Magnēts
Sestdiena, 2017.gada 27.maijs / Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

09.-11.06.2017.
MTBO daudzdienas, Rīga
1.Biļetens | Pieteikšanās | Dalībnieki

05.08.2017.
Bauskas rogainings,Bauska
2, 3 un 6h

17.09.2017.
Tautas Rogainings
Baldone
(4 un 8h)
1.Biļetens

28.10.2017.
Jūrmalas Rogainings,
Jūrmala
(3 un 6h)

22.-23.04.2017.
Rīgas Kausi
Rīga, Vecāķi
Rezultāti, spliti, GPS sekošana, bildes
Rīgas kausi


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 667

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
OPEN1 Edgars Svilāns Ogre OK/SC 1
OPEN2 Uldis Svilāns Ogre OK/SC 2104627 1
M50 Kirill Gorev Ind. 7201642 Abas
M35 Raimonds Arājs Ind. Abas
154M45 Kaspars Čerjaks Kāpa OK 1415740 Abas
1600W55 Maija Čerjaka Kāpa OK 1414540 Abas
M8 Dāvis Rapa Zebiekstes Abas
W14 Marija Rapa Zebiekstes 2086770 Abas
W10 Līna Madsena Madonas BJSS/OK Arona 1391648 Abas
W40 Maija Rumaka Zebiekstes 2072669 Abas
3858W35 Ilvija Madsena Madonas BJSS/OK Arona 2072680 Abas
1871M45 Ints Kalniņš Briksnis SK 1403684 Abas
W8 Monta Kārkliņa Ind. Abas
1476W45 Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK 2012462 Abas
10417M16 Kārlis Rode Ind. Abas
10416W45 Ieva Rode Ind. Abas
3866M40 Jānis Meldrājs TOSK Eko O 9060674 2
W21B Erika Olberkyte Alūksne OK 2032537 Abas
642M55 Guntis Dude Sprīdītis TSK 2036460 Abas
M8 Niklāvs Staņa Briksnis SK 7201405 Abas
1628M65 Egils Mauliņš Saldus OK 1410740 2
2598M21E Daniels Kārkliņš ZVOC/ISOSTAR 1302621 Abas
3397M14 Jēkabs Toms Andersons Saldus OK Abas
4161M8 Lenarts Straume Auseklis IK Abas
4160M12 Pauls Olafs Straume Auseklis IK 2008099 Abas
3582M35 Aivar Tihane Auseklis IK 8080707 Abas
2876M20 Toms Straume Auseklis IK 7000063 Abas
3711W65 Leonora Makarova Rīgas satiksme 1007353 Abas
3641M35 Andis Leontjevs Madonas BJSS/OK Arona 7201582 Abas
2175M21A Matīss Ratnieks Stiga OK 1602689 Abas
M21E Krišjānis Mezulis Mežuļi Abas
W45 Ginta Nažinska Ind. 2005119 2
3077M45 Reinis Nīmanis Ogre OK/SC 1775616 Abas
2675M40 Kaspars Staņa Briksnis SK 820002 1
123M40 Gints Gritāns Kāpa OK 9200248 Abas
3446M45 Mareks Indāns Ogre OK/SC 1301988 Abas
3562M16 Kristiāns Staņa Auseklis IK 9100019 Abas
431M45 Juris Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8000808 Abas
3563M14 Gustavs Staņa Auseklis IK 8006008 Abas
2058M20 Jānis Veļķeris Alūksne OK 2006222 Abas
1202W50 Mudīte Šteina Saldus OK 2045381 Abas
M65 Uldis Ždanovs KO OK 1006156 Abas
457W55 Odeta Turka Taka TOK 2588336 Abas
M40 Andis Neļķe Ind. 9200079 Abas
W40 Elīna Salava Kāpa OK Abas
1006W60 Aija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7203956 Abas
3879W35 Ieva Dobule Briksnis SK 9999599 Abas
3702M12 Rinalds Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012383 Abas
M8 Haralds Salavs Kāpa OK 1410530 Abas
3501W16 Arta Jonāse CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012415 Abas
2731M40 Artis Dobulis Briksnis SK 577800 Abas
M35 Kristaps Saulītis Sūneklis 8080088 Abas
W10 Anete Salava Kāpa OK 1301940 Abas
3579W16 Paula Berķe CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012395 1
4116M12 Mārtiņš Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8644444 1
1688M40 Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 8631111 Abas
1248W70 Laimdota šulte Prizma 207668 Abas
2141W21A Madara Šadrina Kāpa OK/ Carnikavas novads 8626113 Abas
M8 Oskars Mikus Ermansons Siguldas Sporta skola 9093312 1
3324W14 Anete Actiņa 3A/Siguldas Sporta skola 2109661 Abas
M10 Dāvids Kalniņš Siguldas Sporta skola 2109662 Abas
885W21A Rasa Brūna Saldus OK 1
3608W21B Ilze Birzniece KURMIS OK 7200143 Abas
654M75 Ivars Kalniņš Seniors 2086499 Abas
3166M50 Didzis Čākurs Naukšēni 2
1942M21A Atis Heinols Kāpa OK 8080800 Abas
804M21E Jānis Kūms Alūksne-Ape OK 8631400 1
1481M35 Vladimirs Ļašs Briksnis SK 1392095 Abas
1069M21A Jānis Sārs Ogre OK/SC 1403689 Abas
3935M12 Roberts Ķirkums Kāpa OK/Ādažu BJSS 8629975 Abas
3936W10 Paula Ķirkuma Kāpa OK/Ādažu BJSS 2800779 Abas
W21B Ineta Popēna Ind. 8080010 Abas
3689W16 Alise Zagorska Auseklis IK 8077700 Abas
W45 Rita Kalnpure Auseklis IK Abas
M40 Andrius Zaveckas Ąžuolas OK 8638429 Abas
M8 Mindaugas Zaveckas Ind. 7787778 2
3394W45 Inguna Kupča Ozons 9005202 Abas
1122M21A Edgars Bričonoks Kāpa OK 2012436 Abas
M45 Ivars Zariņš Ind. 9022700 Abas
69M21A Mārtiņš Linde Ozons 8629230 Abas
M45 Kaspars Beitāns Dopings.lv 8100003 Abas
3323M40 Einārs Šillers Ziemeļkurzeme OK 2008107 Abas
M16 Mārcis Klāvs Beitāns Auseklis IK 8000777 Abas
1037M21A Nauris Neimanis Ogre OK/SC 9180007 Abas
4037M12 Edijs Čākurs Naukšēni Abas
3947M14 Roberts Nīmanis Ogre OK/SC 2089795 Abas
4034M16 Krists Strihels Ogre OK/SC 2089806 Abas
2159M65 Jānis Zariņš Individuāli 2061735 Abas
4027M14 Emīls Zaicevs Ogre OK/SC 2089784 Abas
W10 Elma Bremze Ogre OK/SC 2089779 Abas
27W35 Linda Krūmiņa Briksnis SK 1392106 2
M12 Emīls Fišers Ogre OK/SC 2089779 Abas
4130M21B Valerijs Prosolkovs Azimuts OK- Sm BJSS 2087460 Abas
M12 Edgars Sagžijevs Ogre OK/SC 2089787 Abas
1278M45 Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK 7209300 Abas
2891W45 Inese Bļodniece Ozons 201964 Abas
4032M10 Bruno Šterns Ogre OK/SC 2089782 Abas
3782M14 Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 2089796 Abas
4178M12 Toms Kaļva Ogre OK/SC 2089805 Abas
1300W40 Ilze Skangale Burkānciems OK 2021210 Abas
4026M12 Adrians Kuģenieks Ogre OK/SC 2089794 Abas
M55 Edmunds Krastiņš Ind. 207912 1
4029M12 Emīls Šulcs Ogre OK/SC 2089780 Abas
10415M10 Matiss Martinsons Siguldas Sporta skola 2109667 Abas
M55 Algimantas Rudis Saulė OK 7141414 Abas
M10 Verners Salenieks Siguldas Sporta skola 2109669 Abas
270M40 Ivars Žagars Ozons 8385777 Abas
2811W45 Jolanta Bura Auseklis IK 8627834 Abas
OPEN2 Līga Buļa Ind. 1396667 Abas
3682M45 Pēteris Stradiņš Auseklis IK 9500002 Abas
W8 Milda Ozoliņa Siguldas Sporta skola 2109668 Abas
W55 Rasa Saldžiūnienė Devyni OK 303180 Abas
M55 Zenonas Saldžiūnas Devyni OK 2011955 Abas
OPEN2 Guntars Loba Ind. 1407519 Abas
W21B Margarita Kulnis Devyni OK 8333338 Abas
OPEN2 Ilze Loba Ind. 1392096 Abas
M21A Viktoras Saldžiūnas Devyni OK 7000600 Abas
M12 Raivis Lasmanis Siguldas Sporta skola 2077818 Abas
OPEN1 Ieva Pētersone Auseklis IK 2061743 Abas
10410W12 Eva Grauda Siguldas Sporta skola 2109663 Abas
2064M45 Ints Ulmanis Auseklis IK 1006192 Abas
10411W10 Adele Balanasa Siguldas Sporta skola 2109671 Abas
2328M20 Haralds Ulmanis Auseklis IK 2021229 Abas
W10 Paula Pētersone Auseklis IK 2094896 Abas
M21B Nauris Vērsis GC 2021253 Abas
3781M12 Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 2011724 Abas
4155W45 Ieva Vītoliņa Ogre OK/SC 2011710 Abas
M45 Juris Šlesers Rīgas satiksme 1007371 Abas
W8 Elīza Šlesere Rīgas satiksme 2021278 Abas
4020M40 Edgars Bremze Ogre OK/SC 2021289 Abas
4024W12 Elīze Bremze Ogre OK/SC 2086764 Abas
2134M50 Jānis Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 2050644 Abas
4124M12 Emīls Gustavs Gulbis Ogre OK/SC 2089786 Abas
3471M21B Haralds Šillers Ogre OK/SC 2011735 Abas
M35 Edgars Peics Ind. 1392115 1
3130M45 Ģirts Salmiņš Saldus OK 1603086 Abas
1463M50 Sergejs Šadrins Kāpa OK/ Carnikavas novads 8000099 Abas
3391M21B Gints Linde Ind. 201063 Abas
W35 Baiba Birzniece Individuāli 7999990 Abas
3396W40 Elīna Andersone Saldus OK 2021174 Abas
3398W12 Līva Elīza Andersone Ogre OK/SC 7204925 Abas
1995W21B Antra Skujeniece Ozons 9200086 Abas
689W21A Dace Buža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 1007366 Abas
4092W10 Karlīna Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7773330 Abas
3755W14 Leonarda Baltiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8004000 Abas
3432M35 Māris Baltiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8003000 Abas
204W21A Liene Kalniņa Kāpa OK 8111117 1
203W21B Līga Balode Kāpa OK 7769004 1
497W45 Iveta Brūvere Ozons 1302615 Abas
202M21E Jānis Rukšāns Kāpa OK 2011733 Abas
M35 Jānis Kukks Ind. 7000012 1
M10 Ralfs Prauliņš Briksnis SK Abas
1638W35 Benita Alberta-Prauliņa Briksnis SK 201043 Abas
181M35 Kārlis Prauliņš Briksnis SK 2012428 Abas
2899M21A Edgars Indrāns Kāpa OK/Ādažu BJSS 9005149 Abas
W10 Grieta Grantskalna Kāpa OK/ Carnikavas novads 2113404 Abas
1984M40 Uvis Soika Ozons 7788888 Abas
W12 Liene Līce Līcīte Kāpa OK /Ādažu BJSS 416548 Abas
192W60 Tamāra Kosmačeva Kāpa OK 503716 Abas
1405M35 Jānis Butāns CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2011729 Abas
M10 Niklāvs Užulis Kāpa OK/ Carnikavas novads 2113401 Abas
3904W12 Marta Marija Birzkope Kāpa OK/ Carnikavas novads 7788800 Abas
145W40 Ieva Veģere Ozons 1399589 1
197W21A Anita Užule Kāpa OK/ Carnikavas novads 7100777 Abas
4128M18 Kristers Grasis Ogre OK/SC 7870000 Abas
2486M21E Emīls Vainovskis Saldus OK 1996058 Abas
M45 Ivars Valtass Saldus OK 1400076 Abas
3069W18 Anda Upīte Kāpa OK 2006272 Abas
580M21E Andis Laveiķis TRUE STORY Abas
2674M20 Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 7205492 Abas
3660M45 Juris Vaidakovs Ziemeļkurzeme OK 1410733 Abas
3163M16 Kārlis Vaļģis ZVOC-VBSS 2063971 Abas
3072W16 Madara Vaļģe ZVOC-VBSS 1399913 Abas
4176M14 Alvis Miglavs ZVOC-VBSS 2104613 Abas
4046W14 Patrīcija Annija Gudina ZVOC-VBSS 200960 Abas
3646W14 Kristiana Kate Erģe ZVOC-VBSS 207995 Abas
3645W14 Liene Mālniece ZVOC-VBSS 2063953 Abas
4045M14 Emīls Miķis ZVOC-VBSS 2063968 Abas
3534W16 Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 2063976 Abas
M40 Māris Cīrulis Ind. 8000075 Abas
M8 Mārtiņš Cīrulis Ind. 9777000 Abas
3777M18 Arvis Zeibots Madonas BJSS/OK Arona 7206330 Abas
4047W12 Elīza Atslēga ZVOC-VBSS 2063978 Abas
4048W12 Nikija Biruma ZVOC-VBSS 2063964 Abas
2518W18 Elvita Alksne ZVOC-VBSS 9200825 2
W8 Katrīna Cīrule Ind. 2104630 Abas
3062W18 Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS 9200826 Abas
4125W21B Sanita Švēde Ogre OK/SC Abas
W10 Patrīcija Valaine Ogre OK/SC Abas
3063W18 Sintija Ozola ZVOC-VBSS 9992666 Abas
M12 Markuss Mālnieks Ind. Abas
M8 Niks Mālnieks Ind. Abas
M55 Ivars Mālnieks Ind. 201092 Abas
M40 Māris Balčūns Ind. 2012448 Abas
M60 Ilgvars Lipsts Ind. 2049485 Abas
440W21A Anda Bīriņa Ogre OK/SC 2011773 Abas
1050M60 Ivars Muzikants Mona OK 7300021 Abas
1143M70 Vilis Dubrovskis Seniors 2049461 Abas
W21E Gabija Razaityte IGTISA 7880526 1
897M55 Ēriks Ūdris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 503704 Abas
3635W50 Anita Augule Sigulda 1110777 Abas
605M60 Jānis Augulis Sigulda 2021265 Abas
3592M65 Ivars Zariņš Pūznis OK 1003106 Abas
2131M45 Ainārs Skrubis Ziemeļkurzeme OK 8300933 Abas
856M55 Sandris Lācis Mona OK 888958 Abas
M21B Māris Veismanis Alūksne OK 2032541 Abas
796W21A Līva Veļķere Alūksne OK 8060587 Abas
386W75 Ilze Bruce Saldus OK 2015696 Abas
2976M40 Uldis Brucis Saldus OK 7203277 Abas
1179M65 Uldis Alksnis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 896934 Abas
306W55 Ineta Aulika Mona OK 200326 1
3897M50 Ingus Rektiņš Burkānciems OK 771999 Abas
W45 Evija Skrastiņa Ind. 200363 Abas
3139W21A Ilvija Jakāne Auseklis IK 7003142 Abas
3927M12 Mārcis Dzērve Kāpa OK 2021256 Abas
3643W14 Una Undīne Dzērve Kāpa OK 9101204 Abas
279W35 Agnese Dzērve Kāpa OK 8628445 Abas
122M40 Gatis Dzērve Kāpa OK 8626144 Abas
387W55 Iveta Priedīte Saldus OK 2057533 Abas
M40 Alvis Šepte Ind. 2
M35 Mati Mägi Hiiumaa OK 7122217 Abas
403M21E Atis Rešķis Saldus OK 1406515 Abas
M21A Kaspars Vītols SPAMMA OK 8629082 Abas
M21A Raitis Birznieks Spamma OK 8631456 Abas
1872M35 Andis Janovs Briksnis SK 2085044 Abas
368M21A Vilnis Klāsons Ogre OK/SC 2011767 2
174M45 Artis Ločmelis Burkānciems OK Abas
550M70 Jānis Aprubis Prizma 1007370 Abas
2572M21E Uldis Upītis Kāpa OK/Ādažu BJSS 9200070 Abas
W21B Sacher Olivia kilroy 59124 Abas
M55 Sacher Martin kilroy 8000015 Abas
2033M45 Alvis Lepiksons Auseklis IK 503743 Abas
3256W35 Sanita Leimane TOSK Eko O 8080004 Abas
M21A JUSTS GRUNDA Ind. 1413881 Abas
3255W40 Inese Bajāre TOSK Eko O 8118000 Abas
M21A Oskars Seilis Surikati 2800108 Abas
1474M21E Dāvis Dišlers Ozons 8636146 Abas
1779M21E Andris Gailis Auseklis IK 8629210 Abas
M65 Arvo Kivikas OK Ilves 505076 Abas
M21E Nikita Gurevich URALGUFK RUS 1123211 Abas
2819M20 Valters Reneslācis Ogre OK/SC 1399844 Abas
2273M21B Ervīns Jansons Auseklis IK 2005113 Abas
2747W21E Elizabete Blūmentāle Ozons/RSP 1110002 Abas
2842M18 Jānis Valpuski Ogre OK/SC 1399849 Abas
W21E Maria Zasimovskaya Baltiyskiy bereg 1391036 Abas
1470W50 Ieva Rozentāle Mona OK 2021263 Abas
M21E Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka 1005404 Abas
W35 Liene Zaperecka Ind. 2021216 Abas
3690M14 Emīls Lazdāns Auseklis IK 8082004 Abas
M40 Mindaugas Kvedaravicius OK Levuo 41652 Abas
W35 Rasa Kumpyte OK Levuo 201315 Abas
2907M18 Andris Sarksņa Ogre OK/SC Abas
3946M35 Edmunds Dremakovs Auseklis IK 8628428 Abas
3573W40 Anita Saulīte Auseklis IK 682487 Abas
3532M14 Matīss Saulīte Auseklis IK 8632861 Abas
1107M55 Ģirts Mamis Mona OK 8213131 Abas
3531M12 Emīls Saulīte Auseklis IK 2073763 Abas
2448M40 Ernests Koleda Inčukalns 8000033 Abas
4097M45 Andris Zandersons Ozons 8399587 Abas
528W75 Velta Zjatkova Alnis-JNSC OK 1302646 Abas
530W70 Māra Bolšteina Alnis-JNSC OK 1302622 Abas
2193M60 Elmārs Antons Sprīdītis TSK 2011746 Abas
891M65 Andris Tauvens KURMIS OK 980531 Abas
3974W14 Kristīne Stoldere Ozons 1398828 Abas
3970W18 Ieva Stoldere Ozons 1398820 Abas
1234M65 Valerijs Pahomovs MODULS RIGA 1009574 Abas
3457M55 Urmas Laev Auseklis IK 351674 Abas
2916M55 Jānis Lagzdkalns KURMIS OK 9119000 Abas
1999M50 Ģirts Zīlišķis Mona OK 503711 Abas
W65 Anfiza Kraze Auseklis IK 200233 Abas
934M45 Aldis Banga Prizma 2005123 Abas
459W21E Janeta Turka Taka TOK 2791987 Abas
2994M21A Uldis Katlaps CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8110811 Abas
M40 Sulev Luik Kāpa OK 8631509 Abas
491M75 Arno Līcis Ozons 2011768 Abas
M8 Kārlis Jānis Strazdiņš Kāpa OK Abas
3932M14 Jurģis Egons Strazdiņš Kāpa OK Abas
426M35 Gatis Grīnbergs Saldus OK 2101444 Abas
M21E Alexei Burago Ind. 7201641 Abas
M21A Toon Melis Hamok 501458 Abas
1715W55 Ilze Tāse Ogre OK/SC 201081 Abas
1714W55 Dace Cebule Ogre OK/SC 2066915 Abas
200111M80 Gunārs Ostups Kāpa OK/ Carnikavas novads 200111 Abas
2569W45 Zane Blumberga Alnis-JNSC OK 1602330 Abas
2618M60 Jānis Pērkons Auseklis IK 7770888 Abas
3570W40 Elīna Gediņa-Ducena Auseklis IK 1009586 Abas
3567M45 Juris Ducens Auseklis IK 1009570 Abas
563M35 Agris Peipiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2008091 Abas
3141W20 Elīza Katlapa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006349 Abas
3435M16 Rinalds Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006271 Abas
3106M18 Rihards Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006267 Abas
3624M16 Kārlis Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006276 Abas
3538M16 Gustavs Dravants CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012434 Abas
3315M16 Matīss Platacis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2104658 1
W10 Luīze Puraine Alnis-JNSC OK 2102514 Abas
W10 Elīna Dzirkale Alnis-JNSC OK 2102515 Abas
655M55 Igors Bužs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2005114 Abas
10059M35 Uldis Zimants Ozons 1391663 Abas
5011M35 Atis Krūmiņš Ozons 8000010 Abas
4039M70 Juris Žilko Alnis-JNSC OK 7209671 Abas
1145M21E Jānis Tamužs Ozons 1398849 1
608W65 Rudīte Šterna Sigulda 9200075 Abas
607M65 Ilmārs Limbēns Sigulda 9888777 Abas
W21E Indre Valaite OK Ąžuolas 7203282 Abas
M70 Reinis Līcis Alnis-JNSC OK 2097755 1
2146W21E Elīna Kārkliņa Mežmalas / Madona 3198816 Abas
3560M12 Uvis Šolmanis Auseklis IK 2049468 Abas
3040M16 Dāvis Šolmanis Auseklis IK 2021206 Abas
3104W45 Vija Šiltere Auseklis IK 1603078 Abas
2893M45 Egons Šolmanis Auseklis IK 1391669 Abas
3278W20 Anna Eleonora Freimane Auseklis IK 7201425 Abas
M10 Tomass Egils Teteris Individuāli 9888000 1
3621W18 Elīza Ozola Auseklis IK 9200911 Abas
3300M16 Emīls Zernis Saldus OK 9200342 Abas
418W45 Maira Zernis Saldus OK 1301719 Abas
151M45 Oskars Zernis Saldus OK 1301740 Abas
703M50 Aigars Leiboms CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7203283 Abas
2550M55 Uldis Pekuss Mona OK 7003143 Abas
310W60 Velga Buša Mona OK 7003136 Abas
M8 Krišs Slaviņš Blaumanis 1592005 Abas
M21E Chareyre Valentin Nantes Atlantique Orientation 7500007 1
1492M21A Artūrs Gulbis Azimuts OK- Sm BJSS 201912 Abas
M8 Klāvs Bižāns Auseklis IK Abas
M10 Jānis Bižāns Auseklis IK 11655 Abas
444W35 Lolita Kauķe Briksnis SK 7206331 Abas
3427M60 Māris Otaņķis Taka TOK 2015691 Abas
3403W55 Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 2015692 Abas
3265W14 Anete Anna Strazdiņa Azimuts OK- Sm BJSS 1394782 Abas
W21A Zane Vitenberga Ind. 2072667 Abas
3863M12 Uvis Sproģis OK Alūksne-Ape /Sm BJSS 2077165 Abas
10261M21E Artūrs Verza Ind. 8005008 Abas
3550M14 Austris Kalniņš OK Alūksne-Ape /Sm BJSS 2077170 Abas
2257W40 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 2300823 Abas
3634M14 Renārs Kļaviņš Azimuts OK- Sm BJSS 1394783 Abas
1420W45 Līga Virbule Taka TOK 920429 Abas
2925W16 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 7208329 Abas
3813M12 Francis Vimba Auseklis IK 2008866 Abas
W10 Māra Segliņa Alnis-JNSC OK 2036452 Abas
2410M40 Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK 2008877 Abas
3827M14 Jēkabs Segliņš Alnis-JNSC OK 2036451 1
M8 Kristaps Gulbis Ind. 2012409 Abas
2735W18 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 7205509 Abas
75M21A Raivis Otto Ozons 2101450 Abas
2473M20 Matīss Slikšjānis Azimuts OK- Sm BJSS 2018833 Abas
4167M12 Kārlis Ošs Alnis-JNSC OK 2102510 2
W35 Sanita Gulbe Ind. 207684 Abas
4173W16 Arleta Apsīte Alnis-JNSC OK 7203254 Abas
2053M20 Aivis Šiliņš Alnis-JNSC OK 2006352 Abas
1654M50 Andris Meļķerts Saldus OK 1396688 Abas
415W21A Līga Meļķerte Saldus OK 7117000 Abas
3410OPEN1 Sanita Feldmane Auseklis IK 1071970 Abas
2801M45 Raivis Reinsons Individuāli 2006255 Abas
2091M21E Alvis Reinsons Individuāli 8629222 Abas
3588M16 Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis-JNSC OK 1302624 Abas
3828W14 Anna Buholca Alnis-JNSC OK 2102516 Abas
3411M21A Dainis Krasovskis Auseklis IK 7003145 Abas
4172W12 Anete Mote Alnis-JNSC OK 2102518 Abas
4043M12 Ričards Zīberts Alnis-JNSC OK 2102504 Abas
3826M14 Markuss Brasavs-Muižnieks Alnis-JNSC OK 2102502 2
10347M35 Māris Sumčenko Ind. 8631566 Abas
3825M12 Edvards Krūmiņš Alnis-JNSC OK 2102501 Abas
4168M14 Oskars Šķiņķis Alnis-JNSC OK 2102509 Abas
W10 Ilze Jumiķe Alnis-JNSC OK 2102503 Abas
W10 Jete Dreija Alnis-JNSC OK 2102508 Abas
W8 Luīze Plone Alnis-JNSC OK 2102506 Abas
4166M12 Gustavs Plonis Alnis-JNSC OK 2102505 Abas
M10 Kevins Švalbe Alnis-JNSC OK 8445588 Abas
W10 Laura Krūmiņa Alnis-JNSC OK 364180 2
3829W12 Māra Krūmiņa Alnis-JNSC OK 364179 Abas
515W21A Liene Brūvele Azimuts OK- Sm BJSS 7202739 Abas
M50 Andrejs Gaumigs Mona OK 8025907 Abas
W50 Antra Gaumiga Bebri 7034197 Abas
3796M12 Jānis Ošiņš Azimuts OK- Sm BJSS 7206327 Abas
3803W14 Anda Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 7206344 Abas
3804W14 Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 7206346 Abas
3793W14 Madara Celma Azimuts OK- Sm BJSS 7206345 Abas
3977W20 Jana Marta Ivanovska Azimuts OK- Sm BJSS 7208326 Abas
3583W16 Kristīne Berķe Auseklis IK 8632444 Abas
1125M60 Andris žilko Kāpa OK 7100007 Abas
3807W20 Laura Savicka Azimuts OK- Sm BJSS 7971103 Abas
1124W60 Lauma žilko Kāpa OK 7555000 Abas
1493M21A Vents Lupkins Azimuts OK- Sm BJSS 2032543 Abas
M90 Genrih Shur Moscompas 1302238 Abas
359M21E Andris Kivlenieks Ogre OK/SC 8619024 Abas
590W80 Aija Andersone Seniors 236955 Abas
3686W12 Sanda Lapiņa Auseklis IK 7205490 Abas
292M50 Atis Zariņš Mona OK 7111700 Abas
3687W12 Ance Zariņa Ozons/RSP 207642 Abas
2786M18 Renārs Kokorevičs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 1395651 Abas
3675M16 Mārcis Zariņš Ozons/RSP 305415 Abas
3894W10 Kate Saliņa Kāpa OK 9102032 Abas
3893W21A Baiba Rāta-Saliņa Kāpa OK 9102031 Abas
3895M35 Jānis Saliņš Kāpa OK 8627783 Abas
2329W40 Marita Johansena Ogre OK/SC 9555550 Abas
3409M16 Emīls Andrejs Johansens Auseklis IK 2008101 Abas
272W40 Kristīne Veita Ozons 2113377 Abas
3407M16 Pauls Johansens Auseklis IK 1006180 2
W40 Sarmīte Mūze Individuāli Abas
3553M18 Madis Ciglis Auseklis IK 9005146 Abas
3555M16 Nils Ciglis Auseklis IK 9005148 Abas
1472M21E Andris Cāns CPSS/Meridiāns/Pārgauja 9911199 Abas
W8 Viktoriya Afanaseva Eridan Abas
M21E Ivan Afanasev Eridan 888510 Abas
797M75 Juris Zvirgzds Seniors 8417200 Abas
1103W75 Jūlija Zvirgzde Seniors 8121900 Abas
W12 Anna Afanaseva Eridan 2076556 Abas
144W35 Zanda Abzalone CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2012435 Abas
W21A Anastasiya Afanaseva Eridan 440314 Abas
2379M45 Arnis Grasis Auseklis IK 7700522 Abas
576M80 Eriks Stamurs Prizma 305828 Abas
2919M50 Valērijs Stūris Auseklis IK 1302642 Abas
W60 Irina Stupāne Ind. 2085015 1
M60 Valdis Stupāns Ind. 200305 Abas
1780M21E Zigmārs Gailis Auseklis IK 8632860 Abas
W10 Lillija Brice Bez kompasa 207618 Abas
2284W40 Aiga Kalniņa Bez kompasa 2078909 Abas
2283M50 Kalvis Bricis Bez kompasa 2006300 Abas
592W70 Maira Liepa Prizma 201003 Abas
M35 Mārtiņš Galvanovskis Ind. 8629972 Abas
591W80 Raisa Mazzariņa Seniors 230747 Abas
M50 Olli Kantanen OK77 2077801 1
3762W21A Aiga Tarasova Būdaskalns 7870423 2
88M21E Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 503744 1
3044M45 Alvis Mats Madonas BJSS/OK Arona 8644462 Abas
597W70 Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 2008883 Abas
596M75 Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 2008879 Abas
3651M14 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona 1003122 Abas
M21E Henrikas Paužas Dainava 8644507 Abas
3787M14 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 1003121 Abas
3748W12 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 1003124 Abas
M21E Andrejus Jemeljanenko Takas 966969 Abas
2904W18 Monika Baduna Madonas BJSS/OK Arona 8642307 Abas
3859W14 Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 8642306 Abas
3950M12 Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS/OK Arona 8642305 Abas
3751M12 Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 8642304 Abas
3496M14 Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 8642303 Abas
2642M18 Niks Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 8642302 Abas
3495M14 Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 8642301 Abas
1286W55 Andra Jansone Ind. 8636838 Abas
3511M35 Ruslans Mikulovs Stiga OK 2056228 Abas
M35 Mārtiņš Ozoliņš Ind. 7200145 Abas
2570W50 Inta Poriķe Alnis-JNSC OK 2800880 Abas
273M21E Viktors Mateičs Saldus OK 1400077 Abas
938M40 Raimonds Bondars Latvijas finieris 1392101 Abas
4132W10 Amanda Mankus Saldus OK 207609 Abas
2849W21B Elīna Mankus Saldus OK 7000062 Abas
M14 Mārcis Pupainis Ozons/RSP 1398845 1
M12 Gavriils Kņiga Ozons/RSP 1398841 Abas
429W50 Gunta Lebedoka KURMIS OK 8040354 Abas
M55 Igors Jamčuks Ind. 8629792 2
443M21A Juris Lebedoks KURMIS OK 8120889 Abas
3722W21B Džoanna Miteniece KURMIS OK 8230192 Abas
2441W45 Līga Blanka Kāpa OK 8000700 Abas
453W21E Inga Dambe Paimion Rasti 770815 Abas
2972M35 Salvis Daģis Alnis-JNSC OK 9200802 Abas
2973W21A Ilona Daģe Alnis-JNSC OK 2011738 Abas
4164W40 Agnese Baltmane Auseklis IK 2061738 Abas
1904M55 Ivars Pucens Mona OK 503731 Abas
M60 Andris Kalve Ind. 2800173 Abas
2260M21E Kalvis Brūns Ozons 1396656 1
M50 Johan Alenius IFK Lidingö 7200508 Abas
W8 Šarlote Vilciņa Kāpa OK 2086495 Abas
231M21A Kārlis Vilciņš Kāpa OK 8000100 Abas
3931M12 Emīls Lecinskis Kāpa OK 2082442 Abas
W10 Elīna Biseniece Purva Bridējs OK 2021118 Abas
4066M12 Ričards Bisenieks Purva Bridējs OK 7999000 Abas
271M45 Māris Bisenieks Purva Bridējs OK 8000333 Abas
M40 Aidas Katarskis IGTISA 1395416 1
2894M45 Aigars Treijers Ogre OK/SC 1140871 Abas
3969M16 Gustavs Švalbe Ozons/RSP 1398826 Abas
W50 Galina Pigareva Mile-sport 1301595 Abas
3008M45 Dagnis Kaņepe CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006338 Abas
M50 Konstantin Pigarev Mile-sport 2040098 Abas
64M35 Arnis Šnore Auseklis IK 201066 Abas
3846W40 Ilona Heinrihsone Auseklis IK 2021156 1
2638M20 Kalvis Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 1391651 Abas
2115M75 Arvīds Teteris Taka TOK 9200485 Abas
3402M40 Armands Teteris Taka TOK 8440448 Abas
289W75 Anna Slaviņa Mona OK 1602117 Abas
446M75 Rodrigo Slaviņš Ozons 1602133 Abas
1784W21A Arta Linde Ozons 8631113 Abas
2327M21E Valts Ulmanis Auseklis IK 7550001 Abas
M40 Kaspars Zudrags Individuāli 8637585 Abas
W21A Anastasia Tochilova Adventure Aura 2056000 Abas
M21A Alexey Tochilov Adventure Aura 1395037 Abas
3884M40 Kaspars Cers Auseklis IK 2049496 Abas
44W21E Aija Skrastiņa Briksnis SK 1009588 Abas
W8 Amanta Mikijanska Individuāli 7000708 Abas
4083M35 Andris Mikijanskis Individuāli 8000090 Abas
3709M12 Markus Grasis Auseklis IK 7111333 Abas
3581M40 Ingus Grasis Auseklis IK 1392104 Abas
33M35 Māris Freimanis SILVA 9096969 Abas
39M21A Ruslans Gelbis SILVA Abas
OPEN1 MATTSSON GUN-BRITT KIMITO SF FIN 1304007 1
M75 MATTSSON PER-AAKE KIMITO SF FIN 1304008 Abas
M65 ERIKSSON GOERAN KIMITO SF FIN Abas
M35 HOIKKALA MIKKO KIMITO SF FIN Abas
W35 HOIKKALA GUN KIMITO SF FIN Abas
M10 HOIKKALA VILHELM Kimito SF FIN Abas
4096W21A Daiga Jermaka Ziemeļkurzeme OK Abas
3743W21B Evija Līviņa Ozons 8292929 Abas
3841M55 Jevgeņijs Kaupužs KURMIS OK 2049466 Abas
67M35 Normunds Leiņa Ozons 8111100 Abas
W45 Santa Blūma Alnis-JNSC OK 7207200 1
M35 Viesturs Šlosbergs Alnis-JNSC OK 7206342 1
498W55 Baiba Zariņa Ozons 200371 Abas
M21E Maxim Simakov Omega Moscow 8630806 Abas
2543M55 Jānis Saliņš Mežmalas / Madona 2021108 Abas
2909W16 Elza Zacmane Ogre OK/SC 1399843 Abas
230M21E Gatis Barons Kāpa OK 1018558 1
W21B Ilona Kalniņa Auseklis IK Abas
M10 Emīls Lācis Ozons/RSP 201029 Abas
2880M21B Kristaps Kalniņš Auseklis IK 7200159 Abas
19M45 Alberts Lācis Purva Bridējs OK 1007360 Abas
2275M21A Arvis Gelbis SILVA 514262 Abas
828W21E Laura Vīķe Kāpa OK 1403681 Abas
M21A Robert Patterson Ind. 1
W55 Christine Patterson Clydeside Orienteers CLYDE 50198 1
3854W14 Paula Baltmane Auseklis IK 2085068 Abas
W8 Madlēna Freimane Auseklis IK 2340001 Abas
M8 Korney Konanov Nord West Abas
W10 Marta Konanova Nord West Abas
M40 Dmitry Konanov Nord West 1393537 Abas
W40 Anna Konanova Nord West 1411742 Abas
268M45 Guntis Arnicāns A2 1301968 Abas
W45 Maret Viira Viimsi 255864 Abas
M50 Andres Viira Viimsi 7203361 Abas
2722W45 Ieva Ozoliņa Ziemeļkurzeme OK 201169 Abas
W21B Oksana Klēģere Ind. 1413887 Abas
M21B Ingus Klēģeris Ind. 8631808 Abas
W21B Irina Nefedova DT Espoon Suunta 7207733 Abas
2753M45 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 Abas
3845M45 Arnis Heinrihsons Auseklis IK 8000450 2
1306M65 Jānis Skrūzmanis Ogre OK/SC 200239 Abas
M40 Ervīns Veics Ind. 8080005 Abas
3708M40 Dmitrijs Frolovs Auseklis IK 7000165 Abas
1238M21E Artjoms Rekuņenko Azimuts OK- Sm BJSS 7205494 Abas
3664M40 Uldis Gaiss Alnis-JNSC OK 555944 Abas
3493M50 Agris Būmanis Prizma Abas
W70 Tuula Ohramaa Rasti-Jyry 560408 Abas
M75 Seppo Kettunen Rasti-Jyry 7207961 Abas
W35 Agnese Helmūte Ind. 1392110 Abas
932M60 Ivars Ansviesulis Prizma 200303 Abas
2758M21B Dmitrijs Žarovs Ziemeļkurzeme OK 2008880 Abas
62M21A Māris Munkevics Individuāli 9564091 Abas
M40 Tadas Kazlauskas OK Fortuna 501179 Abas
W65 Galina Semuchina OK Kaliningrad 2055106 Abas
M60 Sergey Lukin SAO 238088 Abas
W45 Tamara Khizhniak SAO 2011570 Abas
M35 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki 7202736 Abas
W21B Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki 8629240 Abas
W18 Emīlija Radzeviča Ozons 1398834 Abas
2808M45 Pēteris Druķis Auseklis IK 9200804 Abas
589M70 Pēteris Novikovs Kāpa OK/ Carnikavas novads 8480807 Abas
171W45 Jana Lepiksone Auseklis IK 2021187 Abas
M35 Aras Petrevičius OK Fortūna 1719908 Abas
W21B Aistė Petrevičienė OK Fortūna 400387 Abas
W65 Ritva Kajava DT Hämeenlinnan Suunnistajat 302871 Abas
W60 Outi Borgenström DT Ikaalisten Nouseva-Voima 7300109 Abas
W60 Hennariikka Lonka DT Kalevan Rasti 7208030 Abas
W70 Tuulikki Karvinen DT Helsingin Suunnistajat 1944902 Abas
W80 Eila Pekkarinen DT Keravan Urheilijat 415540 Abas
W70 Ritva Mikkonen DT Espoon Suunta 1144122 Abas
W75 Aira Mylly DT Ounasvaaran Hiihtoseura 236960 Abas
M70 Vesa Paavola DT Epilän Esa 1411439 Abas
M75 Seppo Paavola DT Epilän Esa 1411440 Abas
M75 Pekka Elomaa DT Espoon Suunta 1396131 Abas
W70 Tuula Tulokas DT Suomusjärvn Sisu 2058078 Abas
W70 Eeva Tanska DT Espoon Suunta 2048114 Abas
W70 Anneli Vilppola DT Iisu 2056219 Abas
M75 Seppo Vänttinen DT Espoon Suunta 64978 Abas
M60 Henry Nyberg DT OK Trian 8141154 Abas
M60 Andris Grundšteins Individuāli 503740 Abas
601M21A Dmitrijs Skripacevs Ziemeļkurzeme OK 1417877 Abas
383M65 Aivars Pentjušs Prizma 8080000 Abas
M45 Dmitrii Sychev Ind. 1007940 Abas
2100W21E Sandra Grosberga CPSS/Meridiāns/Pārgauja 8636151 Abas
W21E Tatsiana Vaskaboinikava Belaya Rus 501237 Abas
523M21E Artūrs Pauliņš Azimuts OK- Sm BJSS Abas
W21E Sandra Paužaitė Dainava OK 501193 Abas
M45 Jānis Spektors Auseklis IK 8630803 Abas
3482W14 Tīna Kate Spektore Auseklis IK 8011100 Abas
661M21A Ainārs Drozds CPSS/Meridiāns/Pārgauja Abas
1089M65 Arnolds Kučinskis Ogre OK/SC 1302626 Abas
2739M65 Helmuts Lukačovs SILVA 9200077 Abas
3881W35 Anžela Šapovalova Auseklis IK 8099900 Abas
2335W60 Liene Buša Alnis-JNSC OK 533110 Abas
M45 Rolandas Bačkys Igtisa 8638434 Abas
646M75 Andris Kalniņš Seniors 416196 Abas
645W70 Maija Jansone Seniors 416219 Abas
W35 Daria Litvin OK Kaliningrad 7200097 Abas
M35 Andrey Barkalov 110% 1301581 Abas
M21A Vladimir Balyasnikov 110% 1301684 Abas
M55 Sergei Iudov Pskov 682269 Abas
M70 Sergei Miasnikov Pskov 2088790 Abas
W70 Ludmila Miasnikova Pskov 1302197 Abas
W50 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 651229 Abas
M55 Mats Jönsson Korsnäs IF OK 9610407 Abas
W55 Nadezhda Klopovskaia KSO "Standart" 504188 Abas
1949M21A Kaspars Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 7202729 Abas
573M80 Edvīns Berners A2 200155 Abas
252M21E Mārtiņš Sirmais Auseklis IK 1301982 Abas
W65 Sirpa Koivula Helsingin suunnistajat 6631 Abas
M65 Jouko Koivula Helsingin suunnistajat 64590 Abas
W55 Elena Brok KSO"Belaya Rus" 259967 Abas
3665W50 Inese Lācare SILVA 320276 Abas
2160M55 Harijs Lācars SILVA 2005122 Abas
W20 Elif Gokce Avci Oklubali SK 1409418 Abas
W55 Natallia Denisova KSO"Belaya Rus" 250505 Abas
M50 Valery Denisov KSO"Belaya Rus" 1412444 Abas
M75 Jouko Karjalainen Helsingin suunnistajat HS 252025 Abas
W75 Marja Raatikka Helsingin suunnistajat HS 62835 Abas
W70 Irma Liljeström Helsingin suunnistajat HS 7203263 Abas
M70 Åge Liljeström Helsingin suunnistajat HS 1400490 Abas
M35 Andrei Yakauleu OC Baklan 682469 Abas
W55 Eija Piispanen Haapaveden Urheilijat (HaU) Abas
M55 Reima Piispanen Haapaveden Urheilijat (HaU) Abas
2147M21A Klāvs Stiprais Mežmalas / Madona 2049477 Abas
2644W21A Rūta Putniņa Mežmalas / Madona 2006288 Abas
3340M35 Jevģēnijs Bondins Auseklis IK 980535 Abas
2143M85 Tālivaldis Tūns Kāpa OK 200386 Abas
M21B Jurijs Šenbergs Individuāli 9993339 Abas
4120W21B Santa Grāvelsiņa Kāpa OK 7200144 Abas
M70 Jaakko Teppo Aron Haka 7208426 Abas
W60 Kirsti Kattilakoski Aron Haka 7087346 Abas
2578W21E Laura Leiboma Kāpa OK/Ādažu BJSS 7203281 Abas
W60 Natalia Lazarewa OK Kaliningrad 2055107 Abas
W55 Marina Movko OK Kaliningrad 2300540 Abas
M65 John Franklin SYO 202105 Abas
W35 Irina Pautova Legenda Vologda 9992999 Abas
M35 Valeriy Pautov Legenda Vologda 9955599 Abas
W12 Julia Pautova Legenda Vologda 997799 Abas
W12 Sveta Guseva Kalinka 2091599 Abas
W14 Katya Guseva Nord West 886903 Abas
W35 Arisha Trofimchik Nord West 7201330 Abas
M45 Ilya Gusev Nord West 8638440 Abas
2882M21E Mārtiņš Skujenieks Ozons 8080008 Abas
M45 Nikolay Sytov Mosmeridian 8260000 Abas
M55 Gilles SCHIAVO BALISE04-0404PZ 1040423 Abas
M70 Erkki Kivistö Pihkaniskat Abas
M55 Juha Heikkinen Pihkaniskat Abas
M60 Eero Nevalainen Pihkaniskat 7207422 Abas
M55 Tuomo Puustinen Pihkaniskat 1201058 Abas
2409W55 Māra Putniņa Mežmalas / Madona 201142 Abas
1430M65 Oskars Zids Jēkaba aģentūra 8009900 Abas
W60 Maggie Roach LuxOC 8160257 Abas
M60 David Roach LuxOC 9020556 Abas
M60 Gila Poltéra Quack OK 8090856 Abas
M21B Evgenii Sheianov SRD SK 995820 Abas
W21B Aiga Švalbe Alnis-JNSC OK 1418233 Abas
2466W65 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 8629196 Abas
2465M70 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 8636840 Abas
3878M50 Uģis Ozols Individuāli 8631115 Abas
3306M16 Renārs Steselis Auseklis IK 7202726 Abas
M65 Guntis Saulītis Individuāli 8181000 Abas
1104M45 Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 2008868 Abas
3989M45 Atis Gegeris Auseklis IK 2061748 Abas
2408M55 Jānis Putniņš Mežmalas / Madona 1603098 Abas
3821W40 Zaiga Ozoliņa Auseklis IK 8627784 Abas
W21B Kristiāna Brence TEIKAS KALNS 2006317 Abas
3713 W14 Līva Cera Auseklis IK 8019999 Abas
M40 Gints Eglītis Ind. 9170473 Abas
M70 Gérard LEFRANÇOIS A C BEAUCHAMP 1950246 Abas
3476M35 Sandis Zukulis Surikati 8228228 Abas
M21B Jānis Jansons Ind. 2021230 Abas
M65 Giorgio Bernasconi ANCO 9510716 Abas
M60 Alain Juan ANCO 1201053 Abas

© 2007 - 2011, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017

JŪRMALAS ROGAININGS 2016

TAUTAS ROGAININGS 2016


Atbalstītāji

Sportident
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Garmin Rīgas meži

"Aprīkojuma iegāde orientēšanās aktivitāšu organizēšanai"
Nr.11-04-LL40-L413201-000004

Sadarbības partneri
Tukums Jelgava Meridins Stirnu Buks