Magnēts
Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis / Helmuts, Zina, Zinaīda

07.-12.04.2020.
Riga Orienteering week 2020
CANCELED 

11.-12.04.2020.
Riga Cup, Zaķumuiža
CANCELED

01.08.2020.
Bauska Rogaine, (2h, 3h, 6h) 
Bauska

27.09.2020.
Folks Rogaine, (4h, 8h)
Jaunciems

17.10.2020.
Jurmala Rogaine
(3, 6h), 4h (MTBO)


Follow us

Poster




List of participants

   

Number of participants: 100

Class Name Surname Club SportIdent Days
M65 Markku Pietikäinen Joutsenon Kullervo 8201152 Abas
W21B Dace Goško Auseklis IK 8055550 Abas
W55 Kaiva Skalbiņa Ind. 1392120 Abas
W60 Ilze Laure Auseklis IK 80001188 Abas
M60 Pekka Valkonen Kalske 8009674 Abas
W21E Sandra Grosberga CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8636151 Abas
M70 Oskars Zids Jēkaba aģentūra 8009900 Abas
M21E Andris Gailis Auseklis IK 8629210 Abas
M21A Oskars Seilis Surikati 8680007 Abas
W70 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 8629196 Abas
M70 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 8636840 Abas
M70 Heikki Hillo Valkeakosken Haka Vaha 1418874 Abas
OPEN1 Oiva Damskägg Hyvinkään Rasti 7205921 Abas
W10 Hilda Damskägg Hyvinkään Rasti 7205922 Abas
OPEN2 Marika Damskägg Hyvinkään Rasti 7205936 Abas
OPEN2 Mika Damskägg Hyvinkään Rasti 7205937 Abas
M16 Ivan Terekhov SKRUM MOSCOW 8667679 Abas
W10 Mona Kantelinen Hyvinkään Rasti 7205923 Abas
W14 Alexandra Terekhova SKRUM MOSCOW 8122933 Abas
M10 Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti 7205924 Abas
M14 Leevi Kantelinen Hyvinkään Rasti 7205925 Abas
OPEN2 Ira Kantelinen Hyvinkään Rasti 7205926 Abas
M40 Teemu Kantelinen Hyvinkään Rasti 7205927 Abas
M40 Petri Heinäaro Hyvinkään Rasti 7205928 Abas
W16 Iida Heinäaro Hyvinkään Rasti 7205929 Abas
M14 Joni Ahokas Hyvinkään Rasti 7205930 Abas
M65 Seppo Kinkki Hyvinkään Rasti 7205931 Abas
W40 Anna-Kaisa Kosenius Hyvinkään Rasti 7205932 Abas
W70 Marja Tukiainen Hyvinkään Rasti 7205933 Abas
M70 Tapio Tukiainen Hyvinkään Rasti 7205934 Abas
M60 Esko Kiuru Hyvinkään Rasti 7205935 Abas
W45 Anastasia Vanyushina SKRUM MOSCOW 8658975 Abas
M8 Atis Vārtukapteinis Auseklis IK Abas
W18 Elīna Kristiāna Zeltiņa Auseklis IK Abas
W40 Anžela Šapovalova Auseklis IK 8099900 Abas
W45 Aleksandra Kondratieva SKRUM MOSCOW 8643716 Abas
W14 Anastasiia Silakova SKRUM MOSCOW 8645038 Abas
W40 Ekaterina Rebrova SKRUM MOSCOW 8122999 Abas
M21A Artem Sotkin OFF-ROAD 8101288 Abas
M60 Anatoliy Makarov KAMAK59 1633890 Abas
M40 Aleksandr Solovev OFF-ROAD 8271276 Abas
M16 Emils Ummers Auseklis IK 8667912 Abas
M50 Toni Venäläinen Valkeakosken Haka VaHa 8364183 Abas
M50 Alexandr Angelov AMOR 8181267 Abas
W60 Anna Nilsen Deeside (DEE) 8680926 Abas
M60 Graham Nilsen Deeside (DEE) 8680069 Abas
M21E Dmitrii Tsvetkov Belie Nochi 8625711 Abas
W21B Aiga Švalbe Alnis-JNSC OK 1418233 Abas
M60 Juhani Jetsonen OC-DUBHE 8644836 Abas
M55 Ossi Autio Hyvinkään Rasti 8030159 Abas
M21E Sergei Chernov Kaliningrad O-team 8003900 Abas
W16 Julia Pautova Legenda Vologda 8379797 Abas
M40 Valery Pautov Legenda Vologda 8179797 Abas
M55 Rune Erdal Samnanger 1304086 Abas
W18 Taiga Lazdāne Auseklis IK 8082002 Abas
OPEN1 Ekaterina Galitsyna KSO Korshunyata 7300007 Abas
M21E Aleksandr Galitsyn KSO Korshunyata 8040828 Abas
M16 Edvards Zvirgzdiņš Auseklis IK 8388880 Abas
M45 Mārtiņš Gills Auseklis IK 8039999 Abas
W65 Sirpa Koivula Helsingin Suunnistajat HS 8182099 Abas
M70 Jouko Koivula Helsingin Suunnistajat HS 8004311 Abas
M16 Arvīds Gills Auseklis IK 8122221 Abas
M12 Oskars Gills Auseklis IK 8080303 Abas
M14 Rūdolfs Gills Auseklis IK 8663330 Abas
W60 Nora Lee 3ROC (Three Rock OC) 10888 Abas
M65 John McCullough 3ROC (Three Rock OC) 8115924 Abas
M40 Fredrik Persson Wing OK 8516233 Abas
M65 Ilgvars Lipsts Ind. 2121765 Abas
M8 Gustavs Krišjānis Pērkons Auseklis IK 8200777 Abas
W8 Anna Pētersone Auseklis IK 2094896 Abas
OPEN1 Ieva Pētersone Auseklis IK 2061743 Abas
W21A Noa Noiman Asa Technion 2071251 Abas
M21A Kārlis Lauders Lauder Architects 8261387 Abas
W18 Tīna Kate Spektore Auseklis IK 8011100 Abas
M21E Guy Sabo Mežmalas / Madona 8634938 Abas
W21E Maria Nakonechnaya Hiisirasti 8656000 Abas
W21A Maiia Piletckaia Korshunyata 8182107 Abas
M14 Gustavs Ribaks Auseklis IK Abas
M35 Sandis Zukulis Surikati 8228228 Abas
M21B Erno Puupponen Espoon Suunta 7121173 Abas
W45 Sanna Tervakangas Espoon Suunta 7061274 Abas
W35 Anasts Sheremeteva Smolensk 8300100 Abas
W40 Svetlana Solodukhina Smolensk 8719097 Abas
M20 Jānis Balodis Ind. Abas
W40 Inese Bajare TOSK Eko O 8118000 Abas
M21E Nitsan Yasur OK Linne 8181995 Abas
W10 Madlēna Freimane Auseklis IK 8612211 Abas
W21B Dafna Noiman Lev hasharon Menashe 2071564 Abas
W50 Anat Noiman Lev hasharon Menashe 2071092 Abas
M50 Noiman Ziv Lev hasharon Menashe 9201026 Abas
M55 Ilmārs Dukulis Alnis-JNSC OK 8629081 Abas
M8 Haakon Fugleneb Aamand IL Dyre Vaa Abas
W10 Randi Fugleneb Aamand IL Dyre Vaa Abas
W12 Sigrid Fugleneb Aamand IL Dyre Vaa Abas
W35 Astrid Fugleneb Aamand IL Dyre Vaa 2
M40 Nils Albert Aamand IL Dyre Vaa 1
M40 Aleksey Mikishanov Smolensk 8660080 Abas
M45 Dmitrii Sychev Bryansk 8631484 Abas
M55 Vladimir Shangin Ind. 8650857 Abas
M35 Denis Voytov Ind. 8655999 Abas

© 2007 - 2020, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Photos and video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Sponsors

Sportident
Sodra
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Cooperation partners
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu