Magnēts
Otrdiena, 2019.gada 19.februāris / Zane, Zuzanna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

09.-14.04.2019..
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas Kausi, Makstenieki
Biļetens I Pieteikšanās I Dalībnieki
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Pierīga
Biļetens I Pieteikšanās I Dalībnieki

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

14.07.2018.
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā
Rezultāti | Spliti | Bildes | Grafiki

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 20

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
M21B Ingmārs Vaiders Kāpa OK 8662424 Abas
W70 Tatiana Riazanskaia Moscow-Kuntsevo 8631531 Abas
M50 Aleksandr Ignatev Yaroslavl 206529 Abas
W65 Sirpa Koivula Helsingin suunnistajat (HS) 6631 Abas
M70 Jouko Koivula Helsingin suunnistajat 64590 Abas
10287M55 Igors Jamčuks Auseklis IK 7201402 Abas
10434M21B Krišjānis Mezulis Ziemeļkurzeme OK 8000188 Abas
W50 Galina Tsvetaeva Korolev-RUS 1001696 Abas
M45 Nikolay Sytov Mosmeridian 8260000 Abas
M70 Railimo Matti SOC Heinola 7000111 Abas
W65 Alina Kazantseva Novmeridian 1003277 Abas
M70 Ivan Kazantsev Novmeridian 9201388 Abas
M70 Alexander Orlov Novmeridian 9102713 Abas
M21E Artem Sotkin Yaroslavl 8101288 Abas
M40 Dmitry Parkhut Yaroslavl 8030477 Abas
M20 Grégoire Vandeghinste HOC 8644890 Abas
M40 Aleksandr Solovev Yaroslavl 8271276 Abas
M60 Vandeghinste Etienne Altaïr 1281956 Abas
W60 Choprix Noëlle Altaïr 320306 Abas
M35 Denis Voytov Smolensk 8655999 Abas

© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu