Magnēts
Ceturdiena, 2018.gada 24.maijs / Marlēna, Ilvija, Ziedone

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

08.-10.06.2018.
MTBO daudzdienas, Kandava
Biļetens | Pieteikšanās | Dalībnieki

14.07.2018.
Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes orientēšanās sportā
Biļetens | Pieteikšanās | Dalībnieki

04.08.2018.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Video ielūgumsNolikums |
Pieteikšanās | Dalībnieki

16.09.2018.
Tautas Rogainings
Zaķumuiža (4 un 8h)

28.10.2017.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h)
Rezultāti, spliti, bildes u.c. | Video

14.-15.04.2018.
Rīgas Kausi 
Rīga, Jaunciems
3.Biļetens | Rezultāti
Rīgas kausi


Pievienojies mums

Afiša




Dalībnieku saraksts

   

Dalībnieku skaits sacensībās: 37

ODBGrupa Vārds Uzvārds Klubs SportIdent Dienas
ME Lauri Malsroos SK Saue Tammed 8639391 123
W14 Maria Kupriyanova Horoshevo O-Team [HOR] 9059059 123
ME Alexey Kupriyanov Horoshevo O-Team [HOR] 8646232 123
WE Juste Umbrasaite Perkunas OK , Vilnius 8632515 123
M14 Alexandr Mamoshin MOSKOMPASORIENTA 123
W18 Anastasia Vestfalskaya MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Evgeniy Shubin MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Dmitry RAKOVITSA MOSKOMPASORIENTA 123
M18 Andrey Snopko MOSKOMPASORIENTA 123
ME Danil Buzovkin MOSKOMPASORIENTA 123
WE OLGA MIKHAYLOVA MOSKOMPASORIENTA 8080397 123
1122ME Edgars Bričonoks Kāpa OK 8641011 123
ME Yuri Balev Forest Sport 1006715 123
WE Svetlana Poverina Forest Sport 502015 123
M40 Maxim Zhurkin Forest Sport 889813 123
1057M60 Andis Pirktiņš KO OK 123
5014M40 Kārlis Dzalbs Ozons 8077708 123
ME Pavel Demeshchik Ind. 8643728 123
M60 Siarhei Sannikau BSPU, Minsk 8633645 123
ME Tomas Griškonis OK Telšiai 8222777 123
W21A Aurelija Viluckytė Dviratauk Įdomiai 8631569 123
ME Virginijus Matulevičius Dainava OK 8128888 123
WE Ramunė Kmieliauskaitė Dainava OK 8211111 123
M14 Mykolas Šliūželis SRC Alytus 123
M60 Kestutis Kviecinskas OK Dainava 8260003 123
3166M50 Didzis Čākurs Naukšēni 8100800 123
4037M14 Edijs Čākurs Naukšēni 123
1695M60 Andrejs Korabo Ind. 8222200 123
ME Donatas Mickus OSK SAKAS 8633655 123
M50 Igors Jamčuks Auseklis IK 8629792 123
M40 Alexandr Minchukov Kamvol Minsk 8643984 123
WE Diana Salikhova 100x24.ru 612814 123
ME Sergey Apatenkov 100x24.ru 510024 123
2753M40 Raitis Muižnieks Auseklis IK 8629085 123
4094W40 Inga Vaļskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 123
M40 Valdas Lėlius OK Dainava 8101274 123
ME Marek Karm SK100 8631404 123

© 2007 - 2018, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017

JŪRMALAS ROGAININGS 2016

TAUTAS ROGAININGS 2016


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Garmin Rīgas meži

"Aprīkojuma iegāde orientēšanās aktivitāšu organizēšanai"
Nr.11-04-LL40-L413201-000004

Sadarbības partneri
Tukums Jelgava Meridins Noskrien Ziemu