Magnēts
Sestdiena, 2018.gada 17.novembris / Uga, Hugo, Uģis

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

09.-14.04.2019..
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums

13.-14.04.2019.
Rīgas Kausi 
Rīga, Makstenieki
Rīgas kausi
08.-10.06.2018.
MTBO daudzdienas, Kandava
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS sekošana

14.07.2018.
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā
Rezultāti | Spliti | Bildes | Grafiki

04.08.2018.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Rezultāti 2h | Rezultāti 3h | Rezultāti 6h  | Karte | Bildes

16.09.2018.
Tautas Rogainings
Zaķumuiža (4 un 8h)
Nolikums | Rezultāti 4h | Rezultāti 8h |  Maratons | Karte | Bildes

27.10.2018.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)

Nolikums | Rezultāti, bildes, video


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 167

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
M18 Sergey Samarin Strawberry 1408465 123
2524ME Rūdolfs Matīss Vimba ZVOC-VBSS 8655491 1
WE Eleri Hirv OK Võru 8484844 123
ME Eduard Tomashevsky - 8006900 12
M40 Remigijus Masilionis OSK Fortūna/ Radio-O.lt 8625752 123
10224ME Edgars Krūmiņš Ind. 8628695 1
M40 Keith Dawson GB MTBO 7107107 123
ME Petr Ryabinin Ramenskoe 123
WE Alesia Ryabinina Ramenskoe 123
WE Olga Shipilova-Vinogradova o-sisters.ru 1302127 123
M60 Karolis Mickevicius OK Saule 8629927 123
M40 Margus Venelaine LSF PT 8640103 12
WE Patricija Joana Babrauskaite OK Perkunas - Manaslu 8256256 123
4093W50 Inguna Eglīte CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
2801M40 Raivis Reinsons Raalto 8629222 123
ME Grigory Medvedev Ind. 1415721 123
W18 Nina Rodina Ind. 123
WE Viktorija Michnovič Perkūnas OK - Manaslu 8648806 123
WE Eglė Rubaževičiūtė Fortūna OK 8648794 3
M40 Jurgis Rubazevicius Fortūna OK 8653260 3
M18 Nojus Lukošius OK Perkūnas, VMSC 8360575 123
WE Algirda Mickuvienė Perkūnas OK - Manaslu 8629929 123
10459W14 Ramona Poreitere Ind. 8100900 123
10202M50 Didzis Poreiters Ind. 8111108 123
WE Alena Aksenova Ind. 123
ME Sarunas Dmukauskas IOSK Budakalnis 8644500 123
ME Vitalijus Petrulis OK Telšiai 8633662 123
ME Domantas Cibas Perkūnas OK, Vilnius 8652576 123
5011ME Atis Krūmiņš Ozons 8000010 3
M40 Cezijus Komarovas OSK Sakas 8662418 123
ME Ruslan Gritsan Ind. 123
WE Anastasia Trifilenkova Ind. 123
M14 Daniil Kitov Ind. 123
M18 Timofey Sinyavsky Ind. 123
M18 Vladimir Kuznetsov Ind. 123
1799W21A Ieva Krūmiņa Purva Bridējs OK 123
M18 Vėjus Žigilėjus Perkūnas OK, VMSC 8651334 123
ME Jonas Maišelis OK Perkunas 8629922 123
W18 Mari Linnus OK Peko 682028 123
M14 Timo Kudre OK Peko 8662663 123
WE Doris Kudre OK Peko 8662665 123
WE Ingrit Kala OK Peko 8662659 123
M40 Raul Kudre OK Peko 8662650 123
M18 Martynas Jurgaitis OSK Sakas 8638426 123
M40 Vaidas Jurgaitis OSK Sakas 8638431 123
ME Ąžuolas Macijauskas Perkunas OK , Vilnius 8321337 3
WE Ksenia Chernykh eduvgo.ru coming soon 123
ME Victor Korchagin eduvgo.ru 8629224 123
3539WE Aiga Strazdiņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
1942ME Atis Heinols Kāpa OK 8080800 123
W21B Volha Dziamidzenka BSPU, Minsk 123
M18 Raul Viitmaa OK Lehola 8662104 123
ME Alar Viitmaa OK Lehola 8646122 123
WE Ramune Arlauskiene IOSK Budakalnis 8654420 123
ME Priit Poopuu JOKA 8180880 123
M40 Tautvydas Zilinskas IOSK Budakalnis 8629900 123
ME Tõnis Erm TA OK 8201180 123
M60 Saulius Marozas Labirintas OK 8662219 123
W60 Salvinija Deksnienė 8662217 123
4000W14 Ernestīne Knēta CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
302WE Māra Knēta Mona OK 123
WE Kaisa Rooba Rakvere OK 8638056 123
M40 Kuno Rooba Rakvere OK 8636921 123
ME Margus Hallik LUS 123
2898M40 Mārcis Jākabsons Ozons 123
2443M40 Ģirts Jankovskis Ozons 8631910 123
3024W21A Zane Krūmiņa Purva Bridējs OK 12
269ME Toms Veits Purva Bridējs OK 12
12WE Dina Zobena Purva Bridējs OK 123
WE Tatiana Gubernatorova Russia 123
WE Anastasiya Svir Russia 8661757 123
1706M40 Juris Borovikovs Madonas BJSS/OK Arona 8631405 123
3077M40 Reinis Nīmanis Ogre OK/SC 123
3947M18 Roberts Nīmanis Ogre OK/SC 8430120 123
69ME Mārtiņš Linde Ozons 8629230 123
ME Regimantas Kavaliauskas OK Telšiai 8644447 123
WE Austėja Kalvaitytė SM Gaja/IOSK Būdakalnis 8629883 3
ME Nojus Kalvaitis SM Gaja/IOSK Būdakalnis 8648799 123
ME Darius Kalvaitis IOSK Būdakalnis 3
W50 Ruta Staneviciene Ind. 8654444 123
3395M40 Arnis Andersons Saldus OK 123
ME Pavel Radyvanyuk Forest Sport 8638327 123
M14 Alexey Kuzmin Forest Sport 123
M40 Tomas Klicner S-Sportas 8633641 123
ME Ignas Ambrazas S-Sportas 8061117 3
M40 Svajunas Ambrazas S-Sportas 8648805 123
2769M40 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 8006000 123
M18 Augustas Baranauskas Kopa 123
M18 Joris Meyer Kopa 123
M18 Liutauras Šambarys Kopa 123
ME Egidijus Pilybas Kopa 8654435 123
M14 Gvidas Šinkūnas Alytaus SRC 8280888 123
ME Andrey Prozorov O-Kuncevo 8022208 123
WE Anna Semenova O-Kuncevo 123
ME Egor Miterev O-Kuncevo 123
M14 Fadeev Anton O-Kuncevo 123
M14 Egor Rumiantsev O-Kuncevo 123
W18 Maria Meskina O-Kuncevo 123
W14 Eliza Bolotova O-Kuncevo 123
W40 Tatiana Bolotova O-Kuncevo 123
M40 Igor Bolotov O-Kuncevo 123
M50 Boris Elfimov O-Kuncevo 8645026 123
W50 Galina Mitereva O-Kuncevo 8645033 123
WE Vaida Reinartaitė OK Fortūna 8653235 123
4089M18 Ronalds Lūkins Meža sports 8080009 123
1095W50 Ilze Lūkina Meža sports 8000909 123
10471M14 Rinalds Žodziņš Jelgavas novada jaunsargu vienība 8626126 123
10470W21A Sintija Zīlīte Jelgavas novada jaunsargu vienība 8629229 123
ME Petras Andrasiunas SK S-Sportas 8648788 123
WE Gabriele Andrasiuniene SK S-Sportas Manaslu 8019969 123
M40 Gediminas Ranonis Fortūna OK 8200878 123
W40 Loreta Ranoniene Fortūna OK 8070978 123
10469M18 Haralds Jānis Noviks Jelgavas novada jaunsargu vienība 8642129 123
10468M14 Lauris Brics Jelgavas novada jaunsargu vienība 8642190 123
10467W18 Margarēta Novika Jelgavas novada jaunsargu vienība 8642130 123
10286ME Edmunds Mikelsons Jelgavas novada jaunsargu vienība 8643131 123
M40 Arvydas Žvirblis Fortūna OSK 8334455 123
M40 Erik Aibast Tammed 8647289 123
3397M14 Jēkabs Toms Andersons Ogre OK/SC 8656779 123
W40 Giedrė Rubaževičienė Fortūna OK 8653255 123
291M50 Valdis Kokorišs Mona OK 8080333 123
M18 Māris Heinols Burkānciems OK 8659853 123
M60 Jonas Zemaitis OK Jaunyste 123
M50 Edmundas Kasevicius OK Jaunyste 8110133 123
ME Märten Henrik Pais OK West 8201998 123
ME Julius Juodisius Fortūna OK 8001234 123
10460W18 Elizabete Dzalbe Ind. 123
M50 Audrius Jurgelevičius Elektrėnų keliautijų klubas EKK 8183585 123
M50 Saulius Jurgelevičius Elektrėnų keliautijų klubas EKK 8474700 123
M18 Dovydas Šinkevičius OK Oriens 8644510 123
ME Lauri Malsroos SK Saue Tammed 8639391 123
W14 Maria Kupriyanova Horoshevo O-Team [HOR] 9059059 123
ME Alexey Kupriyanov Horoshevo O-Team [HOR] 8646232 123
WE Juste Umbrasaite Perkunas OK , Vilnius 8632515 123
M14 Alexandr Mamoshin MOSKOMPASORIENTA 123
W18 Anastasia Vestfalskaya MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Evgeniy Shubin MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Dmitry RAKOVITSA MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Andrey Snopko MOSKOMPASORIENTA 123
ME Danil Buzovkin MOSKOMPASORIENTA 123
WE OLGA MIKHAYLOVA MOSKOMPASORIENTA 8080397 123
1122ME Edgars Bričonoks Kāpa OK 8641011 123
ME Yuri Balev Forest Sport 1006715 123
WE Svetlana Poverina Forest Sport 502015 123
M40 Maxim Zhurkin Forest Sport 889813 123
1057M60 Andis Pirktiņš KO OK 123
5014M40 Kārlis Dzalbs Ozons 8077708 123
ME Pavel Demeshchik Ind. 8643728 123
M60 Siarhei Sannikau BSPU, Minsk 8633645 123
ME Tomas Griškonis OK Telšiai 8222777 123
W21A Aurelija Viluckytė Dviratauk Įdomiai 8631569 123
ME Virginijus Matulevičius Dainava OK 8128888 123
WE Ramunė Kmieliauskaitė Dainava OK 8211111 123
M14 Mykolas Šliūželis SRC Alytus 123
M60 Kestutis Kviecinskas OK Dainava 8260003 123
3166M50 Didzis Čākurs Naukšēni 8100800 123
4037M14 Edijs Čākurs Naukšēni 123
1695M60 Andrejs Korabo Ind. 8222200 123
ME Donatas Mickus OSK SAKAS 8633655 123
M50 Igors Jamčuks Auseklis IK 8629792 123
M40 Alexandr Minchukov Kamvol Minsk 8643984 123
WE Diana Salikhova 100x24.ru 612814 123
ME Sergey Apatenkov 100x24.ru 510024 123
2753M40 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 123
4094W40 Inga Vaļska CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
M40 Valdas Lėlius OK Dainava 8101274 123
ME Marek Karm SK100 8631404 123

© 2007 - 2018, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Garmin Rīgas meži

"Aprīkojuma iegāde orientēšanās aktivitāšu organizēšanai"
Nr.11-04-LL40-L413201-000004

Sadarbības partneri
Tukums Jelgava Meridins Noskrien Ziemu