO Baltų lokys LTU Audrius Rudys M LTU
Tomas Jasinevičius M LTU
5:34:35
194
0
194 MO:1.
25MO Auces aeroklubs LAT Raimonds Kaže M LAT
Vilnis Frišfelds M LAT
5:39:10
186
0
186 MO:2.
3106IND6 Rieksts LAT Raimonds Ozoliņš M LAT
5:54:59
181
0
181 IND6:1.
4102XO Liedagi-35 LAT Fadejs Precinieks M LAT
Zelma Preciniece W LAT
5:58:33
181
0
181 XO:1.
5100MV Divplākšņi Vulgaris LAT Uģis Inka M LAT
Kārlis Ielejs M LAT
5:30:22
179
0
179 MV:1.
617XO Vijolīšu grava LAT Māra Pucena W LAT
Klāvs Svilpe M LAT
5:42:05
173
0
173 XO:2.
748XO Burkānciema EŽI LAT Marta Tamane W LAT
Jānis Melbārdis M LAT
5:47:01
173
0
173 XO:3.
816MO Pumpis LAT Jānis Žideļūns M LAT
Juris Žideļūns M LAT
5:49:45
172
0
172 MO:3.
923MV Bānītis JELGAVA-APE LAT Ilmārs Dukulis M LAT
Māris Vabulnieks M LAT
5:51:11
167
0
167 MV:2.
1032XO TASTE - MĒSTE LAT Mārtiņš Sapats M LAT
Egita Rozniece W LAT
5:50:11
163
0
163 XO:4.
1195XSV Divi Turki LAT Odeta Turka W LAT
Jānis Turks M LAT
5:41:17
159
0
159 XSV:1.
1282XV 2.parks LAT Māris Vaivods M LAT
Irina Kupina W LAT
5:43:24
156
0
156 XV:1.
1380WV Apesciems LAT Līga Vabulniece W LAT
Daiga Krēsliņa W LAT
5:54:45
155
0
155 WV:1.
1425XV Zibenīgie LAT Linda Sīle W LAT
Ģirts Strujevičs M LAT
5:41:58
153
0
153 XV:2.
1513XO Naze un Ūsiņš LAT Jurģis Stukuls M LAT
Zane Timma W LAT
5:58:50
151
0
151 XO:5.
1618XO L5 LAT Gunta Nalivaiko W LAT
Pēteris Nalivaiko M LAT
5:58:16
147
0
147 XO:6.
1790WV Jūra līdz ceļiem LAT Indra Segliņa W LAT
Ieva Vītoliņa W LAT
5:42:08
146
0
146 WV:2.
1875MV Visurgājēji LAT Jānis Eimuss M LAT
Kārlis Bidiņš M LAT
5:50:46
146
0
146 MV:3.
1973MO Japānas tūristi LAT Ints Jākobsons M LAT
Andris Jākobsons M LAT
5:43:33
142
0
142 MO:4.
2031WO T&T LAT Janeta Turka W LAT
Aiga Tora W LAT
5:43:41
140
0
140 WO:1.
2145XV Romanichi LAT Romāns Koškins M LAT
Ilva Koškina W LAT
5:50:12
139
0
139 XV:3.
2261WV MĀSAS KRĀSAS LAT Evija Šveca W LAT
Ingūna Naika W LAT
5:24:37
136
0
136 WV:3.
232WO Neverending story LAT Zane Grava W LAT
Aiga Švalbe W LAT
5:44:39
135
0
135 WO:2.
2497G6 Centīgie LAT Ansis Poikāns M LAT
Jēkabs Poikāns M LAT
5:53:26
135
0
135 G6:1.
2541XSV Āpši LAT Juris Drunka M LAT
Marija Drunka W LAT
5:51:31
134
0
134 XSV:2.
267G6 PIRMOREIZ LAT Pēteris Krastiņš M LAT
Rihards Krastiņš M LAT
Mikus Nenišķis M LAT
5:57:02
132
0
132 G6:2.
2784XV Kukainīši LAT Juris Šlesers M LAT
Daiga Šlesere W LAT
5:40:07
131
0
131 XV:4.
2847XO Spalvas LAT Beāte Spalva W LAT
Kristers Spalva M LAT
5:44:06
131
0
131 XO:7.
2915WO NOLO LAT Dace Veipa W LAT
Iveta Kraslavska W LAT
Daiga Kalniņa W LAT
5:53:03
131
0
131 WO:3.
3081IND6 Vientuļš Bet Neglīts LAT Jānis Bidiņš M LAT
5:50:08
130
0
130 IND6:2.
3128MSV ASIE PIPARI LAT ILMĀRS KAULAKANS M LAT
AIVARS DRUVENIEKS M LAT
VIESTURS ZIEDIŅŠ M LAT
5:38:45
129
0
129 MSV:1.
321MJ Latvju dēli LAT Tomass Reinis Tīss M LAT
Tomass Neuss-Lucs M LAT
5:49:40
128
0
128 MJ:1.
3393XV PUNKTOTĀJI LAT Ruta Poikāne W LAT
Aivis Poikāns M LAT
5:55:28
128
0
128 XV:5.
3499MO Staigātāji LAT Ingus Janevics M LAT
Kaspars Kalējs M LAT
5:40:53
125
0
125 MO:5.
3526WSV Ūdensvērsis LAT Inta Brūna W LAT
Anita Lauva W LAT
5:53:15
122
0
122 WSV:1.
3678WJ Varbūt jāpasteidzas? LAT Kitija Elksne W LAT
Laura Nikola Pinne W LAT
5:30:11
118
0
118 WJ:1.
3786WV Māšeles LAT Ginta Berķe W LAT
Baiba Bistere W LAT
5:36:18
116
0
116 WV:4.
3824WUV SI LAT Silvja Segliņa W LAT
Inese Birģele W LAT
5:28:32
112
0
112 WUV:1.
3914XUV DO LAT DAINA CELMA-ZIDA W LAT
OSKARS ZIDS M LAT
5:31:21
110
0
110 XUV:1.
4063XUV EŽI LAT Andris Elksnītis M LAT
Ilga Elksnīte W LAT
4:22:38
108
0
108 XUV:2.
4160G6 Addicted To Run LAT Anete Ķikuste W LAT
Loreta Ķikuste W LAT
4:32:09
108
0
108 G6:3.
4259G6 Ātrs vēl ātrāks LAT Toms Ķikusts M LAT
Lūkass Ķikusts M LAT
4:32:26
108
0
108 G6:4.
4367G6 Skanstnieki LAT Linda Raituma W LAT
Valdis Raituma M LAT
Marta Raituma W LAT
5:06:43
103
0
103 G6:5.
444XO Kaupietis fon der Kvadrantā LAT Kaspars Zariņš M LAT
Dana Romanovska W LAT
5:30:06
98
0
98 XO:8.
4537XO SPAT LAT Armands Teteris M LAT
Sofija Paula Tetere W LAT
5:05:22
83
0
83 XO:9.
46109IND6 Arvīds LAT Arvīds Teteris W LAT
5:05:43
76
0
76 IND6:3.
47110IND6 Rinalds LAT Rinalds Baumanis M LAT
5:06:43
67
0
67 IND6:4.

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com