Magnēts
Sestdiena, 2019.gada 15.jūnijs / Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Komandas I Pieteikties bērnu pārgājienam

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 889

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
4052M50 Jānis Lazdāns Auseklis IK 8651975 Abas
4216W45 Sarma Novicāne Lazdāne Auseklis IK 2800119 Abas
M10 Oskars Ermansons Siguldas sporta skola 9200075 Abas
W8 Emīlija Celiņa Ind. 8070000 Abas
278M50 Kaspars Ummers Ind. Abas
M8 Marks Ummers Ind. Abas
3692M16 Emīls Ummers Auseklis IK Abas
3660M45 Juris Vaidakovs Ziemeļkurzeme OK 1410733 1
2967W40 Ilze Vilks Auseklis IK 896941 Abas
3561M14 Toms Ģērmanis Auseklis IK 8077880 Abas
M12 Roberts Peičs Ind. 1
45W50 Inta Mihailova Auseklis IK 8099908 Abas
M8 Kārlis Skujenieks Ozons 9200085 Abas
3396W40 Elīna Andersone Saldus OK 7204925 Abas
3398W14 Līva Elīza Andersone Ogre OK/SC 8656804 Abas
3397M16 Jēkabs Toms Andersons Ogre OK/SC 8656779 Abas
2498W55 Silvija Penkule Saldus OK 8663292 Abas
2497M60 Māris Penkulis Saldus OK 8665454 Abas
4081M21B Artūrs Ķeris Taka TOK 8181007 Abas
W10 Mila Bogopolskaia UZAO-team Moscow Abas
M12 Leo Bogopolskii UZAO-team Moscow 2117789 Abas
W40 Elena Bogopolskaia UZAO-team Moscow 238399 Abas
M40 Gennady Bogopolskiy UZAO-team Moscow 2011611 Abas
W40 Ineta Popēna Individuāli 8628446 Abas
M8 Gustavs Ļašs Briksnis SK Abas
431M50 Juris Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8000808 Abas
M8 Sandijs Gabrāns Auseklis IK Abas
M10 Mareks Kamšs Ķeguma Novads 1
1481M35 Vladimirs Ļašs Briksnis SK 1392095 Abas
10371M35 Valdis Gabrāns Ind. 9110099 Abas
3468M40 Aleksandrs Kņazevs Auseklis IK 8663299 2
268M50 Guntis Arnicāns A2 1301968 Abas
1628M65 Egils Mauliņš Saldus OK 1410740 Abas
OPEN2 Guntars Loba Ind. 1407519 Abas
3664M45 Uldis Gaiss Alnis-JNSC OK 8113355 Abas
3663W45 Gita Gaisa Alnis-JNSC OK 8225599 Abas
M45 Dainoras Saunorius SK IGTISA 8648817 Abas
W21E Gabija Razaityte SK IGTISA 8648785 Abas
270M35 Ivars Žagars Ozons 8385777 Abas
10497M45 Ģirts Kilēvics Ind. 8657221 2
W14 Ellea Stinge Saldus OK 2104616 Abas
4114M21B Roberts Stinge Saldus OK 8044340 Abas
M20 Rihards Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006267 Abas
2814W21A Liene Tamuža Ozons 8112814 Abas
1078M60 Varis Peisenieks Kāpa OK 8006677 2
2881M45 Oskars Staģis Auseklis IK 1995722 1
3276W18 Emīlija Anna Staģe Auseklis IK 7888000 Abas
2135M55 Aigars Dudelis Azimuts OK- Sm BJSS 2023544 1
2136W55 Gunta Dudele Azimuts OK- Sm BJSS 2023545 Abas
4020M45 Edgars Bremze Ogre OK/SC 2021289 Abas
OPEN2 Līga Buļa Individuāli 1396667 Abas
399W60 Daina Gredzena Saldus OK 1600451 Abas
159M45 Dagnis Dubrovskis Siguldas takas 8653086 2
4288W12 Marta Kalniņa OK Alūksne-Ape /Sm BJSS 8645130 Abas
1501W21A Ieva Nāgele Kāpa OK 8655444 Abas
207W21A Ieva Rukšāne Kāpa OK 8642048 Abas
3885W21B Līga Cera Auseklis IK 2078918 Abas
3713W16 Līva Cera Auseklis IK 8019999 Abas
3884M40 Kaspars Cers Auseklis IK 8010333 Abas
M65 Uldis Ždanovs KO OK 8100999 1
1289W45 Ineta Laizāne Sigulda 251899 Abas
OPEN2 Ilze Loba Ind. 1392096 Abas
M45 Vesa Kankaanpää OK77 1009888 Abas
4545W16 Kitija Elksne Sēlijas Mežs 8680109 Abas
4122M14 Pēteris Gailis ZVOC-VBSS 2063974 Abas
165M60 Juris Kokins CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642050 Abas
2623M45 Vilnis Gailis Burkānciems OK 1411921 Abas
3080M18 Andris Svilāns Ogre OK/SC 8655433 Abas
M40 Jānis Kukks Ind. Abas
W10 Dārta Neringa Krastkalne Siguldas Sporta skola 2133030 Abas
4262M10 Kārlis Jānis Strazdiņš Kāpa OK Abas
3932M16 Jurģis Egons Strazdiņš Kāpa OK 2113408 Abas
1054M50 Janeks Bauers KO OK 1602331 Abas
2976M45 Uldis Brucis Saldus OK 7203277 1
386W80 Ilze Bruce Saldus OK 2015696 Abas
4554W14 Ramona Poreitere Ozons/RSP 8100900 Abas
M50 Didzis Poreiters Ind. 8111108 Abas
3689W18 Alise Zagorska Auseklis IK 8077700 Abas
4380M10 Makars Podgornijs Ozons/RSP 1398817 2
303M60 Juris Cebulis Mona OK 503719 Abas
M45 Kęstutis Vaičius Jaunystė 8160372 Abas
4481M40 Kārlis Zvirgzdiņš Auseklis IK 1201513 Abas
4390M14 Edvards Zvirgzdiņš Auseklis IK 8388880 Abas
M12 Emīls Buls Ķeguma Novads Abas
M16 Ādams Sūna Ozons/RSP 1398819 Abas
W21A Kristina Virsilaite OK KOPA 8000725 Abas
4558W18 Ieva Urkevica Ozons/RSP 1398822 1
W21A Ieva Baltriukaite Kopa OK 7770914 Abas
W10 Undīne Bajale Ķeguma Novads Abas
M10 Jēkabs Kossovičs Ķeguma Novads Abas
3668W16 Laine Odziļeviča Sēlijas Mežs 8661793 Abas
2146W21E Elīna Kārkliņa Mežmalas / Madona Abas
2619W65 Inara Gipsle KURMIS OK 8661144 Abas
3976W14 Elīza Zeiļuka Azimuts OK- Sm BJSS 2104631 Abas
3402M45 Armands Teteris Taka TOK 8440448 Abas
938M45 Raimonds Bondars Latvijas finieris 8370575 Abas
M16 Jānis Deksnis Ozons/RSP 1398813 Abas
4379M14 Austrums Radu Johansons Ozons/RSP 1398815 2
M14 Edgars Malnačs Ozons/RSP 1398847 Abas
4384M14 Gavriils Kņiga Ozons/RSP 1398843 Abas
3959M14 Mikus Felcs Ozons/RSP 8180666 Abas
4375M16 Mārcis Pupainis Ozons/RSP 1398839 Abas
4378M14 Gustavs Folkmanis Ozons/RSP 1398836 Abas
197W35 Anita Užule Kāpa OK 7788800 2
M65 Are Eriksen OSI 7207901 Abas
4116M14 Mārtiņš Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8644444 Abas
1688M40 Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8628429 Abas
2999M18 Rihards Gailis Auseklis IK 8632860 Abas
581M60 Rolands Laveiķis Kāpa OK/ Carnikavas novads 8665550 Abas
4061M14 Nauris Pinne Sēlijas Mežs 2009322 Abas
1715W60 Ilze Tāse Ogre OK/SC 8291159 Abas
3044M45 Alvis Mats Madonas BJSS/OK Arona 8651731 Abas
2882M21E Mārtiņš Skujenieks Ozons 8080008 Abas
88M21E Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 8050116 Abas
M35 Mārtiņš Ketners Ind. 8000030 2
4333M65 Janis Eglitis Auseklis IK 8000088 Abas
3012W20 Vilma Alberinga Burkānciems OK 8663399 Abas
3055M18 Pauls Alberings Burkānciems OK 8665507 Abas
W10 Jasmīna Kalniņa Auseklis IK 7200159 Abas
4016W18 Laura Nikola Pinne Sēlijas Mežs 1601952 Abas
3356W14 Aiga Strazdiņa Ozons 1415550 Abas
1476W45 Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK 2012462 Abas
1278M45 Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK 7209300 Abas
2883M21E Jānis Skujenieks Ozons 8662222 Abas
W21B Julia Kupchenok ST4 1
W21A Elizaveta Reshetnyak ST4 1
585M60 Edgars Andža Kāpa OK 8187777 Abas
M45 Uģis Kūliņš Kāpa OK 1410743 Abas
4371W14 Estere Laurenova ZVOC-VBSS 200998 Abas
10393M18 Jēkabs Niklāvs Janovs Siguldas Takas 8655215 Abas
3927M14 Mārcis Dzērve Kāpa OK 8657212 Abas
279W35 Agnese Dzērve Kāpa OK 8628445 Abas
3643W16 Una Undīne Dzērve Kāpa OK 8657244 Abas
122M40 Gatis Dzerve Kāpa OK 8655202 Abas
1050M60 Ivars Muzikants Mona OK 7300021 Abas
M10 Kristers Nenišķis Sēlijas Mežs 2009326 Abas
4228M14 Mikus Nenišķis Sēlijas Mežs 8670548 Abas
1143M75 Vilis Dubrovskis Seniors 2049461 Abas
4512M21A Juris Karlsons SILVA 2021132 Abas
1183W60 Inese Purgaile Bebri 207639 Abas
3691W18 Taiga Lazdāne Auseklis IK 8082002 Abas
3690M16 Emīls Lazdāns Auseklis IK 8082004 Abas
3626M18 Kārlis Stradiņš Auseklis IK 8080007 Abas
3143M50 Jurijs Narels Sēlijas Mežs 8636827 Abas
3669W16 Agate Šicāne Sēlijas Mežs 8662175 Abas
W18 Anastasiya Botova Kuzmolovo 1053005 Abas
M10 Alexsei Botov Kuzmolovo 1411583 Abas
W18 Elizaveta Botova Kuzmolovo 1394966 Abas
2273M21A Ervīns Jansons Auseklis IK 2005113 Abas
2916M60 Jānis Lagzdkalns KURMIS OK 8641008 Abas
428M21A Ēriks Lebedoks KURMIS OK 8061285 Abas
4257M21A Juris Žideļūns Auseklis IK 7088800 Abas
2853M18 Mikus Poikāns Auseklis IK 1603094 2
3667W18 Tabita Tīna Lūka Sēlijas Mežs 8662076 Abas
2975W20 Paula Līga Alksne Auseklis IK 2005303 Abas
2614W35 Ilze Ārniece Ozons 7212120 2
640W50 Inga Ozoliņa Sprīdītis TSK 2082966 2
M21B Māris Katkovskis Ind. 8680008 Abas
3970W20 Ieva Stoldere Ozons 1398820 Abas
1498M65 Andris Rudzītis Madonas BJSS/OK Arona 8642353 Abas
M50 Kaspars Beitāns Ind. 8100003 Abas
4436M18 Mārcis Klāvs Beitāns Auseklis IK 8000777 Abas
2749M40 Jānis Zagorskis Auseklis IK 8210775 Abas
3013W20 Elizabete Ločmele Burkānciems & Co VSK/VBSS 8665509 Abas
2811W45 Jolanta Bura Auseklis IK 8627834 Abas
230M21E Gatis Barons Kāpa OK 1018558 Abas
W10 Anete Vintiša Madonas BJSS/OK Arona 8642308 Abas
M21E Maxim Simakov Omega Moscow 889818 Abas
592W75 Maira Liepa Prizma 2049500 Abas
W40 Elli Virta Lynx 9101767 Abas
M21A Mikko Salervo Lynx Abas
M12 Maksims Rogožins Stiga OK 8626109 Abas
4413M14 Pāvels Rogožins Stiga OK 8665815 Abas
776M40 Aleksandrs Rogožins Stiga OK 8661799 Abas
W18 Kristīne Berķe Auseklis IK 8632444 Abas
3822W16 Laura Berķe Auseklis IK 8632060 Abas
689W21A Dace Buža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8646190 Abas
M70 Reinis Līcis Alnis-JNSC OK 2097755 Abas
W21B Katrīna Miška-Idū Ind. 2140892 1
3166M55 Didzis Čākurs Naukšēni Abas
2131M50 Ainārs Skrubis Ziemeļkurzeme OK 8300933 Abas
2753M50 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 Abas
M35 VLADIMIR BALIASNIKOV 110% 1301684 Abas
1107M60 Ģirts Mamis Mona OK 8213131 Abas
10411W12 Adele Balanasa Siguldas sporta skola 8653174 Abas
W20 Emīlija Radzeviča Ozons 8651909 Abas
1065W55 Vita Vestmane Mona OK 200339 Abas
1179M65 Uldis Alksnis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 896934 Abas
M21B Uldis Svilāns Ogre OK/SC 8655401 1
M40 Edgars Peičs Ind. 1
M55 Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat 9102879 Abas
3278W21E Anna Eleonora Freimane Auseklis IK 8100111 Abas
W10 Made Vecā Meridiāns 8334519 Abas
M10 Miks Liepiņš Meridiāns 8334518 Abas
W12 Sanija Purviņa  Meridiāns 8334517 Abas
M10 Ernests Dumpis Meridiāns 8334516 Abas
M10 Pauls Dreibants Meridiāns 8334515 Abas
W10 Estere Naudiņa Meridiāns 8334514 Abas
M10 Egons Ozoliņš Meridiāns 8334513 Abas
M10 Teodors Rebinovs Meridiāns 8334512 Abas
M10 Edvards Rebinovs Meridiāns 8334511 Abas
M10 Jēkabs Graudums Meridiāns 8334510 Abas
M10 Miks Graudums Meridiāns 8334509 Abas
M10 Armands Krastiņš Meridiāns 8334508 Abas
4490W12 Adriana Krastiņa Meridiāns 8334507 Abas
M10 Teodors Grāpis Meridiāns 8334506 Abas
M10 Anita Stieciņa Meridiāns 8334505 Abas
W12 Evelīna Sunepa Meridiāns 8334504 Abas
M10 Kristiāns Gackis  Meridiāns 8334503 Abas
W10 Sofija Skrapce Meridiāns 8334502 Abas
W12 Laura Puķīte Meridiāns 8334501 Abas
M10 Ralfs Sebris Meridiāns 8334500 Abas
W12 Anna Dzedone  Meridiāns 8628434 Abas
W12 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 8380008 Abas
W65 Arja Nurminen Valkeakosken Haka 9201546 Abas
M65 Ari Nurminen Valkeakosken Haka 9201540 Abas
M75 Heikki Rusko Vaajakosken Terä 13440 Abas
M70 Ensio Lakanen Vaajakosken Terä 1415677 Abas
M55 Juha Koskinen Vaajakosken Terä 88966 Abas
M21E Ilari Sulkula Vaajakosken Terä 88965 Abas
M55 Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot 504943 Abas
W65 Pirjo Karvonen Suomusjärven Sisu 2056233 Abas
M75 Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu 2058412 Abas
W75 Tuula Tulokas Suomusjärvn Sisu 2058078 Abas
W35 Tiina Väre Someron Esa 9101740 Abas
W65 Sirpa Lakanen Raja-Karjalan Suunnistajat 9202035 Abas
OPEN2 Päivi Niemi Rajamäen Rykmentti 9201536 Abas
M60 Arto Niemi Rajamäen Rykmentti 860129 Abas
M75 Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku 7208156 Abas
M10 John Anana Pihkaniskat 7208154 Abas
M8 Samuel Saranen Pihkaniskat 7207732 Abas
W21B Joanne Anana-Saranen Pihkaniskat 7208152 Abas
M55 Aki Saranen Pihkaniskat 9201534 Abas
M75 Risto Anjala Lahden Suunnistajat-37 8659167 Abas
M65 Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot 8210866 Abas
W75 Anneli Vilppola Iisu 2056219 Abas
M45 Markku Loukusa Iisu 9201546 Abas
W16 Anni Loukusa Iisu 9201539 Abas
W18 Iina Loukusa Iisu 9201541 Abas
M16 Roope Ahopelto Iisu 9201540 Abas
W65 Pirjo Karvonen Iisalmen Visa 7208157 Abas
M65 Paavo Karvonen Iisalmen Visa 7207733 Abas
W70 Ritva Kajava Hämeenlinnan Suunnistajat 302871 Abas
W75 Pirkko Tahvanainen Hollolan Urheilijat-46 1201065 Abas
W21E Päivi Autio Hiisirasti 504942 Abas
M70 Risto Wessman Hiidenkiertäjät 1405518 Abas
M70 Tapio Leino Helsingin Suunnistajat 1390182 Abas
W75 Eeva Tanska Espoon Suunta 2048114 Abas
M75 Vesa Paavola Epilän Esa 1411439 Abas
M80 Seppo Paavola Epilän Esa 1411440 Abas
4376W14 Kristiāna Šaško Ozons 8636808 2
2739M65 Helmuts Lukačovs SILVA 9200077 Abas
682W21E Kristīne Bertuka CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642123 Abas
M40 Mati Mägi Hiiumaa OK 8001921 Abas
1238M21E Artjoms Rekuņenko Mežmalas / Madona 8180800 Abas
605M60 Jānis Augulis Sigulda 2021265 Abas
3340M40 Jevģēnijs Bondins Auseklis IK 8665880 Abas
3430M16 Mārcis Jansons CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663404 Abas
4240W20 Sabīne Valtasa Saldus OK 1400076 Abas
W50 Lidia Shorokhova Moscow, Izmailovo. 8652415 Abas
4037M14 Edijs Čākurs Naukšēni 8100800 Abas
3554W20 Magda Cigle Kāpa OK 8632859 Abas
3555M18 Nils Ciglis Kāpa OK 8631570 Abas
1036M21E Mikus Zvirbulis Ogre OK/SC 1 Abas
902M60 Viesturs Ziedins KURMIS OK 8011880 Abas
429W50 Gunta Lebedoka KURMIS OK 8040354 Abas
4124M14 Emīls Gustavs Gulbis Ogre OK/SC 8668967 Abas
3782M16 Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 8661462 Abas
4029M14 Emīls Šulcs Ogre OK/SC 8661463 Abas
4259M14 Emīls Fišers Ogre OK/SC 8661464 Abas
3781M14 Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 8661465 Abas
4396M12 Lūkass Siliņš Ogre OK/Ķeguma novads 8661466 Abas
4032M12 Bruno Šterns Ogre OK/SC 8661468 Abas
4352M14 Kristofers Plociņš Ogre OK/SC 2089776 Abas
4026M14 Adrians Kuģenieks Ogre OK/SC 2089778 Abas
4178M14 Toms Kaļva Ogre OK/SC 2089779 Abas
4350M14 Patriks Gustavs Rinkevičs Ogre OK/SC 8077000 Abas
4443W16 Žozefīna Zavjalova Ogre OK/SC 2089780 Abas
4353M12 Olivers Plociņš Ogre OK/SC 8665414 Abas
4429M14 Kristers Sidorovs Ogre OK/SC 2089781 Abas
4329M14 Jānis Žugris Ogre OK/SC 8661469 Abas
4258W12 Patrīcija Valaine Ogre OK/SC 8663211 Abas
4415W12 Elīza Odriņa Ogre OK/SC 8661470 Abas
4330W12 Sintija Preisa Ogre OK/SC 2089782 2
W12 Katrīna Levkāne Ogre OK/SC 2089783 Abas
W10 Dārta Levkāne Ogre OK/SC 2089786 Abas
M12 Roberts Ulmis Ogre OK/SC 8667945 Abas
M12 Ernests Levkāns Ogre OK/SC 2089787 Abas
M10 Kristofers Zelčāns Ogre OK/SC 2089795 Abas
M10 Valters Jonikāns Ogre OK/SC 2089796 Abas
M8 Ralfs Gabranovs Ogre OK/SC 2011710 Abas
1420W50 Līga Virbule Taka TOK 8657225 Abas
M10 Lauris Liepa Ogre OK/SC 2025478 Abas
4325W12 Elma Bremze Ogre OK/SC 8667944 Abas
4024W14 Elīze Bremze Ogre OK/SC 8661461 Abas
W8 Elīna Bule Ķeguma Novads Abas
M8 Viktors Lablaiks Ķeguma Novads Abas
M10 Arturs Alsbergs Ķeguma Novads Abas
M14 Rojs Bergs Ķeguma Novads Abas
M12 Rodrigo Seržants Ķeguma Novads 2
M12 Markuss Kaļva Ķeguma Novads 2012421 Abas
M10 Artūrs Jānis Krastiņš Ķeguma Novads Abas
5011M35 Atis Krūmiņš Ozons 8000010 Abas
4501W8 Renāte Grase Ogre OK/SC 1006152 Abas
4351M12 Renārs Grasis Ogre OK/SC 8661467 Abas
1779M21E Andris Gailis Auseklis IK 8629210 Abas
2852M20 Ansis Poikāns Auseklis IK 8662200 Abas
M12 Jēkabs Poikāns Auseklis IK 8220005 Abas
W40 Ruta Poikāne Auseklis IK 8118110 Abas
2231W70 Māra Plaude DR-Krasts Abas
1850M21A Daniils Ozoliņš Auseklis IK 1603074 Abas
1006W60 Aija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7203956 Abas
3999W14 Sabīne Strazdiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 20006333 Abas
4293M10 Renārs Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 20120003 Abas
3872W14 Rūta Dāboliņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012408 Abas
4218W14 Lote Lamberte CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012401 Abas
3506W16 Dina Palsa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8380002 Abas
3702M14 Rinalds Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8380001 Abas
3582M40 Aivar Tihane Auseklis IK 8080707 Abas
3471M21B Haralds Šillers Ogre OK/SC 2011735 Abas
4509M21A Aleksejs Mjaliks Siguldas Takas 8667766 Abas
3323M45 Einārs Šillers Ziemeļkurzeme OK Abas
3269M20 Edijs Dzalbs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663288 Abas
569M21E Guntars Šmitiņš Purva Bridējs OK 7800008 Abas
W40 Liene Zaperecka Individuāli 2021216 Abas
2328M21A Haralds Ulmanis Auseklis IK 2021229 2
2064M50 Ints Ulmanis Auseklis IK 8081188 Abas
3614M16 Jēkabs Ločmelis Burkānciems OK 8665510 Abas
3139W21A Ilvija Jakāne Auseklis IK 8200696 Abas
2327M21E Valts Ulmanis Auseklis IK 8088001 Abas
44W21E Aija Skrastiņa Briksnis SK 8646126 Abas
4165M14 Dainārs Bušs Azimuts OK- Sm BJSS 8653185 Abas
3624M18 Kārlis Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663402 Abas
M14 Ernests Malējs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006279 Abas
W12 Sanija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2008091 Abas
2919M55 Valērijs Stūris Auseklis IK Abas
3634M16 Renārs Kļaviņš Azimuts OK- Sm BJSS 8644925 Abas
4298OPEN1 Dinārs Alksnītis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2008094 Abas
934M45 Aldis Banga Prizma 2005123 Abas
563M35 Agris Peipiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642122 Abas
4489W16 Annija Artemoviča CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2008092 Abas
3697M16 Renārs Šķesteris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663406 2
10439W10 Māra Bērze Siguldas sporta skola 8080800 Abas
2926W18 Agnija Caune Azimuts OK- Sm BJSS 8653187 Abas
3993M16 Mārtiņš Reinis Trops CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663405 Abas
3685M16 Matīss Timermanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8663403 Abas
4092W12 Karlīna Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8655442 Abas
2735W20 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 8653186 Abas
3755W16 Leonarda Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8004000 Abas
4091W40 Dace Rība-Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8657192 Abas
3432M40 Māris Baltiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8003000 Abas
2473M21E Matīss Slikšjānis Azimuts OK- Sm BJSS 8642103 Abas
4154W12 Kitija Abula Azimuts OK- Sm BJSS 8642106 Abas
2925W18 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 8642110 Abas
3014M20 Matīss Leitlands Burkānciems OK 8665508 Abas
W8 Anna Pētersone Auseklis IK 2094896 Abas
3787M16 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 8642313 Abas
OPEN1 Ieva Pētersone Auseklis IK 2061743 Abas
3651M16 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona 8642310 Abas
3748W14 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 8642310 Abas
M10 Haralds Salavs Kāpa OK 8100010 Abas
1493M21A Vents Lupkins Azimuts OK- Sm BJSS 2032543 Abas
3081M21A Mārtiņš Šteinalts TOSK Eko O 1394751 Abas
3742W12 Anete Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 8653190 Abas
557W35 Nataļja Peļepeca Individuāli 8665411 Abas
M14 Mārtiņš Mežsargs Sigulda Abas
M40 Edijs Šmits Enkurs 7888880 2
M8 Teodors Vimba Ziemeļkurzeme OK 2008877 Abas
2257W40 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 2300823 Abas
3813M14 Francis Vimba Auseklis IK 2008866 Abas
4096W21A Daiga Jermaka Ziemeļkurzeme OK 8655130 Abas
4427M14 Lauris Kokins Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395643 Abas
2410M40 Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK 8017777 Abas
4112M14 Valērijs Leons Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395644 Abas
4064M14 Renārs Vagulis Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395650 Abas
4185W14 Sendija Leona Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395646 Abas
4111W16 Madara Bērziņa Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395641 Abas
4065M16 Ermīns Neilands Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 1395642 Abas
M10 Verners Permaņickis ZVOC-VBSS 2063986 2
M12 Viktors Toms Permaņickis ZVOC-VBSS 2063966 2
W10 Viktorija Saulīte ZVOC-VBSS 2063958 2
M12 Reds Šmits ZVOC-VBSS 2045139 2
3377M16 Normunds Zaharāns Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 8662389 Abas
M12 Eduards Ēriks Sotē ZVOC-VBSS 9200798 2
W10 Rota Rugāja ZVOC-VBSS 2063989 2
4426W16 Dārta Putne Gulbenes NBJSS/Pūznis OK 8665851 Abas
M10 Agris Peļņa ZVOC-VBSS 2063962 2
310W60 Velga Buša Mona OK 8177770 Abas
M10 Dāvis Eglīte ZVOC-VBSS 2063967 2
2550M60 Uldis Pekuss Mona OK 8001777 Abas
W10 Kitija Zīle ZVOC-VBSS 2063953 2
4364W10 Emīlija Leitlande ZVOC-VBSS 200859 Abas
4362W12 Keita Kavīte ZVOC-VBSS 200894 Abas
4369W10 Marta Vaļģe ZVOC-VBSS 200984 Abas
3062W20 Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS 8655493 Abas
4363W12 Viktorija Antone ZVOC-VBSS 200876 Abas
4370W14 Patrīcija Laurenova ZVOC-VBSS 200844 Abas
4365W12 Elza Eglīte ZVOC-VBSS 200856 Abas
3063W20 Sintija Ozola ZVOC-VBSS 8655492 Abas
2524M20 Rūdolfs Matīss Vimba ZVOC-VBSS 8655491 Abas
4357W14 Madara Ilze Grebūna ZVOC-VBSS 200919 Abas
877W21E Līga Valdmane ZVOC-VBSS 8655497 Abas
M12 Reino Urpens ZVOC-VBSS 8008505 Abas
3535W18 Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 8636154 Abas
3534W18 Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 8655495 Abas
4358W16 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 200907 Abas
M12 Emīls Dāvis Gelbergs ZVOC-VBSS 200973 Abas
4176M16 Alvis Miglavs ZVOC-VBSS 8662414 Abas
4367M10 Normunds Tjuniņš ZVOC-VBSS 200891 Abas
4047W14 Elīza Atslēga ZVOC-VBSS 2063978 Abas
4048W14 Nikija Biruma ZVOC-VBSS 2063964 Abas
M12 Georgs Gediņš Auseklis IK Abas
M14 Jēkabs Gediņš Auseklis IK Abas
2771M40 Mārcis Gediņš Auseklis IK 8666030 Abas
10417OPEN1 Kārlis Rode Ind. Abas
10431W10 Milda Ozoliņa Siguldas sporta skola 8653162 Abas
W12 Annija Ošāne Siguldas sporta skola 8653170 Abas
10410W14 Eva Grauda Siguldas sporta skola 8653169 Abas
3324W16 Anete Actiņa 3A 8653165 Abas
3604W12 Anete Salava Kāpa OK 1410530 Abas
10413M14 Ričards Girgensons Siguldas sporta skola 8653163 Abas
522M50 Māris Stabiņš Azimuts OK- Sm BJSS 8642105 Abas
10416OPEN1 Ieva Rode Ind. Abas
3758W20 Elīna Krēmere CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8449098 Abas
1430M70 Oskars Zids Jēkaba aģentūra 8009900 Abas
1089M70 Arnolds Kučinskis Ogre OK/SC 1302626 Abas
3904W14 Marta Marija Birzkope Kāpa OK 8663295 Abas
3104W50 Vija Šiltere Auseklis IK 8670521 Abas
3560M14 Uvis Šolmanis Auseklis IK 8200100 Abas
2893M50 Egons Šolmanis Auseklis IK 8220001 Abas
453W21E Inga Dambe Paimion rasti 8636150 Abas
3952M70 Atle Bergseth Auseklis IK 7201829 Abas
W60 Tamara Kosmaceva Kāpa OK/ Carnikavas novads 8650334 Abas
M10 Roberts Rudītis Kāpa OK 207951 Abas
M12 Ricards Lacis Kāpa OK 4660142 Abas
W10 Darja Žagata Kāpa OK 2006401 Abas
M8 Roberts Kazaks Kāpa OK 416548 Abas
M12 Mikus Saurins Kāpa OK 4660135 Abas
M12 Helvijs Tupureins Kāpa OK 4660167 Abas
M8 Gustavs Arnicans Kāpa OK/ Carnikavas novads 416502 Abas
M12 Kristofers Kančs Kāpa OK 4660147 Abas
4206M12 Peteris Arnicans Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660145 Abas
4157M14 Roberts Arnicans Kāpa OK 8650317 Abas
4471M10 Matiss Utans Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660148 Abas
3937M12 Toms Utans Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660138 Abas
4470W8 Herta Grantskalna Kāpa OK/ Carnikavas novads 200110 Abas
W21B Zane Vitenberga Ind. 8030889 Abas
10261M21B Artūrs Verza Ind. 8005008 Abas
4386W10 Krista Grantskalna Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660146 Abas
4348M12 Danila Galejevs Kāpa OK 4660137 Abas
3902M12 Rudolfs Graudins Kāpa OK 8650303 Abas
3901M12 Roberts Graudins Kāpa OK 8650301 Abas
3938W12 Grieta Grantskalna Kāpa OK 8680091 Abas
4207W14 Liene Lice-Licite Kāpa OK 8650300 Abas
3936W12 Paula Kirkuma Kāpa OK 8656753 Abas
3935M14 Roberts Kirkums Kāpa OK 8629975 Abas
M55 Andres Talver SK Mercury 8041260 Abas
W50 Aari Talver SK Mercury 8180665 Abas
515W21E Liene Brūvele Azimuts OK- Sm BJSS 8657255 1
3807W21E Laura Savicka Azimuts OK- Sm BJSS 8670508 Abas
3977W21E Jana Marta Ivanovska Azimuts OK- Sm BJSS 8680089 Abas
3803W16 Anda Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 8680020 Abas
3804W16 Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 8680040 Abas
3793W16 Madara Celma Azimuts OK- Sm BJSS 8680065 Abas
4401M12 Adrians Zaķis Azimuts OK- Sm BJSS 1423386 Abas
4341M12 Emīls Tarass Azimuts OK- Sm BJSS 7206346 Abas
3796M14 Jānis Ošiņš Azimuts OK- Sm BJSS 7206327 Abas
2674M21E Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 8628432 Abas
3878M50 Uģis Ozols Ind. 8631115 Abas
3621W20 Elīza Ozola Auseklis IK 8629791 Abas
661M21E Ainārs Drozds CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8665888 Abas
2160M60 Harijs Lācars Lācars SILVA 2005122 Abas
3633M21E Ivars Celiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8022088 Abas
413M21E Kristaps Jaudzems Saldus OK 7209804 Abas
1904M60 Ivars Pucens Mona OK 8662077 Abas
3446M45 Mareks Indāns Ogre OK/SC 1301988 Abas
2408M55 Jānis Putniņš Mežmalas / Madona 8656793 Abas
2409W60 Māra Putniņa Mežmalas / Madona 8656764 Abas
3008M45 Dagnis Kaņepe CPSS/Meridiāns/Pārgauja Abas
2091M21E Alvis Reinsons Mežmalas / Madona 8100222 Abas
140W60 Alīda Ābola Ozons 7209666 Abas
2801M50 Raivis Reinsons Mežmalas / Madona 8629222 Abas
M40 Raimonds Bērziņš Stīvijs Vonders 1416861 Abas
128W50 Inguna Čākure Alnis-JNSC OK 2800114 Abas
4161M10 Lenarts Straume Auseklis IK 2008099 Abas
4160M14 Pauls Olafs Straume Auseklis IK 7000063 Abas
2876M21A Toms Straume Auseklis IK 8001771 Abas
215W60 Ārija Šinke Kāpa OK 7203964 Abas
214M60 Juris Šinke Kāpa OK 7203963 Abas
717M65 Jānis Biezais Azimuts OK- Sm BJSS 8280088 Abas
4083M35 Andris Mikijanskis Mežmalas / Madona 8000090 Abas
W10 Amanta Mikijanska Auseklis IK 7000708 Abas
W40 Vaida Reinartaitė Fortūna OK 8653235 Abas
W12 Elīna Biseniece Purva Bridējs OK 2021118 Abas
4066M14 Ričards Bisenieks Purva Bridējs OK 7999000 Abas
271M45 Māris Bisenieks Purva Bridējs OK 8000333 Abas
W21A Alina Kirichenko INGRIA 7121193 Abas
M16 Yan Brilliantov INGRIA 1037408 Abas
M8 Atis Vārtukapteinis Auseklis IK 2061748 Abas
293M55 Pēteris Zariņš Mona OK 8662232 Abas
3882W16 Elīna Kristiāna Zeltiņa Auseklis IK 2021208 Abas
3881W40 Anžela Šapovalova Auseklis IK 8099900 Abas
M21E Karolis Limantas SK Sakas 8667559 Abas
M40 Aidas Katarskis SK IGTISA 8648793 Abas
W45 Evija Skrastiņa Ind. 8653201 Abas
M10 Niklāvs Staņa Auseklis IK 7201405 Abas
2676W35 Ieva Mauliņa Briksnis SK 8188880 Abas
4226M40 Sulev Luik Kāpa OK 8631509 Abas
2675M45 Kaspars Staņa Briksnis SK 8200002 Abas
4394M10 Lars Anders Luiks Kāpa OK 8108888 Abas
3563M16 Gustavs Staņa Auseklis IK 8006008 Abas
3562M18 Kristiāns Staņa Auseklis IK 8644434 Abas
3891W21E Annika Rihmaa Alūksne OK 840614 Abas
10361M35 Didzis Šapkus Ind. 8632865 Abas
2590M21E Lauri Sild Alūksne OK 8639392 Abas
1125M65 Andris Žilko Kāpa OK 7100007 Abas
808M21E Edgars Bertuks Alūksne OK 8636144 Abas
M55 Algimantas Rudis Saulė OK 8622266 Abas
W12 Marta Konanova LSR ANDI Abas
796W21A Līva Veļķere Alūksne OK 8060587 Abas
M21A Stanislav Chistyakov Alye Parusa 1210 8661754 Abas
M8 Luka Konanov LSR ANDI 7201330 Abas
W21B Kristīne Bērziņa Kaupietis 8657220 Abas
1124W65 Lauma Žilko Kāpa OK 7555000 Abas
OPEN2 Andis Ceļmals Individuāli Abas
M8 Kornei Konanov LSR ANDI 2091599 Abas
W45 Anna Konanova LSR ANDI 1411742 Abas
794W45 Iveta Veļķere Alūksne OK 8645140 Abas
M45 Dmitrii Konanov LSR ANDI 1393537 Abas
26M21E Jānis Krūmiņš Briksnis SK 8665843 Abas
793M60 Vilnis Veļķeris Alūksne OK 8645135 Abas
27W35 Linda Krūmiņa Briksnis SK 8011110 Abas
308W55 Baiba Ozola Mona OK 8628425 Abas
M12 Rasmus Töyrylä KyS 7210027 Abas
3846W40 Ilona Heinrihsone Auseklis IK 2021156 Abas
3845M45 Arnis Heinrihsons Auseklis IK 2021234 Abas
M55 Henrik Albahn Hansen Lyngby OK 888950 Abas
M21B MANTAS GAUPSAS OSK SAKAS 8651352 Abas
3821W40 Zaiga Ozoliņa Kāpa OK 8627784 Abas
M50 Alexey Zhestovsky Legenda 8665941 Abas
W35 Julia Bolshakova Legenda 8665949 Abas
151M45 Oskars Zērnis Saldus OK 8656810 Abas
3300M18 Emīls Zērnis Saldus OK 8642020 Abas
W21B Julia Kurguzkina INGRIA 1006717 Abas
W21E Kristina Smirnova INGRIA 1413233 Abas
M20 Daniil Botygin INGRIA 1413238 Abas
1808M45 Otārs Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 9101114 Abas
W21B Ekaterina Blinova INGRIA 1301390 Abas
W16 Diana Kurguzkina INGRIA 1422525 Abas
M16 Luka Kisil INGRIA 2090435 Abas
2379M45 Arnis Grasis Auseklis IK 77052270 Abas
W20 Mariia Blinova INGRIA 1409812 Abas
M21A Ilya Mogilny INGRIA 1410741 Abas
W21A Polina Kirianova INGRIA 1006719 Abas
289W75 Anna Slavina Mona OK 1602117 Abas
891M70 Andris Tauvens KURMIS OK 8022200 Abas
M80 Rodrigo Slavins Ozons 1602133 Abas
OPEN2 Lars Åberg Umeå OK 452037 Abas
OPEN2 Ove Persson Umeå OK 2089221 Abas
W50 Anna Karin Nilsson Umeå OK 7081807 Abas
M65 Mats Sandewall Umeå OK 7201128 Abas
M60 Tjelvar Otterbjörk Umeå OK 1960001 Abas
M50 Bert Eriksson Umeå OK 8305131 Abas
M16 Jesper Ramebäck Umeå OK 1546732 Abas
2570W55 Inta Poriķe Alnis-JNSC OK 2800880 Abas
M16 Rasmus Eriksson Umeå OK 8290503 Abas
M16 Oskar Ådahl Umeå OK 1522270 Abas
M18 Jakob Nilsson Umeå OK 7088807 Abas
528W80 Velta Zjatkova Alnis-JNSC OK 1302646 Abas
530W75 Māra Bolšteina Alnis-JNSC OK 1302622 Abas
M18 Viktor Holmgren Umeå OK 1020430 Abas
M60 Jarmo Lehto VeVe 2067905 Abas
W60 Ulla Lehto KyS 418258 Abas
W21E Åsa Otterbjörk Umeå OK 780200 Abas
M21E Henrik Persson Umeå OK 8305131 Abas
M21E Mattias Johansson Umeå OK 8100490 Abas
M21E Viacheslav Klimenko Kuzmolovo 7205894 Abas
3686W14 Sanda Lapiņa Auseklis IK 8666055 Abas
825W45 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 8666033 Abas
2840W20 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 8081040 1
590W80 Aija Andersone Seniors 236955 Abas
4504M50 Juris Plociņš Ogre OK/SC Abas
M21E Konstantin Serebrianitskii Kuzmolovo 1404917 Abas
M75 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Abas
591W85 Raisa Mazzariņa Seniors 230747 Abas
2143M85 Tālivaldis Tūns Kāpa OK 200386 Abas
W40 Aija Feldmane Ind. 8100700 Abas
W40 Ilze Tropa Ind. 8008899 Abas
W50 Maret Viira Viimsi 255864 Abas
M50 Andres Viira Viimsi 7203361 Abas
1999M55 Ģirts Zīlišķis Mona OK 8662211 Abas
2033M45 Alvis Lepiksons Auseklis IK 8200888 Abas
3675M18 Mārcis Zariņš Ozons/RSP 8180011 Abas
22W40 Liene Kreicberga Purva Bridējs OK 1214214 Abas
1897W50 Videga Gaigala Azimuts OK- Sm BJSS 8110222 Abas
3974W16 Kristīne Stoldere Ozons Abas
1037M21A Nauris Neimanis Ogre OK/SC 9180007 Abas
W35 Linda Mātere Ind. 8631566 Abas
M14 Markuss Mālnieks Auseklis IK Abas
M10 Niks Mālnieks Auseklis IK Abas
M55 Ivars Mālnieks Ind. 201092 Abas
W21B Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki 8629240 Abas
M35 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki 7202736 Abas
3709M14 Markus Grasis Auseklis IK 8061163 Abas
3581M45 Ingus Grasis Auseklis IK 8668980 Abas
M65 Koit Paasma Lehola 1008458 1
M8 Klāvs Bižāns Auseklis IK 11655 Abas
M12 Jānis Bižāns Auseklis IK 7206331 Abas
444W40 Lolita Kauķe Briksnis SK 8655475 Abas
498W55 Baiba Zariņa Ozons 7212108 Abas
M65 Svein S Jacobsen Tyrving IL 2018960 Abas
3950M14 Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS/OK Arona 8642304 Abas
3495M16 Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 8642302 Abas
3496M16 Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 8642315 Abas
3859W16 Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 8642309 Abas
3751M14 Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 8642307 Abas
897M55 Ēriks Ūdris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8655277 Abas
1234M65 Valerijs Pahomovs Seniors 8632440 Abas
1470W55 Ieva Rozentāle Mona OK 2021263 Abas
856M55 Sandris Lācis Mona OK 888958 Abas
3841M55 Jevgeņijs Kaupužs KURMIS OK 8005550 Abas
4393M40 Māris Zeiļuks Azimuts OK- Sm BJSS 8644443 Abas
2085M40 Pēteris Hokonens Auseklis IK 2085014 1
10476M35 Mareks Emsiņš Kaupietis 8662220 Abas
1905M20 Kristaps Bruners CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8011088 Abas
3502W18 Kristīne Brunere CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8000222 Abas
144W35 Zanda Abzalone CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8118222 Abas
W8 Monta Kārkliņa Individuāli Abas
3593M21A Emīls Endele KURMIS OK 8333313 Abas
608W65 Rudīte Šterna Sigulda 8004326 Abas
4447M40 Māris Cīrulis Auseklis IK 8000075 Abas
4446M12 Mārtiņš Cīrulis Auseklis IK 8229900 Abas
4445W8 Katrīna Cīrule Auseklis IK 9777000 Abas
607M65 Ilmārs Limbēns Sigulda 8077771 Abas
216M70 Volli Kukk Kāpa OK 8632464 Abas
217W65 Ruta Kukka Kāpa OK 8100018 Abas
1186W55 Rota Šņuka Bebri 8033000 Abas
4402W21A Linda Vabulniece Alūksne- Ape OK 2089801 Abas
1261W50 Līga Vabulniece Alūksne-Ape OK 8645133 Abas
130W35 Zane Dzirkale Alnis-JNSC OK 886529 Abas
2260M21E Kalvis Brūns Ozons 8000878 Abas
W45 Maria Yashchenko OMEGA Moscow 238071 Abas
1262M50 Māris Vabulnieks Alūksne- Ape OK 8645138 Abas
1654M50 Andris Meļķerts Saldus OK 8001555 Abas
415W21A Līga Meļķerte Saldus OK 7117000 Abas
1872M35 Andis Janovs Briksnis SK 8655224 Abas
3592M70 Ivars Zariņš Baisie eži ODK 8661177 Abas
4164W40 Agnese Baltmane Auseklis IK 2061738 Abas
3854W16 Paula Baltmane Auseklis IK 2085068 Abas
1638W35 Benita Prauliņa Briksnis SK 201043 2
181M35 Kārlis Prauliņš Briksnis SK 2012428 Abas
2543M60 Jānis Saliņš Mežmalas / Madona 8655434 Abas
M21A Yauheni Karaliou BNTU 2000531 Abas
W10 Sofija Sveta Galvanovska Ind. 7122006 Abas
M35 Mārtiņš Galvanovskis Ind. 8629972 Abas
W21B Džoanna Miteniece KURMIS OK 7012392 Abas
M21A Juris Lebedoks KURMIS OK 8081289 Abas
M10 Gustavs Saulājs Alnis-JNSC OK 2006352 Abas
M55 Raimondas Kondrotas OSK Fortūna 8629909 Abas
M14 Matīss Ričards Rozenbergs Alnis-JNSC OK 2102513 Abas
W12 Eva Petzāle Alnis-JNSC OK 2006351 Abas
4278M12 Kevins Švalbe Alnis-JNSC OK 8445588 Abas
W8 Lizete Kleina Alnis-JNSC OK 2006356 1
W8 Kate Daģe Alnis-JNSC OK 2102520 Abas
W8 Alise Prauliņa Alnis-JNSC OK 2102514 Abas
2297W20 Signe Sirmā Alnis-JNSC OK 8155155 Abas
4187W18 Elza Ķuze Alnis-JNSC OK 8631478 Abas
4173W18 Arleta Apsīte Alnis-JNSC OK 7203254 Abas
3828W16 Anna Buholca Alnis-JNSC OK 7000715 Abas
4171W14 Līva Ločmele Alnis-JNSC OK 2102519 Abas
3829W14 Māra Krūmiņa Alnis-JNSC OK 7000717 Abas
W12 Evelīna Kairiša Alnis-JNSC OK 2006357 Abas
4273W12 Māra Segliņa Alnis-JNSC OK 8020207 Abas
4274W12 Ilze Jumiķe Alnis-JNSC OK 7203253 Abas
4251W12 Laura Krūmiņa Alnis-JNSC OK 7000701 Abas
4449W12 Elīna Dzirkale Alnis-JNSC OK 2102505 Abas
W10 Elīza Koškina Alnis-JNSC OK 2006357 1
W10 Kate Auziņa Alnis-JNSC OK 2006358 Abas
4303W10 Luīze Plone Alnis-JNSC OK 8118333 Abas
4451W10 Madara Zīberte Alnis-JNSC OK 2102509 Abas
4198W10 Auguste Zīle Alnis-JNSC OK 1394364 Abas
M8 Kristaps Krūmiņš Alnis-JNSC OK 2102516 Abas
M8 Toms Prauliņš Alnis-JNSC OK 2102512 Abas
M8 Roberts Švalbe Alnis-JNSC OK 2102511 Abas
2053M21E Aivis Šiliņš Alnis-JNSC OK 8009797 Abas
2979M20 Rihards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 8210800 Abas
3588M18 Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis-JNSC OK 8011800 Abas
3827M16 Jēkabs Segliņš Alnis-JNSC OK 8150204 Abas
4166M14 Gustavs Plonis Alnis-JNSC OK 8180717 Abas
4167M14 Kārlis Ošs Alnis-JNSC OK 8144441 Abas
3825M14 Edvards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 7000718 Abas
4043M14 Ričards Zīberts Alnis-JNSC OK 2102504 Abas
4277M12 Emīls Vilkaušs Alnis-JNSC OK 2102508 Abas
4448M12 Ralfs Prauliņš Alnis-JNSC OK 2102506 Abas
M45 Sergey Yashchenko OMEGA Moscow 9196300 Abas
W45 Yulia Zavialova OMEGA Moscow 1393661 Abas
M50 Igors Bogdanovs SRD SK 8120869 Abas
W21A Tais Vakroom SRD SK 8230986 Abas
M45 Dmitry Shved SRD SK 701005 Abas
M50 Sergei Shved SRD SK 8031067 Abas
W45 Ella Shved SRD SK 8020870 Abas
W50 Jaana Shved SRD SK 218320 Abas
M12 Arvils Apsītis Auseklis IK 2086487 Abas
2819M21E Valters Reneslācis Ogre OK/SC 8628431 Abas
461M85 Jānis Pommers Taka TOK 8680099 Abas
W75 Maimu Tornberg OK Kooperaator 352353 Abas
W55 Airi Alnek OK Võru 8636595 Abas
M65 Arvo Kivikas ILVES 8662648 Abas
828W21E Laura Vīķe Kāpa OK 8200889 Abas
1104M50 Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 8088899 Abas
2973W35 Ilona Daģe Alnis-JNSC OK 9200802 Abas
2972M35 Salvis Daģis Alnis-JNSC OK 8656752 Abas
643W65 Ligita Grunde Kāpa OK 9200253 Abas
OPEN1 Anna Potyliko Abas
2954M45 Raivis Kalniņš Alūksne-Ape OK 8645136 Abas
3863M14 Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 8645134 Abas
3862M14 Kristers Lārmanis Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 8645132 Abas
3550M16 Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 8645131 Abas
2572M21E Uldis Upītis Kāpa OK 8640510 Abas
1300W45 Ilze Skangale KURMIS OK 8662262 Abas
M55 Andrej Mitenkov Azimut, SPb 7206075 Abas
W45 Rima Bačkienė Fortūna 2009525 Abas
W21B Kristiāna Brence TEIKAS KALNS 2006317 Abas
W10 Elizabete Vilciņa Kāpa OK 2086495 Abas
W8 Šarlote Vilciņa Kāpa OK 2082442 Abas
3899W35 Māra Vilciņa Kāpa OK 8177717 Abas
3931M14 Emīls Lecinskis Kāpa OK 8680080 Abas
231M35 Kārlis Vilciņš Kāpa OK 8000100 Abas
W50 Galina Pigareva Ind. 1301595 Abas
M55 Konstantin Pigarev Ind. 2040098 Abas
OPEN2 Juhani Ritvonen Ind. Abas
OPEN2 Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat Abas
3339M40 Kaspars Jansons Auseklis IK 8009988 Abas
10344M35 Ģirts Goško Auseklis IK 8033330 Abas
1097W50 Daiga Krēsliņa Pūznis OK 1003101 Abas
M65 Kauko Suhonen LS-37 8680052 Abas
W14 Julia Pautova Legenda Vologda 8379797 Abas
4543W21B Dace Goško Auseklis IK 8055550 Abas
M40 Valery Pautov Legenda Vologda 8179797 Abas
M35 Martin Kaup LSF 8456788 Abas
2411W21E Irita Puķīte Kāpa OK 8181800 Abas
2315M65 Miervaldis Bušs Alnis-JNSC OK 888957 Abas
2100W21E Sandra Grosberga CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8636151 Abas
M55 Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat 8332822 Abas
383M70 aivars pentjuss Prizma 8080000 Abas
M55 Krischan Klaus OC Fürstenfeld 811881 Abas
M65 Jorma Aherto LS-37 2020777 Abas
M65 Pekka Liukkala Hauhon Sisu 8101009 Abas
1463M50 Sergejs Šadrins Kāpa OK/ Carnikavas novads 8000099 Abas
544M40 Guntars Mankus Saldus OK 8000004 Abas
269M40 Toms Veits Purva Bridējs OK 8668668 Abas
12W40 Dina Zobena Purva Bridējs OK 8077799 Abas
2894M45 Aigars Treijers Ogre OK/SC 1140871 Abas
387W55 Iveta Priedīte Saldus OK 2057533 Abas
2115M75 Arvīds Teteris Taka TOK 9200485 Abas
2830M55 Ilmārs Dukulis Alnis-JNSC OK 8629081 Abas
M45 Māris Balčūns Individuāli 2012448 Abas
W45 Lāsma Šlosberga Ind. 9202049 Abas
3531M14 Emīls Saulīte Auseklis IK 2073763 Abas
3573W40 Anita Saulīte Auseklis IK 8111077 Abas
3532M16 Matīss Saulīte Auseklis IK 8199199 Abas
2395M50 Jānis Virbulis Taka TOK 8655299 Abas
932M65 Ivars Ansviesulis Prizma 8111155 Abas
2466W65 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 8629196 Abas
2465M70 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 8636840 Abas
M8 Teodors Šampiņš Auseklis IK 2074172 Abas
1246W75 Ināra Šampiņa Prizma 8631112 Abas
4499M14 Roberts Šampiņš Auseklis IK 8007711 Abas
1247M75 Ādolfs Šampiņš Prizma 8628437 Abas
M21A Oskars Seilis Surikati 8680007ll) Abas
707M21E Andris Jubelis Mežmalas / Madona 8636153 Abas
3330M65 Uldis Brūns TOSK Eko O 9800001 Abas
W45 Santa Blūma Alnis-JNSC OK 7207200 Abas
M40 Renārs Skudra AGARIS 8629971 Abas
M40 Viesturs Šlosbergs Alnis-JNSC OK 7206342 Abas
W21E Kirti Rebane Mercury 8640104 Abas
M55 Dirk Goossens TROL.BE 8303055 Abas
W55 Linda Verbraken TROL.BE 8629373 Abas
2982W40 Ieva Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 8208888 Abas
2769M45 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 8006000 Abas
M55 Maksim Gureev Ind. 8638581 Abas
3165M55 Andis Skujenieks Ozons 2011739 Abas
797M75 Juris Zvirgzds Seniors 8417200 Abas
1103W75 Jūlija Zvirgzde Seniors 8121900 Abas
3482W16 Tīna Kate Spektore Auseklis IK 8011100 Abas
M50 Janis Spektors Auseklis IK 8630803 Abas
M40 Dmitry Safonov 8332039 Abas
M35 Raitis Birznieks SPAMMA OK 8631456 Abas
596M80 Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 2008879 Abas
597W70 Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 2008883 Abas
M65 Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat (JuvU) 7203798 Abas
4097M45 Andris Zandersons Ozons 8399587 Abas
10435W35 Baiba Birzniece Ind. 7999990 Abas
3584W16 Aiga Irbe Blūma Auseklis IK 8632500 Abas
2880M35 Kristaps Kalniņš Auseklis IK 8166661 Abas
W21B Ilona Kalniņa Auseklis IK 8001177 Abas
W75 Marja Raatikka Helsingin Suunnistajat HS 62835 Abas
M75 Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat HS 9201940 Abas
M50 Nolte Martin OSC Hamburg 8222100 Abas
W12 Alexandra Terekhova SKRUM Moscow 8667679 Abas
M14 Ivan Terekhov SKRUM Moscow 8664414 Abas
W40 Anastasia Vanyushina SKRUM Moscow 8658975 Abas
W14 Anastasiia Silakova SKRUM Moscow 1633663 Abas
W40 Ekaterina Rebrova SKRUM Moscow 600007 Abas
M14 Gleb Pavlovskiy BALTIYSKIY BEREG 2040974 Abas
W21A Anastasiia Murzina BALTIYSKIY BEREG 2024896 Abas
W16 Aleksandra Pokhresnaia BALTIYSKIY BEREG 2040976 Abas
W16 Kseniia Zasimovskaia BALTIYSKIY BEREG 2040979 Abas
W60 Viktoriia Fershalova BALTIYSKIY BEREG 1301105 Abas
M70 Heikki Hillo Ind. 1418874 Abas
W45 Anastasia Meskina O-Kuncevo 1633789 Abas
M50 Alexandr Angelov AMOR 8181267 Abas
3457M55 Urmas Laev Auseklis IK 351674 Abas
3456W55 Riina Laev Auseklis IK 351679 Abas
W50 Kaiva Skalbiņa Auseklis IK 1392120 Abas
4340W45 Rita Kalnpure Auseklis IK 8656830 2
220W55 Ilze Laure Auseklis IK 8001188 Abas
M65 Ilgvars Lipsts Ind. 2121765 Abas
4256M21A Jānis Žideļūns Auseklis IK 1396657 Abas
M45 Aleksei Morozov AMOR 8200969 Abas
4062W14 Daniela Krasovska Sēlijas Mežs 8626142 Abas
171W45 Jana Lepiksone Auseklis IK 8400525 Abas
M65 Veli-Matti Heinonen Rajamäki Regiment 8657354 Abas
2684W40 Evija Karlsone Ozons 7203279 Abas
W10 Vera Zhukova Zhuki Yaroslavl 9200273 Abas
M12 Pavel Zhukov Zhuki Yaroslavl 9543454 Abas
M35 Andrei Zhukov Zhuki Yaroslavl 8040581 Abas
W35 Anna Zhukova Zhuki Yaroslavl 8135513 Abas
3943M35 Kaspars Vitols SPAMMA OK 8629082 Abas
M65 Markku Pietikäinen Joutsenon Kullervo 8201152 Abas
M70 Risto Orpana SOC Asikkala 8010830 1
W65 Cathy Dawson Gafanhori GAFA 9102190 Abas
M70 Roy Dawson Gafanhori GAFA 9102785 Abas
W55 Sari Jetsonen OC-DUBHE 8644837 Abas
M60 Juhani Jetsonen OC-DUBHE 8644836 Abas
589M75 Pēteris Novikovs Kāpa OK/ Carnikavas novads 8480807 Abas
M50 Thierolf Michael Bad König TSG 8090601 Abas
W21A Kinga Górska UMKS Orkan Ostróda 2034196 Abas
W21A Agnieszka Kocińska UMKS Orkan Ostróda 2034192 Abas
M70 Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat HS 9201973 Abas
W70 Irma Liljeström Helsingin Suunnistajat 1400490 Abas
M60 Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske 8009674 Abas
3476M35 Sandis Zukulis Surikati 8228228 Abas
M40 Aleksandr Larichev Yaroslavl 1411547 Abas
M14 Matias Liljeström Helsingin Suunnistajat 2021465 Abas
M45 Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat 7202703 Abas
4337M10 Oskars Gills Auseklis IK 8055000 Abas
4336M16 Arvīds Gills Auseklis IK 8122221 Abas
4338M12 Rūdolfs Gills Auseklis IK 8663330 Abas
3255W40 Inese Bajāre TOSK Eko O 8118000 Abas
W8 Madlēna Freimane Auseklis IK 8612211 Abas
W8 Emīlija Freimane Auseklis IK Abas
W12 Tīna Freimane Auseklis IK Abas
2808M45 Pēteris Druķis Auseklis IK 8100333 Abas
33M35 Māris Freimanis SILVA 8629225 Abas
M35 Alexey Klimenko Ind. 8101986 Abas
10475M35 Raimonds Arājs Ind. 8100011 2
M45 Rolandas Bačkys IGTISA 8638434 Abas
M60 Анатолий Макаров Ind. 1633890 Abas
M21B Jurijs Šenbergs Individuāli 8399938 Abas
W45 Julia Gussak ORIENTA KUNCHEVO 9101176 Abas
M45 Alexander Novojilov Yaroslavl 8020572 Abas
M40 Evgenii Rogovskii Yaroslavl 8190376 Abas
3989M45 Atis Ģēģeris Auseklis IK Abas
M50 kent kragh HOK 8661578 Abas
M50 Søren Maarup Kolding OK 8191060 Abas
3040M18 Dāvis Šolmanis Auseklis IK 8077888 Abas
OPEN2 Evija Birzniece Ind. 1
2961M20 Fricis Spektors Auseklis IK 8080001 Abas
M21B Ingmārs Vaiders Kāpa OK 8662424 Abas
W70 Tatiana Riazanskaia Moscow-Kuntsevo 8631531 Abas
M50 Aleksandr Ignatev Yaroslavl 206529 Abas
W65 Sirpa Koivula Helsingin suunnistajat (HS) Abas
M70 Jouko Koivula Helsingin suunnistajat 8004311 Abas
10287M55 Igors Jamčuks Auseklis IK 7201402 Abas
10434M21A Krišjānis Mezulis Ziemeļkurzeme OK 8000188 Abas
W50 Galina Tsvetaeva Korolev-RUS 1001696 Abas
M45 Nikolay Sytov Mosmeridian 8260000 Abas
M70 Railimo Matti SOC Heinola 7000111 Abas
W65 Alina Kazantseva Novmeridian 1003277 Abas
M70 Ivan Kazantsev Novmeridian 9201388 Abas
M70 Alexander Orlov Novmeridian 9102713 Abas
M21E Artem Sotkin Yaroslavl 8101288 Abas
M40 Dmitry Parkhut Yaroslavl 8030477 Abas
M21E Grégoire Vandeghinste HOC 8644890 Abas
M40 Aleksandr Solovev Yaroslavl 8271276 Abas
M60 Vandeghinste Etienne Altaïr 1281956 Abas
W60 Choprix Noëlle Altaïr 320306 Abas
M35 Denis Voytov Smolensk 8655999 Abas

© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu