Magnēts
Otrdiena, 2019.gada 21.maijs / Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Pierīga
Biļetens I Pieteikšanās I Dalībnieki

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 80

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
M60 Saulius Marozas Labirintas 8662219 123
W60 Salvinija Deksnienė Labirintas 8662217 123
M40 aleksandr minchukov kamvol minsk 8643984 123
WE Karolina Mickevičiūtė Juodišienė OSK Fortūna 8010101 123
M40 Alexandr Toloch Gigant Orienteering GIG 8662147 123
M21A Jānis Rumba Ind. 2
M60 Christian Wendler Wissenschaft Quedlinburg SV 8290582 123
W40 Olga Naryshkina Kamvol 8012290 123
M40 Mihail Naryshkin Kamvol 8003244 123
ME Priit Poopuu JOKA 8180880 123
ME Ignas Ambrazas OSK Sakas 8061117 123
3397M18 Jēkabs Toms Andersons Ogre OK/SC 123
M18 Dmitry RAKOVITSA MOSKOMPASORIENTA 8664402 123
M60 Walter Rahmj Individual SUI 8499999 123
W40 Volha Dziamidzenka BSPU, Minsk 8660078 123
M60 Siarhei Sannikau BSPU, Minsk 8633645 123
ME Māris Heinols Burkānciems OK 8080800 123
ME Petr Ryabinin Ramenskoe 8664387 123
W18 Anastasia Ruzanova Vladimir 8656062 123
M60 Heikki Peltonen IPR 8659169 123
W60 Ruta Staneviciene Ind. 8654444 123
ME Ivan Golubev NNov 8665998 123
ME Anton Foliforov Vladimir 8656061 123
M50 LORANG Francois CO COLMAR 8260264 123
10224ME Edgars Krūmiņš Auseklis IK 8628695 123
M50 andy conn GBR Masters 8250390 123
M50 Timothy Evans GB MTBO 8170563 123
W50 Charlie Somers Cocks GB MTBO 8012595 123
W21A Oksana Golub Ind. 123
ME Pavel Demeshchik Ind. 8643728 123
M40 Aliaksei Shylak Orion SKO 123
M50 Stefan Killberg Kvarnsveden GoIF OK 8081962 123
M50 Saulius Jurgelevičius Elektrėnų keliautojų klubas 8474700 123
M50 Audrius Jurgelevičius Elektrėnų keliautojų klubas 8183585 123
M14 Fedor Nikiforov Chimki 123
ME Valeriy Gluhov Chimki 123
WE Uliana Sukholovskaya Chimki 123
WE Anastasiya Bolshova Chimki 123
WE Anastasiya Svir Chimki 123
ME Anders Blomster Vaasan Suunnistajat 123
W50 Anne-Maj Blomster OK Trian 123
M50 Max Lindfors OK Trian 123
1057M60 Andis Pirktiņš KO OK 8099988 123
3166M50 Didzis Čākurs Naukšēni 8200088 123
4037M14 Edijs Čākurs Naukšēni 8100800 123
291M50 Valdis Kokorišs Mona OK 8080333 123
W40 Vaida Reinartaitė Fortūna OK 8653235 123
M50 Karolis Mickevičius OK Saulė 8629927 123
M50 Håkan Lång Länna IF 8060627 123
ME Marek Karm SK100 8631404 123
M50 Urban Risberg Risberg Eskilstuna OL 8304927 123
WE Eglė Rubaževičiūtė Fortuna OK 8648794 123
W40 Giedrė Rubaževičienė Fortuna OK 8653255 123
M40 Jurgis Rubaževičius Fortuna OK 8653260 123
W18 Aušrinė Žvirblytė Perkūnas OSK 8667569 123
M40 Arvydas Žvirblis Fortūna OK 8334455 123
3342M40 Aivis Zetmanis Azimuts OK- Sm BJSS 8633652 123
W50 Monica Kollberg Eksjö SOK 1240461 123
M50 Stefan Kollberg Eksjö SOK 8652935 123
M50 Stefan Johansson Trosabygdens OK 8654171 123
M50 Magnus Hellberg Eskilstuna OL 8050421 123
M40 Robert Urbanik Slavia Liberec Orienteering 8662745 123
10460W18 Elizabete Dzalbe Ind. 123
5014M40 Kārlis Dzalbs Ozons 8077708 123
2907ME Andris Sarksņa Ogre OK/SC 8644442 123
M60 Keith Dawson GB MTBO drkpdawson@aol.com 123
M60 Tamás Jankó Hegyisport Szentendre HSE 8300958 123
M40 Alistair Powell GB MTBO 8007010 123
1728M21A Eduards Rens A2 8002121 3
M40 Gediminas Ranonis Fortuna OK 8200878 123
W40 Loreta Ranonienė Fortuna OK 8070978 123
3947M18 Roberts Nīmanis Ogre OK/SC 8430120 123
3077M40 Reinis Nīmanis Ogre OK/SC 8399990 123
2753M50 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 123
M40 Tomas Zrnik GIGANT orienteering - GIG 8659415 123
WE Diana Salikhova 100x24.RU 612814 123
ME Sergey Apatenkov 100x24.RU 510024 123
1122ME Edgars Bričonoks Kāpa OK 8641011 123
M60 legrand bruno Echo 73 8116220 123
M21B Tomas Zdanavicius OK Dainava 8209270 123

© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu