Magnēts
Piektdiena, 2019.gada 19.jūlijs / Jautrīte, Kamila, Digna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki I Pieteikšanās bērnu pārgājienam

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 148

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
ME Grigory Volodin Msk O len 123
ME Ivan Panov Msk O len 123
ME Vladimir Voronkin Msk O len 123
M18 Maksim Timokhin Msk O len 123
W18 Maria Kupriyanova Msk O len 123
W18 Daria Toporova Msk O len 123
M50 Igors Jamčuks Auseklis IK 8629792 123
W14 Vytenė Puišytė IOK Budakalnis 8648818 123
WE Roma Puisiene IOK Budakalnis 8166876 123
M50 Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme 1
2443M40 Girts Jankovskis Ozons 8631910 2
M40 MARCIS JAKOBSONS Ozons 123
M18 Nojus Lukosius OK Perkunas 8360575 123
M18 Aurelijus Vaičius Kopa 123
M18 Rapolas Balna Kopa 123
ME Egidijus Pilybas Kopa 8654435 123
3539WE Aiga Strazdiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
M40 Stanislav Tarassov Individuāli 8644932 123
WE Austėja Kalvaityė 8629883 123
M50 Kęstutis Siudikas OSK Takas 8197477 123
M60 Juhani Jetsonen OC-DUBHE 8644836 123
227ME Jānis Lācis KURMIS OK 8646126 123
M60 Lars Pontén Thor IF 8000919 12
M18 Vėjus Žigilėjus Perkūnas OK 8651334 123
M40 Egidijus Kulikauskas SK S-SPORTAS 8648789 123
M40 Tomas Klicner Sakas 8004612 123
4554W14 Ramona Poreitere Ozons/RSP 8100900 123
10202M50 Didzis Poreiters Ind. 8111108 123
M21A Vital Bazhanski Kamvol Minsk 123
M40 Rinolds Skirjus Selonia 8414125 123
3880M40 Kaspars Lipskis Sēlijas Mežs 8662240 123
3666M18 Kristiāns Lipskis Sēlijas Mežs 123
M50 Anders Stjerndahl IFK Lidingö SOK 8657161 123
M60 Jonas Žemaitis OK Jaunyste 123
M50 Edmundas Kasevičius OK Jaunyste 8110133 123
M50 Pekka Mäki Tarpian Suunta 8658648 123
ME Danil Buzovkin MOSKOMPASORIENTA 123
ME Alar Viitmaa OK Lehola 8646122 12
M18 Raul Viitmaa OK Lehola 8662104 12
ME Chernykh Viacheslav EDUVGO.RU 8629224 123
ME Korchagin Victor EDUVGO.RU 8643721 123
WE Chernykh Ksenia EDUVGO.RU 8638312 123
M14 Dziugas Budrys Gaja SM 8636824 123
4000W14 Ernestīne Knēta CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
302W40 Mārīte Kājiņa Mona OK 123
WE Olya Mikhaylova MOSKOMPAS-ORIENTA 8080397 123
ME Regimantas Kavaliauskas OK Telšiai 8644447 123
ME Ąžuolas Macijauskas Perkūnas OK 8321337 123
4094W40 Inga Vaļska CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
ME Yuri Balev Forest Sport 123
M18 Sergey Samarin Forest Sport 123
WE Maria Babenkova Forest Sport 876544 123
M14 Aleksey Kuzmin Forest Sport 123
W18 Anastasia Zhurkina Forest Sport 8641359 123
M40 Maxim Zhurkin Forest Sport 8638597 123
2801M50 Raivis Reinsons Mežmalas / Madona 8629222 123
M21A Mantas Gaupsas OSK SAKAS 8651352 123
275M40 Ants Grende Ind. 123
ME Leonid Tsvetkov NiNo 123
ME Dmitry Kasatkin NiNo 8241632 123
3395M40 Arnis Andersons Saldus OK 123
M60 Kęstutis Kviecinskas OK Dainava 8260003 123
M14 Mykolas Šliūželis OK Dainava 8353835 123
M14 Gvidas Šinkūnas OK Dainava 8280888 123
4089M18 Ronalds Lūkins Siguldas Takas 8080009 123
1095W50 Ilze Lūkina Siguldas Takas 8000909 123
M50 Olli Savikko Tarpian Suunta 8130164 123
ME Julius Juodišius Fortuna, OK 8001234 123
M40 Vaidas Jurgaitis OSK Sakas 8638431 123
12WE Dina Zobena Purva Bridējs OK 8077799 123
M60 Saulius Marozas Labirintas 8662219 123
W60 Salvinija Deksnienė Labirintas 8662217 123
M40 aleksandr minchukov kamvol minsk 8643984 123
WE Karolina Mickevičiūtė Juodišienė OSK Fortūna 8010101 123
M21A Jānis Rumba Ind. 2
M60 Christian Wendler Wissenschaft Quedlinburg SV 8290582 123
W40 Olga Naryshkina Kamvol 8012290 123
M40 Mihail Naryshkin Kamvol 8003244 123
ME Priit Poopuu JOKA 8180880 123
ME Ignas Ambrazas OSK Sakas 8061117 123
3397M18 Jēkabs Toms Andersons Ogre OK/SC 123
M18 Dmitry RAKOVITSA MOSKOMPASORIENTA 8664402 123
M60 Walter Rahmj Individual SUI 8499999 123
W40 Volha Dziamidzenka BSPU, Minsk 8660078 123
M60 Siarhei Sannikau BSPU, Minsk 8633645 123
ME Māris Heinols Burkānciems OK 8080800 123
ME Petr Ryabinin Ramenskoe 8664387 123
W18 Anastasia Ruzanova Vladimir 8656062 123
M60 Heikki Peltonen IPR 8659169 123
W60 Ruta Staneviciene Ind. 8654444 123
ME Ivan Golubev NNov 8665998 123
ME Anton Foliforov Vladimir 8656061 123
M50 LORANG Francois CO COLMAR 8260264 123
10224ME Edgars Krūmiņš Auseklis IK 8628695 123
M50 andy conn GBR Masters 8250390 123
M50 Timothy Evans GB MTBO 8170563 123
W50 Charlie Somers Cocks GB MTBO 8012595 123
W21A Oksana Golub Ind. 123
ME Pavel Demeshchik Ind. 8643728 123
M40 Aliaksei Shylak Orion SKO 123
M50 Stefan Killberg Kvarnsveden GoIF OK 8081962 123
M50 Saulius Jurgelevičius Elektrėnų keliautojų klubas 8474700 123
M50 Audrius Jurgelevičius Elektrėnų keliautojų klubas 8183585 123
M14 Fedor Nikiforov Chimki 123
ME Valeriy Gluhov Chimki 123
WE Uliana Sukholovskaya Chimki 123
WE Anastasiya Bolshova Chimki 123
WE Anastasiya Svir Chimki 123
ME Anders Blomster Vaasan Suunnistajat 123
W50 Anne-Maj Blomster OK Trian 123
M50 Max Lindfors OK Trian 123
1057M60 Andis Pirktiņš KO OK 8099988 123
3166M50 Didzis Čākurs Naukšēni 8200088 123
4037M14 Edijs Čākurs Naukšēni 8100800 123
291M50 Valdis Kokorišs Mona OK 8080333 123
W40 Vaida Reinartaitė Fortūna OK 8653235 123
M60 Karolis Mickevičius OK Saulė 8629927 123
M50 Håkan Lång Länna IF 8060627 123
ME Marek Karm SK100 8631404 123
M50 Urban Risberg Risberg Eskilstuna OL 8304927 123
W40 Giedrė Rubaževičienė Fortuna OK 8653255 123
M40 Jurgis Rubaževičius Fortuna OK 8653260 123
W18 Aušrinė Žvirblytė Perkūnas OSK 8667569 123
M40 Arvydas Žvirblis Fortūna OK 8334455 123
3342M40 Aivis Zetmanis Azimuts OK- Sm BJSS 8633652 123
W50 Monica Kollberg Eksjö SOK 1240461 123
M50 Stefan Kollberg Eksjö SOK 8652935 123
M50 Stefan Johansson Trosabygdens OK 8654171 123
M50 Magnus Hellberg Eskilstuna OL 8050421 123
M40 Robert Urbanik Slavia Liberec Orienteering 8662745 123
10460W18 Elizabete Dzalbe Ind. 123
5014M40 Kārlis Dzalbs Ozons 8077708 123
2907ME Andris Sarksņa Ogre OK/SC 8644442 123
M60 Keith Dawson GB MTBO 123
M60 Tamás Jankó Hegyisport Szentendre HSE 8300958 123
M40 Alistair Powell GB MTBO 8007010 123
1728M21A Eduards Rens A2 8002121 3
M40 Gediminas Ranonis Fortuna OK 8200878 123
W40 Loreta Ranonienė Fortuna OK 8070978 123
3947M18 Roberts Nīmanis Ogre OK/SC 8430120 123
3077M40 Reinis Nīmanis Ogre OK/SC 8399990 123
2753M50 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 123
M40 Tomas Zrnik GIGANT orienteering - GIG 8659415 123
WE Diana Salikhova 100x24.RU 612814 123
ME Sergey Apatenkov 100x24.RU 510024 123
1122ME Edgars Bričonoks Kāpa OK 8641011 123
M60 legrand bruno Echo 73 8116220 123
M21A Tomas Zdanavicius OK Dainava 8209270 123

© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu