Magnēts
Ceturdiena, 2018.gada 21.jūnijs / Monvīds, Egita, Emīls

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

14.07.2018.
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā
Biļetens | Pieteikšanās | Dalībnieki

04.08.2018.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Video ielūgumsNolikums |
Pieteikšanās | Dalībnieki

16.09.2018.
Tautas Rogainings
Zaķumuiža (4 un 8h)

28.10.2017.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h)
Rezultāti, spliti, bildes u.c. | Video

14.-15.04.2018.
Rīgas Kausi 
Rīga, Jaunciems
3.Biļetens | Rezultāti
Rīgas kausi
08.-10.06.2018.
MTBO daudzdienas, Kandava
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS sekošana


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 858

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
OPEN1 Elena Grischuk Kuzmolovo 2107723 Abas
M8 Teodors Kalniņš Kāpa OK 1302625 Abas
W8 Elizabete Balode Kāpa OK Abas
W8 Karlīna Balode Kāpa OK Abas
580M21A Andis Laveiķis TRUE STORY SPORTSWEAR 2
4216W40 Sarma Novicāne Lazdāne Auseklis IK 2800119 Abas
891M65 Andris Tauvens KURMIS OK 8022200 Abas
W8 Ramona Kauliņa Kāpa OK/ Carnikavas novads 2113402 Abas
M8 Gustavs Kauliņš Kāpa OK/ Carnikavas novads 2113401 Abas
M40 Ivars Žagars Ozons 8385777 Abas
OPEN1 Ernests Pētersons Auseklis IK 2094896 2
OPEN1 Ieva Pētersone Auseklis IK 2061743 Abas
4115OPEN2 Ilona Frīdmane Madonas BJSS/OK Arona 8636808 2
4287W12 Marta Lāce Auseklis IK 210418 2
W10 Nellija Johansena Auseklis IK 2074161 2
OPEN2 Werner Johansen Ogre OK/SC 7003138 2
2329W40 Marita Johansena Ogre OK/SC 9555550 2
2619W65 Ināra Ģipsle KURMIS OK 520227 Abas
OPEN2 Genādijs Gordeiko Ind. 201018 1
491M75 Arno Līcis Ozons Abas
4079W35 Zanda Sproģe Auseklis IK 7180981 Abas
M10 Hermanis Valtass Saldus OK 2
W18 Sabīne Valtasa Saldus OK 2
M45 Ivars Valtass Saldus OK Abas
2134M50 Jānis Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 2050644 Abas
3269M18 Edijs Dzalbs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012413 1
M16 Mārcis Klāvs Beitāns Auseklis IK 8000777 2
1054M45 Janeks Bauers KO OK 1602331 Abas
2811W45 Jolanta Bura Auseklis IK 8627834 Abas
W21E Olga Borodulina Kuzmolovo 2300411 Abas
M40 Andris Kalniņš Ind. 8110055 1
M35 Kristaps Saulītis Sūneklis 8080088 Abas
431M50 Juris Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006267 Abas
3403W55 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 1428916 2
33M35 Māris Freimanis SILVA 8629225 1
3427M60 Māris Otaņķis Taka TOK 2015692 2
2814W21A Liene Tamuža Ozons 8655404 Abas
M10 Dāvids Kalniņš Siguldas sporta skola 2109662 Abas
M35 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki 7202736 2
W10 Kitija Abula Azimuts OK- Sm BJSS 8653189 Abas
3008M45 Dagnis Kaņepe CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8629220 Abas
4165M12 Dainārs Bušs Azimuts OK- Sm BJSS 8644925 Abas
W10 Māra Bērze Siguldas sporta skola Abas
W10 Marta Zinberga Siguldas sporta skola Abas
10431W12 Milda Ozoliņa Siguldas sporta skola Abas
2689W21A Rihards Staģis Auseklis IK 1995722 2
M55 Ojārs Milleris Individuāli 1392102 Abas
3276W18 Emīlija Anna Staģe Auseklis IK 7888000 Abas
2881M45 Oskars Staģis Auseklis IK 2
4036W10 Anna Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 2086491 Abas
3565M14 Gustavs Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 896933 Abas
3047OPEN1 Evija Miezīte Saldus OK 2
1872M35 Andis Janovs Briksnis SK 8655224 Abas
569M45 Guntars Šmitiņš Purva Bridējs OK 7800008 Abas
W40 Ineta Bārdiņa Ind. 2121777 Abas
W10 Emīlija Dravante Ind. 2113529 Abas
4387M12 Niklāvs Dravants CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2099703 Abas
3952M65 Atle Bergseth Auseklis IK 7201829 Abas
4095OPEN1 Katrīna Andersone Ozons 1
M40 Mārtiņš Dravants Ind. 7208337 Abas
M8 Samuel Saranen DT Pihkaniskat 7208152 Abas
4367M10 Normunds Tjuniņš ZVOC-VBSS 200891 Abas
M10 John Anana DT Pihkaniskat 7208154 Abas
W21B Joanne Anana-Saranen DT Pihkaniskat 7208156 Abas
2973W21A Ilona Daģe Alnis-JNSC OK 2011738 Abas
2972M35 Salvis Daģis Alnis-JNSC OK 9200802 Abas
M8 Kārlis Poikāns Auseklis IK Abas
197W35 Anita Užule Kāpa OK 7788800 1
W40 Ineta Popēna Individuāli 8080010 Abas
M21B Normunds Vārtukapteinis Alūksne OK 8629973 Abas
M8 Gustavs Arnicāns Kāpa OK 2
4155W45 Ieva Vītoliņa Ogre OK/SC 2011724 1
4343W21B Ligita Arnicāne Kāpa OK 2102462 2
W35 Anna Orniņa Ziemeļkurzeme OK 200787 Abas
W35 Ieva Nora Gediņa Auseklis IK 2
M40 Brauns Jānis Ziemeļkurzeme OK 2008871 Abas
M12 Georgs Gediņš Auseklis IK 2
M12 Jēkabs Gediņš Auseklis IK 2
2771M35 Mārcis Gediņš Auseklis IK 9555111 2
403M21E Atis Rešķis Saldus OK 8653181 Abas
M21B Nauris Vārtukapteinis Alūksne OK 2086508 Abas
M10 Lars Anders Luik Kāpa OK 2113511 Abas
4226M40 Sulev Luik Kāpa OK 8631509 Abas
3166M55 Didzis Čākurs Individuāli 2
44W21E Aija Skrastiņa Briksnis SK 8646126 Abas
M21E Edgars Bertuks Alūksne OK 8636144 Abas
1097W50 Daiga Krēsliņa Pūznis OK 1003101 Abas
10450W16 Anna Vītola Siguldas sporta skola 2109665 Abas
W21E Annika Rihma OK Põlva Kobras 840614 Abas
460W21A Mārīte Turka Taka TOK 8260790 Abas
1814OPEN2 aigars savickis Azimuts OK- Sm BJSS 2020951 2
W35 Guna Snore Auseklis IK 2106505 Abas
3659M40 Krišs Karnītis Kāpa OK 1877771 Abas
W12 Erlenda Birža Ogre OK/SC 2025485 Abas
1894W80 Anda Plukše Ceļuprojekts 207690 Abas
3959M12 Mikus Felcs Ozons/RSP 2045118 Abas
3597M40 Aigars Putnis Auseklis IK 7201549 Abas
4380M10 Makars Podgornijs Ozons/RSP 1398842 Abas
M65 Arvo Kivikas Ilves OK 505076 Abas
2590M21E Lauri Sild Alūksne OK 9005253 Abas
4116M12 Mārtiņš Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8631111 Abas
1688M40 Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8655442 2
834M21A Emīls Liekniņš Kāpa OK/ Carnikavas novads 200346 1
W21B Ieva Ušča Individuāli Abas
M21A Oskars Seilis Surikati 2800108 Abas
3708M45 Dmitrijs Frolovs Auseklis IK Abas
2722W45 Ieva Ozoliņa Ziemeļkurzeme OK 201169 Abas
4376W12 Kristāna Šaško Ozons/RSP 7201582 2
3641M35 Andis Leontjevs Madonas BJSS/OK Arona 8636808 Abas
877W21E Līga Valdmane ZVOC-VBSS 8655497 Abas
4360M14 Dāvids Voitehovskis ZVOC-VBSS 200872 Abas
4362W12 Keita Kavīte ZVOC-VBSS 200894 Abas
4365W12 Elza Eglīte ZVOC-VBSS 200856 2
4361W12 Emīlija Dārta Plūme ZVOC-VBSS 200900 Abas
4366M10 Dāvis Zariņš ZVOC-VBSS 200936 Abas
4368M12 Jēkabs Kaķis ZVOC-VBSS 200870 2
4364W10 Emīlija Leitlande ZVOC-VBSS 200899 Abas
3534W16 Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 8655495 Abas
4047W12 Elīza Atslēga ZVOC-VBSS 2063978 Abas
3535W16 Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 8636154 Abas
2524M18 Rūdolfs Matīss Vimba ZVOC-VBSS 8655491 Abas
3577W65 Silvija Segliņa KURMIS OK 2005129 Abas
3063W18 Sintija Ozola ZVOC-VBSS 8655492 Abas
4357W12 Madara Ilze Grebūna ZVOC-VBSS 200919 Abas
3645W16 Liene Mālniece ZVOC-VBSS 8655494 1
4176M16 Alvis Miglavs ZVOC-VBSS 2104613 Abas
4122M14 Pēteris Gailis ZVOC-VBSS 2063974 Abas
4046W16 Patrīcija Annija Gudina ZVOC-VBSS 200960 Abas
3576M21A Uldis Klepers Ziemeļkurzeme OK 8628694 2
3646W16 Kristiana Kate Erģe ZVOC-VBSS 207995 Abas
4174W14 Unda Barisa ZVOC-VBSS 2063983 Abas
3424W21A Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK 9011980 2
2518W20 Elvita Alksne ZVOC-VBSS 8655496 Abas
3145OPEN2 Ilze Berga Saldus OK 2
3077M45 Reinis Nīmanis Ogre OK/SC 1775616 Abas
M12 Artūrs Dzenis Ozons/RSP 1398836 Abas
185M21E Jānis Peilāns Kāpa OK 1302630 Abas
4377W16 Venta Ilva Stūris Ozons/RSP 1398829 Abas
W21B Aiga Lazdiņa Surikati 8084002 Abas
W14 Anna Ābrama Ozons/RSP 1398840 Abas
4390M12 Edvards Zvirgzdiņš Auseklis IK 2102420 Abas
2732W21B Ieva Kreicšteina Briksnis SK 2078915 1
4104W14 Rēzija Kalniņa Sēlijas Mežs 2009312 Abas
720W35 Līga Berke Briksnis SK 8290181 Abas
M8 Atis Vārtukapteinis Auseklis IK Abas
3130M45 Ģirts Salmiņš Saldus OK 1603086 Abas
3044M45 Alvis Mats Madonas BJSS/OK Arona 8651731 Abas
10059M35 Uldis Zimants Ozons 1391663 2
902M60 Viesturs Ziediņš KURMIS OK 8011880 Abas
W8 Monta Kārkliņa Ind. Abas
10416W45 Ieva Rode Ind. Abas
165M60 Juris Kokins CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642050 Abas
M35 Jānis Kukks Ind. 8088880 Abas
3552M21A Jānis Umurs Alūksne OK 7208020 Abas
3903M45 Rinalds Graudiņš Kāpa OK 1399588 Abas
M10 Jēkabs Poikāns Auseklis IK 1602328 Abas
2853M18 Mikus Poikans Auseklis IK 1603094 Abas
2852M18 Ansis Poikāns Auseklis IK 886525 Abas
3604W12 Anete Salava Kāpa OK 1301940 Abas
4228M12 MIKUS Nenišķis Sēlijas Mežs 2009326 Abas
W8 Anete Vintiša Madonas BJSS/OK Arona 8642308 Abas
3468M35 Aleksandrs Kņazevs Auseklis IK 9500001 2
4054W14 Anna Stradiņa Auseklis IK 8631452 Abas
3682M45 Pēteris Stradiņš Auseklis IK 9500002 2
181M35 Kārlis Prauliņš Briksnis SK 2012428 Abas
W60 Vita Polkovņikova Individuāli 2074154 Abas
2845M60 Raimonds Krēsliņš Mona OK 2091455 Abas
449W21A Madara Šneidere Auseklis IK 8001515 Abas
387W55 Iveta Priedīte Saldus OK 2057533 Abas
3722W21B Džoanna Miteniece KURMIS OK 8012392 Abas
443M21A Juris Lebedoks KURMIS OK 8081289 Abas
3012W20 Vilma Alberinga Burkānciems OK / VBSS 8659850 Abas
3573W40 Anita Saulīte Auseklis IK 9100009 Abas
3531M14 Emīls Saulīte Auseklis IK 2073763 Abas
3532M16 Matīss Saulīte Auseklis IK 8632861 Abas
10410W14 Eva Grauda Siguldas sporta skola Abas
10411W12 Adele Balanasa Siguldas sporta skola Abas
10415M12 Matiss Martinsons Siguldas sporta skola Abas
M14 Mārtiņš Mežsargs Siguldas sporta skola Abas
M35 Kaspars Šampiņš Ind. Abas
M12 Roberts Šampiņš Auseklis IK Abas
10413M14 Ričards Girgensons Siguldas sporta skola 2109670 Abas
1247M75 Ādolfs Šampiņš Prizma Abas
532W60 Dzintra Leja Alnis-JNSC OK 207676 2
M14 Nauris Prikšāns Ozons/RSP 1398814 2
1871M45 Ints Kalnins Briksnis SK 1403684 Abas
2313W21A Kendija Aparjode Kāpa OK 1007367 Abas
M55 Hugo Barker Forth Valley Orienteers (FVO) 8628564 Abas
154M21E Kaspars Čerjaks Kāpa OK 8643013 Abas
1600W55 Maija Čerjaka Kāpa OK 8650184 Abas
2883M21E Jānis Skujenieks Ozons 1399586 Abas
3885W21B Līga Cera Auseklis IK 2078918 Abas
3884M40 Kaspars Cers Auseklis IK 2049496 Abas
359M21E Andris Kivlenieks Ogre OK/SC 8646190 Abas
2131M50 Ainārs Skrubis Ziemeļkurzeme OK 8300933 Abas
1780M21E Zigmārs Gailis Auseklis IK 1007355 Abas
4004M65 Andris Elksnītis Sprīdītis TSK 1772104 Abas
641W65 Ilga Elksnīte Sprīdītis TSK 1772103 Abas
OPEN1 Māris Beikerts Ind. 8100370 1
202M21A Jānis Rukšāns Kāpa OK 2011733 Abas
3605M10 Haralds Salavs Kāpa OK 8100010 Abas
4257M21A Juris Žideļūns Auseklis IK 7088800 Abas
W10 Sanija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja Abas
2273M21B Ervīns Jansons Auseklis IK 2005113 Abas
5092M35 Māris Zeiļuks Azimuts OK- Sm BJSS 8644443 Abas
4304M35 Jānis Matvejs Azimuts OK- Sm BJSS 320274 Abas
W40 Liene Zaperecka Ind. 2021216 Abas
204W21A Liene Kalniņa Kāpa OK 8111117 Abas
858M55 Jānis Nāgelis Mona OK 8003841 Abas
145W45 Ieva Veģere Ozons 1399589 Abas
2115M75 Arvīds Teteris Taka TOK 9200485 Abas
3626M16 Kārlis Stradiņš Auseklis IK 8080007 Abas
5016M40 Artis Krjukovs Auseklis IK 1708807 Abas
M35 Mareks Emsiņš Kaupietis Abas
2999M18 Rihards Gailis Auseklis IK 8632860 Abas
558M35 Kristaps Tamuzs Ozons 1680409 2
1779M21E Andris Gailis Auseklis IK 8629210 Abas
3635W55 Anita Augule Sigulda 1110777 Abas
605M60 Jānis Augulis Sigulda 2021265 Abas
2830M50 Ilmārs Dukulis Alnis-JNSC OK 8629081 Abas
4333M60 Jānis Eglītis Auseklis IK 8000088 Abas
3278W21E Anna Eleonora Freimane Auseklis IK 8100111 Abas
1999M55 Ģirts Zīlišķis Mona OK 503711 Abas
1405M40 Jānis Butāns CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2011729 Abas
4382M12 Roberts Bruno Riekstiņš Ozons/RSP 1398845 Abas
M35 Raimonds Kaže Stīvijs Vonders 8080111 Abas
M18 Rihards Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8000808 Abas
682W21E Kristīne Bertuka CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642111 Abas
3608W35 Ilze Birzniece KURMIS OK 7200143 Abas
289W75 Anna Slaviņa Mona OK 1602117 Abas
446M75 Rodrigo Slavins Ozons 1602133 Abas
3669W16 Agate Šicāne Sēlijas Mežs 1398440 Abas
M55 Jens Bentsen OK Ost Birkerod 1413385 Abas
581M60 Rolands Laveiķis Kāpa OK/ Carnikavas novads 9200250 Abas
3755W14 Leonarda Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8003000 Abas
3432M40 Māris Baltiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8004000 Abas
4062W14 Daniela Krasovska Sēlijas Mežs 2009320 Abas
1050M60 Ivars Muzikants Mona OK 7300021 Abas
M50 Finkenstaedt Michael OSC Hamburg 8011012 Abas
M10 Nojus Geibel Šiaulių JTC 2090264 1
W20 Gerda Veikutytė Šiaulių JTC 2090263 1
W45 Irena Vidžiūnienė Šiaulių JTC 2012328 1
M18 Rytis Lažaunikas Šiaulių JTC 2106921 1
W60 Genutė Beleckaitė Šiaulių JTC 2088800 1
W14 Martyna Masiliūnaitė Šiaulių JTC 2097074 1
M14 Jonas Veikutis Šiaulių JTC 2090265 1
M14 Rokas Barzdžius Šiaulių JTC 2088794 1
W10 Aistė Barzdžiūtė Šiaulių JTC 2088799 1
W18 Emilija Levickytė Šiaulių JTC 2088800 1
W18 Laura Aleknavičiūtė Šiaulių JTC 2089771 1
W18 Urtė Gudeikytė Šiaulių JTC 2089772 1
M16 Julius Vidžiūnas Šiaulių JTC 2042571 1
M16 Arnas Katarskis Šiaulių JTC 2106924 1
M45 Nerijus Vidžiūnas Šiaulių JTC 2106928 1
M14 Džiugas Lekijatas Šiaulių JTC 2106918 1
M14 Justas Klevinskas Šiaulių JTC 2106916 1
W14 Greta Mazuraitytė Šiaulių JTC 2106908 1
M18 Tinteris Benas Šiaulių JTC 2090262 1
W16 Gabrielė Kairytė Šiaulių JTC 2101130 1
W18 Rosita Borisovaitė Šiaulių JTC 2101129 1
M20 Edvinas Račys Šiaulių JTC 8644440 1
M14 Kajus Sungaila Šiaulių JTC 2101128 1
W16 Austėja Jatulytė Šiaulių JTC 2101127 1
M20 Rokas Vaitkus Šiaulių JTC 8648819 1
W16 Kristina Šiaulytė Šiaulių JTC 1409841 1
W14 Gytė Kulikauskaitė Šiaulių JTC 2101126 1
W14 Gintarė Gapšytė Šiaulių JTC 250920 1
W16 Ieva Gapšytė Šiaulių JTC 8650371 1
M16 Augustinas Pocius Šiaulių JTC 2101125 1
M20 Ignas Labanovas Šiaulių JTC 2101124 1
M16 Kajus Jaseliūnas Šiaulių JTC 8651349 1
M18 Rokas Norvilis Šiaulių JTC 2101123 1
W12 Brigita Abukaitytė Šiaulių JTC 2101121 1
W18 Rugilė Abukaitytė Šiaulių JTC 2037330 1
W18 Martina Kotlova Šiaulių JTC 2037328 1
M16 Donatas Girkantas Šiaulių JTC 2037327 1
W14 Aneta Čičinytė Šiaulių JTC 2037326 1
10371M21A Valdis Gabrāns Ind. 9110099 Abas
458M60 Jānis Turks Taka TOK 2800180 Abas
1420W45 Līga Virbule Taka TOK 920429 Abas
457W55 Odeta Turka Taka TOK 8401628 Abas
459W21E Janeta Turka Taka TOK 8270987 Abas
M55 Henrik Albahn Lyngby OK 888950 Abas
2260M21E Kalvis Brūns Ozons 1396656 Abas
1089M65 Arnolds Kučinskis Ogre OK/SC 1302626 Abas
M10 Mindaugas Zaveckas Ąžuolas OSK 7787778 Abas
1492M21A Artūrs Gulbis Azimuts OK- Sm BJSS 201912 Abas
707M21E Andris Jubelis Mežmalas / Madona 8636153 Abas
W21B Ilona Kalniņa Auseklis IK Abas
2880M21B Kristaps Kalniņš Auseklis IK 7200159 Abas
3651M16 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona 8642313 Abas
3787M16 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 8642312 Abas
3748W14 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 8642311 Abas
2801M45 Raivis Reinsons Ind. 2006255 Abas
2091M21E Alvis Reinsons Mežmalas / Madona 8629222 Abas
10344M21B Ģirts Goško Ind. 8033330 Abas
M8 Niklāvs Staņa Briksnis SK 7201405 Abas
2675M45 Kaspars Staņa Briksnis SK 8200002 Abas
M80 Jānis Ozols Ind. 1
W10 Anna Allena Mitenberga Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660169 Abas
3563M14 Gustavs Staņa Auseklis IK 8006008 Abas
3562M18 Kristiāns Staņa Auseklis IK 8644434 Abas
2676W35 Ieva Mauliņa Briksnis SK 8188880 Abas
W14 Elizabete Levina Kāpa OK / Saulkrasti 4660148 Abas
4164W40 Agnese Baltmane Auseklis IK 206xxxx Abas
3854W14 Paula Baltmane Auseklis IK 2085068 Abas
M10 Helvijs Tupureins Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660167 Abas
M10 Roberts Kristapaitis Ādaži 4660134 Abas
M21E Arvis Gelbis Kāpa OK Abas
M55 Andrei Ivanov Kuzmolovo 110% 1005461 Abas
W21E Laura Vike Kāpa OK Abas
2158W21A Laura Puķīte Ozons 7201407 Abas
W8 Herta Grantskalna Kāpa OK/ Carnikavas novads 200177 Abas
W10 Krista Grantskalna Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660146 Abas
2411W21E Irita Puķīte Kāpa OK 8181800 Abas
1179M65 Uldis Alksnis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 896934 Abas
4348M10 Daņila Galejevs Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660137 Abas
3937M12 Toms Utāns Kāpa OK/ Carnikavas novads 4660135 Abas
3935M14 Roberts Ķirkums Kāpa OK /Ādažu BJSS 8629975 Abas
3936W12 Paula Ķirkuma Kāpa OK /Ādažu BJSS 2800779 Abas
3904W12 Marta Marija Birzkope Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660147 Abas
3938W12 Grieta Grantskalna Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660139 Abas
4207W12 Liene Līce-Līcīte Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660136 Abas
3902M12 Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660141 Abas
3901M12 Roberts Graudiņš Kāpa OK /Ādažu BJSS 4660140 Abas
1006W60 Aija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7203956 Abas
3702M12 Rinalds Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012371 Abas
3999W14 Sabīne Strazdiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006333 Abas
3506W16 Dina Palsa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012394 Abas
2572M21E Uldis Upītis Kāpa OK /Ādažu BJSS 8640510 Abas
M55 Aki Saranen DT Pihkaniskat 7207732 Abas
W12 Sveta Guseva Nord West 2091599 Abas
M60 Henry Nyberg DT OK Trian 8141154 Abas
M45 Ilya Gusev Nord West 8638440 Abas
M70 Tapio Tukiainen DT Hyvinkään Rasti 9201541 Abas
W70 Marja Tukiainen DT Hyvinkään Rasti 9201539 Abas
W21E Anna-Kaisa Anjala DT KooVee 891989 Abas
W21B Suvituuli Asikainen DT Kalevan Rasti 931993 Abas
W60 Hennariikka Lonka DT Kalevan Rasti 7208030 Abas
585M55 Edgars Andža Kāpa OK 8187777 Abas
W8 Madlēna Freimane Auseklis IK 8612211 Abas
192W60 Tamāra Kosmačeva Kāpa OK/ Carnikavas novads 503716 Abas
W60 Annariitta Kottonen DT Lynx 581958 Abas
M45 Ossi Autio DT Hyvinkään Rasti 451166 Abas
M70 Måns Åkerblom DT Gamlakarleby IF 7003285 Abas
1234M65 valerijs pahomovs Moduls Engineering 8632440 Abas
OPEN1 Pentti Kämäräinen DT Hiidenkiertäjät 2018829 Abas
W70 Paula Kämäräinen DT Hiidenkiertäjät 2018852 Abas
657W21E Vieda Lūsa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2008093 Abas
M20 Reetu Inkilä DT Keuruun Kisailijat 7208157 Abas
M45 Matti Karvonen DT Kalevan Rasti 348107 Abas
M60 Timo Ahonen DT Keuruun Kisailijat 7207733 Abas
M65 Pertti Päivänranta DT Joutsenon Kullervo 1396199 Abas
661M21E Ainārs Drozds CPSS/Meridiāns/Pārgauja Abas
W80 Eila Pekkarinen DT Keravan Urheilijat 415540 Abas
M10 Kristaps Hokonens Auseklis IK 1006147 1
W70 Tuulikki Karvinen DT Helsingin Suunnistajat 1944902 Abas
M45 Remigijus Masilionis SK Radio-O.lt 8625752 Abas
W70 Ulla Lindsten DT Rasti-Jyry 354045 Abas
M45 Jānis Spektors Auseklis IK 8630803 Abas
W75 Aira Mylly DT Ounasvaaran Hiihtoseura 236960 Abas
2085M40 Pēteris Hokonens Auseklis IK 2085014 1
3482W16 Tīna Kate Spektore Auseklis IK 8011100 Abas
4098M12 Matīss Kalniņš Azimuts OK- Sm BJSS 8653185 Abas
2961M18 Fricis Spektors Auseklis IK 8080001 Abas
W75 Leila Anneli Vilppola DT Iisu 2056219 Abas
W75 Tuula Tulokas DT Suomusjärvn Sisu 2058078 Abas
W75 Eeva Tanska DT Espoon Suunta 2048114 Abas
1078M60 Varis Peisenieks Kāpa OK 8006677 Abas
3624M18 Kārlis Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642113 Abas
703M45 Aigars Leiboms Kāpa OK 7203283 Abas
3993M14 Mārtiņš Reinis Trops CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642044 Abas
2578W21E Laura Leiboma Kāpa OK / Ādažu BJSS 7203281 Abas
361M21A Jānis Zamovskis Ogre OK/SC 9102183 Abas
3689W16 Alise Zagorska Auseklis IK 8077700 Abas
M14 Gustavs Grasmanis Individuāli 2801131 Abas
3104W50 Vija Šiltere Auseklis IK 1603078 Abas
3040M18 Dāvis Šolmanis Auseklis IK 8077888 Abas
3560M12 Uvis Šolmanis Auseklis IK 2049468 Abas
W10 Līna Madsena Madonas BJSS/OK Arona 1391674 Abas
W40 Ilvija Madsena Madonas BJSS/OK Arona 2072680 Abas
2893M45 Egons Šolmanis Auseklis IK 1391669 Abas
W40 Sanda Rapa Zebiekstes 2086770 Abas
W16 Marija Rapa Zebiekstes Abas
3598M16 Artūrs Freimanis Alnis-JNSC OK 8642128 Abas
M10 Dāvis Rapa Zebiekstes Abas
2735W18 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 8653186 Abas
522M50 Māris Stabiņš Azimuts OK- Sm BJSS 8642105 Abas
3634M14 Renārs Kļaviņš Azimuts OK- Sm BJSS 8642106 Abas
2925W18 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 8642110 Abas
308W50 Baiba Ozola Mona OK 8628425 Abas
W40 Maija Rumaka Zebiekstes 2072669 Abas
2926W18 Agnija Caune Azimuts OK- Sm BJSS 8653187 Abas
4187W16 Elza Ķuze Alnis-JNSC OK 8631478 Abas
M21B Viljar Vainola Mercury SK 842666 Abas
M50 Guntis Lūkins Meža sports 2012405 Abas
3588M16 Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis-JNSC OK 8642182 Abas
2589M21E Timo Sild Alūksne OK 8640194 Abas
3742W12 Anete Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 8653190 Abas
2979M18 Rihards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 8643005 Abas
2337M21E Endijs Titomers Alnis-JNSC OK 8000200 Abas
4089M16 Ronalds Lūkins Meža sports 8080009 Abas
2297W18 Signe Sirmā Alnis-JNSC OK 8642159 Abas
2473M20 Matīss Slikšjānis Azimuts OK- Sm BJSS 8642103 Abas
2053M21A Aivis Šiliņš Alnis-JNSC OK 8642008 2
2982W40 Ieva Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 9200251 Abas
128W50 Inguna Čākure Alnis-JNSC OK 2800114 Abas
2769M40 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 8006000 Abas
W10 Elīna Dzirkale Alnis-JNSC OK 2102516 Abas
1095W50 Ilze Lūkina Meža sports 8000909 Abas
W10 Madara Zīberte Alnis-JNSC OK 2102514 Abas
1156M21A Ilmārs Ķauķītis Azimuts OK- Sm BJSS 1394802 Abas
M10 Ralfs Prauliņš Alnis-JNSC OK 2102512 Abas
W12 Sofija Vilcāne Alnis-JNSC OK 2102520 2
4303W10 Luīze Plone Alnis-JNSC OK 2102518 Abas
3691W16 Taiga Lazdāne Auseklis IK 8082002 Abas
4278M12 Kevins Švalbe Alnis-JNSC OK 8445588 Abas
4277M10 Emīls Vilkaušs Alnis-JNSC OK 2102519 Abas
4276W10 Luīze Puraine Alnis-JNSC OK 2102513 Abas
3690M14 Emīls Lazdāns Auseklis IK 8082004 Abas
4275W12 Līna Karlīna Krieviņa Alnis-JNSC OK 2102515 Abas
4274W12 Ilze Jumiķe Alnis-JNSC OK 2102503 2
4273W12 Māra Segliņa Alnis-JNSC OK 2036452 Abas
4251W12 Laura Krūmiņa Alnis-JNSC OK 364180 Abas
4173W16 Arleta Apsīte Alnis-JNSC OK 8642006 Abas
4171W12 Līva Ločmele Alnis-JNSC OK 2102511 Abas
4170W14 Sindija Letīcija Brakmane Alnis-JNSC OK 2102510 Abas
4168M14 Oskars Šķiņķis Alnis-JNSC OK 2102509 Abas
4167M14 Kārlis Ošs Alnis-JNSC OK 7210224 Abas
4166M12 Gustavs Plonis Alnis-JNSC OK 7203253 Abas
4043M14 Ričards Zīberts Alnis-JNSC OK 2102504 Abas
3829W14 Māra Krūmiņa Alnis-JNSC OK 2006355 Abas
3828W16 Anna Buholca Alnis-JNSC OK 2102508 Abas
3827M14 Jēkabs Segliņš Alnis-JNSC OK 2036451 Abas
3826M14 Markuss Brasavs-Muižnieks Alnis-JNSC OK 2006354 2
3825M14 Edvards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 2102501 Abas
3306M16 Renārs Steselis Auseklis IK 7202726 Abas
69M21A Mārtiņš Linde Ozons 8629230 Abas
3900W12 Karolīna Māliņa Kāpa OK/ Carnikavas novads 2074276 Abas
3139W21A Ilvija Jakāne Auseklis IK 8200696 Abas
M40 Tarmo Klaar Mercury 8123456 Abas
797M75 Juris Zvirgzds Seniors 8417200 Abas
1103W75 Jūlija Zvirgzde Seniors 8121900 Abas
3583W16 Kristīne Berķe Auseklis IK 8632444 Abas
W55 Rasa Regina Saldžiūnienė Devyni OSK 303180 Abas
3822W14 Laura Berķe Auseklis IK 8632060 Abas
M55 Zenonas Saldžiūnas Devyni OSK 2011955 Abas
W21B Margarita Kulnis Devyni OSK 8333338 Abas
M21A Viktoras Saldžiūnas Devyni OSK 7000600 Abas
4125OPEN1 Sanita Švēde Ogre OK/SC Abas
4258W12 Patrīcija Valaine Ogre OK/SC 2011713 Abas
2328M20 Haralds Ulmanis Auseklis IK 2021229 Abas
2064M50 Ints Ulmanis Auseklis IK 1006192 Abas
2327M21E Valts Ulmanis Auseklis IK 7550001 Abas
1183W60 Inese Purgaile Bebri 2076396 Abas
M12 Gustavs Folkmanis Ozons/RSP 1398827 2
M14 Mārcis Pupainis Ozons/RSP 201962 Abas
1784W21A Arta Linde Ozons 8631113 Abas
141W45 Laima Klauza Kāpa OK 2012440 2
2543M60 Jānis Saliņš Mežmalas / Madona 8655434 Abas
515W21A Liene Brūvele Azimuts OK- Sm BJSS 7202739 Abas
3471M21B Haralds Šillers Ogre OK/SC 2011735 Abas
3323M45 Einārs Šillers Ziemeļkurzeme OK 2008107 Abas
654M80 Ivars Kalniņš Seniors 2086499 Abas
3977W20 Jana Marta Ivanovska Azimuts OK- Sm BJSS 7208326 Abas
1474M21E Dāvis Dišlers Ozons 8636146 Abas
3793W14 Madara Celma Azimuts OK- Sm BJSS 7206345 Abas
3796M12 Jānis Ošiņš Azimuts OK- Sm BJSS 7206327 Abas
2100W21E Sandra Grosberga CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8636151 Abas
3804W14 Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 7206346 Abas
3561M14 Toms Ģērmanis Auseklis IK 2006269 Abas
3803W14 Anda Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 7206344 Abas
2967W40 Ilze Vilks Auseklis IK 896941 Abas
3807W21E Laura Savicka Azimuts OK- Sm BJSS 7971103 Abas
2969M45 Gints Ģērmanis Auseklis IK 7003139 Abas
W21B Zane Vitenberga Individuāli 8030889 Abas
10261M21B Artūrs Verza Individuāli 8005008 Abas
256M45 Gunārs Ikaunieks Madonas BJSS/OK Arona 8642371 Abas
3495M16 Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 8642302 Abas
3496M16 Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 8642301 Abas
3950M12 Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS/OK Arona 8642304 Abas
3859W14 Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 8642309 Abas
3751M14 Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 8642307 Abas
3300M18 Emīls Zērnis Saldus OK 8642020 Abas
4160M12 Pauls Olafs Straume Auseklis IK 2
2876M20 Toms Straume Auseklis IK 7000063 2
3582M40 Aivar Tihane Auseklis IK 8080707 Abas
4161M8 Lenarts Straume Auseklis IK 2120954 Abas
3927M14 Mārcis Dzērve Kāpa OK/ Carnikavas novads 9101204 Abas
3643W16 Una Undīne Dzērve Kāpa OK 2021256 Abas
3483W40 Ildze Straume Auseklis IK 8001771 Abas
2772M65 Vladimirs KABANOVS Individuāli 1420844 Abas
122M40 Gatis Dzērve Kāpa OK/ Carnikavas novads 8655202 Abas
279W35 Agnese Dzērve Kāpa OK/ Carnikavas novads 8628445 Abas
3396W40 Elīna Andersone Saldus OK 7204925 Abas
3398W12 Līva Elīza Andersone Ogre OK/SC 8656804 Abas
3397M14 Jēkabs Toms Andersons Ogre OK/SC 8656779 Abas
2739M65 Helmuts Lukačovs SILVA 9200077 Abas
2006W40 Aiva Jakovela Ozons 8644544 Abas
368M21A Vilnis Klāsons Ogre OK/SC 2011767 Abas
590W80 Aija Andersone Seniors 236955 Abas
497W45 Iveta Brūvere Ozons Abas
3686W14 Sanda Lapiņa Auseklis IK 7205490 2
2840W18 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 8081040 Abas
825W45 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 7000195 Abas
W40 Heidi Prits Mercury SK 7207578 Abas
W14 Kris Jette Piht Mercury SK 1410830 Abas
M40 Danilo Piht Mercury SK 8089099 Abas
W40 Ingrid Piht Mercury SK 8087077 Abas
415W21A Līga Meļķerte Saldus OK 7117000 Abas
2819M20 Valters Reneslācis Ogre OK/SC 8628431 Abas
4185W14 Sendija Leona Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395646 Abas
4111W14 Madara Bērziņa Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395645 Abas
W14 Dārta Putne Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395644 Abas
M14 Reinis Aščuks Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395643 Abas
4064M14 Renārs Vagulis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395642 Abas
4065M14 Valērijs Leons Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395641 Abas
3377M16 Normunds Zaharāns Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395656 Abas
2786M20 Renārs Kokorevičs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395651 Abas
1437M40 Kārlis Andersons Ozons 207648 Abas
544M40 Guntars Mankus Saldus OK 8000004 Abas
M21E Viacheslav Klimenko Kuzmolovo 7205894 Abas
3625M21E Guntis Māliņš Kāpa OK 8627781 Abas
2315M65 Miervaldis Bušs Alnis-JNSC OK 888957 Abas
2466W65 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 8629196 Abas
2465M70 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 8636840 Abas
2335W65 Liene Buša Alnis-JNSC OK 533110 Abas
W40 Aija Feldmane Individuāli Abas
W40 Ilze Tropa Individuāli Abas
591W85 Raisa Mazzariņa Seniors 230747 Abas
2379M45 Arnis Grasis Auseklis IK 7700522 Abas
2143M85 Tālivaldis Tūns Kāpa OK 200386 Abas
1993W60 Andra Melbarde SILVA 1413890 Abas
W45 Evija Skrastiņa Ind. 200363 Abas
3660M45 Juris Vaidakovs Ziemeļkurzeme OK 1410733 Abas
1261W45 Līga Vabulniece Alūksne-Ape OK 1301969 Abas
1262M50 Māris Vabulnieks Alūksne-Ape OK 7209420 Abas
4037M14 Edijs Čākurs Naukseni 8100800 Abas
3897M50 Ingus Rektiņš VSK Burkānciems & Co 771999 Abas
2842M20 Jānis Valpuski Ogre OK/SC 1399849 Abas
4097M45 Andris Zandersons Ozons 8399587 2
OPEN2 Līga Buļa Individuāli 1396667 Abas
1238M21E Artjoms Rekuņenko Azimuts OK- Sm BJSS Abas
OPEN2 GUNTARS LOBA Ind. 1407519 Abas
OPEN2 ILZE LOBA Ind. 1392096 Abas
4178M12 Toms Kaļva Ogre OK/SC 2089781 Abas
4018M16 Rūdolfs Valters Ogre OK/SC 1399843 Abas
3782M14 Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 2089776 Abas
4351M12 Renārs Grasis Ogre OK/SC 2089784 Abas
4350M14 Patriks Gustavs Rinkevičs Ogre OK/SC 2089794 Abas
M12 Lūkass Siliņš Ogre OK/SC 2119200 Abas
M14 Kristers Sidorovs Ogre OK/SC 2089787 Abas
4029M12 Emīls Šulcs Ogre OK/SC 2089783 Abas
4124M14 Emīls Gustavs Gulbis Ogre OK/SC 2089783 Abas
4259M14 Emīls Fišers Ogre OK/SC 2089782 Abas
4024W14 Elīze Bremze Ogre OK/SC 2086764 Abas
4032M12 Bruno Šterns Ogre OK/SC 2089779 Abas
3781M14 Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 2011724 Abas
3080M16 Andris Svilāns Ogre OK/SC 2021283 Abas
4026M12 Adrians Kuģenieks Ogre OK/SC 2089780 Abas
W10 Elīza Eisaka Ogre OK/SC 2025484 Abas
4324M12 Olivers Plociņš Ogre OK/SC 2025477 Abas
4328M12 Eduards Čudars Ogre OK/SC 2025483 Abas
W12 Elīza Odriņa Ogre OK/SC 2025482 Abas
M10 Valters Jonikāns Ogre OK/SC 2025481 Abas
4325W10 Elma Bremze Ogre OK/SC 2025476 Abas
4329M12 Jānis Žugris Ogre OK/SC 2025480 Abas
M10 Roberts Ulmis Ogre OK/SC 2025479 Abas
W18 Kira Kotvitskaia Kuzmolovo 2107728 Abas
2058M21A Jānis Veļķeris Alūksne OK 8645141 2
796W21A Līva Veļķeris Alūksne OK 8060587 Abas
2954M40 Raivis Kalniņš Alūksne-Ape OK 2006208 Abas
3550M16 Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 2077170 Abas
3863M14 Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 2077165 Abas
3862M14 Kristers Lārmanis Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 2077164 Abas
4288W12 Marta Kalniņa Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 2077169 Abas
W40 Vaida Reinartaitė Fortūna OK 8653235 Abas
M40 Alexandr Markov Ind. 1007797 Abas
M50 Andres Viira Viimsi 7203361 Abas
793M60 Vilnis Veļķeris Alūksne OK 1301999 Abas
934M45 Aldis Banga Prizma 2005123 Abas
4120W21B Santa Grāvelsiņa Kāpa OK 7200144 2
OPEN2 Vladimir Maliarenko Ind. 2024661 Abas
1122M21A Edgars Bričonoks Kāpa OK 8641011 Abas
M12 Pavel Maliarenko Orienta Vesna 1302211 Abas
3878M50 Uģis Ozols Ind. 8631115 Abas
3621W18 Elīza Ozola Auseklis IK 8629791 Abas
4129W21B Viktorija Brjuņina Azimuts OK- Sm BJSS 2086769 Abas
4130M21B Valerii Prosolkov Azimuts OK- Sm BJSS 2087460 Abas
W8 Viktoriya Afanaseva Eridan 440314 Abas
W14 Anna Afanaseva Eridan 2076556 Abas
W21A Anastasiya Afanaseva Eridan 888510 Abas
M35 Ivan Afanasev Eridan 8645004 Abas
27W35 Linda Krūmiņa Briksnis SK 8011110 Abas
4270W21B Diāna Stoldere Ozons/RSP 1398811 2
3974W16 Kristīne Stoldere Ozons/RSP 1398828 Abas
3970W20 Ieva Stoldere Ozons/RSP 1398820 Abas
2231W70 Māra Plaude DR-KRASTS 245778 Abas
4252M21A Miķelis Žideļūns Auseklis IK 8300333 1
M40 Mariusz MICHNO PMC 7202402 Abas
429W50 Gunta Lebedoka KURMIS OK 8040354 Abas
4205M21A Matīss Arnicāns Kāpa OK Abas
4206M10 Pēteris Arnicāns Kāpa OK 4660145 Abas
4157M12 Roberts Arnicāns Kāpa OK 4660144 Abas
203W21B Līga Balode Kāpa OK 7769004 Abas
3457M55 Urmas Laev Auseklis IK 351674 Abas
3456W55 Riina Laev Auseklis IK 351679 Abas
592W70 Maira Liepa Prizma 201003 Abas
M40 Tadas Kazlauskas OK Fortūna 8644550 Abas
1850M21A Daniils Ozoliņš Auseklis IK 1603074 Abas
3555M16 Nils Ciglis Auseklis IK 8631570 Abas
3554W18 Magda Cigle Auseklis IK 8632859 Abas
W21A Daria Kuzmina Koshki_Mishki 500870 Abas
M35 Edijs Šmits Enkurs 7888880 Abas
M35 Mikhail Svir Koshki_Mishki 1841345 Abas
M55 Eugenijus Mikšys Azuolas OK 8644493 Abas
W35 Reda Velde Azuolas OK 8641000 Abas
230M21E Gatis Barons Kāpa OK 1018558 1
1463M50 Sergejs Šadrins Kāpa OK/ Carnikavas novads 8000099 Abas
171W45 Jana Lepiksone Auseklis IK 2021187 Abas
W65 Irina Stupāne Ind. 2085015 2
M60 Valdis Stupāns Ind. 200305 Abas
217W65 Ruta Kukka Kāpa OK 8100018 Abas
216M65 Volli Kukk Kāpa OK 8632464 Abas
2653M70 Dzintars Grigulis Ogre OK/SC 1007362 Abas
M40 Evgeny Rogovsky Ind. 8190376 Abas
M16 Philipp Karasev Kuzmolovo 2101397 Abas
M45 Kudriavtcev Kirill Ind. 8200510 Abas
M21E Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo 1404917 Abas
W45 Lāsma Šlosberga Ind. 9202049 1
W45 Santa Blūma Alnis-JNSC OK 7207200 1
M40 Viesturs Šlosbergs Alnis-JNSC OK 7206342 1
M21E Alexey Burago Kuzmolovo 7201641 Abas
M21E Sergey Gorokhov Kuzmolovo 2300406 Abas
W21A Anna Chegarovskaya Kuzmolovo 840509 Abas
W21E Svetlana Raykova Northern Wind 1410075 Abas
M21E Alexander Raykov Kuzmolovo 1393812 Abas
M21E Mikhail Chegarovskiy Kuzmolovo 740047 Abas
M55 Andrej Mitenkov Azimut, SpB 7206075 Abas
M50 Alexandr Angelov amor 995566 Abas
M10 Aleksei Botov Kuzmolovo 1411583 Abas
W14 Tatiana Tiuleneva Kuzmolovo 980494 Abas
M14 Ivan Timofeev Kuzmolovo 2090424 Abas
W16 Ekaterina Sidorova Kuzmolovo 2107724 Abas
M14 Mikhail Saidakovskii Kuzmolovo 2107733 Abas
M14 Nikita Grischuk Kuzmolovo 1408093 Abas
M16 Danila Butko Kuzmolovo 2090397 Abas
W18 Anastasiia Botova Kuzmolovo 1053005 Abas
W18 Elizaveta Botova Kuzmolovo 1260381 Abas
M14 Andrei Ageev Kuzmolovo 2107718 Abas
M35 Aleksandr Shein Kuzmolovo 238677 Abas
530W70 Māra Bolšteina Alnis-JNSC OK 1302622 Abas
528W75 Velta Zjatkova Alnis-JNSC OK 1302646 Abas
M50 Nolte Martin OSC Hamburg 1398532 Abas
M45 Rolandas Bačkys Igtisa 8638434 Abas
M8 Kornei Konanov Nord West Abas
M8 Luka Konanov Nord West Abas
W45 Anna Konanova Nord West 1411742 Abas
M40 Dmitrij Konanov Nord West 1393537 Abas
498W55 Baiba Zariņa Ozons 200371 Abas
608W65 Rudīte Šterna Sigulda 9200075 Abas
607M65 Ilmārs Limbēns Sigulda 9888777 Abas
5011M35 Atis Krumins Ozons 8000010 Abas
1808M45 Otārs Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 9101114 Abas
563M35 Agris Peipiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8642122 Abas
M55 Mikhail Izgorodin OK Smolensk 1404566 Abas
M45 Valery Tereshenkov OK Smolensk 8646200 Abas
2550M60 Uldis Pekuss Mona OK 8001777 Abas
310W60 Velga Buša Mona OK 8177770 Abas
4334W45 Baiba Grišule Auseklis IK 8430123 Abas
4132W10 Amanda Mankus Saldus OK 8090009 Abas
2849W35 Elīna Mankus Saldus OK 7000062 Abas
144W35 Zanda Abzalone CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012435 Abas
1905M20 Kristaps Bruners CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8656826 Abas
3502W16 Kristīne Brunere CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8000222 Abas
M60 Ilgvars Lipsts Ind. 214654 Abas
3841M55 Jevgeņijs Kaupužs KURMIS OK 8005550 Abas
1107M55 Ģirts Mamis Mona OK 8213131 Abas
4340W45 Rita Kalnpure Auseklis IK Abas
W50 Galina Tsvetaeva Korolev 1001696 Abas
W70 Tatiana Riazanskaia Kunstevo-ORSA 1405002 Abas
2618M60 Jānis Pērkons Auseklis IK 8000606 Abas
643W60 Ligita Grunde Kāpa OK 9200253 Abas
67M35 Normunds Leiņa Ozons 8111100 Abas
M21B Raimonds Bērziņš Stīvijs Vonders 1416861 Abas
220W55 Ilze Laure Auseklis IK 8001188 Abas
M50 Agris Būmanis Prizma Abas
602M21A Dmitrijs Skripacevs Ziemeļkurzeme OK 1417877 Abas
10287M55 Igors Jamčuks Auseklis IK 8629792 Abas
M21B Tomasz NETREBA POLISH SOLDIER Abas
M8 Klāvs Bižāns Auseklis IK 11655 Abas
M10 Jānis Bižāns Auseklis IK 7206331 Abas
444W35 Lolita Kauķe Briksnis SK 8655475 Abas
W50 Galina Pigareva Mile Sport 1301595 Abas
M50 Konstantin Pigarev Mile Sport 2040098 Abas
453W21E Inga Dambe PR Abas
2638M20 Kalvis Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 7206335 Abas
M60 Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmentti 8657354 Abas
4083M35 Andris Mikijanskis Mežmalas / Madona 8000090 Abas
W8 Amanta Mikijanska Ind. 7000708 Abas
3821W40 Zaiga Ozoliņa Auseklis IK 8627784 Abas
1904M60 Ivars Pucens Mona OK 503731 Abas
M45 Roman Typański EKO Gryf Elbląg 7202413 Abas
M18 Gustavs Švalbe Ozons/RSP 1398826 Abas
W21B Dace Goško Ind. 8631832 Abas
215W60 Ārija Šinke Kāpa OK 7203964 Abas
214M60 Juris Šinke Kāpa OK 7203963 Abas
2409W60 Māra Putniņa Mežmalas / Madona 201142 Abas
2408M55 Jānis Putniņš Mežmalas / Madona 1603098 Abas
64M35 Arnis Šnore Auseklis IK 2117686 Abas
W8 Katrīna Cīrule Ind. 2104630 Abas
M10 Mārtiņš Cīrulis Ind. 8229900 Abas
10453M40 Māris Cīrulis Ind. 8000075 Abas
2894M45 Aigars Treijers Ogre OK/SC Abas
426M35 Gatis Grīnbergs Saldus OK 2101444 Abas
M40 Andrius Zaveckas Ąžuolas OSK 8638429 Abas
M65 Vesa Turku Helsingin Suunnistajat HS 7080849 Abas
W65 Kaija Turku Helsingin Suunnistajat HS 7111251 Abas
M45 Juris Šlesers Rīgas satiksme 1007371 Abas
W8 Elīza Šlesere Rīgas satiksme 2021278 Abas
M8 Teodors Vimba Ziemeļkurzeme OK 200735 Abas
2257W40 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 2300823 Abas
3027W18 Elizabete Vimba Auseklis IK 2008858 Abas
3813M12 Francis Vimba Auseklis IK 2008866 Abas
2410M40 Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK 2008877 Abas
4279W21E Hanna Wisniewska Saldus OK 8640913 Abas
M55 Maksim Gureev Ind. 895547 Abas
M45 Gints Eglītis Ind. 9170473 Abas
2916M60 Jānis Lagzdkalns KURMIS OK 8641008 Abas
OPEN2 Ulla Lehto VeVe Abas
M60 Jarmo Lehto VeVe 2067905 Abas
W65 Cathy Dawson Gafanhori GAFA 9102190 Abas
M70 Roy Dawson Gafanhori GAFA 9102785 Abas
W21E Kirti Rebane SK Saue Tammed 681654 Abas
4336M14 Arvīds Gills Auseklis IK Abas
4337M10 Oskars Gills Auseklis IK Abas
4338M12 Rūdolfs Gills Auseklis IK Abas
3446M45 Mareks Indāns Ogre OK/SC 1301988 Abas
M50 GRZEGORZ MATUSZEWSKI KOS BnO Szczecin 7088801 Abas
10361M21B Didzis Šapkus Ind. 8632865 Abas
2160M60 Harijs Lācars SILVA 2005122 Abas
3932M14 Jurģis Egons Strazdiņš Kāpa OK - Saulkrasti Abas
4262M10 Kārlis Jānis Strazdiņš Kāpa OK - Saulkrasti Abas
M35 Raimonds Arājs Neiro 8100011 Abas
2808M45 Pēteris Druķis Auseklis IK 8100333 Abas
M45 Māris Balčūns Ind. 2012448 1
M45 Toni Venäläinen Valkeakosken Haka 747422 Abas
2570W55 Inta Poriķe Alnis-JNSC OK 2800880 Abas
W8 Margarita Ivanova UZAO-TEAM 2079561 Abas
W14 Elizaveta Ivanova UZAO-TEAM 2097912 Abas
M40 Konstantin Ivanov UZAO-TEAM 1403837 Abas
3845M45 Arnis Heinrihsons Auseklis IK 2021234 Abas
M21B Jurijs Šenbergs Individuāli 8399938 Abas
4198W10 Auguste Zīle Saldus OK Abas
3713W16 Līva Cera Auseklis IK 8019999 Abas
1942M21A Atis Heinols Kāpa OK 8080800 Abas
3614M16 Jēkabs Ločmelis Burkānciems OK / VBSS 8659854 Abas
2776M18 Māris Heinols Burkānciems OK / VBSS 8659853 Abas
3014M18 Matīss Leitlands Burkānciems OK / VBSS 8659852 Abas
3055M18 Pauls Alberings Burkānciems OK / VBSS 8659851 Abas
OPEN2 Yiftach Rinat Abas
OPEN2 Ehud Rinat gallilee Abas
M45 Gil Rinat gallilee 2071583 Abas
Jenna Viianen Hankasalmi O school 10921
Anni Pohjalainen Hankasalmi O school 10661
Julia Väliheikki Hankasalmi O school 10584
Johanna Räsänen Hankasalmi O school 10942
Raisa Kantanen Hankasalmi O school 3382
Roosa Pelkonen Hankasalmi O school 10962
Julia Himilä Hankasalmi O school 1405507
Niko Vaenerberg Hankasalmi O school 10715
Valtteri Kinnunen Hankasalmi O school 700013
Väinö Johansson Hankasalmi O school 9201814
Saul Klemola Hankasalmi O school 9822074
Aapo Laiho Hankasalmi O school 887788
Tero Föhr Hankasalmi O school 800108
10435W35 Baiba Birzniece Individuāli 7999990 Abas
3584W16 Aiga Irbe Blūma Auseklis IK 8632500 Abas
2674M20 Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 7205492 Abas
2660W65 Vladislava Zvirbule KO OK 886222 Abas
211M80 Gunārs Ostups Kāpa OK/ Carnikavas novads 200111 Abas
10434M21B Krišjānis Mezulis Ind. 8000188 Abas
W40 Mervi Luurila Rasti-Jyry 7207275 Abas
M75 Gunnar Østerbø Freidig SPK 1406195 Abas
W75 Torid Kvaal Freidig SPK 1207379 Abas
W40 Anastasia Routsi Rasti-Jyry 7208425 Abas
1306M70 Jānis Skrūzmanis Ogre OK/SC 200239 Abas
3881W35 Anžela Šapovalova Auseklis IK 8099900 Abas
3882W16 Elīna Kristiāna Zeltiņa Auseklis IK 2021208 Abas
3340M35 Jevģēnijs Bondins Auseklis IK Abas
3923M14 Uvis Cinītis Auseklis IK 2086492 Abas
M12 Matias Liljeström Helsingin Suunnistajat 07346 Abas
M45 Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat 7202703 Abas
1104M45 Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 2008868 Abas
932M60 Ivars Ansviesulis Prizma 200303 Abas
M12 Григорий Анисимов Лига-Жулебино 1401283 Abas
W21B Kristiāna Brence TEIKAS KALNS 2006317 Abas
W14 Julia Pautova Legenda Vologda 997799 Abas
OPEN2 Irina Pautova Legenda Vologda 9992999 Abas
M40 Valeriy Pautov Legenda Vologda 9955599 Abas
W55 OLGA DANILHENKOVA Лига-Жулебино 1403858 Abas
M12 NIKOLAI KUZNETSOV Лига-Жулебино 2070350 Abas
W8 Elizabete Vilciņa Kāpa OK Abas
3899W21A Māra Vilciņa Kāpa OK 2086495 Abas
3931M14 Emīls Lecinskis Kāpa OK 2082442 Abas
231M21A Kārlis Vilciņš Kāpa OK 8000100 Abas
M35 Oleg Maksimov 110% 9553044 Abas
M60 James Crawford GO 8634054 1
W16 Marina Sangina Smolensk 2055970 Abas
M55 Vladimir Shangin Smolensk 8650857 Abas
M35 Andrey Barkalov 110% 1301694 Abas
3581M45 Ingus Grasis Auseklis IK 8061163 Abas
4256M21A Jānis Žideļūns Auseklis IK 1396657 Abas
M75 Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat Abas
596M80 Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 2008879 Abas
597W70 Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 2008883 Abas
3476M35 Sandis Zukulis Surikati 8228228 Abas
W60 Carol Edwards Border Liners BL 9101494 1
W55 Kaija Ruotsalainen Rasti-Hyry 1
W55 Tuija Jurvakainen Rasti-Hyry 445316 Abas
M55 Timo Partanen Rasti-Hyry 445381 Abas
W70 Irma Liljeström Helsingin suunnistajat 1400490 Abas
M70 Åge Liljeström Helsingin suunnistajat 9201973 Abas
M65 Bjørn Grinde Ind. 2021628 Abas
M21E Guy Sabo-Bar Mežmalas / Madona 8634938 Abas
M45 evgenii sheianov SRD SK 995820 Abas
M21A Vladimir Baliasnikov 110% 1301684 Abas
M35 Denis Voytov Smolensk 1600807 Abas
W65 Sirpa Koivula Helsingin suunnistajat 6631 Abas
M65 Jouko Koivula Helsingin suunnistajat 64590 Abas
1430M70 Oskars Zids Jēkaba aģentūra 8009900 Abas
M45 Dmitrii Sychev bryansk 8631484 Abas
M65 Iurii Vekshin Novmeridian 7201346 Abas
W65 Alina Kazantseva Novmeridian 1003277 Abas
M70 Ivan Kazantsev Novmeridian 9201388 Abas
M60 Andrey Oshmarin Novmeridian 2018983 Abas
M65 Alexander Orlov Novmeridian 1004686 Abas
M12 Egor Zaborov Iskatel 8652973 Abas
M35 Sergey Zaborov Iskatel 8650761 Abas
W55 Christine Patterson Clydeside Orienteers CLYDE 8656110 1
4096W21A Daiga Jermaka Ziemeļkurzeme OK 8655130 Abas
2758M21B Dmitrijs Žarovs Ziemeļkurzeme OK 2008880 Abas
M21E Artem Sotkin OFFROAD 9077709 Abas
3255W40 Inese Bajare TOSK Eko O 8118000 Abas
W21B Aiga Švalbe Alnis-JNSC OK 1418233 Abas
M21E Maxim Simakov Ind. 889818 Abas
M45 Nikolay Sytov Mosmeridian 8260000 Abas
M45 Mark Stodgell Chasers 8645277 Abas
W16 Hols Stodgell Chasers 8040303 Abas
W45 Cath Williams Chasers 532882 Abas
W55 Verbraken Linda TROL 8643047 Abas
M50 Goossens Dirk TROL 8625757 Abas
252M21E Mārtiņš Sirmais Auseklis IK 8180000 Abas
M21B Jānis Jansons Individuāli 2021230 Abas
589M75 Pēteris Novikovs Kāpa OK/ Carnikavas novads 8480807 Abas
3989M45 Atis Ģēģeris Auseklis IK Abas
3943M35 Kaspars Vītols SPAMMA OK 8629082 Abas
M35 Raitis Birznieks SPAMMA OK 8631456 Abas

© 2007 - 2018, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017

JŪRMALAS ROGAININGS 2016

TAUTAS ROGAININGS 2016


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Garmin Rīgas meži

"Aprīkojuma iegāde orientēšanās aktivitāšu organizēšanai"
Nr.11-04-LL40-L413201-000004

Sadarbības partneri
Tukums Jelgava Meridins Noskrien Ziemu